Dodaj do ulubionych

Be careful what you are wishing for :p

21.11.22, 21:39
No i sie doczekalam (doigralam). Maz wzial sobie do serca i instaluje swiatelka pod szafkami (jako prezent sobie zazyczylam). Kuchnia do gory nogami, wszystko z szafek powyciagane I pelno wiorow wszedzie. Sprzatania na pol dnia albo i caly. Helpunku! 🤪
Obserwuj wątek
    • szafireczek Re: Be careful what you are wishing for :p 21.11.22, 21:48
      Sprzątanie to teraz już regularnie, a nie tylko po montażu. Przy podświetleniu, to jakoś tak bardziej widać kurzsmile
      • summerland Re: Be careful what you are wishing for :p 21.11.22, 21:50
        No teraz to mnie czekaja prawdziwe przedswiateczne porzadki w kuchni. Nieraz tak po lebkach robilam. Teraz sie tak nie da.
        • szafireczek Re: Be careful what you are wishing for :p 21.11.22, 21:56
          Ale w towarzystwie światełek, a to już cośsmile Fajny prezent.
          • summerland Re: Be careful what you are wishing for :p 21.11.22, 21:59
            Tak moje marzenie to bylo. Swiateczny prezent. Maz w szale roboty. Ja narazie zbieram sily do roboty-sprzatania
    • pepsi.only Re: Be careful what you are wishing for :p 21.11.22, 22:06
      Nie rozumiem czemu przy takim montażu rozbabrał ci pół kuchni. Mój jak niedawno instalował światełko (konkretnie, to montował nowe taśmy ledowe) to nawet z bufetu za bardzo nie miałam co sprzątać. Oczywiście przetarłam blat, ale to tak z rozpędu.
      • kk345 Re: Be careful what you are wishing for :p 22.11.22, 00:35
        Jesli już miałaś ledy, to pod szafkami masz gotowe frezy, więc nową taśmę trzeba tylko wcisnąć. Jesli nie- to frezy trzeba zrobić, zeby to dobrze wyglądalo, a to wymaga zdjęcia szafki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka