Dodaj do ulubionych

Głowa Lenina znad pianina - MSNG

22.11.22, 19:16
Wątek z cyklu 'życie zaskakuje użytkowników' (życia wink
Jestem whatsappowa, a na fali pewnej współpracy zostałam zmuszona do zainstalowania Messengera. O niego pytać będę, bo to podobno najpopularniejszy komunikator w Pl. Przewertowałam internet, odpowiedzi brak.
Mianowicie; czy można jakoś usunąć "dymki czatu", a właściwie zdjęcie użytkowników, które jest non stop obecne na pulpicie? Czy można być w grupie, ale nie aż tak aktywnie, żeby cały czas te główki oglądać? Co zajrzę do telefonu, łebki. Ładne dziewczyny i chłopaki, uczesani i w ogóle, ale chciałabym móc ich nie oglądać 24h na pulpicie, niech na mnie nie patrzą. Wyjście z czata jak się okazuje to automatyczne wyjście z grupy i pupa. Nie ma na to jakiegoś sposobu?
Obserwuj wątek
    • biala_ladecka Re: Głowa Lenina znad pianina - MSNG 22.11.22, 19:26
      Nie do końca wiem o co Ci chodzi, ale mozesz wstrzymać powiadomienia w ustawieniach czatu (okragłe "i" w prawym górnym rogu okna).
    • heca7 Re: Głowa Lenina znad pianina - MSNG 22.11.22, 19:30
      Nie wiem, chodzi o to żeby znikły z ekranu telefonu? A to nie wystarczy przytrzymać lekko palcem i zjechać tym na sam dół jakby się wyrzucało?
      • totutotam.org Re: Głowa Lenina znad pianina - MSNG 22.11.22, 19:50
        Jaksłowodaję, o to mi chodziło, dzięki!
        • beata985 Re: Głowa Lenina znad pianina - MSNG 22.11.22, 21:09
          Możesz wyłączyć dymki czatu i nie będą w ogóle wyskakiwac głowy Lenina 😉
    • kamin Re: Głowa Lenina znad pianina - MSNG 22.11.22, 21:18
      Mam włączone powiadomienia dyskretne. O nowych wiadomościach na msg informuje mnie dyskretna ikonka na górnym pasku. Dzwieki powiadomień też wyłączyłam.
      • szare_kolory Re: Głowa Lenina znad pianina - MSNG 23.11.22, 02:34
        Dymki czatu to jeszcze coś innego, dodatkowego jakby. Da się to trwałe zmienić, trzeba poszukać w ustawieniach msng lub ustawieniach telefonu tam, gdzie masz aplikacje. Możesz sobie wyrzucić ręcznie tak, jak ktoś tu już poradził, z tym, że to działa jednorazowo. Jak ktoś znów coś do Ciebie napisze, to cyk, głową Lenina wyskakuje. Czyli trzeba usuwać za każdym razem. Ale możesz też poszukać w ustawieniach i pozbyć się tego dziadostwa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka