Dodaj do ulubionych

Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu

23.11.22, 23:15
Taka nietypowa sytuacja. Na spotkaniach towarzyskich przy powitaniach kobiety przytulają sie do gospodarza . Niektóre przychodzą z mężami. Ja też znam bardzo dobrze gospodarza ,ale nie miałabym odwagi przy mężu przytulić się do gospodarza spotkania. Bo wiem ,że mąż by się jrzywo patrzył. A jak wasi mężowie by zaregowali .
Obserwuj wątek
    • milva24 Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 23.11.22, 23:21
      Wśród bliskich znajomych i rodziny przyjęte są lekkie przytulenie i cmok w policzek na powitanie i pożegnanie. Robimy to i ja i mąż, z bliskimi osobami, niezależnie od płci. Nie wiem czemu ktoś na kogoś miałby krzywo patrzeć.
      • korniz Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 23.11.22, 23:29
        Ale gdyby mąż nie chciał a ty tak. I miałabyś opory. Dodam że to nie rodzina.
        • panna.nasturcja Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 00:20
          Ale ja mężowi nie każę się przytulać do innych, może nie chcieć.
          To ja się obejmuję czy daję buziaka.
        • eriu Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 00:57
          A czego mąż się obawia, że tak krzywo patrzy przy zwykłym kurtuazyjnym przywitaniu? Że poczujesz obcego penisa przy lekkim przytulaniu i Ci się spodoba?
        • aamarzena Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 11:13
          No ale to maz nie chce, czyaz nie chce żebyś Ty się witała? I właściwie dlaczego ty masz mieć opory, skoro to on ma problem. Normalni ludzie nie widzą wszędzie podtekstów seksualnych, a cmoknięcia przyjaciela/ kumpla/szwagra drugiego męża ciotki Staszki nie traktują jak zdradę.
    • triismegistos Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 23.11.22, 23:44
      Yyy, ale mówimy o przywitaniu na niedźwiedzia czy o siedzeniu na kolanach?
    • little_fish Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 23.11.22, 23:50
      Nijak nie reaguje. On też się przytula do przyjaciółek.
    • magdallenac Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 23.11.22, 23:54
      Twój mąż krzywo się patrzy, kiedy wymieniasz z kimś przyjacielski uścisk na dzień dobry i do widzenia, czy kiedy siadasz przyjacielowi na kolanach i się obejmujecie? Jeśli to pierwsze, to mąż jest dziwny, jeśli to drugie, to mu się nie dziwię.
    • panna.nasturcja Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 00:19
      Nie przytulam się do obcych facetów, ale na przykład obejmuję jakoś serdecznie najbliższych przyjaciół (o braciach moich nie piszę, bo to jednak rodzina).
      Tekst o tym, że nie masz odwagi zrobić tego przy mężu jest tak kuriozalny, że mam potrzebę zapytać czy nie doświadczasz w związku przemocy?
      Mojemu mężowi to nijak nie przeszkadza, niezależnie od tego czy na to patrzy czy akurat nie.
      Nie reaguje nijak, bo niby co miałby zrobić? I po co?
      • eriu Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 01:01
        Ale przecież objęcie przy powianiu ma wydźwięk nieseksualny i tylko pokazuje, że lubimy daną osobę i się cieszymy, że ją widzimy. W tym nie ma nic złego!

Krzywe patrzenie męża świadczy o jego problemach i to głębokich skoro dziewczyna ma takie obawy przed zwykłym powitaniem.

Ja bym jeszcze spytała nie tylko o przemoc ale o to czy mąż Cię bardzo kontroluje i czy jest bardzo zazdrosny i szuka wszędzie problematycznych sytuacji i czy też przez to nie ma kłótni na przykład o pracę Twoją? Bo na przykład pracujesz z mężczyznami i dla Twojego męża jest to ogromnym problemem.
        • panna.nasturcja Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 01:49
          A gdzie ja napisałam, że to jest coś złego, możesz zacytować?
          • eriu Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 11:35
            To była ogólna uwaga. Nie odnoś tego do siebie.
            • panna.nasturcja Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 22:59
              Odnoszę to do siebie, bo napisałaś to w odpowiedzi na mój post a nie ogólnie w wątku odpowiadając na post główny.
    • jednoraz0w0 Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 01:04
      korniz napisała:

> ale nie miałabym odwagi przy mężu przytulić się do gospoda
      > rza spotkania. Bo wiem ,że mąż by się jrzywo patrzył. A jak wasi mężowie by z
      > aregowali .

Nie mogę mówić za mężów wszystkich ematek, ale mój mąż miałby zupełnie w dupie to, że byś się przytuliła do tego kolesia.
      • maleficent6 Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 01:35
        xD
      • kamin Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 17:54
        wink
    • bi_scotti Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 01:12
      Sorry, moze ja naprawde jestem niedzisiejsza ale dla mnie to sa problems for highschool kids przezywajacych first love: "OMG, OMG, my girlfriend witajac sie z kolega dala sie objac po przyjacielsku - co to bedzie, co to bedzie, ciemno wszedzie, glucho wszedzie, trzeba ksiedza po koledzie!" tongue_out
      Jestes pewna, ze wyszlas za maz za mature man? Z opisu brzmi jak pryszczaty teen - z tego sie wyrasta! Cheers.
      • boogiecat Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 11:41
        z calego watku podoba mi sie tylko koncept "krzywego spojrzenia" big_grin
        http://images8.bibsy.pl/v1R4Qh2U/krzywe-spojrzenie.jpeg
    • shellyanna Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 05:55
      Na powitanie? Przytulam przyjaciół męża i wykonuje cmok policzek w policzek.
      Czasem ktoś przytrzyma dłużej uścisk, czasem krócej. To dla mnie nie ma wydźwięku seksualnego. Raz jeden jedyny któryś z panów ciut jakby za długo przytrzymał i jakoś tak dziwnie posmyral po plecach, ale po dłuższym czasie myśle, ze pewnie byłam przewrażliwiona.

To jest raczej norma wśród znajomych.
      • shellyanna Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 06:11
        Za to ostatnio będąc z mężem i dziećmi na pewnej imprezie rodzinnej, wpadłam na faceta z którym przyjaźniłam się od urodzenia do mniej więcej dnia poznania mojego męża. I odruchowo pisknelam z radości i go uściskałam. Zaraz potem panów przedstawiłam sobie, ale nie było czasu i okazji na rozmowę. W każdym razie mąż sie nawet ucieszył, ze w końcu sie poznali.

• kotejka Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 06:00
      Nie robię tak, obcy facet to nie obiekt do przytulania
      • kamin Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 06:43
        Do obcych ludzi nikt normalny się nie przytula.
        Pytanie było o powitalny całus czy niedźwiadka z bliskimi znajomymi.
    • atenette Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 06:56
      Całujemy się w policzek i przytulamy z przyjaciółmi obu płci. Nie ma w tym nic dziwnego i wg mnie Twoje obawy świadczą o tym, że cos jest nie tak w Waszym małżeństwie - mąż chorobliwie zazdrosny, a Ty zastraszona.
    • fogito Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 06:56
      A ile masz lat? 18?
      • sundace46 Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 11:21
        fogito napisała:

> A ile masz lat? 18?

Czasami mam wrażenie, ze ma dużo mniej
    • wkswks Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 06:59
      Dziwny jest twój mąż i twoje pytanie.
    • ritual2019 Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 07:01
      Partner nie reaguje. Gdyby to zrobil to bylby dla mnie alarm i to powazny
    • little_fish Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 07:10
      Doprecyzujmy - co jest nietypowe? Uścisk powitalny z przyjaciółmi, czy twój lęk i reakcje męża?
    • szmytka1 Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 07:57
      Nie przytulam się do żadnych przyjaciół, obojętnie jakiej płci. Nie lubię takiej bliskości fizycznej z ludźmi spoza rodziny
    • gaskama Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 08:26
      Ale mówimy o przyjacielskim poklepaniu po plecach i cmoknieciu w policzek czy o czułym objęciu z pocałunkiem z języczkiem?
    • wapaha Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 08:47
      Nie mam przyjaciół mężczyzn. Ale mam bardzo dobrych kolegów i kolegów których bardzo lubię. Gdy spotykam mojego kumpla którego znam 40 lat oboje cieszymy się tam bardzo, że spontanicznie się przytulamy. Za pierwszym razem ( nie widzieliśmy się wtedy ok 15 lat) mąż zaliczył opad szczęki wink. Potem wpadaliśmy na siebie raz do roku i już mąż nie reagował wink

Mąż jednej z forumek zawsze obejmuje mnie na przywitanie i daje całusa- przy niej i przy moim mężu, czasem przy dzieciakach. Bardzo to lubię bo to świetny, ciepły , emanujący energią facet , mam wrażenie że czasem kradnę od niego troche tej aury smile
      • jednoraz0w0 Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 14:48
        Mityczny pan Bergamotek?
        • wapaha Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 15:04
          wink
          nie znam osobiście ani pani ani pana bergamota wink
    • sundace46 Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 11:21
      OJP ty to masz problemy big_grin poziom szkoly średniej.
    • ogorkowa1377 Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 11:32
      Czyli nie przytulasz się do gospodarza tylko jak mąż widzi?
      A jak mąż nie będzie patrzył to się przytulasz?
    • gama2003 Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 11:37
      Mam znajomych z którymi tak się witam, płci obojga. Widujemy się dosyć rzadko i ,, misie,, na powitanie są zawsze. I cmok w policzek.
      Reakcja zazdrości, czy złości o coś takiego jest dla mnie dziwna.
      Gdybym te same osoby widywała codziennie, myślę, że entuzjazm by był mniejszy i obyłoby się bez przytulania.

• majaa Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 12:22
      Lekkie przytulenie (bo rozumiem, że te kobiety nie lepią się do gospodarza, jak magnes) i całusy w policzek przy powitaniu z dobrymi znajomymi to "nietypowa sytuacja"?😲Toż to najnormalniejsza rzecz na świecie.
      Nie wiem, może Twój mąż ma jakieś powody do zazdrości... Jeśli nie, to ja bym to z nim wyjaśniła na Twoim miejscu, bo nie wyobrażam sobie czuć się tak niekomfortowo przy własnym mężu.
    • memphis90 Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 15:57
      Nijak. Sami w tym czasie przytulają i cmokają gospodynię.
    • kaki11 Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 16:19
      Przytulam swoich przyjaciół na przywitanie. Nawet i przyjaciela męża witam przytuleniem i buziakiem bo on się tak lubi witać z ludźmi. Ponadto w czasie spotkań miewamy spontaniczny niewymuszony kontakt fizyczny- bo komu nie zdarza się ze swoim przyjacielem zatańczyć, gdzieś go szturchnąć albo objąć?.Mój mąż reaguje neutralnie. Sam ma bliską przyjaciółkę z którą ma podobny kontakt. Oboje mamy z tym zero problemu. Przecież nie każdy dotyk ma podtekst erotyczny.
    • kasiamat00 Re: Czy przytulacie się do przyjaciela przy mezu 24.11.22, 16:37
      Nie, ale ja jestem niedotykalska, nawet Latynosi bardzo szybko sie ucza, ze mnie sie nie dotyka. Ludzi, z ktorymi witam sie na misia, da sie policzyc na palcach, moze nawet jednej reki. Ale zdaje sobie sprawe, ze to ja jestem dziwna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka