Dodaj do ulubionych

Co zrobić z ponad dwiema godzinami?

24.11.22, 15:14
Byłam przekonana, że mam zebranie w szkole na 16, ale coś mnie tknęło i zajrzałam do dziennika i ono jest na 18.
Nie mam planu, co radzicie? Co mam robić? wink
Obserwuj wątek
    • jehanette Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 15:20
      Zależy czego Ci ostatnio brakuje smile
      Możesz iść na spacer pocieszyć się snieżnym krajobrazem, możesz zawinąć się w kocyk z książką/serialem, możesz zrobić trening, możesz iść do kawiarni, możesz iść spać.
      Pomogłam?
      • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 15:37
        Trening! <oczy jak żarówki>
        smile
    • jasnozielona_roslinka Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 15:22
      Za mało czasu na kino, w galerii się zmęczysz chodząc po sklepach więc skoro już jest les pod tą szkołą to kup sobie jakąś gazetę ( oczy i głową odpocznie od elektroniki) i idź do jakiejś kawiarni
      • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 15:33
        A nie, w domu się zorientowałam i tu jestemsmile
        • 35wcieniu Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:13
          I nie wiesz co zrobić z wolnym czasem w domu? Jezu.
          Do definicji piekła dopisuję jeszcze to.
          • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:31
            A wiesz, są takie dniwink
            Ogarnęłam absolutnie wszystko, sądząc, że na 16 mam być w szkole.
            • 35wcieniu Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:38
              No ale ja właśnie o tym. Wygląda jak życie w kołowrocie i wiecznym ogarnianiu wszystkiego. Jakbyś nie była przyzwyczajona że można mieć czas wolny. Może nadinterpretuję, ale tak zrozumiałam.
              • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:51
                Trochę tak jest, że stale muszę być czymś zajęta. Coś mam w głowie popieprzone chyba.
                Pracuję nad tym.
                • 7katipo Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 27.11.22, 21:11
                  To tylko spać. Godzinę co najmniej, żeby potem zdążyć poprawić włosy i makijaż po spaniu.
    • extereso Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 15:25
      Ale jesteś pod szkołą? Zobacz na booksy czy nie ma gdzieś w pobliżu masażu.
      • extereso Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:01
        Acha, w domu. To ja Ci radzę rób co chcesz.
        • milva24 Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:30
          big_grin
        • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:32
          extereso napisała:

> Acha, w domu. To ja Ci radzę rób co chcesz.

Kiedy właśnie nie wiedziałam!
          Zrobiłam jogę ze szczególnym uwzględnieniem otwarcia bioder i medytację i jeszcze mam czas na herbatęsmile
    • wapaha Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 15:27
      boskie NIC

big_grin
      • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 15:34
        Nie umię wink
        • cosmetic.wipes Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 15:44
          Się naucz kobieto. Przyda ci się na starość 😁
          • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:32
            cosmetic.wipes napisała:

> Się naucz kobieto. Przyda ci się na starość 😁
            >

Starość mnie pewnie do tego zmusibig_grin Ale łatwo się nie dam.
        • wapaha Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:52
          primula.alpicola napisała:

> Nie umię wink

to się naucz smile
          potraktuj jako kolejne wyzwanie
          ciało i psycha ci podziękują smile
    • turzyca Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 15:30
      Kino.
      Świeży śliczny notes i przemyślenie tych wszystkich spraw, na które trochę brakuje czasu. Albo trochę rysowania.
      Podobnież - kolorowanka, kredki i kawa.
      Zaplanowanie wakacji.
      Dłuższy program medytacji i jedzenie.
      Jakaś godzinna usługa w okolicy. Masaż czegokolwiek, może być stóp, nie niszczy fryzury i makijażu.
      Kupno włóczki i osprzętu i dwie godziny dłubania. Takiego zwierzaczka da się zrobić w tym czasie. smile
      • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 15:36
        Nie mam kina, mogę obejrzeć film w necie.
        Na masaż muszę się niestety wczesniej umawiać.
        Myśleć nie chcę, za dużo mam myślenia ostatnio. Może ta medytacja z niemyśleniem, faktycznie.
        Kolorowanki i włóczki nie wchodzą w grę, to by mnie zabiło. Mogę zrobic ciastka w ramach zajęcia rąk.
        • boogiecat Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:19
          ta godzinna usluga mi sie spodobala, nigdy czegos takiego nie robie

dla ciebie moze jakies zboczenstwa po prostu?

(ja bym polazila po miescie!)
          • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:33
            boogiecat napisała:

> ta godzinna usluga mi sie spodobala, nigdy czegos takiego nie robie
            >
            > dla ciebie moze jakies zboczenstwa po prostu?
            >
            > (ja bym polazila po miescie!)

Nie będę łazić po listopadowym mieście, fuj. To już wolę przy świeczkach posiedziećwink
            Godzinna usługa, hmmm.
    • heca7 Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 15:37
      Przecież to co robisz właśnie wink Czyli spędzić dwie godziny na ematce tongue_out
      • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:34
        Poniekądbig_grin
    • chococaffe Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 15:43
      phi... ja dzisiaj poszłam na jutrzejsze spotkanie
      • szczypawka100 Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:10
        A ja przy zmianie czasu zamiast cofnąć budzik o godzinę, przesunęłam godz.do przodu. W pracy byłam 2 godz.wczesniej, wszystko pozamykane...
      • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:34
        chococaffe napisała:

> phi... ja dzisiaj poszłam na jutrzejsze spotkanie
        >
        I cooo, odbyło się?
        • chococaffe Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:35
          Nie, chociaż portier zachęcał do odwiedzenia pobliskich firm, może tam coś się dzieje big_grin
          • chococaffe Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:36
            P.S. Ja tylko założyłam głęboko kaptur na głowę, żeby mnie jutrzejszy gospodarz przez okno nie zobaczył big_grin
            • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:52
              Może szkoda, może by Cię dziś przyjąłbig_grin
              • chococaffe Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:53
                Ale tam miało być więcej osób
    • imponderabilia22 Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:09
      Siedzę właśnie w kawiarni, zjadłam serniczek mascarpone. Polecam.
      • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:35
        imponderabilia22 napisała:

> Siedzę właśnie w kawiarni, zjadłam serniczek mascarpone. Polecam.

Smacznego! Mam ciastka- mąka migdałowa, białka, erytrytolsmile
        • magdallenac Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:37
          Jak to smakuje? I jak się robi?
          • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:55
            Ubijasz pianę z erytrytolem, dodajesz mąkę migdałową, dwiema mokrymi łyżeczkami formujesz jakieś kulki (albo dłońmi, jeśli sypnęłaś więcej migdałów i masz gęstszą masę), kładziesz na papier do pieczenia i w 175 stopni, jakieś 12-15 minut.
            Smakują jak amaretti.
            • magdallenac Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:58
              Coś jak makaroniki?
              • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 17:00
                Tak, tylko bez tego nadzionka w środku.
                • magdallenac Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 17:02
                  Czyli suche bezy. To nie lubię.🤷🏻‍♀️
                • chococaffe Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 17:57
                  Bez nadzionka tylko łyse to makaroniki St Emilion, podobno najstarsza i najprawdziwsza wersja makaroników. Bardzo mnie ucieszyła wiadomość, że moje makaroniki na leniwca mają taką ładną nazwę.
    • jdylag75 Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:13
      Spać bym poszła, nigdy nie przepuszczam okazji
      • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:35
        Nie mogłabym spać w nocy, a to najgorsze zuo.
      • black_magic_women Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 27.11.22, 20:59
        I ja!
    • pepsi.only Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:38
      Będąc w domu nie wiedzieć co z sobą zrobić? surprised
      ja na przykład poszlabym spać big_grin taka malutka drzemeczka big_grin
      albo kawa (MOCNA) i forum
      • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 16:56
        To tylko wyjątkowo, bo mi wpadły dwie nieplanowane godzinywink Normalnie to wiem co ze sobą zrobić.
        • dominika9933 Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 20:43
          I ja Cię rozumiem. Bo umiem sobie świetnie zagospodarować czas, ale jak wiem, że gdzie jestem umówiona na jakąś godzinę, a potem się to zmienia, nieważne czy o piętnaście minut czy dwie godziny, to nie potrafię zrobić nic sensownego, patrzę tylko na zegarek i odliczam czassmile. Na Twoim miejscu, i swoim, wzięłabym książkę, telefon, i poszła do kawiarni, restauracji. W domu byłaby to męczarnia. Pozdrawiamsmile
    • shellyanna Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 17:22
      Tylko nie siedź w samochodzie w pobliżu hoteli.
      • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 19:53
        shellyanna napisała:

> Tylko nie siedź w samochodzie w pobliżu hoteli.

Nie ma głupich!
    • krwawy.lolo Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 18:00
      Zmawiaj korąki do Miłosierdzia. Czas Ci zleci, jak ze stuły strzelił.
      • primula.alpicola Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 24.11.22, 19:53
        Yyy, nie.
    • 7katipo Re: Co zrobić z ponad dwiema godzinami? 27.11.22, 21:10
      W domu - spałabym.
      Na mieście - poszłabym na kebab.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka