Dodaj do ulubionych

Jakie czapki w tym sezonie?

24.11.22, 18:03
Dojrzałam do ciepłej czapki z pomponem. Szukam czegoś odpowiedniego do kupienia przez net. Chętnie z czerwienią.

Co nosicie?
Obserwuj wątek
    • szarmszejk123 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 18:09
      Takie sobie wczoraj zamówiłam.
      • powodzenia_juno Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 18:17
        Fajne! Mnie też właśnie w tym stylu się podobają.
      • eliszka25 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 21:51
        Skąd te czapki? Ta bordowa bardzo mi się podoba!
        • szarmszejk123 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 03:32
          Zalando, Pepe jeans
          • eliszka25 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 07:53
            Dzięki!
            • szarmszejk123 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 08:12
              To będą moje pierwsze czapki z pomponem od czasów dzieciństwa :p
              Pierwsza czapkę jako dorosla kupiłam w zeszłym roku ( cienka taka i bez pompona :p ) ale gdzieś mi wcieło po przeprowadzce :p a teraz tak przywaliło innym wiatrem, że szybciutko poleciałam czapki kupować :p
    • pepsi.only Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 18:11
      Na ten sezon kupiłam czapkę robioną na drutach, bez pompona. Czerwono-ruda, melanż.
      I mam beret, z antenką, bordowy. Ale jeszcze za ciepło na berecik, bereciki z założenia są mega ciepłe, bo są wełniane.
    • beata985 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 18:42
      Z pomponami mam też Ale ta mnie bardzo zauroczyła i w niej popierniczam...😁
      • powodzenia_juno Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 18:50
        Przed chwilą oglądałam 😊 Śliczna, ale nie dla mnie. A wielka szkoda, bo cel "zbożny" na all.
        Póki co taka mi wpadła w oko:

www.e-horyzont.pl/czapka-stormlock-pompom-beanie-flashing-red-125709.html
        • beata985 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 18:53
          powodzenia_juno napisała:

> Przed chwilą oglądałam 😊 Śliczna, ale nie dla mnie.
          Eee...tylko Ci się wydaje że nie dla Ciebie...dlaczego tak sądzisz?

A wielka szkoda, bo cel "z
          > bożny" na all.
          ooo...idę zobaczyć..Albo link poproszę w międzyczasie
          • powodzenia_juno Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 18:57
            allegro.pl/oferta/czapka-kocie-uszka-welna-metalic-rekodzielo-12632026543
            Proszę uprzejmie 😊
          • powodzenia_juno Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 18:59
            A... Pożądam pompona 🙃
        • pepsi.only Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 18:59
          Podobną (taką samą?) do tej zalinkowanej miałam z Tchibo, super była, szkoda, że ją gdzieś zgubiłam.
          Lubię czapki z Tchibo. Są takie "w sam raz" niezbyt drogie, a jakościowo ok, ani za ciepłe, ani za grube, ani zbyt eleganckie, no uniwersalne po prostu.
          tu masz wszystkie: www.tchibo.pl/search?query=czapka%20damska&site=PL
          Ta jest spoko, w tym kolorze dobrze bym wyglądała: www.tchibo.pl/czapka-z-dzianiny-p402011067.html , może sobie kupię.
          Zapomniałam napisać, ze ogólnie to ja mam całą szufladę różnych czap, czapek i czapeczek,
          a dziś np chodziłam w Peletonie,
          pomponik jest rudy, i mam fajny szal w tym kolorze, z dzianiny, czapka z szalikiem pasują kolorystycznie i zrobił mi się całkiem przyjemny "komplecik" wink
          https://pantuniestal.com/userdata/public/gfx/6018/peleton2.jpg
      • aniani7 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 21:59
        Kolor oczu Ci pieknie podbija, dlatego lubisz w niej chodzić.
      • ajaksiowa Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 07:22
        beata985 napisała:

> Z pomponami mam też Ale ta mnie bardzo zauroczyła i w niej popierniczam...😁
        >

Kolor fajny i fason niebanalny,takie lubię👏👏👏
    • kadfael Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 18:51
      Taką
      • powodzenia_juno Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 18:57
        Cudna.
      • komorka25 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 22:56
        Gdzie???!!! takie są?
        • kadfael Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 15:07
          Medicine
    • aqua48 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 19:37
      Nie noszę czapek z pomponami bo wyglądam w nich jak podstarzały, zidiociały krasnoludek na sterydach. Kupiłam sobie zwykłą ciepłą czapkę w pięknym niebieskim kolorze w Reserved i jestem z niej bardzo zadowolona. Miękka i ciepła.
    • daniela34 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 19:46
      Chodzę w czapce z pomponem albo w berecie. Beretu w tym roku jeszcze nie miałam na głowie. Czapkę z pomponem mam sprzed lat (a nawet 3), chętnie bym kupiła coś nowego, ale nic mi się nie podoba.
    • aniani7 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 19:58
      Wczoraj zamówiłam zestaw z Moremoi. Też wolałabym coś z czerwonym, ale nie było. Mam czapkę z pomponem, ale to akryl, czas na coś porządnego. Szukałam czystego kaszmiru, ale nie dam za sam szalik 700zł (do czapki nie doszłam) bo popłakałabym się, gdybym zgubiła.
      • marta.graca Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 21:40
        Zobacz sobie czapki i szaliki z Piumo, 95% kaszmiru za mniej niż 700 zł.
        • aniani7 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 21:55
          Dzieki, zapisuję tę stronę.
        • magata.d Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 08:07
          W popularnych sieciowkach sa szale i czapki z czystego kaszmiru za dużo mniej niż 700 zł. Przy znizkach cena jest jescze fajniejsza.
          • magata.d Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 08:10
            Wczoraj kupiłam w c and a szal kaszmirowy ze zniżka BF, chcialam ci wstawić link, ale niestety juz nie ma.
            • marta.graca Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 09:58
              Taki zobaczyłam smile
              Tekst linku
              • magata.d Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 13:10
                Mój jest w taki warkoczowy wzór.
    • nenia1 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 21:33
      z pomponem mam w sumie 3 czapki, dziwne ale dopiero teraz odkryłam na zdjęciach, że wszystkie trzy
      kupiłam w tonacji brązu big_grin

• ga-ti Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 21:44
      Noszę właśnie czapkę zakupioną w maju w Tedi, z całkowitej przeceny, kosztowała 1 zł smile Ale bez pompona, może stąd taka cena big_grin
      Z pomponem miałam dwa lata temu, spoko, ale kaptura nie mogłam wcisnąć wink
      W zeszłym roku miałam szarą taką "smerfową", zwisającą do tyłu, też fajna.
      Chyba w żadnej czapce nie wyglądam szałowo, więc zbytnio się fasonem nie przejmuję, ma mi pasować ogólnie i grzać umiarkowanie (za gorąca też nie dobra) i nie gryźć wink
    • kira02 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 22:12
      Właśnie przyszla do mnie piękna podwijana czapka beanie z Wólczanki. 100 procent wełny z merynosów, piękny śliwkowy kolor. 😍
      • bakis1 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 27.11.22, 12:32
        Za twoim przykładem zamowilam granatową w black Friday i czekam.
    • wisniowy_sad Re: Jakie czapki w tym sezonie? 24.11.22, 23:09
      Wejdź na Szaleo, pełno jest tam czapek, beretów a nawet nauszników w każdym stylu i do praktycznie każdej kurtki, teraz jest nawet promocja na Black Friday na drugą i trzecią sztukę, więc warto kupić sobie kilka i mieć na zapastongue_out
    • extereso Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 07:28
      piumo.pl/shop/czapka-zimowa-z-welny-model-piumo-l/?attribute_pa_kolor=mauve&gclid=CjwKCAiAyfybBhBKEiwAgtB7fvYOyBiNXmxrsCaR8firWdPZZLDv-X2KMcdFvfxGv_bBXiHRlDWEAhoCntcQAvD_BwEtaka
      • extereso Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 07:29
        fioletowa
    • rosie Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 07:59
      Lubię czpki bez pompona, jak jest zimno zakladam dodatkowo kaptur smile Czapkę mam z zeszłego roku.
      • magata.d Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 08:16
        https://mojkrajtakipiekny.com/userdata/public/gfx/19305/CZAERWONA_CZAPKA_SZALIK_COSY_DAYSIMG_3760.jpg

Ja tez lubie bez pompona. Taka sobie kupiłam, z wełny merino. Tylko rozmiar dziecięcy, bo nie lubię jak sterczy u góry wink Dziecku tez kupiłam i mężowi i mówią, ze super. Ja musiałam swoja wymienić na mniejszą.
        • nuta15 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 08:31
          I ja wolę czapki bez pompona. Ostatni mój zakup to kremowa czapka z h&m, mieszanka wełny i moheru , jest cienka , jednak bardzo ciepła, dobrze leży i nie gryzie, cena bardzo atrakcyjna.
    • danaide2.0 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 12:04
      Tę samą od 3 czy 4 lat, plus dokupiłam sobie i dziecku takie same w różnych kolorach na zapas. Pompona brak. Wełna plus kaszmir od Piumo.
      • limonceello Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 12:24
        Ooo, danaide dawno Cię nie było. Co u Ciebie?
        • danaide2.0 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 12:31
          Ojej... Ktoś mnie pamięta i cieszy się (koniunkcja!), że się pojawiłam.
          Byłam, byłam, tylko się kryłam. Ale z taką składnią i poglądami trudno się ukryć.
          No więc... u mnie bez zmian. W czasach nieustających zmian to chyba nieźle? wink
          • limonceello Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 13:11
            Pewnie, że pamięta i niewątpliwie nie tylko ja😉. Lubiłam czytać twoje wątki, wyrazistość i nieszablonowy punkt widzenia sprawiały, że jawisz się jako osoba dość oryginalna, a ja lubię takich ludzi.
            • danaide2.0 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 14:22
              Dziękuję Ci za dobre słowo. Nawet nie wiesz, ile ono dla mnie znaczy, zwłaszcza tu wink
              • limonceello Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 14:54
                E tam, nie ma się co przejmować randomowymi ludźmi z internetu, zresztą zauważyłam, że jest tu grupa bardzo nieszczęśliwych kobiet, które dowalaniem innym poprawiają sobie nastrój. Nie warto im dawać pożywki.
          • mikams75 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 15:03
            ja tez Cie pamietam, tak pozytywnie mimo czasem niezbyt pozytywnych tematow.
            • danaide2.0 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 15:04
              Ja po kilku latach wreszcie nauczyłam się rozpoznawać Cię z tego tłumu - masz genialne poczucie humoru.
            • danaide2.0 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 18:43
              A, nie, przepraszam, jednak pomieszałam Twój nick z nickiem innej forumki. Ale Twój też pamiętam, a do zalet postaram się dokopać (tu emotka prośby o wybaczenie). Takie tam, pisanie na wylocie.
          • emigrantkaaa Re: Jakie czapki w tym sezonie? 26.11.22, 14:42
            Ojej... Ktoś mnie pamięta i cieszy się (koniunkcja!), że się pojawiłam.

Ja też się cieszę, że znowu piszesz. Trzymaj się na forum! 😉
            • danaide2.0 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 26.11.22, 14:54
              ;*) TrzymajMY!
              • limonceello Re: Jakie czapki w tym sezonie? 26.11.22, 18:25
                Napisałam do Ciebie na gazetową, ale dostałam komunikat, że serwer pocztowy odbiorcy mojej wiadomości odmówił jej przyjęcia, więc chyba masz coś nie tak z pocztą.
    • primula.alpicola Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 13:21
      Dokładnie te same, co w poprzednim. Mam mnóstwo czapek, nie potrzebuję więcej.

Piumo ma fajne czapki.
      https://piumo.pl/wp-content/uploads/2021/11/NPA_6163.jpg
      https://piumo.pl/wp-content/uploads/2021/05/PIUMO-578-copy-scaled-1.jpg
      https://piumo.pl/wp-content/uploads/2019/06/Piumo-L-cremisi-scaled.jpg
      piumo.pl/wp-content/uploads/2019/07/PIUMO-1069-scaled.jpg
      • aniani7 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 14:24
        Ta ostatnia bardzo mi się podoba, tylko idę w minimalizm i mam nadzieję, że się nie skuszę.
    • kura17 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 14:23
      dzisiaj - pomaranczowe wink
    • stephanie.plum Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 15:20
      jedyny właściwy (dla mnie) fason czapki to peruwiańska z klapkami na uszy i warkoczami...

miałam taką, ale zniszczyłam w pralce.
      i nie mogę znaleźć, tułam się samotnie bez czapki... może ktoś wie gdzie szukać?
      • homohominilupus Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 16:21
        Hm, w Peru? 🙃
        • danaide2.0 Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 18:47
          Albo na portalach sprzedażowych. Słowa klucze: czapka peru.
          • stephanie.plum Re: Jakie czapki w tym sezonie? 26.11.22, 16:56
            wiem, przeglądam, nie trafiłam jeszcze na "moją".
    • la_felicja Re: Jakie czapki w tym sezonie? 25.11.22, 19:54
      A smerfetki jeszcze się nosi? Uwielbiam ten fason.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka