Dodaj do ulubionych

Buty dla dziewczynki rozmiar 40

25.11.22, 06:39
Znacie jakąś firmę, która produkuje buty o dużych rozmiarach, ale wąskie? Chodzi o wczesną nastolatkę z rozmiarem 40. Jak założy damskie, to noga w środku lata.
Obserwuj wątek
    • klaviatoorka1 Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 25.11.22, 06:51
      Patrząc na młodzież w szkole- nie znam ani jednej nastolatki, która nosi jakieś inne buty poza sznurowanymi sneakersami. Nawet na balu ósmoklasistów do garniturów lub mini dziewczyny wkładały białe sneakersy i super to wyglądało. Są wąskie modele NB i adidas, należy poszukać w nastoletnich sieciówkach, zamówić więcej, przymierzyć, odesłać zbędne
    • kozaki_za_kolano Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 25.11.22, 07:34
      IMO żaden problem, NB są wąskie. Dziewczynki noszą głównie sportowe.
      Wiele wczesnych nastolatek ma dużą stopę, potem reszta goni tę stopę. Pamiętam dziewczynkę, która w 5 klasie miała buty 41, a wzrostu jakieś 160 cm.
    • pepsi.only Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 25.11.22, 07:36
      Nastolatki chodzą w sznurowanych snikersach, to rozwiązuje problem szerokości butów.
      • 1matka-polka Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 25.11.22, 08:07
        pepsi.only napisała:

> Nastolatki chodzą w sznurowanych snikersach, to rozwiązuje problem szerokości b
        > utów.
        >

Nie rozwiązuje. Jesli sa za szerokie, to nie da sie ich odpowiednio scisnac sznurowką.
      • eliszka25 Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 25.11.22, 11:09
        Oczywiście, że nie rozwiązuje. Mój syn ma duże i bardzo wąskie stopy. Szerokich butów nie da się zasznurować odpowiednio mocno, żeby nie latały po nogach.
        • mamtrzykotyidwato5 Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 25.11.22, 11:19
          Ale do takich butów można włożyc grubą wkładkę do środka i buty tym sposobem zwęzić, ile potrzeba.
          • 1matka-polka Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 25.11.22, 11:26
            Tez nie bardzo, wkladka tylko przygniecie stope do materialu u góry a po bokach podeszwy nadal luz.
            • alicia033 Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 25.11.22, 12:28
              1matka-polka napisała:

> a po bokach podeszwy nadal luz.
              >
              Ja nie daję żadnej wkładki pod stopę ale z tyłu, po bokach, przyklejam żelowe wkładki. One zwężają oczywiście minimalnie ale dość dobrze przytrzymują stopę w bucie.
            • mikams75 Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 25.11.22, 15:30
              szczegolnie butow za szerokich w pietach nie da sie normalnie nosic i tu zadna wkladka nie pomoze.
          • eliszka25 Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 26.11.22, 01:52
            Ale wkładka nie zwęża butów. Buty stają się płytsze, nie węższe i nie rozwiązuje to problemu. Wkładką można się poratować przy minimalnie za luźnych butach. Jeśli są one na tyle za szerokie, że maksymalnie ściągnięte sznurówki nie dają rady, to i wkładka nie pomoże.
    • n-ell Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 25.11.22, 11:31
      Wg mnie Geoxy są wąskie, może coś znajdziecie
    • danaide2.0 Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 25.11.22, 12:02
      Da się zawęzić wybór butów na Zalando do wąskich?
      • szmytka1 Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 25.11.22, 12:22
        Tak, jest takie kryterium w filtrach
    • kurt.wallander Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 25.11.22, 12:20
      Ecco robi dziecięce do rozmiaru 40, i na pewno miewali modele na szczupłe stopy.
    • szmytka1 Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 25.11.22, 12:22
      Superfit
    • konsta-is-me Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 26.11.22, 00:51
      Ja jestem dorosła, rozm.39, ten sam od 11 r.zycia i stopa mi lata w każdych prawie butach.
      Musisz polować albo sznurowane, ja noszę wkładki też ,dla wygody i one przy okazji pomagają na to.
      I prawdopodobnie będzie miała w wielu butach za ciasno "od góry" i czy NAD palcami, bo tak często jest zbudowana waska stopa.
    • askailonaa Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 26.11.22, 10:09
      jowita771 napisał:

> Znacie jakąś firmę, która produkuje buty o dużych rozmiarach, ale wąskie? Chodzi
      > o wczesną nastolatkę z rozmiarem 40. Jak założy damskie, to noga w środku lata

Nie znam, ale mogę polecić sklep z pokrowcami na kajaki.
    • bertie Re: Buty dla dziewczynki rozmiar 40 26.11.22, 11:41
      Jeśli masz w pobliżu sklep eobuwie z kamerą pobierająco obraz stopy, to spróbuj się wybrać tam z córką. Ja mam rozmiar 44, więc kupuję buty sportowe z działu męskiego i wtedy też mam problem z tym, że większość butów jest za szeroka. Ale od czasy jak mam konto z pobranym obrazem swojej stopy łatwiej znaleźć te kilka modeli z dobrym dopasowaniem, a nie przymierzać po 20 par w sklepie stacjonarnym i nie znaleźć żadnej nie spadającej z nóg...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka