Dodaj do ulubionych

Bohater skrojony pod BlackFriday.sciemnione promki

25.11.22, 16:38
Bohater skrojony pod Black Friday w Polsce sie spoznil. Sciemnione promki moga hulac.

Taki naglowek zaprasza do odczytu dzis na glownej.
Nie mieszkam w Polsce od 18 lat, wiec biore na to spora poprawke.
Ale czy Wy od razu rozumiecie o czym mowa? Tak sie teraz mowi wsrod tylko mlodziezy czy nie tylko ?
Obserwuj wątek
    • milva24 Re: Bohater skrojony pod BlackFriday.sciemnione p 25.11.22, 16:41
      Ale o co chodzi? Bo ja o żadnym bohaterze, który miał powstrzymać ściemnione promki na Black Friday nie słyszałam.
      • mdro Re: Bohater skrojony pod BlackFriday.sciemnione p 25.11.22, 16:44
        Pewnie chodzi o nowe regulacje UE, te które nakazują sklepom podawanie najniższej ceny w poprzedzającym jakimś tam okresie. Nie nazwano ich aby od jakiegoś bohatera?
        • mdro Re: Bohater skrojony pod BlackFriday.sciemnione p 25.11.22, 16:48
          A nie, Omnibus to raczej nie imię dla bohatera wink.
          • smoczy_plomien Re: Bohater skrojony pod BlackFriday.sciemnione p 25.11.22, 16:52
            Również pomyślałam o Omnibusie. Dyrektywa jest gotowa od maja, ale nasz rząd nie ma żadnego interesu w chronieniu obywateli, więc po co... Niemniej widziałam już kilka sklepów, które oferują podgląd na zmiany cen w ostatnich 30 dniach (m.in. Zalando).
            • alux Re: Bohater skrojony pod BlackFriday.sciemnione p 25.11.22, 23:07
              Promocje są po to, żeby kupować wiele różnych niepotrzebnych nam rzeczy i przedmiotów.
        • milva24 Re: Bohater skrojony pod BlackFriday.sciemnione p 25.11.22, 16:52
          Aaa, to nie słyszałam.
    • simply_z Re: Bohater skrojony pod BlackFriday.sciemnione p 25.11.22, 16:47
      W Polsce to faktycznie sciema.. w US mozna kupic rzeczy obnizone o 70% nawet.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka