Dodaj do ulubionych

Szukam hotelu styczeń nad morzem

26.11.22, 14:56
Szukam fajnego miejsca na pobyt nad morzem dla dwojga na początku stycznia, fajny basen, sauny..żeby było też gdzie pozwiedzać i pochodzić. W hotelu tez pyszne jedzenie. Może znacie coś sprawdzonego
Obserwuj wątek
    • just-a25 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 16:47
      Podbijam
      • malenka9 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 17:00
        Napisałaś tak ogólnie...Ile gwiazdek np.? Co to znaczy dla ciebie fajny basen, sauny i pyszne jedzenie?
        • malenka9 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 17:01
          Aha i ile km od morza, czy może przy plaży?
    • kasia_piet Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 17:20
      Marriott w Sopocie - niestety basen tylko zewnętrzny, ale ma mnóstwo innych zalet, jest przy samej plaży, świetne jedzenie, Radisson Blu - też Sopot, ciut dalej od plaży, ma wszystko.
      • spod_wyszkowa Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 17:42
        Ale w Marriocie jest wewnętrzna strefa basenów i saun.
      • ajr27 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 23:40
        Marriott sopocki nie umywa się do Radissona. Jest lepiej położony i na tym kończy się jego przewaga. Radisson ma najlepsze sauny, piękny basen i pyszne jedzenie. Oraz fajną salę zabaw ( w Mariocie dzieci nie mają co robić)
        • heca7 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 28.11.22, 06:48
          Przecież autorka napisała, że to ma być hotel dla dwojga wink Sądzisz, że w deszczowy dzień uda się z partnerem do sali zabaw suspicious
          • ajr27 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 29.11.22, 13:41
            Jak dla dwojga to też Radisson. Mają dobre promocje poza sezonem. W Mariocie za pokój z widokiem i tak trzeba dopłacić 4 stówy, więc za zwykłą cenę dostanie się widok na tę samą, co w Radissonie ulicę Bitwy pod Płowcami.
    • silenta Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 17:38
      Aquarius w Kołobrzegu.
      • ajr27 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 29.11.22, 13:42
        Byłam, szału nie ma. Daleko od centrum, koszmarna drożyzna.
    • kasandra33 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 17:51
      Jak w styczniu to raczej góry, a nie morze.
    • mamkaantka Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 18:09
      Mieszkam nad morzem I pojąć nie mogę po co tu ludzie zimą przyjeżdżają Ciemno, zimno, wietrznie i ponuro....
      • eglantine Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 22:59
        Ale smogu nie ma. Moi znajomi ze Śląska ci roku przyjeżdzają z dzieciakami na ferie nad morze właśnie ze względu na lepsze powietrze.
        • kasandra33 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 23:03
          A miejscowości uzdrowiskowe w górach, które pobierają opłaty klimatyczne tam raczej jest dobre powietrze.
          • eglantine Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 23:17
            Raczysz żartować? Może na przykład w Rabce Zdrój? 😂
            Opłaty pobierają, a jakże, a wszelkie możliwe normy PM przekroczone…
            • kasandra33 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 23:23
              Nie jeżdżę w góry to nie wiem, ale gdybym miała jechać, to tylko do miejscowości, która pobiera tą opłatę bo założyłabym że tam jest czyste powietrze. Jeżeli jest inaczej to nie powinni tej opłaty pobierać.
              • eglantine Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 23:36
                Nie powinni, a pobierają. Tzn. wiem, że było kilka wygranych procesów, bodajże Szczyrk przegrał, ale czy faktycznie opłaty przestał pobierać? Zakopane dalej pobiera, mimo przegranej w NSA...
                podroze.gazeta.pl/podroze/7,114158,28904027,zakopane-stoi-ponad-prawem-i-kaze-turystom-placic-radny-poszedl.html
                • eglantine Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 23:37
                  I jeszcze jeden artykuł
                  spidersweb.pl/bizblog/smog-w-polskich-uzdrowiskach/
          • biala_ladecka Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 29.11.22, 08:15
            Ojjj, nie bardzo, Rabka na przykład ma z tym problem, a jeżdżą tam dzieci m.in. z chorobami dróg oddechowych.
      • ajr27 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 23:41
        To się przeprowadź, polecam Śląsk
        • mamkaantka Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 29.11.22, 09:30
          ajr27 napisała:

> To się przeprowadź, polecam Śląsk

Nie mam zamiaru, to że zimą nad polskim morzem jest paskudna pogoda, nie oznacza że tu się źle mieszka. Macie rację, ja nie wiem co to jest smog, a w cieplejszych porach roku mieszka się tu super. Uważam jednak, że zimą nie warto tu przyjeżdżać.
      • hanusinamama Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 30.11.22, 14:41
        Ja uwielbiam morze jesienią, zimą
      • ajr27 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 30.11.22, 22:36
        Wszędzie jest wietrznie i ponuro w Polsce zimą. Śniegu nie ma od lat, Bałtyk zamarzł ostatnio w XVII w. A jednak, pusty, melancholijny Sopot z pustym deptakiem i cichymi knajpami jest najmilszy.
    • moze_sprobowac_inaczej Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 22:18
      Grand Lubicz w Ustce.
      • just-a25 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 29.11.22, 05:49
        Byłaś, właśnie tan jade)?, warto?
        • lauren6 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 29.11.22, 08:21
          Mają fajną strefę basenową.
        • moze_sprobowac_inaczej Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 29.11.22, 14:33
          Tak, byłam. Bardzo fajne baseny, spore pokoje, rewelacyjne jedzenie. Polecam smile
    • dariamax Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 22:39
      Panorama Morska w Jarosławcu. Do zwiedzania to mało ale jest dużo organizowanych atrakcji na terenie resortu. Ja sobie wzięłam pobyt z 3 zabiegami dziennie i właściwie przedpołudnia miałam zajęte. Po obiedzie spacer brzegiem morza do miasteczka , a po kolacji zabawa w klubie lub na dancingu, co komu pasuje.
      • kasandra33 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 23:12
        Patrzyłam na Panoramę i w wakacje na przykład tydzień kosztuje 14 000 zł, zastanawiam się kto i po co tam jeździ, za tę cenę można mieć wypasione z wakacje za granicą.
        • taki-sobie-nick Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 27.11.22, 23:44
          Za którą granicą, bo chyba nie w krajach euro?
          • moze_sprobowac_inaczej Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 28.11.22, 00:51
            W tej cenie to chyba tylko Turcja i to też bez szału.
        • dariamax Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 28.11.22, 01:28
          Ja ta byłam w listopadzie i ceny wraz z zabiegami były do zniesienia. Wkurzył mnie jedynie dość drogi parking, który jest płatny dla gości. Jechać tam latem to opcja po moim trupie. To jest duży resort ale w listopadzie gości zwłaszcza z dziećmi niewielu. Na posiłki dla gości była tylko jedna restauracja a wygląda, że w sezonie 3 i to jeszcze na zmiany. Za ludzkie pieniądze latem zwiewam nad Balaton -mam swoje ulubione knajpy , baseny termalne, winnice a nocleg zawsze gdzieś wynajmę.
      • panna.nasturcja Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 28.11.22, 03:11
        Jakie atrakcje dla dorosłych ludzi mogą być zorganizowane w hotelu?
        • dariamax Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 28.11.22, 06:43
          Aquapark, strefa wellnes, ognisko z muzyką na żywo, koncerty, występy muzyczne, sala fitnes, jakieś konkursy typu" jaka to melodia" gdzie nagrodami były bezpłatne wejściówki na płatne atrakcje codziennie coś było zorganizowane dla chętnych ja akurat nie uczestniczyłam , bo szukałam świętego spokoju i poza zabiegami i aquaparkiem nic nie robiłam.
        • lauren6 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 29.11.22, 08:23
          Różnego rodzaju warsztaty, muzyka na żywo w restauracji, wycieczki z przewodnikiem itd
      • jakis.login Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 29.11.22, 08:09
        dariamax napisała:

> Panorama Morska w Jarosławcu.

Jezu, to jest pod każdym względem koszmar i ostatni krąg piekła. Tłok, hałas, wrzask, nieustający huk "muzyki", wypocząć można prawie jak na skrzyżowaniu Marszałkowskiej z Jerozolimskimi.
    • igge Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 28.11.22, 03:00
      Sopotorium w Sopocie? wink
      Na miejscu można wykupić różne masaże itp gimnastykę przy muzyce w basenie solankowym, blisko do morza.
    • naturella Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 29.11.22, 06:22
      Hotel Aurora albo Amber Baltic w Miedzyzdrojach.
    • claudel6 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 29.11.22, 23:15
      Dune Beach Resort w Mielnie
      dunebeachresort.com/
      • claudel6 Re: Szukam hotelu styczeń nad morzem 29.11.22, 23:22
        ja byłam w tym apartamencie:
        dunebeachresort.com/apartament-b316-z-dwiema-sypialniami-centralny-widok-na-morze
        widok przepiękny, siedziałam godzinami przy tych oknach i patrzyłam na morze, słuchając muzyki.
        byśmy w lutym, była piękna, słoneczna pogoda. między 5 a 10 stopni.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka