Dodaj do ulubionych

Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dlaczeg

26.11.22, 15:18
Zalando lounge. Może wiecie co mi sie stalo z kontem? Mam je od dawna, czasem placilam pobraniem, czasem szybki przelew online. No i coś mi się stało, mam tylko przelew tradycyjny i brak innych opcji, nie mogę tego edytować. Nadmieniam, że nie zdarzyło mi się nie odebrać paczki, % zwrotów też nie jest jakiś wygórowany. Ze 3 x składałam reklamacje, zawsze uwzglednioną. Więcej przygód nie pamiętam 😁

Dziś infolinia nie dziala. Napisalam pytanie przez formularz, ale tylko automat mi odpisal, ze jest opoznienie w odpisywaniu. Może ematki maja podobne doswiadczenie i wiedzą jak sobie poradzic z tym?
Obserwuj wątek
    • profes79 Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 26.11.22, 15:34
      Albo coś im się w systemie pokrzaczyło albo zmienili sposoby płatności ze względu na BF. A odpowiedzi przed poniedziałkiem bym się nie spodziewał...
      • szmytka1 Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 26.11.22, 15:37
        To już jakiś czas temu mi się zmieniło, nie w ten weekend. Tylko przedtem nie chciałam nic kupic i jakoś mi wypadło z głowy to załatwić
    • jak_zwykle_wszystko_zajete Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 26.11.22, 16:23
      Kiedyś tak miałam. Napisałam do pomocy i dostałam odpowiedź, ze formy płatności są dynamiczne przydzielane przez „system”. Czytaj: coś im się w Tobie nie podoba.
      Parę razy zamówiłam z przelewem tradycyjnym, potem wszystko wróciło do normy i nigdy więcej się nie powtórzyło.
      • szmytka1 Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 26.11.22, 16:41
        To jest dziwne, bo niczym nie podpadłam.
    • pepsi.only Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 26.11.22, 16:38
      Nie wiem kiedy to się mogło zmienić, może z powodu BF?.
      Zaledwie 2-3 tyg temu robiłam zakupy, i wtedy miałam opcje wyboru płatności. Wybrałam za pobraniem. Towar normalnie dostarczono.
      • szmytka1 Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 26.11.22, 16:41
        Nie, mam ro od jakiegoś czasu, ale nic nie kupowałam, to wypadło mi z głowy, żeby się tym zająć, a dziś akurat chciałam coś kupic
        • abasia0 Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 26.11.22, 16:47
          Może chodzi o prowizję od szybkich płatności.
    • samawsnach Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 26.11.22, 18:10
      Nic nie zrobisz. Na jednym z kont tak mam - interwencja w tym zakresie nic nie przyniosła, robię zakupy z drugiego.
      • szmytka1 Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 26.11.22, 18:56
        Na drugie nie mogę się zalogować, wyświetla jakiś blad
        • samawsnach Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 26.11.22, 20:22
          Masz obydwa na siebie? To pewnie zablokowali. Ja mam jedno swoje, jedno męża.
          • szmytka1 Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 27.11.22, 01:10
            Mam różne nazwiska, maile itd. Płatność z jednego konta czasami
          • szmytka1 Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 27.11.22, 01:15
            Sprawdziłam i przez www nie mogę logować się wcale, na żadne z kont
    • arwena_11 Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 26.11.22, 21:03
      Ostatnio mieli problemy techniczne że strona. U mnie to się objawiło tym, że rzeczy z zamówienia odebranego dzień wczesniej, ie mogłam oddać. Pokazywało, że termin minął. Zadzwoniłam n infolinię i kazali spro owac z.kilka dni. A jak problem będzie dalej to d,wonic do nich i zwrot zrobimy prze, infolinię. Może z płatnościami im się tak teraz zrobiło?
      • szmytka1 Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 27.11.22, 01:12
        Szkoda mi tego konta, bo mam tam duża historie zakupów i korzystam z niej, np chce jakieś buty, to sprawdzam co z tej marki miałam i jaki rozmiar mi nie pasowal. Na dziecko co juz mam w zapasie kupione, żeby nie dublować i takie tam.
        • arwena_11 Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 27.11.22, 08:48
          Właśnie sobie przypomniałam, że na samym początku miałam inne konto i właśnie musiałam zmienić. Zawsze biorę za pobraniem, wtedy tak robiłam dlatego, że czasami długo się czekało na przesyłkę. Wysyłali chyba dopiero po zakończeniu kampanii. Czasami były to i 2 tygodnie. Nie chciałam tyle blokować kasy u nich. Teraz wysyłają szybciej - ale dziwnym trafem jak jest za pobraniem - zawsze przyjdą do mnie. Jak już opłacone - to potrafili zostawić pod drzwiami, u sąsiada czy na Ochronie. Mnie się nie zdarzyło - ale wiele osób z osiedla, na forum grupowym poszukiwało swoich paczek.
    • bei Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 26.11.22, 21:05
      U mnie też coś stało się z kontem, i jak teraz coś kupuję to albo poza kontem, albo wciąż zakładam nowe. Mają jakieś błędy, i nie naprawiają.
    • lignum-vitae Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 27.11.22, 01:53
      Też tak miałam, po latach płacenia tylko i wyłącznie kartą (tą samą), nigdy żadnych problemów z mojej strony. Pani na infolinii powiedziała, że system raz na jakiś czas coś tam zmienia i nie ma opcji innej płatności na tym koncie przy tym zamówieniu. Raz zapłaciłam przelewem, od tej pory - a lat minęło już ze trzy - nie ma problemu z kartą.
      • szmytka1 Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 27.11.22, 09:22
        No zobaczę co mnie odpiszą, dzięki za info, że to się zdarza.
    • kropkacom Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 27.11.22, 09:15
      Może robisz za dużo zwrotów big_grin
      • szmytka1 Re: Zalandolounge tylko jedna opcja płatności, dl 27.11.22, 09:21
        No w tym roku mogłam 1/3 oddać, faktycznie sporo. Zamawiałam odważniej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka