Dodaj do ulubionych

Do rekrutacji uzupeln potrzebne dziecko czy matka?

26.11.22, 20:01

Dziecku mojemu szykuje się mega atrakcyjny wyjazd na przełomie lipca i sierpnia 2023.
Córka będzie po egzaminach 8 klas i pewnie w tym czasie wyjdą wyniki rekrutacji do LO.
Ja będę na miejscu w razie gdyby trzeba było działać i latać po szkołach z odwołaniami.
No i pytanie - czy w tym procesie potrzebne jest do czegoś dziecko czy wystarczy że ja się tym zajmę?
Odwołania? Jazda po szkołach?
Chciałabym by skorzystala z tego wyjazdu- inny termin nie wchodzi w grę.
Wystarczy że będe ja?
Logicznie całkiem wydaje mi się że rodzic i tak jest przedstawicielem dziecka nieletniego i co składania ewentualnych odwołań czy podań wystarcze ja ale ze muszę dac odpowiedź i wstępnie planować to chciałam się upewnić ponieważ wielokrotnie czytałam na emamie że się urlopy i wyjazdy układa pod terminy wyników/ rekreacji itp.
Ja swój pod tym kątem uloze ale czy dziecko też musi?
Obserwuj wątek
    • 18lipcowa3 Re: Do rekrutacji uzupeln potrzebne dziecko czy m 26.11.22, 20:02
      Oczywiście rekrutacji a nie rekreacji. Telefon ...
    • la_mujer75 Re: Do rekrutacji uzupeln potrzebne dziecko czy m 26.11.22, 20:40
      Wystarczy, że będziesz TY.
    • morsk2 Re: Do rekrutacji uzupeln potrzebne dziecko czy m 27.11.22, 18:09
      Do zaniesienia odwołania wystarczy ktokolwiek. Jeśli jednak szkoła ma swój druk na odwołanie, to podpis dziecka może się okazać potrzebny. Ale to można wydrukować i podpisać wczesniej przed wyjazdem na wszelki wypadek.
      Rodzic jest konieczny kiedy odwołanie przyniesie spodziewany skutek i trzeba będzie zabrać papiery z jednej szkoły do drugiej.
      • 18lipcowa3 Re: Do rekrutacji uzupeln potrzebne dziecko czy m 27.11.22, 18:13
        to podpis dziecka może się okazać potrzebny. Ale to można wydruk
        > ować i podpisać wczesniej przed wyjazdem na wszelki wypadek.

Mogę podpisać za nią przeciez

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka