Dodaj do ulubionych

£5 na osobę kreatywnie

26.11.22, 23:08
Czyli 30 zł. 16 osób. Limit niecałe 30 zł (£5) na głowę. Ma być kreatywnie, może być zabawnie. Większość osób na diecie ( choroby, cukrzyca lub się odchudzają więc jedzenie, alkohol, słodycze kawa itd odpadają). Co wymyślić? Liczę na ematke!
Obserwuj wątek
    • triss_merigold6 Re: £5 na osobę kreatywnie 26.11.22, 23:16
      Podaj jarmuż. Albo po prostu trawę, nikt nie zauważy różnicy.
    • stara-a-naiwna Re: £5 na osobę kreatywnie 26.11.22, 23:19
      prezent czy nakarmić?

ksiazka za tą cene moze być?
      jak sie znacie mozecie zamiast kazdemu pierdołę wykupić jedną sesję foto albo isc na karuzelę
      • sueellen Re: £5 na osobę kreatywnie 26.11.22, 23:27
        Prezent. Tez myślałam o książkach. Jest obecnie masa przecen. Nawet mam taki pomysł by kupić książki bardzo różne, każda opakowac w identyczny papier ale zamiast imienia wstawić opis. Na przykład:

W zimowy wieczór otuli cię jak ciepły koc i rozgrzeje lepiej niż dyniowe latte

Zanim zaglebisz się w lekturę, zarygluj drzwi , zapal światło i ubierz w stalowe nerwy.

Wyleje na ciebie wiadro absurdu. Śmiechem wyrzeźbisz sobie brzuch.

Każdy by sobie wybieral sam po opisie.
        • taki-sobie-nick Re: £5 na osobę kreatywnie 26.11.22, 23:29
          Ubierz się w nerwy?

Wiadro absurdu?
    • sueellen Re: £5 na osobę kreatywnie 26.11.22, 23:19
      Chodzi o prezenty oczywiście.
      • szara.myszka.555 Re: £5 na osobę kreatywnie 26.11.22, 23:28
        Ale prezenty nie muszą być żywnościowe?
        • sueellen Re: £5 na osobę kreatywnie 26.11.22, 23:56
          Nie, ale chciałam uprzedzić z gory że czekoladki, kawy itp nie wchodzą w grę.
    • berdebul Re: £5 na osobę kreatywnie 26.11.22, 23:31
      Jest po kokardę dobrych książek w tej cenie, kupiłabym serię i każdemu inny tom, wymiana będzie okazją so spotkania. Ewentualnie 16 takich samych i klub dyskusyjny wink
      Nasiona czegoś, co można hodować i zjeść, lub ładnie wyglada - ostre papryki, pomidory (jest masa malutkich odmian), albo czegoś odjechanego - eukaliptus na przykład.
      Skarpety.
      • sueellen Re: £5 na osobę kreatywnie 26.11.22, 23:57
        Nasiona super! Ale bym nie powiedziała co to będzie tylko podała instrukcje jak hodować. Co wyrośnie - niespodzianka 😃
    • jednoraz0w0 Re: £5 na osobę kreatywnie 26.11.22, 23:45
      Losy na loterię z jakąś grubą możliwością wygranej smile
    • kaki11 Re: £5 na osobę kreatywnie 26.11.22, 23:57
      Co prawda patrzę na ceny w Polsce , i nie znam tych u was, ale przychodzi mi do głowy właśnie książka (ciekawy ten pomysł z opisami), może jakieś typowo świąteczne gadżety typu kubek, skarpetki, coś takiego (zależnie od wartości przedmiotów można skomponować mały zestaw), może jakieś kwiatki doniczkowe np. po sukulencie dla każdego plus jakiś drobiazg. Może jeszcze coś w stylu personalizowanie ozdoby choinkowe - z imieniem albo własnymi życzeniami i podpisem.
      • sueellen Re: £5 na osobę kreatywnie 26.11.22, 23:59
        O. Fajna bombka z imieniem. Poszukam 🙂

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka