Dodaj do ulubionych

Egzamin 8 klasisty na komputerze.

29.11.22, 15:53
Cześć

Młody właśnie wrocil ze szkoły załamany. Pisał dziś egzamin próbny z j.polskiego - na komputerze.

Z tego co mi opowiadał wynikało, że nie było możliwości zapisu pracy na poszczególnych etapach. Pracę utracił i musiał pisać jeszcze raz, ale już tak fajnie nie powtórzył. Informatyk próbował odzyskać, ale się nie udało.

Szkola nigdy nie organizowała egzaminu na komputerze. Teraz po raz pierwszy. Macie doświadczenie w temacie? Bo nie chce mi się wierzyć, żeby nie można było zapisywać pracy.

Stracić pracę na egzaminie to jakiś hardkor.
Obserwuj wątek
    • 35wcieniu Re: Egzamin 8 klasisty na komputerze. 29.11.22, 15:58
      Niech się cieszy bo dokładnie po to jest taki próbny. Teraz i on i szkoła będą mądrzejsi (nie wiem czy on skasował czy błąd programowania czy co tam zaszło) i na prawdziwym egzaminie się nie powtórzy. Czyli stało się najlepsze co mogło.
      • awf-33 Re: Egzamin 8 klasisty na komputerze. 29.11.22, 16:02
        35wcieniu napisał(a):

> Niech się cieszy bo dokładnie po to jest taki próbny. Teraz i on i szkoła będą
        > mądrzejsi (nie wiem czy on skasował czy błąd programowania czy co tam zaszło) i
        > na prawdziwym egzaminie się nie powtórzy. Czyli stało się najlepsze co mogło.
        >

Ja się teraz tym nie martwię, ale martwi mnie to ogólnie. Pan od informatyki był takim jakby asystentem technicznym i nie był w stanie nic zrobić. 3 dzieciaków pisała i wszystkim się nie zapisywało. Dlatego chciałabym wiedzieć, czy to niewiedza (bo nigdy nikt nie pisał w tej szkole na komputerze), czy ogólnie coś jest nie tak.

• little_fish Re: Egzamin 8 klasisty na komputerze. 29.11.22, 16:16
          Mój dopiero przed, więc jeszcze nie wiem. Musiałabym podpytać maturzystę jak u niego było.
          • awf-33 Re: Egzamin 8 klasisty na komputerze. 29.11.22, 16:45
            little_fish napisała:

> Mój dopiero przed, więc jeszcze nie wiem. Musiałabym podpytać maturzystę jak u
            > niego było.

Byłabym wdzięczna. Z opisu syna wygląda, że to zwykły pdf. Informatyk powiedział, że "zapisz" mogą klikać tylko hak już wszystko zrobią, bo nie wrócą potem do edycji kolejnych zadań.

Dla mnie to jakieś nieporozumienie.
            • little_fish Re: Egzamin 8 klasisty na komputerze. 29.11.22, 17:14
              Jak się młody odezwie to dam znać. Sama jestem ciekawa.
              • little_fish Re: Egzamin 8 klasisty na komputerze. 29.11.22, 17:34
                Dostałam lakoniczną odpowiedź, że miał włączony autosafe. Czyli nie ma żadnych przeszkód żeby w trakcie zapisywać pracę.
                • little_fish Re: Egzamin 8 klasisty na komputerze. 29.11.22, 18:20
                  A, no i normalnie mógł wracać i edytować odpowiedzi
                  • awf-33 Re: Egzamin 8 klasisty na komputerze. 29.11.22, 18:37
                    little_fish napisała:

> A, no i normalnie mógł wracać i edytować odpowiedzi

Dziękuję. Muszę chyba w szkole porozmawiać...
                    • little_fish Re: Egzamin 8 klasisty na komputerze. 29.11.22, 18:40
                      No bo nie sądzę, żeby na maturze obowiązywały aż tak inne zasady
    • woman_in_love Re: Egzamin 8 klasisty na komputerze. 29.11.22, 18:42
      nie było możliwości zapisu pracy na poszczególnych etapach

niech się uczy świata: w e-sporcie gdy grasz w gry komputerowe za kasę, to też nie ma możliwości zapisu stanu etapu
      przechodzisz dalej albo giniesz!

no i tym razem zginął

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka