Dodaj do ulubionych

A kto odchudza się od jutra?

30.11.22, 16:29
1 grudnia...
Obserwuj wątek
    • majenkir Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 16:40
      🙋🏼‍♀️😂😂
      • jammer1974 Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 16:42
        Ja nie
    • milin94 Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 16:41
      Ja się zgłaszam, jeśli nie pogardzisz. Zrzucanie wagi to moja życiowa pasja.
      • 21mada Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:11
        😂
      • kocynder Re: A kto odchudza się od jutra? 02.12.22, 08:22
        Moja też. Niestety tylko za schodów... big_grin
    • zerlinda Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 16:44
      Ja nie. Trzeba się racjonalnie odżywiać, nie obżerać i tyle. Za to mam w planach iść w końcu na siłownię. Karta multi sport kurzy się w portfelu..
      • 21mada Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:12
        zerlinda napisała:
        > Karta multi sport kurzy się w portfelu..
        To gdzie ty trzymasz ten portfel, że tak się kurzy? 😳
    • 1.wetta.1 Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 16:57
      Ja się zgłaszam. Potrzebuję motywacji. Mam 6 kg do zrzucenia. Jak najszybciej.
      • 30minut Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:34
        Ja mam 15 kg. Może to Cię zmotywuje.
    • angazetka Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 17:11
      Rozpoczynanie odchudzania w grudniu jest takie niezbyt mądre.
      • 21mada Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:13
        No właśnie. Bo a to Barbórka, a to Mikołajki. To już lepiej w styczniu.
        • 30minut Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:36
          Najlepiej od 1 marca bo dzień dłuższy i wiosna za pasem. Ale ja nie chcę czekać.
        • marta.graca Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:42
          A Barbórka i Mikołajki to dlaczego?
          • m_incubo Re: A kto odchudza się od jutra? 02.12.22, 10:20
            To jak z winkiem. Święto, nie święto, ale napić się można.
    • kasia_piet Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 17:19
      Ja. Muszę.
    • marta.graca Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 17:23
      Prawie. Jestem już od 1.5 tygodnia na diecie 💪
      • 21mada Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:15
        marta.graca napisała:
        > Prawie. Jestem już od 1.5 tygodnia na diecie
        😂👍
        Ja już od trzech godzin nie uprawiam seksu.
        #wstrzemięźliwość
        • marta.graca Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:23
          A co cię tak bawi? Już widać efekty smile
        • 30minut Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:37
          Nie to nie tak.
          1,5 tygodnia to całkiem, całkiem. Najgorszy jest ten pierwszy tydzień, dwa.
          • marta.graca Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:43
            U mnie tylko pierwsze dwa dni były ciężkiesmile
    • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 17:29
      Trochę ja...
      Rozwaliłam kolano i nie mogę za specjalnie trenować, więc muszę przyciąć dietę. uncertain
      • 21mada Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:16
        piataziuta napisała:
        > Rozwaliłam kolano i nie mogę za specjalnie trenować
        I tak się kończy uprawianie sportu. 👏🏻👏🏻👏🏻
        • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 19:42
          Tylko, jeśli się z nudów zaczyna zwiększać ilość sportów ekstremalnych. 🙄

• 1papryczka.chili Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 17:54
      Ja. Od 4 dni nie jem glutenu i juz mi lepiej. Nie jem też bezglutenowego pieczywa. Myślałam ze będzie mi bardzo trudno na początku ale wcale nie jestem głodna i nie myślę nawet o pieczywie. Teraz jeszcze muszę całkowicie zrezygnować ze słodyczy. Poza tym jem same zdrowe rzeczy, uwielbiam warzywka. Wczoraj wcinałam brukselkę i sałatę.
      Także za te słodycze trzymajcie kciuki aby się udało.
      • 21mada Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:18
        1papryczka.chili napisał(a):
        > Ja. Od 4 dni nie jem glutenu
        😂👍
        Ja już od trzech godzin nie uprawiam seksu.
        #wytrwałość
        • 1papryczka.chili Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 21:50
          No właśnie, nie mówię hop, napiszę za 2 tygodnie jak to idzie 😄
      • 30minut Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:39
        A jadasz kasze, płatki owsiane górskie?
        Czym zastępujesz te węgle, które daje pieczywo?
        • 1papryczka.chili Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 21:49
          No na razie nie jem żadnych węgli, poza tym że raz zjadłam pomidorową z ryżem. Na razie mi się nie chce.
          Ale to serio dopiero 4 dni i zobaczę ile wytrwam 😁
          • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 21:51
            Ale przecież to jest pomysł kompletnie z dudy... Węglowodany też są potrzebne do życia. Ktoś Ci taka dietę zalecił czy własną inwencja twórcza?
            • 1papryczka.chili Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 08:43
              Nikt mi nie zalecił, ale moja przyjaciółka tak zrobiła i pięknie schudła. Ja wiem że węglowodany są konieczne dlatego np ten ryż zjadłam, ale przede wszystkim chcę nie jeść węgli razem z glutenem. Już wcześniej podejrzewałam, że gluten mi szkodzi, ale teraz jak od kilku dni go nie jem to jestem tego pewna. Przede wszystkim nie mam wzdęć, zgagi i czuję, że mam więcej energii. Niestety czekolada nie zawiera glutenu, a ją kocham po prostu 😆 i jak tu ją odstawić
              • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 10:02
                A po co odstawiać, jak możesz ją wpisać w dzienny bilans?
                • 1papryczka.chili Re: A kto odchudza się od jutra? 02.12.22, 07:42
                  Hmmm, no w zasadzie mogę tak zrobić. Ja nie muszę jej jeść codziennie, ale tak z 2x na tydzień to mi się chce
                  • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 02.12.22, 10:29
                    No właśnie, po co jakieś dziwne restrykcje wprowadzać?
    • kot_filemon88 Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 17:58
      I tak żadna z was nie schudnie, a już na pewno nie do sylwestra.
      • 30minut Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:40
        Eee...
        Do sylwestra to spokojnie można 4 kg stracić.
      • marta.graca Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:41
        A niby dlaczego nie? Ja spokojnie chudnę 1.5-2kg na tydzień. Przy samej diecie.
        • kot_filemon88 Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 19:35
          Dlatego, że to tylko gadanie, a jak ktoś was rozlicza z odchudzania to wszystkie milczą. Przecież dopiero co był wątek przed wakacjami i co? Dalej grube jesteście. Nie wiem w ogóle jak można się doprowadzić do takiego stanu, że trzeba się potem odchudzać.
          • marta.graca Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 19:40
            Nie wiem, jak inne, ale ja wcale nie jestem gruba.
          • magdallenac Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 19:46
            Przecież te wątki za każdym razem zakłada kto inny…Ja się wpisałam kilka miesięcy temu, że chce zrzucić ze 2 kilo, w tym się rozliczyłam- zrzuciłam 3 kilo od mojego ostatniego wpisu o odchudzaniu.🤷🏻‍♀️
            • borsuczyca.klusek Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 23:11
              A ja zaczęłam ćwiczyć regularnie i jestem bardzo zodowolona z efektów wizualnych 😎
              • primula.alpicola Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 08:38
                borsuczyca.klusek napisała:

> A ja zaczęłam ćwiczyć regularnie i jestem bardzo zodowolona z efektów wizualnyc
                > h 😎
                >

A nie mówiłam, tak ze 1234 razy?🙄
              • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 11:19
                borsuczyca.klusek napisała:

> A ja zaczęłam ćwiczyć regularnie i jestem bardzo zodowolona z efektów wizualnyc
                > h 😎
                >

Pokaż!
                • borsuczyca.klusek Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 13:52
                  Muszę poprosić Starego Borsuka, żeby mi zrobił zdjęcie od tyłu 🙄
          • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 19:47
            Ja się odchudziłam bardzo skutecznie
            • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 20:16
              Ja też nie narzekam.
              • hugo43 Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 21:05
                Ja od stycznia zrzuciłam 10-12 kg,waga się waha,ale z grubsza się trzymam.tyle ,ze to zmiana na całe życie,mniej o wiele jem,ćwiczę i 5x w tygodniu i wiem,zecsamo się nie zrobi.to musi już zostać na całe życie,ale dobrze mi z tym.
                • extereso Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 08:46
                  A ja z kolei ciągle krążę wokół mojej wagi, tyle mojego że sobie pogadam, komu to szkodzi...
              • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 09:20
                szarmszejk123 napisał(a):

> Ja też nie narzekam.

I ja. Ciągle 58 zamiast 63.

Po prostu czuję, że zaraz mi zgubione z powrotem wjedzie. tongue_out
                • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 11:24
                  Ja nie wiem ile, bo bateria w wadze padła już jakiś czas temu:p ale spodnie 38 wchodzą mi na dupę z luzem, więc myślę, że nie więcej niż 62 :p a może i mniej.
                  • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 18:23
                    W ogóle to kupiłam sobie kieckę, 36-38 suspicious i pewnie się w nią nie zmieszczę ( najwyższej będzie motywacją 🤣) ale ma tak piękny kolor, że nie mogłam się oprzeć ( no i ma w ogóle wszystko, co lubie- kopertowy dekolt, podkreślona talia no i ten kolor ;p)
                    Chciałam was jeszcze zapytać, co robicie z za dużymi ciuchami, które lubicie ?:p przerabianie czy czekacie, może kiedyś dupa urośnie?:p
                    • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 18:34
                      Pokaż!

Zależy jakie (za duże) ciuchy:
                      - dżinsy wiszą w szafie, czekając na gorszy czas, bo wyglądam w nich żałośnie
                      - kiecki zdarzało mi się założyć - ale to błąd był, wyglądało tylko ciut mniej żałośnie niż dżinsy
                      - dresy noszę z zadowoleniem - lubię za duże.

Ja nie czekam, aż dupa urośnie. Ja WIEM, że ona urośnie, a ciuchy grzecznie czekają - będę im jeszcze dziękować, że są.
                      • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 18:36
                        Taka o:
                        Uważam, że będzie na mnie wyglądała zajebiście:p
                        • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 18:36
                          Tzn. teoretycznie, o ile nie będzie za mała 🤣
                        • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:09
                          Indygo! Mój ulubiony kolor!

Modelka na pewno włożyła do zdjęcia najmniejszy rozmiar - a on wygląda na obszerny w biuście, więc myślę, że będzie dobrze!

A skład dobry?
                          Bo ja dobry, to ja też chcę!
                          • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:11
                            Poliester, ale mam inne kiecki tej firmy i ten ich poliester nie jest z tych szeleszcząco- plastikowych.
                            Zapłaciłam za nią 15€ na Limango :p
                            • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:13
                              To ta firma
                              www.larmoiredesuzette.com/collection
                            • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:16
                              A to nie! Pasuję! tongue_out
                              Nie lubię większości poliestru w składzie sukienki.

Ale pokaż jak przyjdzie!

• szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:21
                                A mnie jakoś te nowe poliestry nie przeszkadzają, jedynie w bieliźnie ( gacie i skarpetki, staniki mogą być)
                                • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:26
                                  A w ogóle to ktoś by założył jakiś włosowatek czy coś, bo ostatnio sobie nie radzę :p pogoda + ogrzewanie robią mi mega siano na łbie, aż myślę, czy nie obciąć:p
                                  • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:32
                                    Kura nas już bardzo dawno temu zaniedbała w tym kontekście. suspicious

Ja nie mam mocy, chwilowo.
                                    • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:33
                                      To prawda, w ogóle jakoś mało kury ostatnio 🤔
                                    • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:59
                                      To co myślisz, obciąć czy wytrzymać?:p
                                      • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:10
                                        nie obcinać - są zajebiste!
                                        podciąć 2, maks 3 cm - dla wyrównania ogonków smile
                                        • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:12
                                          Mówisz? Przetrzymać zimę z tym buszosianem?
                                          • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:15
                                            Ale co masz do nich?
                                            Swędzi Cię i chcesz znowu krótkie? suspicious
                                            • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:18
                                              Puszą się jak wściekłe i nie trzymają skrętu:p i chyba mnie też swędzi. Nie wiem, ta cała sytuacja z mężem chyba tak na mnie wpływa.
                                              ZMIANY. Wiesz.
                                              • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:26
                                                Chłopa zmień 🙄 Włosy fajne
                                                • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:29
                                                  Nee, jak zmienię chłopa, to na babę:p
                                                  Takie mam postanowienie 😁
                                                  • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 22:06
                                                    Z resztą, samca ( zawsze) u stóp już mam :p
                                              • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:30
                                                Na szybko to rasayana trifala - ta odżywka leave in od snejki.
                                                Wgniata się mikro ilości w suche włosy i puch znika.
                                                Czy skręt podbija- nie wiem, mam takie druty, że nic nie wydobędzie z nich skrętu.
                                                Niemniej, nic tak nie likwidowało puchu - żadne silikony/ciekłe krzyształy na końcówki, żadne masła/sera/odżywki/balsamy.
                                                Zużyłam do zera. Potem zaczęłam testować dziesiątki innych opcji i możliwe, że wrócę znowu.

A co do męża, to głaszczę i pocieszam. uncertain
                                                Nic się nie wyklarowało? suspicious

• szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:35
                                                  Nic się nie wyklarowało, ponad to, co pisałam. Zachowuje się normalnie a nawet lepiej ( np dziś rano młoda miała konsultacje w szpitalu przed operacją i wziął wolne kilka h żeby z nami pojechać, gdzie wcześniej raczej by na to nie wpadł. a tydzień temu zerwał się szybciej żeby iść na zebranie w szkole..), wraca z pracy o czasie, na wyciągach z kont nic dziwnego. Albo się dobrze maskuje, albo mylę się ja.
                                                  • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:43
                                                    Współczuję, nie wytrzymałabym.
                                                    Bez konfrontacji nie dałabym rady.
                                                  • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:45
                                                    No ale z kim mam robić tą konfrontację? Nie mam nic w ręku żeby się konfrontować. Z nim konfrontacja słowna była, do zdrady się absolutnie nie przyznaje. Do laski mam jechać się konfrontować? No nie no.
                                                    Ps. Chcesz ją zobaczyć?:p
                                                  • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:54
                                                    No pokaż, pewnie.
                                                  • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:57
                                                    Poszła
                                                  • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 21:39

> Nic się nie wyklarowało, ponad to, co pisałam. Zachowuje się normalnie a nawet
                                                    > lepiej ( np dziś rano młoda miała konsultacje w szpitalu przed operacją i wziął
                                                    > wolne kilka h żeby z nami pojechać, gdzie wcześniej raczej by na to nie wpadł.
                                                    > a tydzień temu zerwał się szybciej żeby iść na zebranie w szkole..), wraca z
                                                    > pracy o czasie, na wyciągach z kont nic dziwnego.

Zachowuje się lepiej - bo przecież rozmawialiście na tej wycieczce - więc to naturalne (u faceta, któremu zależy).
                                                  • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 21:40
                                                    No tak, to mnie akurat specjalnie nie dziwi. Zobaczymy na ile mu zapału starczy.
                                                • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:39
                                                  Kupię ta rasayane, bo w sumie, to z miliona różnych goowien do włosów już mi mało co zostało:p
                                                  Potrzebna mi też jakąś porządna odżywka proteinowa, byle bez keratyny. Masz coś? Ogolnoświatowego?:p
                                                  • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:52
                                                    Proteinowa BEZ keratyny? 🤔
                                                    Oprócz Anwenów, znam chyba tylko Yope boost, ale to chyba nie bardzo "ogólnoświatowa". tongue_out
                                                    Tak czy inaczej, ładnie pachnie, ale dość ciężka jest i daje radę tylko raz na jakiś czas - bo jak za często to są strąki. Te z keratyną mniej dociążają mi włosy.

No i barwa ryżowa - ale to już jakby jeszcze mniej ogólnoświatowa.
                                                  • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:55
                                                    No bez. Może być jedwab, roteiny mleczne, jajeczne.. byle nie keratyna.
                                                    Ostatnio kupiłam szampon hope w TK Maxx, może i jakieś odżywki się pokażą
                        • wapaha Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:34

> Taka o:
                          > Uważam, że będzie na mnie wyglądała zajebiście:p

zajebioza !!
                          • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:25
                            Wiedziałam, że ty docenisz mój gust :p
                            • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 02.12.22, 12:41
                              maila masz!
                              wczoraj zasnęłam
                              • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 03.12.22, 19:27
                                Odpisałam :p
          • majenkir Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 13:47
            kot_filemon88 napisał(a):
            > Dlatego, że to tylko gadanie, a jak ktoś was rozlicza z odchudzania to wszystkie milczą.

Jakie wszystkie? Jakie milczą??
            Ja zawsze piszę, że ZNOWU się niestety nie udało 😅.
            • magdallenac Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 13:50
              No właśnie! Co z Tobą Majenkir?😀😀😀Odkąd jestem na forum, to piszesz, że się odchudzasz, może Ty wcale nie potrzebujesz??
    • primula.alpicola Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:02
      Wręcz przeciwnie, jestem na lekkiej nadwyżce, bo próbuję zbudować nieco więcej mięśni.
      • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:08
        To tak jak ja. 2300 kcal dziennie i nowy trening
        • 21mada Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:19
          A jak wyrabiasz tę nadwyżkę? Pewnie odżywki dla kulturystów?
          • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:23
            Mam odżywkę białkową, ale po prostu mam większe porcje. Trenerka mi dorzuciła też węglowodany, mam więcej makaronu w porcji np.
            • 21mada Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:29
              gr.ruuu napisała:
              > Mam odżywkę białkową
              Tak myślałam. Nie da się naturalnie nabrać mięśni. Zwłaszcza kobiecie. Zwłaszcza po 40.
              • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:41
                Odżywkę mogę wymienić na jogurt wysokobialkowy, żaden problem, mam przeliczniki. Po prostu czasami mam ochotę na słodki dodatek to korzystam. Zresztą używam tej samej odżywki co 17-letni syn mojego partnera. Może czuje się kobietą po czterdziestce 🙄
      • magdallenac Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:24
        Ja znowu mam to moje idealne 56, zaczęłam treningi siłowe i trenerka kazała mi więcej jeść!😳 Serio??
        • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:27
          Da się więcej? 😄
          • magdallenac Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:36
            No właśnie. 🤷🏻‍♀️Będę to musiała jakoś ogarnąć, zmniejszyć porcje obiadowe i zacząć jeść śniadania?? Bo ja jem dużo, ale tylko raz, max 2 razy dziennie, więc wychodzi nie więcej niż 2000 kcal.
            • primula.alpicola Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:38
              Nie wiem, zapytaj trenerkę.
              Ja tę moją nadwyżkę ogarniam intuicyjnie.
              • magdallenac Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:41
                No pytałam, ale odpowiedź mnie nie usatysfakcjonowała.
        • primula.alpicola Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:28
          Serio. Mięśnie się nie zbudują z powietrza. Trening plus jedzenie.
          • 21mada Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:32
            primula.alpicola napisała:
            > Serio. Mięśnie się nie zbudują z powietrza. Trening plus jedzenie.
            Z jedzenia też się nie zbudują. Wszystkie forumowe kulturystki jadą na odzywkach białkowych, nie oszukujmy się.
            • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:45
              A to my mamy kulturystki na forum?
              • magdallenac Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:49
                No Ty i Primula i chyba Ziuta?. No i teraz ja dołączam, chyba, że to znowu u mnie będzie słomiany zapał.
                • primula.alpicola Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:56
                  Bez przesady...
                  Trenowanie w siłowni z nikogo nie robi kulturystkiwink
                  • magdallenac Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 19:10
                    Ja ledwie zaczęłam, a już tak o sobie myślę🤣
                    • primula.alpicola Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 20:29
                      magdallenac napisała:

> Ja ledwie zaczęłam, a już tak o sobie myśl

Masz zajebisty mindsetbig_grin
                • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:56
                  47 kg kulturystki 🙄 Może coś się ruszy jak mi się uda na siłownię chodzić
                • kot_filemon88 Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 19:37
                  Kulturystka to raczej nie jest tak otłuszczona jak forumowe panie. A na pewno nie cały rok.
                  • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 19:46
                    gruu nie jest otłuszczona - nawet w najmniejszym stopniu
                    • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 20:24
                      W niektórych miejscach to nawet mogłabym być bardziej otłuszczona 🙄
                    • kot_filemon88 Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 20:50
                      Bez urazy, ale gru nie jest żadną kulturystką tylko dopiero co odchudziła się po ciąży. Jak napisze po paru latach treningu siłowego to wtedy nią będzie.
                      • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 21:09
                        Nigdy nie planowałam być kulturystką, po prostu lubię mieć wyrzeźbione i silne ciało
                        • kot_filemon88 Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 21:10
                          I już je masz?
                          • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 21:26
                            Tak. Co nie znaczy, że nie może być silniejsze smile Pracuję teraz nad progresją ciężarów. Ale to nadal nie ma nic wspólnego z kulturystyką, zwykle domowe treningi.
                        • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 09:18
                          W ogóle nie ma tu kulturystek.
                          Za to sporo jest forumek aktywnych fizycznie, a kilka nawet bardzo aktywnych.
                          • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 10:56
                            Oj nie znasz się. To nie wiesz, że kobieta nie może podnosić hantli ważących więcej niż 2 kg bo urosną jej wielkie mięśnie i będzie brzydką, niekobiecą kulturystką? big_grin Siłownia to tylko dla pakerów, prawdziwe kobiety chodzą na fitness
                            • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 11:18
                              gr.ruuu napisała:

> Oj nie znasz się. To nie wiesz, że kobieta nie może podnosić hantli ważących wi
                              > ęcej niż 2 kg bo urosną jej wielkie mięśnie i będzie brzydką, niekobiecą kultur
                              > ystką? big_grin Siłownia to tylko dla pakerów, prawdziwe kobiety chodzą na fitness

A sory, zapomniałam. tongue_out
                              Przypomniałaś mi, że powinnam podpompować tyłek.
                              Borze, jak mi się nie chce nic. uncertain
                              • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 11:29
                                Zrób zdjęcie tyłka. Ja zrobiłam i sobie oglądam, jak mi się nic nie chce, żeby sobie przypomnieć, że warto smile
                                • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 15:48
                                  Zrobiłam w ostatnim tygodniu już dwa razy! Dla Primuli - w legginsach i dla Wapahy - w samych gaciach.
                                  I powoduje to tylko tyle, że robienie dupy mam na liście zadań, ale nie spieszy mi się. Jak to mówią, najwyżej będzie napompowana dwa tygodnie później. tongue_out

• gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 18:12
                                    Wapaha to ma na forum dobrze jak chad na tinderze, ciągle fotki w bieliźnie dostaje 😄
                                    • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 18:40
                                      Wierz mi, Wapaha nie ma z NIKIM tak dobrze, jak ja mam z nią.
                                      Przysięgam.
                                      Bez gaci też bym jej wysłała.
                                      • wapaha Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:18
                                        piataziuta napisała:

> Wierz mi, Wapaha nie ma z NIKIM tak dobrze, jak ja mam z nią.
                                        > Przysięgam.
                                        > Bez gaci też bym jej wysłała.

Ekhm

No i przeczytałam to suspicious
                                        • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:23
                                          > Ekhm
                                          >
                                          > No i przeczytałam to suspicious

🤣
                                          W kontekście znajomości forumowych oczywiście, nie miałam na myśli niczego innego (zboczonego)! big_grin
                                          • wapaha Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:35
                                            big_grin

jak kolano ?
                                            • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:40
                                              Chyba raczej dobrze - jutro wieczorem będzie test na sztangach.
                                              Oszczędzałam się przez trzy dni, bo na myśl, że za trzy tygodnie nie dam rady pływać przez jakieś idiotyczne zabawy na górce, robi mi się gorąco ze złości.
                                              Pierdolę, nie jeżdżę więcej (do stycznia). ;P
                                              • wapaha Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:48
                                                <płaczę>

jak w dniu świra i z chipsami

oooo--statniiii

Może chociaż uprzedź trenerkę przed sztangami co ci się zdarzyło co ?

3 dni

( wow tongue_out)
                                                • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:56
                                                  Sorry, że się wtrącę, chciałam tylko zapytać..
                                                  A mnie kto dupę pokaże, hę? suspicious
                                                  • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:00

> Sorry, że się wtrącę, chciałam tylko zapytać..
                                                    > A mnie kto dupę pokaże, hę? suspicious

😂
                                                    Po-każ swoją!
                                                  • szarmszejk123 Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 20:02
                                                    Haha, wiedziałam 🤣🤣
                                                • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 19:59
                                                  Ale o co Ci chodzi? tongue_out
                                                  Miałam dzisiaj próbować biegać, a zamiast tego poddałam się lenistwu. tongue_out

A serio, to myślę, że jest ok.
                                                  Jest mały wysięk spod rzepki - od zewnętrznej strony kolana, ale każdego dnia jest mniejszy.
                                                  Jak jutro będzie coś nie halo, to się będę zastanawiać, ale myślę, że będzie dobrze - nie mam już dyskomfortu przy dynamiczniejszym chodzeniu, ani przy schodzeniu ze schodów.
                                                  W sobotę oczywiście basen - nie ma innej opcji. smile
                                                  • wapaha Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 21:34
                                                    Jaki wysiek ? Siniak,krwiak ?

biegać nie biegałas ale łaziłas 🤪 kardio samo też się nie zrobiło 🤪
                                                  • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 22:32
                                                    wapaha napisała:

> Jaki wysiek ? Siniak,krwiak ?

Sina wypukłość/guz wylewajacy się spod jednej strony rzepki. Na początku, przy ruchach kolana, rzepka uciskała tego guza i było słabo. W miarę wchłaniania się go, jest coraz lepiej.

> biegać nie biegałas ale łaziłas 🤪 kardio samo też się nie zrobiło 🤪

toż przecież od razu po kardio się obsrałam ze strachu i pytałam, czy myślisz, że umieram tongue_out

a łaziłam tak tylko trochę, z przyczaju tongue_out

• gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 21:47
                                                    A propos biegania - zobacz jakie fajne mam. Planuję przetestować. Tak żeby się w lesie nie nudzić...
                                                  • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 02.12.22, 10:20
                                                    powodzenia 🤣
                                                    ja się chyba jednak nie nudzę aż tak big_grin
          • magdallenac Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:37
            No to chyba rzeczywiście dołożę 300 kcal tą odżywką, chyba nie dam rady jeść rano.
            • primula.alpicola Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 18:41
              Daj spokój tym odżywkom, to rozwiązanie na wyjątkowe sytuacje.
              Te lekką nadwyżkę ogarniesz choćby jabłkiem z masłem migdałowym.
              • kot_filemon88 Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 19:38
                Ale nie nadwyżkę białka tym jabłkiem
                • primula.alpicola Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 20:31
                  kot_filemon88 napisał(a):

> Ale nie nadwyżkę białka tym jabłkiem

To nie wiem, specjalistką nie jestem, fasolę z masłem z migdałów?
                  • magdallenac Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 20:38
                    Pierś z kurczaka z masłem migdałowym?
                    • primula.alpicola Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 20:44
                      Yyy, nie dla mnie.
                      Masło migdałowe to ja lubię z jabłkiem. Albo, z samą łyżeczkąwink
                      • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 01.12.22, 09:21
                        z bananem jeszcze dobrze wchodzi, najlepiej takim mniej dojrzałym
                    • gr.ruuu Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 20:49
                      Skyr z masłem orzechowym
              • piataziuta Re: A kto odchudza się od jutra? 30.11.22, 19:48
                błagam, nie mówcie, że licytujecie się która nie da rady czego zjeść 🙄