Dodaj do ulubionych

Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego koloru

01.12.22, 17:11
dodatki ( Szalik i czapka) ? Ecru i biały ? I jaki jeszcze pasuje?
Pastelowy róż to ciepła tonacja. A więc odcienie niebieskiego, zielonego odpadają.
Obserwuj wątek
    • chococaffe Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 17:12
      zielonego roweru (o ile pamiętasz wąteksmile)
    • sueellen Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 17:15
      Jak najbardziej zielony pasuje - z niebieskim z reszta tez (ale wole z oliwkowym lub butelkowa zielenia):

• sueellen Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 17:22
        A tu masz polaczenie różu z zielonym we wnętrzach.
      • summerland Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 17:22
        Moim zdaniem ten zgnilo-zielony kolor nie pasuje do blado-rozowego. Ten pierwszy jest takim jesiennym kolorem a drugi wiosennym.
    • alicia033 Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 17:17
      geranium napisała:

> Pastelowy róż to ciepła tonacja. A więc odcienie niebieskiego, zielonego odpadają.

🤦‍♀️
    • 35wcieniu Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 17:17
      Tytuł brzmiał obiecująco, jak poszukiwania różowego koloru "takiego jak ten zielony rower".

A czapka jaka pasuje do twarzy.
    • marta.graca Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 17:23
      Ja jak najbardziej noszę niebieski- turkusowy, czerwony, jasny szary, musztardowy. Pewnie pasowałby też czarny, ciemny szary.
      • marta.graca Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 17:25
        Jeszcze granatowy.
      • alicia033 Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 17:31
        fioletowy, ciemny i średni brązowy
        I oczywiście całe multum odcieni niebieskiego i zielonego.
    • alina460 Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 17:38
      Wychodzi na to, że do pastelowego różu pasują wszystkie kolory smile
      • pepsi.only Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 17:40
        Bo tak właśnie jest.
        • nuta15 Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 18:03
          Jasny ciepły szary, brązowy w odcieniu mlecznej czekolady, granatowy. Z tymi kolorami słodki pastelowy róż nabiera innego wyrazu, tworzy ciekawe i eleganckie połączenia.
          • geranium Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 21:13
            nuta15 napisała:

> Jasny ciepły szary, brązowy w odcieniu mlecznej czekolady, granatowy.

I to są 3 najtrafniejsze kolory.
            Z białym/ecru będzie zbyt cukierkowo, z czarnym - za duży kontrast.
        • chatgris01 Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 22:04
          No musztardowy jednak nie pasuje cool
          • geranium Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 22:11
            Z zielenią/turkusem też mi nie gra.
            Niebieski - jedynie pastelowy.
            Z innych to chyba jeszcze bordo będzie ok lub ciemny odcień czerwieni.
            • nuta15 Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 02.12.22, 07:39
              Pastelowy niebieski i burgundowy też będą pasowały, a w całej stylizacji warto dodać jeden z kolorów, o których pisałam. Całość będzie wyglądać ciekawiej, bardziej plastycznie. Do niebieskiego można dodać granatowy lub brązowy, do burgundowego szary lub granatowy.
    • leanne_paul_piper Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 22:05
      Ja noszę z szalikiem Burberry
    • gulcia77 Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 22:08
      Noszę pastelowo różową czapkę i szalik do ciemnofioletowej kurtki i do płaszcza w kolorze "kamienną biel" (taki nie to ecru, nie to popiel) - tak w opisie stało.
    • sandrasj Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 23:28
      Ja mam magentową czapkę i magentowy żakardowy komin do pudroworóżowego płaszcza. Mnie się wydaje że jest ok, ale co ja się tam znam.
    • fil.lo Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 23:29
      kobaltowy, ciemny fiolet
    • bene_gesserit Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 23:35
      Biały i ecru z różem mdłe.
      Oczywiście, że chłodne kolory mogą być, ale w tym samym nasyconym odcieniu. Tak całkiem poza tym są ciepłe zielenie, a niektórzy twierdzą, że są nawet ciepłe błękity.
      Ja bym szła tropem ciepłej pastelowej zieleni.

https://colorpalettes.net/wp-content/uploads/2015/02/cvetovaya-palitra-1336.png
      • bene_gesserit Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 23:39
        Albo w coś zupełnie niebanalnego, czyli odcienie pomarańczowego, czy może brzoskwiniowego
        https://venngage-wordpress.s3.amazonaws.com/uploads/2021/07/Bright-Pink-Rajah-Sunray-Pastel-Color-Palette.png
    • nangaparbat3 Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 01.12.22, 23:49
      Może być nawet pomarańczowy i ciemnoczerwony, byle dobrze dobrać odcień smile
      Sama pewnie wybralabym popielaty albo granatowy, na pewno nie biały ani ecru, bo to jakieś za słodkie się robi, jak cukierki-pianki.
      • snakelilith Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 02.12.22, 00:19
        Z ecru oraz ciepłym odcienie. szarości tzw greigem może wyglądać też trochę tandetnie, jeżeli materiały nie będą naprawdę dobrego gatunku. Ale generalnie całkiem ładna kombinacja.
        Róż i pomarańcz wyglądają super i odważnie, ale może się szybko opatrzyć. Ładnie wygląda jak na drugim zdjęciu, gdy weźmie się dodatkowo inny, ciemniejszy odcień różu. Ale zieleń też pasuje, ciepła albo jabłuszkowo - miętowa.
    • miki.20105 Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 02.12.22, 08:15
      Fuksja pasuje
    • eliza.hamilton Re: Kurtka w kolorze pastelowy róż - jakiego kolo 02.12.22, 09:33
      Szary.
      Najlepiej nie gładki tylko melanż w kilku odcieniach szarości.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka