Dodaj do ulubionych

Film o Paulinie Smaszcz

02.12.22, 14:07
www.filmweb.pl/film/Niezapomniany-2017-733102

Polecam serdecznie.
Obserwuj wątek
    • 18lipcowa3 Re: Film o Paulinie Smaszcz 02.12.22, 14:07
      na netflix
    • mama-ola Re: Film o Paulinie Smaszcz 02.12.22, 15:10
      Też mi się z nią skojarzyło wink Obejrzałam nawet początek. Zgadzają się kolory włosów (ex blondynka - next brunetka).
      • 18lipcowa3 Re: Film o Paulinie Smaszcz 02.12.22, 15:12
        Niektóre sceny wypisz wymaluj.
        • marzeka11 Re: Film o Paulinie Smaszcz 02.12.22, 16:12
          Może ją ten film zainspirował?
          Wiem jedno- najbardziej w całej tej sytuacji żal jej dzieci. W tym dorosłego syna, który zmienił w ogóle nazwisko.
          Nie mogę patrzeć ani na nią, ani na jej byłego męża, ani na jego słodko-mdlącą nową ukochaną.
          • latarnia_umarlych Re: Film o Paulinie Smaszcz 02.12.22, 19:16
            marzeka11 napisała:

> Może ją ten film zainspirował?
            > Wiem jedno- najbardziej w całej tej sytuacji żal jej dzieci. W tym dorosłego sy
            > na, który zmienił w ogóle nazwisko.

Mnie też ich szkoda, gdyby moi starzy tak odwalali, zapadlabym się pod ziemię, zwłaszcza jako nastolatka. Dobrze, że ten młodszy siedzi za granicą, tu nie miałby życia w szkole.
            Ale nazwisko to on zmienił na zonine przy ślubie. Żyją we Włoszech, to może być czysty pragmatyzm. Wiele forumek przejęło "cudze" nazwisko wychodząc za mąż.

> Nie mogę patrzeć ani na nią, ani na jej byłego męża, ani na jego słodko-mdlącą
            > nową ukochaną.

Też nikogo z nich nie lubię. Ale zakochani przynajmniej nie kłapią glupot gdzie popadnie. Wygrywają wizerunkowo, Kurzajowi niemal zaczęłam współczuć.
            • marzeka11 Re: Film o Paulinie Smaszcz 03.12.22, 12:37
              Przecież ich dzieci funkcjonują w jakimś środowisku- niełatwo mają teraz. I to dzieci z każdej strony.
              Zakochani też plotą głupoty, pustosłowie i puste zachowanie jest dla mnie równie irytujące, jak to, co robi pani Smaszcz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka