Dodaj do ulubionych

Prezent dla dziewczynki 馃巵

02.12.22, 19:39
Pomocy! Musz臋 kupi膰 co艣 na Gwiazdk臋 dla dziewczynki 6-cio letniej, a kompletnie nie pami臋tam co lubi脿 dzieci w tym wieku. Pluszaki? Barbies? Czy ju偶 co艣 doros艂ego typu ciuchy? Pom贸偶cie! (dziewczynki nie znam)
Obserwuj w膮tek
    • ita.11 Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 19:43
      Lego?
      • kochamruskieileniwe Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 19:49
        Lego . Playmobil. Sa obecnie jakies kolekcje laleczek. Ale nie wiem, ktore na topie. Wejdz na stone Biedronki do katalogu zabawek. Tam s膮 te modne laleczki. Wbrew pozorom, biedra w ofercie prezentowej ma te dosyc modne wsrod dzieciakow sprawy.
        Je$li nie lubisz rodzicow kup jej perkusj臋 na macie.
        Moze jajas mata do ta艅czenia?
        • kochamruskieileniwe Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 19:53
          Jeszcze kwesta budzetu
    • szarmszejk123 Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 19:50
      Mo偶e jaki艣 zestaw kreatywny, typu robienie bransoletek czy innych dupereli. Moja troch臋 m艂odsza ostatnio ma sza艂 na diamentowe obrazki.
    • danaide2.0 Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 19:51
      Lisek Urwisek. Fajna kooperacyjna gra detektywistyczna za ok. 70 z艂 - to jeszcze nie jest 藕le.
      • smoczy_plomien Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 20:42
        Te偶 polecam! Moja na to m贸wi艂a: Lisek Kurwisek big_grin
    • smoczy_plomien Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 19:53
      Plastyczno-kreatywne, malowanie po numerach, haft diamentowy. Plus sza艂 na pokemony u nas trwa. Laleczki by艂y wcze艣niej, w tym wieku u nas ju偶 by艂y passe.
    • luderka Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 19:54
      tiulowa sp贸dniczka na gumce lub sukienka - je艣li znasz rozmiar tongue_out

najbezpieczniej lego,
      gad偶ety i figurki z Krainy lodu, dom dla lalek,
      ksi膮zki
      plecak pluszowy w kszta艂cie mi艣ka, pluszow膮 torebk臋 na rami臋
      bransoletki, b艂yskotki, spinki do w艂os贸w
      du偶y zestaw brokatowych wielokolorowych pisak贸w
      • szarmszejk123 Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 19:56
        Albo po prostu du偶o fio艂ek z r贸偶nokolorowym brokatem 馃ぃ moja by by艂a zachwycona, ostatnio by si臋 najch臋tniej wyk膮pa艂a w brokacie :p
        • berdebul Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 20:49
          Sprezentowa艂am kiedy艣 bombelkowi wagon kolorowego brokatu. Zachwyt rodzic贸w por贸wnywalny z instrumentem muzycznym.
          • kasiaabing Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 21:01
            U nas kilkana艣cie fio艂ek z brokatem kupi艂 tatu艣...
            Brokat by艂 dos艂ownie wsz臋dzie. Odkurzacz pierdzia艂 brokatem dobry miesi膮c.
            • szarmszejk123 Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 03.12.22, 06:32
              U nas brokat kupi艂am j膮, sama samiutka, wi臋c tylko do siebie mog臋 mie膰 pretensje 馃ぃ
      • sol_13 Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 20:35
        Nieee Kraina Lodu ju偶 dawno passe
    • kasiaabing Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 19:57
      Moja osobista 6latka lubi lego friends, moji popsy, laleczki lol suprise, barbie, zestawy do zrobienia slime. Lubi te偶 takie kreatywne zestawy, typu zestaw do robienia brokatowych tatuazy, bransoletek. Tego jest mn贸stwo.
    • koperek85 Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 20:14
      Moja 6latka nie lubi lego. Ale wszelkie torebki, sukienki z tiulem, pami臋tnik na has艂o to by by艂a zachwycona. Bawi si臋 jeszcze barbie i lalkami z Rainbow high ale coraz mniej. Ostatnio reklamuj膮 jak膮艣 torebk臋 z oczami co mrugaj膮 to te偶 chcia艂a.
      • majenkir Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 20:52
        koperek85 napisa艂a:
        > Moja 6latka nie lubi lego.

Moj脿 te偶 Lego nigdy nie interesowa艂o, (troch臋 si臋 zdziwi艂am, 偶e tak polecacie), a klock贸w by艂o pe艂no w domu, bo jej brat z kolei mia艂 obsesj臋. A najlepsze by艂o jak kiedy艣 wygra艂a w szkole Lego konkurs, m贸j syn dwa dni p艂aka艂 馃槀馃槀馃槶馃槶
    • trudneslowa Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 20:21
      - koferek z przyborami do rysowania/malowania
      - gry: Jenga/Memo/puzzle i tym podobne...
      • maleficent6 Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 03.12.22, 01:25
        Kuferek rzeczywi艣cie trudne s艂owo...
    • anilorak174 Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 20:49
      Lego,
      wszelakie zestawy plastyczne- flamastry , brokaty, koraliki, wstazeczki itp
      Gra planszowa
    • sandy_cheeks Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 21:21
      Moja ma 7 lat, wiec podobnie. Z gier lubi uno, dobble, story cubes i by艂o sobie 偶ycie.
      Na 艣wi臋ta dostanie mini torb臋 na basen, pi艂k臋 do kosza rozmiar 5 i bilety do suntago (za偶yczy艂a sobie w li艣cie do Miko艂aja)
    • gr.ruuu Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 21:35
      Moja ma 5,5, lubi LEGO, puzzle, dowolnego rodzaju klocki, wszystko co s艂u偶y do rysowania i malowania i r贸偶ne rzeczy zwi膮zane z mapami, flagami itp. Dostanie np. du偶膮 ma艂e Europy z magnetycznym puzzlami.
    • spirit_of_africa Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 02.12.22, 22:02
      My Little Pony, Enchantimals.
      • smoczy_plomien Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 03.12.22, 00:33
        My Little Pony sko艅czy艂o si臋 d艂ugo przed Krain膮 Lodu II big_grin
        • maja0026 Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 03.12.22, 10:34
          No nie bardzo bo teraz jest kontunuacja a zabawki z nowego filmu s膮 wszedzie
    • mama-ola Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 03.12.22, 09:17
      Sekrety elektroniki - wszystkie dzieci, jakie to ode mnie dosta艂y, bawi艂y si臋 tym kilka godzin non stop.
      Tylko o ile pami臋tam baterie trzeba koniecznie dokupi膰, bo w 艣rodku nie ma.
    • panna.w.paski Re: Prezent dla dziewczynki 馃巵 04.12.22, 13:38
      Ostatnio na urodzinach kole偶anki syna kupowa艂am solenizantce pi贸rnik do ozdabiania bo rzeczona 6-latka bardzo lubi kreatywne zestawy, du偶o brokatu, r贸偶u itp - cho膰 bywaj膮 dziewczynki, kt贸re r贸偶u nie lubi膮 i u nich np kr贸luje czer艅. Ale np jaka艣 fajna ma艂a torebka, zestaw notatnik plus d艂ugopisy np z jednoro偶cem, zestawy kreatywne, jaka艣 gra powinna si臋 spodoba膰.

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka