Dodaj do ulubionych

Sąsiadka- agresywna i kłamliwa...

03.12.22, 09:40
... napadła na mnie dziś rano jak wychodziłam z psem. Darła się jak opętana, że mój pies sra pod jej drzwiami i ona widziała jak stałam ze srającym psem na nagraniu z kamer.
Problem w tym, że kłamie, bo mój pies nigdy pod żadnymi drzwiami nie nasrał. A ta się upiera i łże w żywe oczy.
Wkurzyłam się i powiedziałam, że albo udowodni albo niech spi..dala.
Nie rozumiem takich ludzi, przecież musi sobie zdawać sprawę z tego, że obie wiemy doskonale, że nie ma żadnego nagrania ze mną i moim psem pod swoimi drzwiami a drze się i miota jak wariatka. Co kieruje takimi ludźmi?
Obserwuj wątek
    • latarnia_umarlych Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 09:49
      Upatrzyła sobie twojego psa na "sprawcę" i blefuje, licząc, że się przyznasz. Przecież doskonale wie, że nie widziała żadnego monitoringu, pieni się na pokaz.
      • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 09:51
        No to jej nie poszło,niech się pieni do kogo innego:p
        Wkurzyła mnie tym darciem ryja na pół ulicy, wariatka.
        • krolewska.asma Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 09:53
          Czy to Holenderka? Oni chyba nie przepadają za Polakami
          Musiała to wreszcie wykrzyczeć
          • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 09:56
            Niemka
            • krolewska.asma Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 10:36
              No Niemcy też nie przepadają więc na jedno wychodzi
            • demono2004 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 08:18
              szarmszejk123 napisał(a):

> Niemka

Niemcy nie cierpią Polaków, stąd jej zachowanie.
              • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 08:21
                Ona nie wie, że jestem Polką. Nie utrzymuję z panią żadnych kontaktów poza dzień dobry.
                • krolewska.asma Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 08:23
                  Ale skąd Pomys że ma to wiedzieć od ciebie myślisz że tam ludzie nie plotkują?
                  • krolewska.asma Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 08:24
                    I chyba do dziecka i do psa po polsku gadasz jak przychodzicie ulica ?
                    Czy po niderlandzku wink)))
                    • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 08:29
                      Po włosku 🤷
              • konsta-is-me Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 14:10
                Stare Niemki nienawidzą wszystkich po równo, nie wymyślacie już 😁
                • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 15:29
                  Ona nie jest stara:p
                  • konsta-is-me Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 15:44
                    Skąd wiesz, może tylko tak młodo wygląda ? 😉
                    • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 16:11
                      Myślisz, że ematka?:p
                      • konsta-is-me Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 05.12.22, 01:14
                        😁
    • krolewska.asma Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 09:52
      Czy tylko ty wychodzisz z psem?
      Może zdarzyło się mężowi albo dzieciom ….
      W każdymRazie zarządzałabym pokazania tego nagrania zamiast drzeć się na nią i sprawę masz rozwiązana…
      • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 09:57
        99% spacerów ja. A ona wyraźnie powiedział, że ma nagranie ze mną.
        • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 09:58
          I nie ja się na nią darłam, tylko ona na mnie :p
        • krolewska.asma Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 10:35
          No to poproś o pokazanie tego nagrania jaki problem i wtedy zacznij się na nią drzeć na cały miasto
    • triss_merigold6 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 09:52
      Dedykowane sąsiadce:

Marysia mała pierdolca miała
      Pierdolca jasnego jak śnieg
      Gdziekolwiek biegła Marysia mała
      Pierdolec rozsadzal jej łeb
      • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 09:58
        Bardzo ładne.
    • ita.11 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 10:00
      1.rasistka? Możliwe, że nie toleruje obcokrajowców
      2.chora psychicznie
      3.być może, podczas Twojej nieobecności, jak byłaś w pracy, ktoś wyprowadził psa i nie posprzątał (mąż?)
      4.jakiś sąsiad ma identycznego psa i sąsiadka nie zapamiętała właściciela, tylko skojarzyła psa po rasie
      • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 10:05
        1. Ona tutaj sama jest obcokrajowcem. Pani jest niemką.
        2. Bardzo możliwe
        3.wykluczone. Choćby dlatego, Zenon pies jest dziwny i nie zrobi kupy na beton:p musi być przynajmniej trawa najlepiej gęste chaszcze z których tylko biały pysk widać
        4. Możliwe, bordery są tu dość popularne, jest kilka w okolicy.
        • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 10:06
          Że mój pies* nie żaden Zenon 🤣
          • paskudek1 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 10:36
            szarmszejk123 napisał(a):

> Że mój pies* nie żaden Zenon 🤣

Zenon, w sumie fajne imię dla psa 🤣🤣
          • kamin Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 10:16
            Zenon srajacy w krzakach i wystawiający biały pysk smile smile smile
            • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 10:20
              🤣
      • panna.nasturcja Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 03:53
        ita.11 napisała:

> 1.rasistka? Możliwe, że nie toleruje obcokrajowców

A to Polacy i Niemcy to jakaś inna rasa jest?
        • demono2004 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 08:22
          panna.nasturcja napisała:

> ita.11 napisała:
          >
          > > 1.rasistka? Możliwe, że nie toleruje obcokrajowców
          >
          > A to Polacy i Niemcy to jakaś inna rasa jest?

Nie, ale Niemcy nienawidzą Polaków i mają sę od nich za kogoś lepszego.
          • krolewska.asma Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 08:25
            Tak
            Szczególnie ci z DDR maja nerwa na Polaków
      • taki-sobie-nick Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 05.12.22, 01:15

Jest innej rasy niż autorka wątku?
    • niemoralna Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 10:03
      Dzisiaj afera o psa a jutro o dziecko,ze jej drzwi zdemolowalo . Ta wariatka jest psychiczna ,ignoruj ją . Tez można bawić się w włączanie nagrywania jej odpałow, ale szkoda czasu. Potraktuj ją jak śmierdzące g.... za każdym razem
    • kot_filemon88 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 10:27
      Ty to masz pecha do ludzi
    • snakelilith Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 13:18
      Co kieruje takim ludźmi? Pewnie obrzydzenie, gdy kolejny raz jakiś pies nasra jej pod drzwiami. Oczywiście nie musi to być twój pies, bo wiadomo psy ematki srają różową tęczą i tylko w wyznaczonych do tego psich toaletach, ale jakieś psy jednak jej srają. Zjawisko jakby na tyle popularne, że właściciel psów nie powinien być aż tak bardzo zdziwiony. To, że jej się ulało i nakrzyczała akurat na ciebie, bo pewnie na tandetnym nagraniu nie było widać, kto dokładnie srał, to rachunek prawdopodobieństwa. Byłaś po prostu najbliżej. Ja jak wejdę w psie goowno, to też nie rozpatruję, który piesek był niegrzeczny, a generalnie jesteś wściekła na posiadaczy psów, bo wielu po swoich psach nie sprząta i jakoś tak Fiffi sąsiada od od razu przestaje być mi sympatyczny.
      Acha, psie goowna w trawie nie są wcale lepsze.
      • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 14:07
        I jak wdepniesz w goofno to czujesz się uprawniona do wydzierania twarzy na pierwszego napotkanego posiadacza psa?
        Nie polecam, nigdy nie wiesz na kogo trafisz.
        • snakelilith Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 14:46
          Nie pytałaś, jak oceniam zachowanie sąsiadki, a co nią kieruje. Nie jestem zdania, że jej zachowanie jest w porządku, ale nie podałaś szczegółów i nie wiemy, co ją konkretnie do tego zmusiło. Jej motyw potrafię zrozumieć i jak zachowałaś się w stosunku do jej pretensji olewająco, to mogła się wzburzyć.
          • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 15:26
            Nie znam więcej szczegółów, bo ona do mnie od razu wyleciała z mordą jak jakiś świr.
            Gdyby się zachowała jak normalny, cywilizowany człowiek, to może mogłabym jej z tym problemem pomoc. Psiarze z reguły się kojarzą przynajmniej z widzenia,mijamy się na tych samych ścieżkach codziennie, może, gdyby była normalna i zechciała pokazać to nagranie, to byłabym w stanie rozpoznać sracza. Ale w tych okolicznościach, to sorry, niech się czai pod drzwiami całymi dniami, może złapie.
      • auksencja15 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 10:58
        Conajmniej dziwne. Jak ktoś mnie wkurwi to nie przenoszę swojego wkurwu na cała grupę społeczna, a już tym bardziej idę się drzeć na pierwszego spotkanego randoma z tejże grupy…
    • danaide2.0 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 13:29
      Może psychoza? Miałam taką, wrzeszczała, waliła mi w ściany i oskarżała np. o robienie jej w mieszkaniu "świateł jak w operze".
    • angazetka Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 03.12.22, 14:09
      O, miałam to samo w wakacje z sąsiadem i motocyklem (że to mój pies obsikuje jego motocykl i że facet ma to nagrane). Mąż sobie z pogadał oraz odkrył, że w bloku jest względnie podobna do mnie osoba ze względnie podobnym psem, który faktycznie obsikuje.
    • yenna_m Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 08:27
      Mam taką starszą panią na osiedlu. Ponoc cale zycie była jędzą a na starość peron jej kompletnie odjechał, po calości. Psiarze, dzieci, przechodnie - wszyscy mają przewalone bo się za nimi wydziera. O co? O cokolwiek. Byleby ludzi ustawiać. Rownocześnie na osiedlu kradnie kwiaty z rabatek, ktore sobie ludzie organizowali na trawniczkach pod blokami.

Ostatnio za moim chlopem się darła, ze miejsce psów jest w schronisku. Gdy mi to chlop spokojnie referował, stwierdziłam, że jak po mnie tak pojedzie, to kiedyś, po parunastu latach wysluchiwania jej utyskiwań, w końcu nie zdzierżę i pani uslyszy, że miejsce emerytek jest za to w DPSie wink
      • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 08:28
        Ta moja nie jest stara, na oko po 50.
        • yenna_m Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 10:33
          Moja po 90-tce.
    • vessss Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 10:56
      Lepiej Ty załóż kamerę, takie odchyły są rozwojowe, wariatka jeszcze w urojonej zemście narobi po Twoje drzwi.
      • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 16:00
        Niee, tu są wszyscy tak okamerowani, że jakby co, to u jednego albo drugiego i tak się nagra :p
        Jestem jak ci, co się grzeją sąsiadami pod względem kamer :p
    • mikams75 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 11:19
      Moze Cie z kims pomylila?
      Takie nagrania sa niewyrazne zazwyczaj, zobaczyla kobiete w czarnej kurtce do kolan z ciemnym psem i moze niechcacy wpasowalas sie w ten obraz.
    • sueellen Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 14:36
      Niech ci pokażę nagranie. W UK jest istna nagonka na stające psy ( ich właścicieli) sama mam monitoring, zresztą niemal wszyscy sąsiedzi mają kamery i wystawiliśmy tabliczki ostrzegające że stających będziemy pociągać do odpowiedzialności. Nie ma tolerancji dla psiego 💩 we wsi 🧑‍🌾
    • rosapulchra-0 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 15:09
      To jakaś wariatka. Następnym razem jak wyskoczy z pretensjami, to ją nagraj. Podejrzewam, że już więcej pretensji nie będzie mieć.
      A propos guffnianych sąsiadów. Wieki temu, jeszcze w Polsce miałam sąsiadkę, która załatwiała się do wiadra, a gdy już było pełne, to zawartość wylewała nam pod okna. Na zwróconą uwagę chciała mnie nożem zadźgać. W końcu zabrano ją do jakiegoś ośrodka, ale dobrych kilkanaście lat nam psuła atmosferę, że tak to ujmę.
      • krolewska.asma Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 15:11
        To opis jakiejś innej kobiet czy ciebie ?
        • rosapulchra-0 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 15:28
          Spadaj trollu!
    • bei Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 15:33
      Może jest chora, ma jakieś zaburzenia psychiczne. Miałam kiedys sąsiadkę, która gdy przestawała się leczyć robiła awantury o zmyślone, niewydarzone rzeczy. Dla nas (sąsiadów) to był sygnał, by kontaktować się z rodziną. Najczęściej musiała być hospitalizowana. Po podleczeniu była sympatyczna. Ciocia koleżanki również miała podobne jazdy, była schizofreniczką. Gdy leki przestawały działać nasilenie choroby zmieniało jej zachowanie na podobne do tego, które opisałaś u tej od drzwi i nagrania.
      • szarmszejk123 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 15:48
        Nie no, ja jej nie podejrzewam, że o tych kupach kłamie. Ba, jestem pewna że nie, bo bywa nasrane i przed moim domem. Tyle, że nie pod drzwiami a pod krzakami oddzielającymi chodnik od jezdni.
        Ale jej reakcja wskazuje na to, że jest niezrownoważona a ja z takimi nie mam ochoty mieć nic wspólnego.
        Nikt normalny nie wybiega na ulicę żeby drżeć ryja na innych.
        • rosapulchra-0 Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 16:07
          "Drżeć ryja" - ładne big_grin
    • b.bujak Re: Sąsiadka- agresywna i kłamliwa... 04.12.22, 16:32
      jakiś czas temu też poleciała na mnie niewybredna wiązanka bluzgów za to, że pies wszedł na przydomowy trawniczek .... pies na smyczy, trawniczek oddzielony od chodnika krawężnikiem niższym od samej trawy, pies szedł brzegiem trawniczka;
      za bardzo nie słuchałam, ale nie chodziło nawet o ewentualne kupy ale o sam fakt wejścia na trawę;
      jak pies postanowił siknąć na skrzynkę elektryczną stojącą na granicy działki to krzyczący pan o mało z okna nie wyskoczył z nerwów;
      przyznam, że zaskoczyła skala agresji (autentycznie groził biciem i zamordowaniem psa) i niewybredne słownictwo starszego pana, tym bardziej, że jeśli jakikolwiek pies jest źródłem szkód trawniczka to raczej psy luźno biegające bez właściciela a mi oberwało się niewinnie, bo mój naprawdę jest zawsze na smyczy a nieczystości są sprzątane (jak był szczeniakiem zrobił tam jedną kupę, teraz robi w innych miejscach, najczęściej w naszym ogródku)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka