Dodaj do ulubionych

Czy mój pomysł to wariactwo?

04.12.22, 21:20
Emotka, mieszkam z mężem za granicą wiele lat ale już od dawna myślimy nad powrotem do Polski. Nasza sytuacja finansowa jest stabilna i jesteśmy zabezpieczeni finansowo. Tak sobie juz od dawna myślę co mogłabym robić, czym się zająć. Tutaj pracuję w firmie produkcyjnej, na produkcji/ montaż. Myślę sobie czy nie zrobić szkoły/ kurs/ szkolenia zdobyć kwalifikacje "podłoga". Mój mąż ma zadbane stopy, lubię je pielęgnować i wiem ze mogłabym się tym zająć na co dzień, tylko nie wiem czy to ma sens🤔 mam skończone 40 lat ale do emerytury jeszcze daleko. Taka szkoła policealna myślę z dwa lata ale wiem ze mogłabym to robić.
Nie wiem czy w to iść. Jesteśmy z Śląska, znaczy wrócimy na Śląsk także rynek jakiś tam jest.
Obserwuj wątek
    • krolewna_anja Re: Czy mój pomysł to wariactwo? 04.12.22, 21:21
      Miało być "Podolga "
      • 35wcieniu Re: Czy mój pomysł to wariactwo? 04.12.22, 21:23
        Praca podologa nie polega na pielęgnowaniu zadbanych stóp męża.
        PS. Nie lubisz przypadkiem haluksów?
        • lilia.z.doliny Re: Czy mój pomysł to wariactwo? 04.12.22, 21:51
          PS. Nie lubisz przypadkiem haluksów?

Boze, nie!
          Jeszcze tylko tego tu brakuje.
          I tego.pajaca od stomii
    • 35wcieniu Re: Czy mój pomysł to wariactwo? 04.12.22, 21:22
      WTF?
      • krolewna_anja Re: Czy mój pomysł to wariactwo? 04.12.22, 21:23
        "Podolog " słownik jak zwykle przekręcił
    • woman_in_love Re: Czy mój pomysł to wariactwo? 04.12.22, 21:26
      Idź w halluksy.

Ten rynek jest potężny.
    • irma223 Re: Czy mój pomysł to wariactwo? 04.12.22, 21:37
      Zadbane stopy robi pediciurzystka.
      Do podologa zaś chadzają starsze panie z haluksami, odciskami itp.nieszczęściami.
    • damartyn Re: Czy mój pomysł to wariactwo? 04.12.22, 21:37
      Ja myśle , ze rynek na to jest.
      Darowałabym sobie 2 lata szkoły. Kurs i praktyka u kogoś w gabinecie. Jak się ma smykałkę do takich usług to to powinno wystarczyć. Dokształcać się na szkoleniach można, a nawet trzeba, przez cały czas i można to już robić na swoim.
      Powodzenia.
      • eriu Re: Czy mój pomysł to wariactwo? 04.12.22, 21:57
        Jak ktoś chce być kiepskim podologiem to to jest bardzo dobra recepta jak nim zostać. Kurs- chyba sobie nie zdajesz sprawy ile to wiedzy wymaga jak przyjdzie człowiek ze stopą cukrzycową chociażby żeby mu krzywdy nie zrobić.
        • damartyn Re: Czy mój pomysł to wariactwo? 04.12.22, 23:14
          Może nie w pełni się dobrze wyraziłam. Miałam na myśli pedicurzystkę, bowiem sama założycielka wątku 'podologa ' użyła w cudzysłowie. "Podolog "w tym rozumieniu nadal plasuje się w branży fryzjersko- kosmetycznej i myślę , że o to autorce chodziło.
          Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby autorka szkoliła się dogłębnie i została dyplomowanym specjalistą.
    • koronka2012 Re: Czy mój pomysł to wariactwo? 04.12.22, 22:40
      Myślę że planowanie powrotu do Polski w sytuacji gdzie stoimy u progu makabrycznego kryzysu jest lekko szalone. Jakikolwiek miałabyś pomysł na biznes poczekaj co najmniej dwa lata, bo wdepniesz w gówno po szyję.
    • leni6 Re: Czy mój pomysł to wariactwo? 05.12.22, 11:13
      Jest teraz bardzo dobry rynek dla podologow w Polsce.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka