Dodaj do ulubionych

Reklamacja mechacenia?

05.12.22, 07:12
Czy można zareklamować bluzę, która strasznie się mechaci - jedna była wyprana raz i jest cała zmechacona, druga nie była jeszcze prana a też już 2/3 jest w kulkach... Czy sklep w ogóle uzna taką reklamację? (Cropp tak w ogóle)
Obserwuj wątek
    • kk345 Re: Reklamacja mechacenia? 05.12.22, 09:17
      >Czy można zareklamować bluzę
      tak
      >Czy sklep w ogóle uzna taką reklamację
      nie wiadomo

Co ci szkodzi zareklamować? Przecież nie zaczną do ciebie strzelać, najgorsze, co może cię spotkać, to odrzucenie reklamacji...
    • kira02 Re: Reklamacja mechacenia? 05.12.22, 16:56
      Pewnie zalezy od polityki sklepu, czy uznają... reklamowałam sukienkę praną ręcznie - zmechacona po ok 10 zalozeniach. Reklamację uznano, ale to był Tatuum. W sumie, co Ci szkodzi spróbować?
      • 1papryczka.chili Re: Reklamacja mechacenia? 06.12.22, 07:51
        Ja tez w Tatuum rwklamowałam sukienkę, która zmechaciła się po jednym założeniu. Uznali reklamację
    • daszka_staszka Re: Reklamacja mechacenia? 05.12.22, 17:11
      Próbuj reklamować i nie kupuj więcej bluz z poliestru udającego bawełnę.
      • iwoniaw Re: Reklamacja mechacenia? 05.12.22, 17:19
        daszka_staszka napisał(a):

> Próbuj reklamować i nie kupuj więcej bluz z poliestru udającego bawełnę.

Swoją drogą, to czyste chamstwo i ewidentne oszustwo, że ciuch, który już na dotyk jest plastikowy, ma metkę "100% bawełny".
        • daszka_staszka Re: Reklamacja mechacenia? 05.12.22, 17:24
          To niestety jest nagminny proceder. Mnie też bierze cholera jak widzę sweter wełniany a wełny5 proc.
        • droch Re: Reklamacja mechacenia? 06.12.22, 00:34
          Nie, to co najwyżej "nieuczciwa praktyka rynkowa". Żeby nie było, też karalna.
    • moze_sprobowac_inaczej Re: Reklamacja mechacenia? 05.12.22, 23:52
      Raczej tak.
      Córka kupiła plaszcz w jednej z sieciowek, zmechacił się po 3 tygodnia na rękawach i reklamację uznano.
      • bominka Re: Reklamacja mechacenia? 06.12.22, 02:52
        Oczywiście,że tak. Zimowy szał tak reklamowałam. Tak się mechacil,że corka cały płaszcz miala oblazniety. Pranie nie pomogło. Nie było problemu ze zwrotem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka