Dodaj do ulubionych

Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-)

06.12.22, 21:37
Prowadzi doktor Petarda, a tematem wykładu będzie " Jak obronić swoje priorytety po rozstaniu"smilesmile
Jak myślicie co powie ciekawego?
Obserwuj wątek
    • primula.alpicola Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 21:38
      E tam, Pudelek wysłucha i streściwink
      • mid.week Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 21:55
        primula.alpicola napisała:

> E tam, Pudelek wysłucha i streściwink

I ozdobi komentarzami smile
      • mama-ola Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 21:57
        Pudelek nawet nie streści, on obszernie zacytuje, a wtedy będzie afera, że media znów szykanują.
        I pomyśleć, że jeszcze miesiąc temu nie miałam pojęcia o istnieniu tej Smaszcz, nawet nazwiska nigdy nie słyszałam. A teraz dzień w dzień.
    • woman_in_love Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 21:46
      a
      h
      a
      h
      a
      h
      a
      h
      a
      h
      a
      h
      a
      a
      a
      a
      a
      a
      a
      a
      a
      a
      a
      a
      a
      a
      a
      a
    • heca7 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 21:57
      A ile płacą za przyjście? wink
      • arwena_11 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 18:42
        Mówisz, że można dorobić przed BN?
    • mama-ola Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 22:01
      Strach pomyśleć, że będzie tam ankieta "O wykładzie dowiedziałam się z: FB, Instagram itd., inne (jakie)".
      I ze 30 uczestniczek wpisze "forum emama", Petarda sprawdzi co to... a wtedy... !!!
      • chloe30 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 22:04
        mama-ola napisała:

> Petarda sprawdzi co to... a wtedy...
        > !!!

Już pisałam, że czekam na to przebierając nóżkami 😁😁
        Kurde, to byłaby ematkowa jatka wszechczasów!!!
        Może nawet koniec ematki, kurz i popioły... A to lepiej może nie 🤔🤔🤔
        • merynoskablekitna Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 22:09
          chloe30 napisała:

> mama-ola napisała:
          >
          > > Petarda sprawdzi co to... a wtedy...
          > > !!!
          >
          > Już pisałam, że czekam na to przebierając nóżkami 😁😁
          > Kurde, to byłaby ematkowa jatka wszechczasów!!!
          > Może nawet koniec ematki, kurz i popioły... A to lepiej może nie 🤔🤔🤔

EE tam. Sama osobiście w komentarzu na fb rzuciłam jej linkiem do tutejszej dyskusji, aby poczytała bo fajnie jest. Posta skasowała, a jej największa obronczyni jakaś Ewa obrzuciła mnie stekiem wyzwisk, że jakieś kocmołuchy przywlokłam na stronę Paulutka i w ogóle sio stąd. Poważnie.
          • taki-sobie-nick Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 00:19
            Nie wierzę, żeby ktoś użył słowa "kocmołuchy".

A ty masz fioła.
            • merynoskablekitna Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 11:40
              taki-sobie-nick napisała:

> Nie wierzę, żeby ktoś użył słowa "kocmołuchy".

To mało wiesz o tym, jakimi obelgami ludzie potrafią rzucać w sieci. Tam padło jeszcze " debilki".
              >
              > A ty masz fioła.

Być może. Ale na szczęście nie takiego jak Twoja idolka, której tak zaciekle tu bronisz.DDDD
              • taki-sobie-nick Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 23:17
                Paulina Smaszcz jest mi, zmartwię cię, dokładnie obojętna. Bez ematki nie miałabym pojęcia, że taki ktoś istnieje. Nie odróżniam 95% aktualnie modnych celebrytów. Odnoszę się do twoich wpisów i tyle.

A "kocmołuch" jest słowem archaicznym, zatem niewiele osób je zna, a jeszcze mniej potrafi użyć.

"Debilka" to banał sieciowy.

• arwena_11 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 08.12.22, 08:43
                  Naprawdę niewiele osób zna słowo kocmołuch? Przecież to normalne słowo
                  • borsuczyca.klusek Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 08.12.22, 09:28
                    Oczywiście, że normalne słowo, używane nawet na tym forum 🙄
          • lauren6 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 10:26
            Do końca ci odwaliło?

Po cholerę chcesz tu ściągnąć osobę chorą psychicznie? To takie śmieszne nabijać się z cudzej choroby?

Nie byłabyś sobą, gdybyś nie dołożyła się do czyjegoś samobójstwa?
            • tt-tka Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 10:45
              jaka by chora nie byla, sadze, ze nie przylezie tu ani w zadne inne miejsce, w ktorym nie ma mozliwosci ciac postow tongue_out
            • azalee Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 11:12
              lauren6 napisała:

> Nie byłabyś sobą, gdybyś nie dołożyła się do czyjegoś samobójstwa?

Troche cie ponioslo. Mowa o wyslaniu linka do otwartego, publicznego forum.
              Opinie, ktore Petarda przeczytalaby tutaj sa niczym w porownaniu do komentarzy na takim Plotku na przyklad.
            • merynoskablekitna Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 11:38
              lauren6 napisała:

> Do końca ci odwaliło?
              >
              > Po cholerę chcesz tu ściągnąć osobę chorą psychicznie? To takie śmieszne nabija
              > ć się z cudzej choroby?
              >
              > Nie byłabyś sobą, gdybyś nie dołożyła się do czyjegoś samobójstwa?

Że co? Mnie to lotto co ona ze sobą zrobi. Sama tego piwa nawarzyła.
              A Ty weź głęboki oddech, coś na uspokojenie i przeczytaj co napisałaś.
        • borsuczyca.klusek Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 22:45
          Jedna pani z telewizji nie ma szans z ematką. Nas jest legion i jesteśmy wieczne 🙄

Prędzej zamkną FB, lnsta i Pudelka niż ematka skapituluje 🙄

Amen 🙏
          • merynoskablekitna Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 23:40
            borsuczyca.klusek napisała:

> Jedna pani z telewizji nie ma szans z ematką. Nas jest legion i jesteśmy wieczn
            > e 🙄
            >
            > Prędzej zamkną FB, lnsta i Pudelka niż ematka skapituluje 🙄
            >
            > Amen 🙏

A jeszcze jak przyjdą suki z godzin i legion Grażyn to już w ogóle!!!
            • borsuczyca.klusek Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 00:20
              Wszystkie Grażyny już ostrzą pazury 🙄
              • chloe30 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 10:56
                borsuczyca.klusek napisała:

> Wszystkie Grażyny już ostrzą pazury 🙄
                >

Pazy
                Kurde
                🤪
              • grazyny Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 08.12.22, 00:07
                Czy ktoś nas wzywał? Co się dzieje? O co chodzi?
        • arwena_11 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 18:43
          Liczysz na wątek tysiąclecia?
      • merynoskablekitna Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 22:06
        Ja już mogę podać streszczenie co ona powiesmile))
        Drodzy Panstwo, jestem tu z Wami, abyście dowiedzieli się prawdy. Bo ja walczę o prawdę i będę walczyć o prawdę. O prawdę walczę dla moich synów, bo oni muszą znać tę prawdę. Dla prawdy jestem gotowa poświęcic bardzo wiele, w Polsce kobietom nie wypada ujawniać prawdy, ale ja tę prawdę ujawnię. Bo ja się prawdy nie boję, wszyscy inni kłamią, portale kłamią a ja mówię prawdę. Ja jestem doktorem i ja znam prawdę. Ja się prawdy nie boję i wy się nie bójcie.
        Itd itd
        • latarnia_umarlych Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 10:05
          merynoskablekitna napisała:

> Ja już mogę podać streszczenie co ona powiesmile))
          > Drodzy Panstwo, jestem tu z Wami, abyście dowiedzieli się prawdy. Bo ja walczę
          > o prawdę i będę walczyć o prawdę. O prawdę walczę dla moich synów, bo oni muszą
          > znać tę prawdę. Dla prawdy jestem gotowa poświęcic bardzo wiele, w Polsce kobi
          > etom nie wypada ujawniać prawdy, ale ja tę prawdę ujawnię. Bo ja się prawdy nie
          > boję, wszyscy inni kłamią, portale kłamią a ja mówię prawdę. Ja jestem doktore
          > m i ja znam prawdę. Ja się prawdy nie boję i wy się nie bójcie.
          > Itd itd

"Prorok jakiś czy co?" 🤣
          Też się tego spodziewam. Prawda o prawdzie w obronie prawdy.
          Plus kreacja na "głos kobiet" i współczucie dla cudownych, mądrych, inteligentnych żon, których mężowie opuszczają rodzinę dla jakiejś larwy.
          Ciekawe, czy pani Kauze też zasługuje na współczucie Pauliny.
        • figa_z_makiem99 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 23:35
          🤣
    • gama2003 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 22:11
      Ale opowie jak odeszła do kochanka ?
      Czy będą omawiane różne warianty - rozstanie z mężem, rozstanie z kochankiem, rozstanie z psem ?

I jak pozostawić powyższych w swoim życiu ?
      • merynoskablekitna Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 22:17
        gama2003 napisała:

> Ale opowie jak odeszła do kochanka ?
        > Czy będą omawiane różne warianty - rozstanie z mężem, rozstanie z kochankiem, r
        > ozstanie z psem ?
        >
        > I jak pozostawić powyższych w swoim życiu ?

I rozstanie z teściową i zachowanie dobrych relacjismile I żeby pies Bono był szczęśliwy !
        • heca7 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 22:28
          I dzieci, żeby dzieci , jej dzieci, wspólne dzieci, najważniejsze dzieci były szczęśliwe tongue_out
          • gama2003 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 22:52
            Ale jak szczęśliwe to tylko z daleka !

• merynoskablekitna Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 23:09
            heca7 napisała:

> I dzieci, żeby dzieci , jej dzieci, wspólne dzieci, najważniejsze dzieci były s
            > zczęśliwe tongue_out

Nie, dzieci Cichopek Kasi nie mogą być szczęśliwsze i ważniejsze niż jej dzieci, których ojcem jest Maciej Kurzajewski i będzie nimi do konca życia. Bo on czy tego chce czy nie jest ciągle rodziną Petardy!
            • heca7 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 23:27
              Już kiedyś pisałam, że ona musiała to podejrzeć w koreańskich dramach. Facet spokojnie mówi babce, że chce się rozstać, podaje poważne powody. Ją lekko zatyka, niby się zgadza a po paru dniach wpada na zdumionego chłopa oznajmiając mu, że nadal są parą bo... ona się przecież oficjalnie na to rozstanie nie zgodziła! big_grin Najwyraźniej tu mamy to samo- dopóki się Petarda nie zgodzi, dopóty Maciejowi nie wolno spojrzeć na inną kobietę!
            • arwena_11 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 08.12.22, 08:47
              Dopiero będzie zabawa jak Pyza zaciąży z Maciusiem.
      • black_magic_women Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 08.12.22, 00:49
        gama2003 napisała:

> r
        > ozstanie z psem ?
        >
        >

Przeczytałam "rozstanie z penisem" i pomyślałam, że to nawet niegłupie. W sensie, był seks, nie ma seksu wink
    • tanebo001 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 22:12
      Jest już w sieci www.youtube.com/watch?v=1ImYQ2wsOtI
      • merynoskablekitna Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 22:16
        tanebo001 napisał:

> Jest już w sieci www.youtube.com/watch?v=1ImYQ2wsOtI
        >
        No przeca to dopiero pojutrze.
    • semihora Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 22:47
      Zadzieram kiecę i lecę!
      • gama2003 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 22:53
        No nie no.
        Ktoś musi z ematki być oddelegowany.
        Ja nie mogę, za nerwowa jestem.
        • merynoskablekitna Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 23:11
          gama2003 napisała:

> No nie no.
          > Ktoś musi z ematki być oddelegowany.
          > Ja nie mogę, za nerwowa jestem.

Paulutek musi mi dobrze zapłacić.
          A w ogole o 19 oglądam " Fakty".
    • sueellen Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 06.12.22, 23:32
      Przykro mi, w czwartki o 19:00 to ja mam body combat żebym umiała bronić tych no wartości.
    • brenda_bee Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 07:19
      merynoskablekitna napisała:

>
      > Jak myślicie co powie ciekawego?

Ciekawego nic. Jak zwykle.
    • kira02 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 18:37
      Zadzieram kiecę i lecę 😁
      • aqua48 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 18:47
        Zabieram dzidę i idę. Ciekawi mnie w jakiż to sposób ktoś nastaje na jej priorytety i wartości po rozstaniu, tak, że musi ich bronić?
        • merynoskablekitna Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 19:50
          aqua48 napisała:

> Zabieram dzidę i idę. Ciekawi mnie w jakiż to sposób ktoś nastaje na jej priory
          > tety i wartości po rozstaniu, tak, że musi ich bronić?

Kurzaj nastaje wraz Kasią oraz pies Bono.
          • gama2003 Re: Szykuje się wykład dr Petardy. Idziecie?;-) 07.12.22, 23:40
            Rodzina jest wartością i priorytetem.
            Ta rodzina, z tymi bombelkami, których jest matkom ☺ a Kurzaj ojcem.

I ona sobie może się z mężem rozwodzić.
            Ale na Boga - nie on z nią !!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka