Dodaj do ulubionych

Urządzenia około- wellness

07.12.22, 09:26
Zarówno mate z kolcami jak i kołdrę obciążeniową nabyłam pod wpływem emamy. Od siebie dorzucam somnox: miałam latami problem z zaśnięciem po nocnych przebudzeniach, somnox załatwił sprawę, dziś nie naładowałem no i problem był. Czy polecicie coś jeszcze?
Obserwuj wątek
    • wapaha Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 09:36
      Matę z kolcami mam od dawna -i lubię
      Moje odkrycie roku -elektrostymulator mięśni. Kupiłam po operacji za rada mojej fizjoterapeutki i nie żałuję. Ma 3 tryby pracy : EMS, TENS, i MASS . Ems na pobudzenie/budowę mięsnia, TENS przeciwbólowo, po urazach MASS jako masaż ( z trzema trybami) . Lubię
      '
      • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 09:38
        O przyjrzę się.
        • wapaha Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 09:43
          jakbyś chciała kupować to dokup od razy elektrody -bo w zestawie jest po 1 parze - a trzeba wymienic bo się zużywają przy cżestym stosowaniu
          • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 09:44
            A powiedz jeszcze słówko jak używasz najczęściej: przeciwbólowo nie ma sensu bo rzadko mnie coś boli, ale do budowania mięśnia by się przydało 😁
            • wapaha Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 09:58
              EMS -do budowania mięśnia - ale pamiętaj że urządzenie pomaga budować mięsień ale nie daje siły ( ergo ćwiczeń nie unikniesz wink )
              Używałam też TENS gdy mnie bolał staw , używam też trybu masażu gdy jestem spięta
              • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 10:11
                Dzięki. To porównam z masażerami, bo jak i tak nie uniknę ćwiczeńsmile Albo jeszcze powiedz, proszę: jak dobuduje mięsień (wiem, wiem jak to brzmi) to łatwiej ćwiczyć?
                • wapaha Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 10:21
                  Może nie łatwiej- ale łatwiej o efekty.
                  Ja np. miałam całkowity zanik głowy przyśrodkowej mięsnia czworogłowego uda,- i udało mi się ją aktywować właśnie dzięki prądom - bo niestety nie było typowo wyizolowanych ćwiczeń które mogłam robić
                  • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 10:46
                    Rozumiem, dzieki
      • mysiulek08 Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 13:56
        tak! kupilam po artro kolana, model z pradami itf, super sprawa i dodatkowo 'maszynke' do ultradzwiekow

elektrody warto miec w roznych rozmiarach
        • wapaha Re: Urządzenia około- wellness 08.12.22, 08:08
          O widzisz? DO tego mojego dedykowany jest taki rozmiar elektrod

Czemu służą inne ?
          • mysiulek08 Re: Urządzenia około- wellness 08.12.22, 14:10
            wieksze np 'na kregoslup', mniejsze (np okragle) niz typowe do twarzy
            • wapaha Re: Urządzenia około- wellness 08.12.22, 14:20
              a widzisz
              to mój nie ma opcji na twarz ( zaczyna się od szyi/karku i leci w dół)
    • primula.alpicola Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 09:37
      Poduszka robot?! O-o. Ematka uczy.
      Chyba nie mam żadnych tego typu urządzeń... No, Lelo Sona, liczy się?
      • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 09:39
        primula.alpicola napisała:

> Poduszka robot?! O-o. Ematka uczy.
        > Chyba nie mam żadnych tego typu urządzeń... No, Lelo Sona, liczy się?
        Tak, dostałam od 80 plus rodziców i byłam pod wrażeniem ich obycia. Lelo no może o tym pomyślę.
        • wapaha Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 09:40
          A mnie Lelo nie powaliło niestety
          Fajny gadżet ale nie wart swojej ceny
          • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 09:43
            Ja nie potrzebuję chyba więcej odlotów niż mam. To jak z lampką antydepresyjną: lepsze jest wrogiem dobrego, tej starej filozofii się trzymam i do mnie ona pasuje.
            • wapaha Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 09:44
              Nie chodzi o lepsze
              Jest inaczej

jesli ktoś lubi zmiany, nowości itd- oczywiście
              • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 09:46
                Ok skoro inaczej to może jednak spróbuję. Choć chodzi też o równowagę czasową: nie wiem czy te kilka wieczorów w tygodniu poświęcanych na tradycyjny seks nie starczy, bo kiedy będę czytać i oglądać i wypowiadać się na emamie w wątkach czytelniczych czy serialowych
                ?
                • wapaha Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 09:59
                  Hm. Nie wiem jak u innych ale te gadżety zazwyczaj nie są ZAMIAST sexu raczej jako obok/dodatek
                  • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 10:12
                    No tak, ale jak jakaś potrzeba jest niezaspokojona może- choć przecież niekoniecznie, samo może tworzyć potrzebęsmile
                    • wapaha Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 10:23
                      tak, prawda - ja zakupiłam zachęcona rekomendacją primuli na czas bycia "słomianą wdową" i robotę zrobił wink aczkolwiek spodziewałam się - patrząc na cenę-czegoś bardziej wow
                    • obrus_w_paski Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 14:59
                      Potrzeba może być chęć zrobienia czegoś innego niż „tradycyjny” seks. Przecież nie chodzi o to ze masz się chować przed partnerem tylko możesz używać lelo z partnerem 🙄
                      • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 15:49
                        No oczywiście że razem. To znaczy nie oczywiście, ale ja bym używała razem i czasem tylko osobno, bo co się ma tyle energii seksualnej marnować, która się w zetknięciu z tym cudem wytworzy.
          • shellyanna Re: Urządzenia około- wellness 08.12.22, 15:42
            Mnie tez nie. To już pingwina chyba wole. Z tym ze ja mam lelo ora. Innych sona nie próbowałam.
    • pade Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 10:15
      masażer shiatsu, używam głównie na kark i górę pleców
      • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 10:47
        A jakiej firmy możesz polecić?
        • pade Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 11:44
          Niestety nie mam już opakowania, a na urządzeniu nie ma logo. Ale wygląda jak ten:
          appsklep.pl/Masazer-karku-shiatsu-plecow-Ciala-Szyi-Grzejacy-p14149
          tylko mój ma trzy przyciski
          • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 11:45
            Dziękuję
    • szybki-lisek Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 13:28
      Exterso napisz proszę coś więcej o tym somnox. Naprawdę warto? Czy to wytwarza jakieś dźwięki czy wibracje? I czy jest z tym wygodnie?
      • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 15:51
        Dzisiaj i wibracje. Wygodne bardzo, coś jak dzidziuś tylko leży na miejscu 😁 wiem, że to się wydaje szalone, ale ja miałam problemy ze snem, kto miał to zrozumie. Htz i somnox pozwoliły mi uniknąć leków na sen, wiem, czytałam, że dużo z Was bierze, ale ja akurat niezbyt chciałam.
        • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 15:53
          Dźwięki wybrane z aplikacji. Czas oddechu dostosowujesz do swojego, też przez aplikację więc jest bardzo komfortowo. Ja śpię z mężem, ale jestem dość reaktywna, żytni zadbać muszę się zakopać w swojej kołdrze i swoim świecie i somnox mi to umożliwia.
          • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 15:53
            Żeby zasnąć
            • szybki-lisek Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 22:14
              Dzięki extereso. Cena niemała, bez opinii prawdziwego użytkownika nie zdecydowałabym się. A tak pomyślę 🙂
              • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 22:19
                Nie wiem czy nie można na tydzień wziąć. W każdym razie jest bardzo dobra opieka konsultantów, korzystałam raz przed a raz po z rozmowy. Niestety nie ma opinii po polsku, ale po angielsku dużo.
                • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 22:20
                  Acha, nie działał od pierwszych dni na mnie. Powiedziano mi że po dwóch tygodniach zacznie( chyba zajęło to tydzień), to ważne żeby wiedzieć bo inaczej na początku rozczarowanie.
    • sueellen Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 18:21
      Yoga, pilates, spacery z psem i ogrodnictwo.
      Od razu człowiek uspokojony, silniejszy, zdrowszy, wyprostowany jak struna i przestają go boleć gnaty. A od pracy z roślinami się takiego blasku nabiera. Zwłaszcza gdy się je z nasion hoduje. Nigdy nie wierzyłam w takie bzdury ale jak się nowe życie tworzy to i swoje od razu pełniejsze.
    • youngagain Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 21:25
      Na problemy ze snem polecam brązowy szum że Spotify. To szumy na bardzo niskich częstotliwościach. Po śmierci mamy nie mogłam tygodniami spać nieprzerwanie kilka h i to mi naprawdę pomagało. Mojemu byłemu "chłopakowi" też i był pod wrażeniem. Brown noise
      • extereso Re: Urządzenia około- wellness 07.12.22, 21:31
        Mnie już wystarczy ten somnox, ale w sumie w przyszłym tygodniu jadę w delegację, raczej pojadę pociągiem, nie będę go wozić to wypróbuję.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka