Dodaj do ulubionych

Chłopak 28 lat prezent :(

07.12.22, 10:37
Nie cierpię kupowania prezentów dla obcych osób. Tymczasem życie zmusiło mnie do tego.
Wszystko co o chłopaku wiem to 28 lat, inżynier, dieta pudełkowa, siłownia. Tyle. Ma być drobiazg do 50,00 zł.
Jakieś podpowiedzi? Życie jest parszywe sad
Obserwuj wątek
    • wapaha Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 10:41
      sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Protein_Ice_Cream_Milky-opis37176.html

ładna czerwona kokarda i już wink
      • feniks_z_popiolu Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 10:48
        ooo, dobry trop dzięki smile
    • little_fish Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 10:56
      Tak nieco obok tematu - jaka idea przyświeca akcjom, żeby osoby, które nie mają na to ochoty, kupowały prezenty obcym ludziom, o których nic nie wiedzą?
      • borsuczyca.klusek Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 11:05
        W innym wątku było, że chodzi o to, żeby było fajnie. A jak komuś nie jest fajnie to znaczy, że bawić się nie umie 🙄
      • feniks_z_popiolu Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 11:22
        Jak dla mnie idea durna ale nie mam na to wpływu. Sama też dostanę "jakiś drobiazg za kwotę do 50,00 zł" od jakiejś przypadkowej osobysad. Która pewnie też się męczy wymyślaniem co mi kupić. Lepiej było zrobić zrzutkę na pracowy lanczyk" i uskutecznić smoltoki w lużnej atmosferze ale...
        • little_fish Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 13:19
          No dokładnie, kurde. Co ci ludzie mają w głowach, że tak innych na siłę uszczęśliwiają...
        • panna.nasturcja Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 19:10
          Jakim cudem nie masz na to wpływu?
          • szare_kolory Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 23:08
            No pewnie takim, że albo zdecydował jakiś szef albo głosowali.
      • wapaha Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 14:29
        little_fish napisała:

> Tak nieco obok tematu - jaka idea przyświeca akcjom, żeby osoby, które nie mają
        > na to ochoty, kupowały prezenty obcym ludziom, o których nic nie wiedzą?

1. Autorka wie co nieco
        2. Obdarowywanie jest fajne
        3. dostawanie niespodzianek jest fajne

wink
        • panna.nasturcja Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 19:11
          Wśród obcych ludzi, którzy są do tego zmuszeni?
          Większość prezentów wyląduje w koszu albo w szufladzie na wieki wieków.
          • wapaha Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 20:26
            Fakt..z niewolnika itd
        • little_fish Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 19:14
          Nooo, z taką wiedzą to może mu "pudełka" na jeden dzień zamówić...
          No chyba, że chce dobrać prezent biorąc pod uwagę że potencjalny obdarowany jest inżynierem 😁
        • little_fish Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 19:15
          Jak widać dla autorki obdarowywanie obcych ludzi nie jest fajne
        • borsuczyca.klusek Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 21:25
          Nie zmuszanie dorosłych ludzi do kupowania innym, dorosłym i pracującym ludziom prezentów na 5 dych na żadnym poziomie fajne nie jest 🙄
      • berdebul Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 23:07
        Uwielbiam, ale generalnie lubię robić prezenty-niespodzianki. tongue_out
    • pepsi.only Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 11:37
      Książka.
      Poszłabym w fantastykę.
      Albo coś popularnego- nowy Nesbo, Clarckson. Albo z polskich- Wajrak, Marcin Meller, Mróz.

Albo kalendarz, Kot Simona, Andrzej rysuje, Mleczko..
      • smoczy_plomien Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 12:20
        Mleczko i kot Simona są dla boomerów.

Pracuję z kilkoma takimi, jak z opisu. Młodzi ludzie bez zobowiązań, którzy mają mnóstwo czasu na podążanie za trendami. Między siłką, zajadaniem huela i kupowaniem bitcoinów czytają książki motywacyjne, jeżdżą po świecie albo remontują kampera.
        • feniks_z_popiolu Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 12:40
          smoczy_plomien napisała:

>... Pracuję z kilkoma takimi, jak z opisu...czytają książki motywacyjne, jeżdżą po świecie albo remontują
          kampera.

No cóż, podróży ani kampera mu nie zafunduję ale może to się nada www.mediarodzina.pl/produkt/kalendarz-2022-maly-poradnik-zycia/ ? Byłoby w temacie motywacji
          • memphis90 Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 13:25
            Nie, nie dawaj 28latkowi kraciastego kalendarza z bon motami na każdy dzień… Serio. Osobiście nie znam nikogo, kogo by ucieszył taki właśnie kalendarz, to jest wyłącznie prezent dla zadeklarowanych wielbicieli.
            • feniks_z_popiolu Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 13:36
              Ja osobiście znam kilkanaście osób z różnych przedziałów wiekowych, które wręcz polują co roku na ten kalendarzsmile. Bo i kalendarz jest nietuzinkowy. Zresztą już nakład w wydawnictwie jest wyczerpany
              • danaide2.0 Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 14:36
                To są miłe pierdolety, nic ponad to. Miałam całą serię książeczek w latach 90tych. Pamiętam jedynie, by parkować samochód z boku parkingu, to przynajmniej jeden bok będę miała niezarysowany. Internet jest pełen takich mundrości.
                • feniks_z_popiolu Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 14:53
                  I o takie miłe pierdolety chodzi w całej idei dawania prezentów prawie obcym osobom.
                  Najwyżej dałby babci/cioci/mamie na gwiazdkę. Skonsultuję jeszcze z młodzieżą domową
                  • danaide2.0 Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 14:59
                    Ano tak... Po to ta cała intelektualna i konsumpcyjna papka w sklepach - trzeba obdarować miliony nieznanych nam osób.
                    W każdym razie spełniłam obywatelski obowiązek i lojalnie ostrzegłam.
                    • panna.nasturcja Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 19:14
                      Znam osoby na to polujące. Są to panie w okolicach pięćdziesiątki.
              • memphis90 Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 14:43
                Toteż pisze, ze dałabym tym, którzy na to polują. Innym nie. To dla „koneserów”. Wyłącznie.
          • smoczy_plomien Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 14:32
            Nie wiem, nie znam tego i nie wiem, co jest w środku. Moim chłopakom pasowałyby książki typu: jak Elon Musk osiągnął sukces (albo ktoś kto tam jest teraz na topie), Cues: Master the Secret Language of Charismatic Communication, The Enigma of Reason, Mistrz czystego kodu, Tworzenie oprogramowania w 30 dni, Miking Things Happen. The Art of Project Management, Dizajn na co dzień. Nie wiem, co to za inżynier, musisz sprawdzić te pozycje pod kątem dopasowania, ale są to wysoko oceniane klasyki. Przy czym czekolada proteinowa też może być dobrym pomysłem, szczególnie że takie książki moźna teoretycznie zinterpretować jako przytyk, że coś robi za mało dobrze smile
            • feniks_z_popiolu Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 14:42
              Czekolada proteinowa? pierwsze słyszę, idę sprawdzić co to
              • memphis90 Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 14:48
                To chyba ta z robakami 😂
                • smoczy_plomien Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 22:57
                  Cholera tam wie te dziadostwa :d
        • panna.nasturcja Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 19:12
          A z czego wnosisz, że pan jest singlem bez zobowiązań? Przecież autorka po prostu nic o nim nie wie.
    • majenkirr Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 14:36
      Może coś na wodę na tą siłownię? Tylko nie wiem czy w 50 zl się zmieścisz..
      • feniks_z_popiolu Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 14:46
        Też myślałam o czymś na siłownię tylko jest ryzyko, że już takie coś ma. Nie znam gościa zbyt dobrze
        • biala_ladecka Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 15:07
          feniks_z_popiolu napisał:

> Też myślałam o czymś na siłownię tylko jest ryzyko, że już takie coś ma. Nie zn
          > am gościa zbyt dobrze

W kwocie 50zl to obawiam sie, ze powyzej skarpetek nie podskoczysz. Porzadny bidon wychodzi drozej, o reszcie fit utensyliów nie wspominając.
    • qwirkle Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 17:34
      A może butelkę czerwonego wytrawnego? Albo innego alkoholu?
      • panna.nasturcja Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 19:15
        Nie daje się w prezencie alkoholu jeśli się nie ma pewności, że dana osoba pija alkohol.
        • little_fish Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 19:17
          Generalnie w ogóle nie powinno się dawać w prezencie czegoś, o czym nie wiemy, że jest używane...
          • panna.nasturcja Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 19:54
            Też fakt.
      • biala_ladecka Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 23:11
        Jeśli koleś ćwiczy, dba o dietę, to jest duże prawdopodobieństwo, że nie pije alko.
    • panna.nasturcja Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 19:09
      Żadnych. Nie kupuję prezentów obcym ludziom, bo całkowicie mija się to z celem.
    • ga-ti Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 19:47
      Miałam napisać, że dobrą wodę po goleniu, ale nie w tej kwocie (chyba, że jakieś mini opakowania) no i tak obcemu facetowi to jednak nie bardzo.
      Może jakieś pudełko śniadaniowe? Bidon? Kubek termiczny? Jakąś opaskę na rękę do wycierania potu na siłce? Słodycze, herbata, kawa? Świąteczny stroik? wink
      • panna.nasturcja Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 19:55
        Wodę po goleniu obcemu facetowi?
        • ga-ti Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 21:17
          Cytuję sama siebie "no i tak obcemu facetowi to jednak nie bardzo."
    • qwirkle Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 21:10
      A zestaw herbat? Albo jakaś kawa?
    • kornelia_sowa1 Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 21:13
      Kup mu metalowe puzzle-łamiglowka taka. Ok 20-30 zł.
      Umysł techniczny więc myślę, że ok.

Może jakaś dobra herbatę lub kawę do tego i juz
    • daisy Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 23:08
      artystyczną bombkę na choinkę w ładnym pudełeczku
    • taki-sobie-nick Re: Chłopak 28 lat prezent :( 07.12.22, 23:25
      Jaki kurde chłopak? Mężczyzna!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka