Dodaj do ulubionych

Kołdra puchowa- jakiej firmy

07.12.22, 11:29
Chciałabym kupić kołdrę puchową- dla siebie i w prezencie dla mamy. Możecie polecić konkretną firmę? (Przejrzałam wątki o kołdrach, ale informacji odnośnie konkretnej firmy nie znalazłam.) Najbardziej kusi mnie oferta poscielrodzinie- czy znacie może produkty tej firmy, są ok? Wstępnie zamówiłam jedną z Tchibo do obejrzenia, ale wiadomo, to tylko do pomacania, nie sprawdzę przecież jak się użytkuje. Może coś jeszcze innego? Będę wdzięczna za sugestie i podpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • bzdety2019 Re: Kołdra puchowa- jakiej firmy 07.12.22, 11:31
      SCHÄFER są teraz na limango, mam od kilku lat i są super. Musiałam nawet kupić cieńszą (w nocy mam tak 18 stopni) bo pod typowo zimową było mi za gorąco. Trzymam ją na gorsze czasy pt. brak ogrzewania.
      • iliri Re: Kołdra puchowa- jakiej firmy 07.12.22, 20:33
        To w sam raz dla mnie! Zawsze byłam zmarzlakiem, teraz jeszcze, oczywiście😉, doszła tarczyca. Sprawdzę!
    • heca7 Re: Kołdra puchowa- jakiej firmy 07.12.22, 11:33
      Sprawdziłam osobiście i polecam Puchpol smile
      • homohominilupus Re: Kołdra puchowa- jakiej firmy 07.12.22, 11:38
        Jaka cudna nazwa 😁
        • iliri Re: Kołdra puchowa- jakiej firmy 07.12.22, 20:36
          Mnie też się podoba, jest taka otulająca. Zaraz poszukam😄
      • iliri Re: Kołdra puchowa- jakiej firmy 07.12.22, 20:43
        A pamiętasz może, jaką masz. W ofercie są letnie, zimowe i całoroczne. Myśle o całorocznej dla mamy, bo dla mnie, to zimowa😉, ale nie wiem, czy nie będzie za cienka
        • heca7 Re: Kołdra puchowa- jakiej firmy 07.12.22, 20:51
          Mamy dwie wink Bo każdy śpi pod swoją. Konkretnie to się nazywa- Kołdra Puchowa Standard 160x200 Całoroczna Biała. Cena na stronie 619 zł.
          Z Puchpolu mamy też poduszki duże, poduszki podłużne i jaśki wink Nie zamieniają się w kamień, nie oklapują, nie wyłazi z nich puch.
          • iliri Re: Kołdra puchowa- jakiej firmy 07.12.22, 22:34
            Poduszki tez muszę kupić. Do tej pory miałam z pierza, ale zaczęły się zbijać. Powoli przestają być wygodne. Chyba spróbuję z tym Puchpolem. Już się widzę pod nową cieplutką kołderką😁
    • extereso Re: Kołdra puchowa- jakiej firmy 07.12.22, 11:50
      Ja mam z puchu gęsiego z Jysk i jest super. Jeśli lubisz lekką.
      • iliri Re: Kołdra puchowa- jakiej firmy 07.12.22, 20:38
        W pierwszej wersji myślałam o Jysku, ale poczytałam opinie i były różne. Skoro twierdzisz, że Ok, to jutro sobie obejrzę na żywo
        • zwyczajnamatka Re: Kołdra puchowa- jakiej firmy 07.12.22, 20:40
          Też mam z jyska, moja kołdra puchowa ma już 10 lat, nic się z nią nie dzieje, ale kupowałam wówczas najdroższa jaka była (i najcieplejszą).
        • yuka12 Re: Kołdra puchowa- jakiej firmy 07.12.22, 20:46
          My kupiliśmy w Jysku kilka lat temu na promocji. Prawdę mówiąc kołdra jest średnia, pierze rozkłada się nierównomiernie (kwestia szycia) i wychodzi, z poduszek też. W tym roku wymieniłam na kołdrę antyalergiczną (z Aldika 😁) i śpi mi się zdecydowanie lepiej.
    • gryzelda.a Re: Kołdra puchowa- jakiej firmy 07.12.22, 22:50
      Mam puchowe kołdry z Ikei ok. 10 lat, jestem bardzo zadowolona.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka