Dodaj do ulubionych

Czy polecacie korki online?

08.12.22, 17:02

Szukam korepetycji z matmy( oczywiście oprócz poczty pantoflowej) i widzę mnóstwo ogłoszeń nauk online , jakieś akademię, prywatne lekcje itp.
Nie jestem przekonana do takiej nauki ale może się myle? Może takie zajęcia 1:1 są ok?
Może mam po prostu traumę nauki zdalnej i zaległości jakie powodowała.?
Opinie mają zazwyczaj bardzo dobre ale ciężko zweryfikować czy to faktycznie prawda?
Obserwuj wątek
    • primula.alpicola Re: Czy polecacie korki online? 08.12.22, 17:04
      To zależy od dziecka (i od prowadzącego, rzecz jasna).
      Moja starsza świetnie by się nadawała do lekcji on-line, a młodsza zupełnie, całkowicie nie.
      • 18lipcowa3 Re: Czy polecacie korki online? 08.12.22, 17:21
        Jesteśmy po jednej lekcji próbnej i córka sama nie potrafi ocenić
        • arabelax Re: Czy polecacie korki online? 08.12.22, 18:45
          A Ty I corka macie razem lekcje?
    • anorektycznazdzira Re: Czy polecacie korki online? 08.12.22, 18:09
      U nas działają. III klasa technikum a uczeń i nauczyciel się znają, bo w podstawówce w 8. klasie brał korki stacjonarne- to może mieć jakiś wpływ, ale chyba największy ma to, że i uczeń i nauczyciel mają za sobą pandemię i posraną naukę zdalną. Lekcje prowadzi nauczyciel liceum, nie student czy ktoś tam. Oceny z ok. 2 poszły na ok 4,5.
    • princy-mincy Re: Czy polecacie korki online? 08.12.22, 18:17
      Przecież to od dziecka zależy.
      Moja córka (8 klasa) zdecydowanie odmówiła przygotowań do egzaminu w wersji online. Córka znajomych w tym samym wieku nalegala na zdalne, jej to bardziej pasuje niż stacjonarnie.
    • palacinka2020 Re: Czy polecacie korki online? 08.12.22, 19:33
      Z matmy nie wiem, ale zapisalam corke na angielski online I jestem zadowolona.
    • extereso Re: Czy polecacie korki online? 08.12.22, 20:06
      Mój by się nie nadawał. Przychodzi pan, dosłownie stopnie jak za dotknięciem różdżki się zmieniły, mimo że syn w nie ćwiczy tylko ta godzina w tygodniu podniosła o dwa stopnie do góry 🙀
    • aurinko Re: Czy polecacie korki online? 08.12.22, 20:47
      Moja córka była zachwycona lekcjami zdalnymi w 7 i 8 klasie, w LO chyba 3 mce zdalnego i w LO już było gorzej, ale dala radę, teraz w 2kl stwierdziła że nie da rady bez korków i stanowczo odmówiła online. Od 5 tygodni ma korepetytorkę studentkę 4 roku architektury, mają świetny kontakt, nauka jest skuteczna (córka poprawiła 3 oceny i wyszła z zaległości). W dodatku koszt jest niezbyt wysoki. Gdybym miała wątpliwości to spróbowałabym i online i bezpośrednio i niech dziecko wybierze jak woli.
    • arwena_11 Re: Czy polecacie korki online? 08.12.22, 20:55
      Córka miała przygotowanie online z polskiego - bo jej pani w LO dała d... po całości i zdalne obnażyło tylko jej nieudolność.

Za to moja córka od 2 lat udziela korków z matmy. I tylko stacjonarnie. Bo uważa, że jednak lepiej tłumaczy sie komuś twarzą w twarz.
      • grey_delphinum Re: Czy polecacie korki online? 08.12.22, 21:21
        Są osoby, które wolą online. Córka daje korki z matmy i choć chciała mieć tylko stacjonarne zajęcia, uległa naleganiom i kilkoro uczniów ma online. Obie strony zadowolone wink
      • extereso Re: Czy polecacie korki online? 08.12.22, 21:24
        Wydaje mi się że mój syn by się nudził a tak pan tłumaczy, ale skomentuje nowa płytę, żartuje itp. Ostatnio okazało się, że pan zna życie naszej rodziny, bo syn pytluje mimochodem ( pan też mówi o swoim synu, podróży itp). Ale są ściśle ukierunkowane dzieciaki którym takie przerwy nie są potrzebne pewno.
    • alexa0011 Re: Czy polecacie korki online? 08.12.22, 21:22
      Mój Młody rozpoczął 8 klasę z jedynkami i dwójkami. Znalazłam jakiegoś korepetytora online, który chwalił się świetnymi metodami i rezultatami. Nie wiem, nie asystowalam nigdy, więc trudno mi ocenić z punktu widzenia metodyki Płaciłam jak za zboże, ale Młody na egzaminie miał 94 proc z matmy, a z polskiego, który niby był w porządku, 50 proc. W pierwszej klasie technikum dalej korzystam, ma cztery czwórki, a ja zero stresu. On jakoś te 45 min tygodniowo potrafi przetrwaćwink Ja jestem bardzo zadowolona, ale to chyba zależy od "chemii' pomiędzy słuchaczem a prowadzącym.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka