Dodaj do ulubionych

Instagram wyrzucił mi profil emamy

08.12.22, 19:08
Zatkało mnie z zachwytu. I zazdrości!
Przede wszystkim, o umiejętność opowiadania instagramem o swoim życiu. Tak lekko, przyjemnie, bez przechwałek, ale i bez fałszywej skromności. Dobra, o figurę też. I o kilka elementów życiowej układanki.
I nawet podobnie ją sobie wyobrażałam, tylko z kręconymi włosami, bo jak młodą Dinę Meyer.
Drodzy państwo, jeśli więcej ematek tak wygląda, to naprawdę jesteśmy piękne 🤡
Obserwuj wątek
    • majenkirr Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 19:32
      A skąd wiesz, że to emama? 🤔
      • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 19:52
        majenkirr napisała:

> A skąd wiesz, że to emama? 🤔
        >

Wizerunek jest spójny.
        • sutknietagrazyna Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:14
          Mnie jak się nudzi to latam po Fejsie o Twitterze i Instagramie i szukam sobie .O nie jedną widziałam że cho cho . Nas też jest legion.
    • grazyny Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 21:58
      Jackowo! To na pewno Jackowo. Już nikt nie będzie w Ciebie wątpił, skoro nawet nasze rywalki suki potwierdzają, że cię odnalazły.
      • taje Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:01
        Są świeczniki na zdjęciu? I beret?
      • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:04
        grazyny napisała:

> Jackowo! To na pewno Jackowo. Już nikt nie będzie w Ciebie wątpił, skoro nawet
        > nasze rywalki suki potwierdzają, że cię odnalazły.
        >
        Jackowo to by raczej zamiast przyjemnych dla oka lajfstajlowych zdjęć wrzuciło fotkę sprzed polskiego mięsnego w pozie turystycznej, albo z występu polskiego zespołu ludowego.
        • sutknietagrazyna Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:18
          suki-z-godzin napisała:

> grazyny napisała:
          >
          > > Jackowo! To na pewno Jackowo. Już nikt nie będzie w Ciebie wątpił, skoro
          > nawet
          > > nasze rywalki suki potwierdzają, że cię odnalazły.
          > >
          > Jackowo to by raczej zamiast przyjemnych dla oka lajfstajlowych zdjęć wrzuciło
          > fotkę sprzed polskiego mięsnego w pozie turystycznej, albo z występu polskiego
          > zespołu ludowego.
          >
          Wrzuć mi na pocztę ja też ci coś pokażę , spadniesz z krzesła . Nas też jest legion.
        • jackowo.deluxe Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 06:34
          Polonijne zespoly ludowe akurat ciesza sie spora popularnoscia wsrod Amerykanow w Chicago, bardzo preznie dzialaja, polski folklor jest bardzo konkurencyjy na tle sztuki lodowej innych grup etnicznych, kiedys moze zaloze osobny watek na ten temat
      • sutknietagrazyna Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:11
        Serio niech zobaczę . Skąd to wiesz ? Nas też jest legion.
      • jackowo.deluxe Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 05:58
        Nie jestem na instagramie, na facebooku tez sie nie udzielam, ja tylko jestem na ematce🙂
        • sutknietagrazyna Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 09:50
          My wiemy ,tylko ta pierwsza lubi tyłek obrabiać innym .Staraj się nam wybaczać . Jesteśmy takie nierozsądne i głupie.

--
          Nas też jest legion
    • gr.ruuu Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:01
      Ja znam jedną pasującą do opisu, ale wygląd zupełnie nie ten, bo do Diny Meyer zupełnie niepodobna
      • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:09
        gr.ruuu napisała:

> Ja znam jedną pasującą do opisu, ale wygląd zupełnie nie ten, bo do Diny Meyer
        > zupełnie niepodobna

ale też przyjemnie zerknąć? .-)
        • sutknietagrazyna Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:12
          Wrzuć linka bo mnie ciekawość zabije . Nas też jest legion.
          • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:18
            sutknietagrazyna napisała:

> Wrzuć linka bo mnie ciekawość zabije . Nas też jest legion.

pędzę, mało nóg nie pogubię
            • sutknietagrazyna Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:19
              Dzięki czekam .Coś sobie łyknę i wezmę popcorn . Nas też jest legion.
          • grazyny Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:19
            Debil. Nawet nie wie jak ustawić sygnaturkę. Będzie ręcznie za każdym razem wklepywał…
            • sutknietagrazyna Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:23
              Nie obrażaj mojej inteligencji kochana .Trzymajmy się razem i śledzimy każdego .Gadasz Jackowa ? --
              Nas też jest legion
            • jednoraz0w0 Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 20:03
              grazyny napisała:

> Debil. Nawet nie wie jak ustawić sygnaturkę. Będzie ręcznie za każdym razem wkl
              > epywał…
              >
              cicho, niech wklepuje, przynajmniej będzie czymś za jentyk
              • annaboleyn Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 20:32
                big_grin Widzę, że A. A. Milne ma dziś dzień smile
        • gr.ruuu Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:19
          Bardzo fajna, atrakcyjna i wszystko się zgadza z tym, co pisze na forum smile
          • annaboleyn Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:25
            O Boże, Tani podrabiający grazynę. Jednak będzie paw. I ta "sygnaturka" big_grin big_grin big_grin
            • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:33
              annaboleyn napisała:

> O Boże, Tani podrabiający grazynę. Jednak będzie paw. I ta "sygnaturka" big_grin big_grin
              > big_grin

onże to powiadasz? no to *PLONK!*
              • annaboleyn Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:34
                Onże, daję głowę (ups). Człowiek czasem plonkownicy nie zdąży zrepetować...
                • annaboleyn Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:59
                  ZAREPETOWAĆ.
            • mid.week Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:33
              annaboleyn napisała:

> O Boże, Tani podrabiający grazynę. Jednak będzie paw. I ta "sygnaturka" big_grin big_grin
              > big_grin

Z czyms mi sie ten freestyle literacki kojarzył i to chyba jest to smile
              • annaboleyn Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:35
                Tak jest, nasz forumowicz specjalnej troski. Ale pa to, jak się stara być luźniachą, zaraz napisze ESSA ZIOMKI smile
                • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:39
                  annaboleyn napisała:

> Tak jest, nasz forumowicz specjalnej troski. Ale pa to, jak się stara być luźni
                  > achą, zaraz napisze ESSA ZIOMKI smile

już nie widzę

ups wtopka
                  😂
                • mid.week Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:43
                  annaboleyn napisała:

> Tak jest, nasz forumowicz specjalnej troski. Ale pa to, jak się stara być luźni
                  > achą, zaraz napisze ESSA ZIOMKI smile

Na sama myśl 👉👈
                  • annaboleyn Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:45
                    Prawda? :d
                  • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:50
                    mid.week napisała:

> Na sama myśl 👉👈

ze trzydzieści parę lat temu do domu dziadków przychodził co sobotę na obiad wujek, brat dziadka. w oczekiwaniu na obiad zaplatał ręce i kręcił młynka kciukami. nazywaliśmy to szwedzka gimnastyka, i te dwie rączki przypomniały mi właśnie wujka. 🤡 fajny był chłop.
              • grazyny Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:35
                No chyba nikt nas z tym pół-mózgiem nie pomylił??
          • sutknietagrazyna Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:26
            Też to widzisz .Gdzie to można zobaczyć bo się nudzę .
            --
            Nas też jest legion
          • annaboleyn Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:29
            gr.ruuu napisała:

> Bardzo fajna, atrakcyjna i wszystko się zgadza z tym, co pisze na forum smile

Jeżeli to nie jest jakaś hermetyczna akcja, to ja też chcę!
            • gr.ruuu Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:32
              To się sama ujawnij to Cię zaprosimy do kółeczka wzajemnej adoracji :p
              • annaboleyn Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:33
                Ja sie już tu paru osobom zdekodowałam, z imienia, nazwiska, męża, pracy, dzieci i umaszczenia kota big_grin Ale Insta mam pod kłódką sad
                • mid.week Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:35
                  annaboleyn napisała:

> Ja sie już tu paru osobom zdekodowałam, z imienia, nazwiska, męża, pracy, dziec
                  > i i umaszczenia kota big_grin Ale Insta mam pod kłódką sad

Mozna Cie poznać po zdjeciach ucietych przy szyi. Kocham moje suche żarty.
                  • annaboleyn Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:37
                    big_grin Mnie śmieszy big_grin
                    (Also - to prawda, niechętnie ukazuję SWOJĄ OSOBĘ poniżej obojczyków big_grin)
                  • daniela34 Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:37
                    No i wlecze się za nią stale ponury gość z mieczsm, gadający po francusku.
                    • annaboleyn Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:49
                      Ma zapłacone, to się wlecze!
                      • daniela34 Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:53
                        Też bym łaziła za taką głową 😃
                  • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:38
                    mid.week napisała:

> annaboleyn napisała:
                    >
                    > > Ja sie już tu paru osobom zdekodowałam, z imienia, nazwiska, męża, pracy,
                    > dziec
                    > > i i umaszczenia kota big_grin Ale Insta mam pod kłódką sad
                    >
                    >
                    > Mozna Cie poznać po zdjeciach ucietych przy szyi. Kocham moje suche żarty.

Ale to może być Prawie Bezgłowy Nick!
                    • annaboleyn Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:43
                      Dobrze, że nie Bezdennie Głupi Johnson...
                    • daniela34 Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:43
                      suki-z-godzin napisała:

> Ale to może być Prawie Bezgłowy Nick!

Grunt, że nie Jęczącą Marta!
                      • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:48
                        daniela34 napisała:

> suki-z-godzin napisała:
                        >
                        > > Ale to może być Prawie Bezgłowy Nick!
                        >
                        > Grunt, że nie Jęczącą Marta!

to by znaczyło, że mamy na forum amatorów toalet. a co pan robił w damskiej toalecie?!
                        • daniela34 Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:52
                          Jeden mecenas zostawił na przykład togę. Nigdy nie wyjaśniono, dlaczego w damskiej 😄
                          • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:53
                            daniela34 napisała:

> Jeden mecenas zostawił na przykład togę. Nigdy nie wyjaśniono, dlaczego w damsk
                            > iej 😄
                            być może nie był tam sam, i podłożył, żeby pani było miękko.
                            • daniela34 Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:57
                              suki-z-godzin napisała:

> być może nie był tam sam, i podłożył, żeby pani było miękko.

To musialaby być duża desperacja, bo toalety sądowe zachęcają raczej do wymiotów, a nie do porywów namiętności. Bynajmniej mnie
                          • mid.week Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:53
                            daniela34 napisała:

> Jeden mecenas zostawił na przykład togę. Nigdy nie wyjaśniono, dlaczego w damsk
                            > iej 😄

Bo toga jest rodzaju żeńskiego!
                • gr.ruuu Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:38
                  A to nie ma tak podglądaczko 🙄
                  • annaboleyn Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:43
                    gr.ruuu napisała:

> A to nie ma tak podglądaczkoz
                    Żyćko sad((
              • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:36
                gr.ruuu napisała:

> To się sama ujawnij to Cię zaprosimy do kółeczka wzajemnej adoracji :p

anno - rozpoznaj sobie swoją własną forumkę na instagramie i przyjdź się tu pochwalić, że rozpoznałaś. to klucz do dołączenia (aha, pani redaktor się nie liczy)
                • annaboleyn Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:37
                  Ach big_grin
                • taje Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:39
                  Hmm, a jak ja rozpoznałam dwie (bez pani redaktor) a jedna sama się ujawniła to liczy się?
                  • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:46
                    taje napisała:

> Hmm, a jak ja rozpoznałam dwie (bez pani redaktor) a jedna sama się ujawniła to
                    > liczy się?

liczy się! to masz już swoje forumki, możesz zacząć rozmawiać z nami od rzeczy.
                    • taje Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 23:04
                      coś na rzeczy z tym od rzeczy, aaa
    • taje Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:31
      Ja też chcę wiedzieć o co chodzi! Czy ktoś mnie oświeci?
      • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:45
        taje napisała:

> Ja też chcę wiedzieć o co chodzi! Czy ktoś mnie oświeci?

przypadkowo wyskoczył mi w proponowanych do obejrzenia na instagramie profil osoby, którą rozpoznałam jako forumującą emamę. napisałam o tym na emamie, co stało się przyczynkiem do mile absurdalnej dyskusji oraz wygaszenia jakiegoś przychlasta.
        nie ma w tym dużej filozofii
    • simply_z Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:54
      Im więcej zdj. W soszialach, tym bardziej fejkowe życie:wink.
      • mid.week Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 22:57
        Im wiecej simply tym bardziej simply
        • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 23:03
          mid.week napisała:

> Im wiecej simply tym bardziej simply

im więcej samobójców, tym mniej samobójców
          • mid.week Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 00:18
            suki-z-godzin napisała:

> mid.week napisała:
            >
            > > Im wiecej simply tym bardziej simply
            >
            >
            > im więcej samobójców, tym mniej samobójców
            >

Im więcej Ciebie tym mniej
            • annaboleyn Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 00:27
              Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...?
              • taje Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 00:41
                Kiedy spoglądasz w Ematkę, ona również patrzy na ciebie!
              • szarmszejk123 Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 07:26
                "Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...?"

❤️❤️❤️
        • annaboleyn Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 23:03
          mid.week napisała:

> Im wiecej simply tym bardziej simply

big_grin kabum
      • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 23:00
        simply_z napisała:

> Im więcej zdj. W soszialach, tym bardziej fejkowe życie:wink.

no i?...
      • magdallenac Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 23:07
        Każdy ma Instagram taki, jaki sobie stworzy. Jeśli obserwujesz te wszystkie patocelebrytki, które są w stanie przekuć wszystko na $ i sprzedać 💩 owiniętą w sreberko, to tak rzeczywiście jest. Na Instagramie jest mnóstwo świetnych profili- o książkach, o gotowaniu, o pracy w różnych nietypowych miejscach, podróżach i w końcu moje ulubione profile Polek rozsianych po całym świecie. Odobserwuj te wszystkie Natalie Siwiec i od razu Ci się Insta odmieni.🤷🏻‍♀️
        • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 23:22
          magdallenac napisała:

> Każdy ma Instagram taki, jaki sobie stworzy.

świnto prawdo, u mnie w feedzie zwierzątka, renowacja antyków, weterynarze, tatuaże i ogólnie fajni ludzie.
      • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 08.12.22, 23:25
        simply_z napisała:

> Im więcej zdj. W soszialach, tym bardziej fejkowe życie:wink.

jest to dość proste widzenie świata. czy fejkowe są wszystkie salony tatuażu, które obserwuję? nawet te, w których mnie dziergano? moja piercerka też nie istnieje?
        smutno mi.
        • jednoraz0w0 Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 04:28
          :’( mnie wczoraj zaczął obserwować mój idol i guru, nie mów, że on fejkowy też
          • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 09:53
            jednoraz0w0 napisał(a):

> :’( mnie wczoraj zaczął obserwować mój idol i guru, nie mów, że on fejkowy też

rozdziera mi serce fakt, że nie istnieją również rozliczne zwierzęta😥
    • shellyanna Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 05:40
      Należy wspomnieć o przystojnym na maksa mężu. Mąż wymiata. Każdy detal. Perfekcja.
      Gordżys. Absolutli fabiulus end emejzing!
      • mid.week Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 09:33
        Przypominam Ci, ze niejeden raz publicznie wyzbawalas ze gustujesz w brzydalach...
        • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 09:54
          mid.week napisała:

> Przypominam Ci, ze niejeden raz publicznie wyzbawalas ze gustujesz w brzydalach
          > ...

JAKI POCISK 🤡
          • mid.week Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 10:52
            Zaszalalam 🚀
            • suki-z-godzin Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 20:16
              mid.week napisała:

> Zaszalalam 🚀

Zawstydziłaś Przewodów🤡
          • shellyanna Re: Instagram wyrzucił mi profil emamy 09.12.22, 20:36
            😁
            Nie, nie. Mi się podobają „tak brzydcy, że aż przystojni”. Przystojnych, ale męskich tez lubię.
            Nie lubię takich flusiowatych i bezpłciowych.

Wizualnie oczywiście. Na pierwszy rzut oka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka