Dodaj do ulubionych

Cezary Żak - kręcą go 16-latki

09.12.22, 11:31
Obleśny dziad: www.planeta.pl/Rozrywka/cezary-zak-u-wojewodzkiego-mnie-do-dzisiaj-kreca-16-latki-08-12-2022 - Cezary Żak u Wojewódzkiego przyznał, że kręcą go 16 latki. Najgorsze jest to ilu facetów w komentarzach pod różnymi artykułami pisze, że to normalne i że to znaczy, że to zdrowy i normalny facet.
Obserwuj wątek
    • anilorak174 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 11:34
      🤮
      • milva24 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 11:38
        Też mam przy takich zwierzeniach podobny odruch.
    • borsuczyca.klusek Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 11:36
      Ciekawe co w takich chwilach myśli sobie wieloletnia żona i dwie dorosłe córki 🙄
    • po_godzinach_11 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 11:38
      Ja też uważam, że to normalne. Przecież z tego nic nie wynika.
      • dreg13 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 11:40
        Normalne jest też dłubanie w nosie i drapanie się po jajkach, ale publiczne mówienie o tym to jednak duży obciach.
        • po_godzinach_11 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 11:44
          To inna sprawa - mówić o tym publicznie to trochę nierozsądne. Jednak nie zmienia istoty sprawy.
          • wapaha Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 15:06
            po_godzinach_11 napisała:

> To inna sprawa - mówić o tym publicznie to trochę nierozsądne. Jednak nie zmien
            > ia istoty sprawy.

dokładnie
            co wiecej- mówienie o tym normalizuje tę "normalność" jeszcze bardziej i daje przyzwolenie na coraz to wiecej
      • borsuczyca.klusek Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 11:43
        Tylko tak się składa, że mamy rok 2022 i jednak większość ludzi ogarnia, że takie zwierzenia są nie na miejscu. To jak puszczenie głośnego bąka w towarzystwie 🙄
        • po_godzinach_11 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 11:45
          borsuczyca.klusek napisała:

> Tylko tak się składa, że mamy rok 2022 i jednak większość ludzi ogarnia, że tak
          > ie zwierzenia są nie na miejscu. To jak puszczenie głośnego bąka w towarzystwie
          > 🙄
          >

Wiem, że to powiedział nie jest politycznie poprawne.

• borsuczyca.klusek Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 12:58
            No tak, ta zła, paskudna poprawność polityczna. Kiedyś to były czasy 🙄
            • primula.alpicola Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 06:55
              borsuczyca.klusek napisała:

> No tak, ta zła, paskudna poprawność polityczna. Kiedyś to były czasy 🙄
              >

No, juz skończmy z tym staromodnym "nie wypada".
        • hanusinamama Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 17:02
          Nie tylko zwierzenia. Sorry ale samo kręcenie też. Sorry ale jak dorosły facet wie, ze panna ma 16 lat i jego to kręci to jest tu coś nie halo
      • iwles Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 15:35

> Ja też uważam, że to normalne. Przecież z tego nic nie wynika.

Przecież w tym konkretnym kontekście oznacza to ni mniej, ni więcej tylko "podniecają mnie 16 latki".
        No więc nie - to qwa, NIE jest normalne.
      • princy-mincy Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 15:41
        Nie to nie jest normalne.
        Ja mam 42 lata, nie kręcą mnie 16-letni chłopcy. Owszem, mogę uznać, że ten czy inny jest przystojny ale nadal żaden mnie nie kręci.
        I stary dziad mówiący, że kreca go 16-latki jest zwyczajnie obleśny.
        Mój maz ma 44 lata i jak go kiedyś spytałam czy mu się podoba 20 latka to na mnie spojrzał z politowaniem i powiedział-podoba? To dziecko? No ładna jest, ale mogłaby być moja córka, więc nie podoba mi się.
        • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 15:52
          Wiesz, z biologicznego punktu widzenia to ja mogłabym być córka mojego partnera, w końcu niektórzy zaliczają wpadkę w wieku 16 lat. Mimo to mam nadzieję, że go trochę kręcę 🙄
          Mnie się 18-latkowie podobają i nie widzę w nich dzieci tylko młodych facetów. Choć mogłabym mieć syna w tym wieku.
          • iwles Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 15:53

ale odróżniasz słowa "uważam, że jest ładny/ładna" od "kręcą mnie"?
            • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 15:58
              No mnie niektórzy kręcą w sensie jak najbardziej erotycznym. Jestem heteroseksualną kobietą, nie widzę niczego dziwnego w tym, że tak na mnie działa młody mężczyzna. Bo 18-latek to młody mężczyzna a nie dziecko. Może wziąć udział w wyborach, ożenić się, iść do pracy, wyjechać na drugi koniec świata, albo uznać, że wstępuje do legionu cudzoziemskiego i idzie na front ukraiński. Ma dokładnie takie same prawa jak 30-latek. Dla jasności - nie oznacza to, że poluję na ulicach na osiemnastoletnie dziubdziusie, możecie się nie bać.
              • hanusinamama Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 17:05
                18latkowie?
                • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 21:01
                  Tak, niektorzy mi się podobają tak jak facet podoba się heteroseksualnej kobiecie
                  • niemcyy Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 21:15
                    I oznajmiasz to wszem i wobec np. na siłowni?
                    • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 21:34
                      Nooo, to raczej byłoby dziwaczne, gdybym nagle stanęła na środku i powiedziała, jacy mężczyźni się mi podobają. W sumie jakbym krzyknęła: lubię pomidorową byłoby to równie dziwne smile "Oznajmiłam" w różnych dyskusjach na ematce, jak był temat upodobań, różnicy wieku w związku
                      itp. Albo w rozmowach z koleżankami, nie uważam tego za coś wstydliwego.
                      • niemcyy Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 21:38
                        Dlaczego, możesz w nieszeptanej rozmowie z kimś na sąsiednim urządzeniu wspomnieć co i rusz, że np. dziś nie ma tego młodego, który wczoraj tu wyciskał albo na recepcji podzielić się obserwacjami na temat młodych bywalców.
                        To by było porównywalne z występem Żaka w telewizji, a nie anonimowe pisanie na ematce. On tego nie powiedział w rozmowie z kolegami.
                        • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 21:54
                          Zaraz, ale tam nie było mowy o konkretnej osobie, na przykład że ta młoda sąsiadka taka fajna. Jakbym była celebrytką i ktoś mnie zapytał, jaki wiek mężczyzn preferuję, to powiedziałabym to samo co pisałam na forum: podobają mi się faceci z przedziału 18-60, tak mniej więcej, bardzo różni.
                          • niemcyy Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 22:15
                            Na siłowni też nie musisz rzucać nazwiskami, poopowiadaj tam ogólnie o ciachach młodszych o połowę czy więcej, które widujesz. Tak w ramach żartobliwego small talku z przypadkowymi osobami, żeby i postronni mogli słyszeć.
                            • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 22:19
                              Nie rozumiesz, że czym innym jest obgadywanie konkretnych osób, nawet bez nazwisk, a czym innym powiedzenie o preferencjach w formie ogólnej? Za to spokojnie mogłabym odbyć z koleżanką słyszalną dla postronnych rozmowę w rodzaju: Mnie to się podobają dojrzali faceci, tylko na takich zwracam uwagę. - A mnie różni, osiemnastolatkowie też mi się podobają
                        • hanusinamama Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 23:04
                          NO tu tez powoduje niesmak. Jakbym zaczeła sie oglądać za nastolatkami, widok ładnego nastolatka powodowałby u mnie podniecenie...to by oznaczało, że grubo ze mną coś nie tak.
                  • hanusinamama Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 22:52
                    Ok. Ja moge powiedzieć czy dany 18latek jest przystojny czy tam ładny...ale zeby mnie pociągali?? A lituj się.
                    • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 23:09
                      No przecież nie muszą Cię pociągać, ludzie mają różne preferencje. Mnie nie pociągają faceci w typie "model", tacy idealni, wygładzenie, perfekcyjni, są dla mnie jak ładne obiekty bardziej niż ludzie, patrzę jak na dobrze zaprojektowany stół. Natomiast to wszystko są preferencje mieszczące się w szeroko pojętej normie.
              • kocynder Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 21:52
                Nadal: facet nie mówił o osiemnastoletnich młodych kobietach a o SZESNASTOLETNICH dziewuszkach. Dzieciakach, które niedawno z plecakiem do gimnazjum biegały! Dostrzegasz różnicę? I tak, gdybyś powiedziała, że cię podniecają szesnastoletni chłopcy - to byłabyś nie normalną heteroseksualną kobieta, a zadeklarowaną pedofilką, nawet jeśli nie "aktywną", w sensie nie realizująca swoich chorych podniet.
                • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 21:59
                  Wiem, to jest poboczna dyskusja odnosząca się do kwestii, że ktoś "może mieć dziecko w tym wieku". Dla mnie to jest akurat żaden argument, dlatego napisałam, że przecież ja mogłabym mieć spokojnie 18-letniego syna.
                  Natomiast pomiając wszystko inne, gdyby podniecił mnie 16-latek to nadal nie czyniłoby ze mnie pedofilki, bo to jest zupełnie coś innego.
                  • kocynder Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 22:12
                    "Pedofilia – rodzaj parafilii: stan, w którym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania". Czyli właśnie DOKŁADNIE to. Podniecenie małoletnim, jeszcze nie dorosłym osobnikiem. Natomiast, co również napisałam - deklarowanie pedofilii nie jest jednoznaczne z czynami pedofilskimi. Acz pozostaje dokładnie tak samo obleśne, a jeśli jest deklarowane przez popularnego aktora, osobę publiczną jest tym obrzydliwsze, że daje "zielone światło" różnym bucom, oglądającym serial z tymże aktorem na zaczepki i już czyny wobec młodziutkich dziewczyn. Bo w sumie co się złego stanie, jak taki sześćdziesięcioletni śmierdziel wrzaśnie za małolatką "Te, lala, jak cie widzę to mi staje!". Krzywda ją spotkała? [nie wiem jak wstawić ikonę "rzyg"!]
                    • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 22:16
                      Chcesz powiedzieć, że w Polsce pedofilia jest legalna? Wczesna faza pokwitania to 12-14 tak btw.
                      A co do tego, co piszesz dalej - a jak facet krzyknie tak do osiemnastolatki to będzie ok? A do dwudziestolatki? Nie ma znaczenia, jakie kobiety się komuś podobają, natomiast nie ma prawa ich molestować
                      • frytulek Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 13.12.22, 14:30
                        A tak strasznie sie napuszylas jak powiedzialam to na forum jednej pani z wyrazna anoreksja, zeby cos zjadla.
                        Ale, ze dzieciaki cie kreca to juz OK? Aha
                    • melisananosferatu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 22:17
                      Mysle, ze do gruuu nie dociera, ze wlasnie taki stary dziad moglby tak zamlaskac za jej 16 letnia corka. I co wtedy? Cool? Kurcze, niesmaczne to wybitnie.
                      • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 22:23
                        Nie, raczej nie dociera do niektórych, albo nie umiem tego przekazać, że mlaskanie nigdy nie jest ok. Po prostu uważam, że problemem jest realne molestowanie kobiet, pełnoletnich też, a nie to co kogo kręci.
                        • kocynder Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 22:29
                          No jak to? Przecież tych co mlaszczą właśnie taka małolatka kręci! A może nawet kręci ich jej skrępowanie. No i TWOIM zdaniem mają do tego prawo, bo wszak ich to kręci, sama natura. Bo niby w czym powiedzenie "Kręcą mnie osoby nieletnie" jest lepsze od gwizdania czy tam mlaskania za osobą nieletnią?
                          • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 17:14
                            Każdego kto mlaszcze dana kobieta kręci. Nie każdy, kogo kobieta kręci, mlaszcze i molestuje. Pierwsze jest problemem, drugie nie. Nigdzie nie napisałam, że molestowanie jest ok
                        • po_godzinach_11 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 22:34
                          gr.ruuu napisała:

> Nie, raczej nie dociera do niektórych, albo nie umiem tego przekazać, że mlaska
                          > nie nigdy nie jest ok. Po prostu uważam, że problemem jest realne molestowanie
                          > kobiet, pełnoletnich też, a nie to co kogo kręci.

Umiesz przekazać. To one nie potrafią zrozumieć prostej rzeczy. Ze czym innym jest to, kto kogo kręci (czyli kto komu się podoba) od tego co ten ktoś z tym robi.
                          • kocynder Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 22:40
                            Otóż problem w tym, że Gr.ruuu zaprzecza faktom. Podniecanie się nieletnim = pedofilia. Kropka. Z definicji. Natomiast deklaracja "bycia amatorem pedofilii" nie ma jeszcze przełożenia na czyny pedofilskie. Dopóki tylko podobają się jej małoletni chłopcy - to JEST zadeklarowanym pedofilem, ale nie popełnia czynów pedofilskich. Gdyby od "podobania" przeszła do uwodzenia tychże małolatów - to już by popełniała czyn pedofilski.
                            Analogicznie pan aktor - deklaruje, że podniecają go nieletnie = deklaruje, że ma skłonności pedofilskie. To nie znaczy, że akurat on by za małoletnią panną gwizdnął, mlaskał czy coś takiego. Natomiast głośno mówi, że to jest "normalne". No, nie, nie jest normalne, żeby stary dziad ślinił się do nastolatek, które jeszcze niedawno były zupełnymi dzieciakami. Tym obrzydliwsze ze strony aktora, że z racji popularności jego słowa mogą dla niektórych stanowić jakieś "usprawiedliwienie".
                            • po_godzinach_11 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 23:04
                              kocynder napisała:

> Otóż problem w tym, że Gr.ruuu zaprzecza faktom. Podniecanie się nieletnim = pe
                              > dofilia. Kropka. Z definicji.

Bredzisz. Definicja pedofilii to osiąganie satysfakcji seksualnej gdzie obiektem jest wylacznie dziecko przed osiągnięciem dojrzałości plciowej.

16 - latka to młoda kobieta, która osiągnęła dojrzałość płciową i nawet może rodzić dzieci.

Z punktu widzenia prawa zachowania gatunku to najlepsza partnerka seksualna dla dorosłego mężczyzny.

Z punktu widzenia kultury nie wypada o tym mówić w popularnych mediach.

• iwles Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 23:37
                                "16 - latka to młoda kobieta, która osiągnęła dojrzałość płciową i nawet może rodzić dzieci.

Z punktu widzenia prawa zachowania gatunku to najlepsza partnerka seksualna dla dorosłego mężczyzny"

Oj, czemu tak ostrożnie? Wiele 11-12 latek miesiączkuje, więc jak najbardziej zdolne są do rodzenia dzieci.
                                I czemu ograniczasz się do "dorosłych mezczyzn"? Ja myślę, że spokojnie 13-14 latek też dałby radę zostać ojcem.
                                Z punktu widzenia "prawa zachowania gatunku", jak to nazwałaś.
                                • po_godzinach_11 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 23:44
                                  iwles napisała:

> Z punktu widzenia "prawa zachowania gatunku", jak to nazwałaś.

To nie ja tak nazwalam. Było uczyć się w szkole to byś wiedziała co to prawo zachowania gatunku.

• bene_gesserit Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 23:49

> To nie ja tak nazwalam. Było uczyć się w szkole to byś wiedziała co to prawo za
                                    > chowania gatunku.

W której to szkole uczą, że seks z nastolatkami jest taki świetny dla zachowania gatunku? Chętnie się dowiem. I jakbyś tak rozwinęła definicję prawa zachowania gatunku, dzięki z góry.
                                    • po_godzinach_11 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 23:55
                                      bene_gesserit napisała:

> W której to szkole uczą, że seks z nastolatkami jest taki świetny dla zachowani
                                      a gatunku?

W porządnej.
                                      Uczą, że dla zachowania gatunku optymalna jest młoda, zdrowa matka i starszy, doświadczony mężczyzna, który będzie w stanie zadbać o potrzeby potomstwa.
                                      • bene_gesserit Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 00:02
                                        I ten kurs z technikum o profilu kabareciarstwo dowodzi istotnie, że chodzi koniecznie o szesnastolatkę i sześdziesięciolatka? To nieco przeczy logice, jest tez dokładnie w przeciwności do prawa, na które się powołujesz, a którego nie jesteś w stanie opisać.
                                        • po_godzinach_11 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 00:06
                                          bene_gesserit napisała:

> I ten kurs z technikum o profilu kabareciarstwo dowodzi istotnie, że chodzi kon
                                          > iecznie o szesnastolatkę i sześdziesięciolatka? To nieco przeczy logice, jest t
                                          > ez dokładnie w przeciwności do prawa, na które się powołujesz, a którego nie je
                                          > steś w stanie opisać.
                                          >
                                          >
                                          >

Chyba nie wierzysz, że będę dyskutować na takim poziomie smile
                                          • bene_gesserit Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 12:01

> Chyba nie wierzysz, że będę dyskutować na takim poziomie smile

Nie mam w stosunku do ciebie zadej wiary, mam natomiast wiedzę, że nie masz argumentów.
                                            cbdu
                                      • kocynder Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 00:06
                                        No czyli wiwat średniowiecze!
                                        Jadwiga miała 11 lat jak zaczęto rozmowy na temat jej ślubu z Jagiełłą, a on miał wówczas lat między 22 a 32. Związek idealny! Młoda, zdrowa kobieta i starszy, doświadczony mężczyzna! Idealny mariaż po prostu...
                                  • iwles Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 01:22

> To nie ja tak nazwalam. Było uczyć się w szkole to byś wiedziała co to prawo za
                                    > chowania gatunku.

Takim prawem do zachowania gatunku, które mowi, że mocno dorosły facet powinien uprawiać seks z nastolatka (dla dobra zachowania gatunku??) to można usprawiedliwić każdy gwałt, szczególnie gwałt na nieletniej.
                                    Do jakiej ty szkoły chodziłaś?
                              • niemcyy Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 00:24

> 16 - latka to młoda kobieta, która osiągnęła dojrzałość płciową i nawet może ro
                                > dzić dzieci.
                                >
                                > Z punktu widzenia prawa zachowania gatunku to najlepsza partnerka seksualna dla
                                > dorosłego mężczyzny.
                                >
                                > Z punktu widzenia kultury nie wypada o tym mówić w popularnych mediach.

I akurat szczęśliwie osiągnęliśmy jako społeczeństwo etap rozwoju, na którym zachowanie gatunku nie jest absolutnym priorytetem.
                                • po_godzinach_11 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 01:21
                                  niemcyy napisał(a):

> I akurat szczęśliwie osiągnęliśmy jako społeczeństwo etap rozwoju, na którym za
                                  > chowanie gatunku nie jest absolutnym priorytetem.

Powiadasz, że instynkt zachowania gatunku, który jest konieczny do tego aby ludzie w ogóle istnieli przestał być priorytetem człowieka?
                                  • niemcyy Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 01:47
                                    Tak, są ludzie, którzy wolą się nie rozmnożyć niż rozmnożyć się z kimkolwiek.
                            • droch Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 23:16
                              Podniecanie się nieletnim = pedofilia. Kropka.

A to już zahacza o regularną obsesję.
                            • frytulek Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 13.12.22, 14:35
                              kocynder napisała:

> Otóż problem w tym, że Gr.ruuu zaprzecza faktom. Podniecanie się nieletnim = pe
                              > dofilia. Kropka. Z definicji. Natomiast deklaracja "bycia amatorem pedofilii" n
                              > ie ma jeszcze przełożenia na czyny pedofilskie. Dopóki tylko podobają się jej m
                              > ałoletni chłopcy - to JEST zadeklarowanym pedofilem, ale nie popełnia czynów pe
                              > dofilskich. Gdyby od "podobania" przeszła do uwodzenia tychże małolatów - to ju
                              > ż by popełniała czyn pedofilski.

Zgadzam sie z Toba, Kocynder.
                        • borsuczyca.klusek Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 23:48
                          Tylko widzisz gruu takie obleśne wynurzenia w przestrzeni publicznej to przesuwanie granic. Bo co złego, że stary dziaders opowie drugiemu na wizji co go kręci hehe. Jeszcze się pośmiać można 🙄
                          • hanusinamama Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 23:01
                            Szczególnie, że nie mówił o 18-20 latkach...ale o dziewczynach zaraz powyżej granicy zezwalającej na seks. Dla mnie to dość ważne.
                            I niezaleznie czy dojrzały facet fantazjuje o seksie z nastolatką, czy dojrzała kobieta z nastolatkiem...świadczy to jedynie o kryzysie wieku średniego. Seks z nastolatkiem ma dac poczucie ze znowu mamy te naście lat...no trzeba znać umiar i wiedzieć kiedy walnąc baranka o ścianę,
                          • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 23:11
                            Przesuwanie granic to była rewolucja seksualna, to jest popierdywanie dziadów w programie dla idiotów.
                            • borsuczyca.klusek Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 00:39
                              Popierdywanie w przestrzeni publicznej a nie przy piwku we własnym gronie.
                        • frytulek Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 13.12.22, 14:32
                          gr.ruuu napisała:

> Nie, raczej nie dociera do niektórych, albo nie umiem tego przekazać, że mlaska
                          > nie nigdy nie jest ok. Po prostu uważam, że problemem jest realne molestowanie
                          > kobiet, pełnoletnich też, a nie to co kogo kręci.

To jak kogos kreca dzieci 8-letnie, ale ich nie molestuje, to jest OK wedlug ciebie?
                          Sick, just sick.

• alicia033 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 13.12.22, 14:39
                            frytulek napisał:

> To jak kogos kreca dzieci 8-letnie, ale ich nie molestuje, to jest OK wedlug ciebie?

Oczywiście.
                            Niemolestowanie dzieci jest O.K.
                    • droch Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 23:14
                      Czyli właśnie DOKŁADNIE to. Podniecenie małoletnim, jeszcze nie dorosłym osobnikiem.

Większe litery nie oznaczają większej racji - piszesz po prostu nieprawdę.
                    • kamin Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 07:45
                      No nie. Istotą pedofilii jest podniecenie dziecięcym wyglądem, to jest w zacytowanej definicji.
                      A gruuu pisze, że podobają jej się osiemnastolatkowie, bo wyglądają jak FACECI. To nie jest pedofila.
                      • kocynder Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 08:12
                        Gr,.ruuu sama napisała, że gdyby podniecał ją szesnastolatek to też nie byłaby to pedofilia. Otóż niezależnie jak "męsko" by wyglądał, gdyby wiedząc, że to smarkacz się nim podniecała - to jak najbardziej.
                        • alicia033 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 09:10
                          kocynder napisała:

> Otóż niezależnie jak "męsko" by wyglądał, gdyby wiedząc, że to sm
                          > arkacz się nim podniecała - to jak najbardziej.
                          >

Nie.
                          Ty, kocynder, po prostu nie ogarniasz znaczenia słowa "pedofilia".
                          • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 11:12
                            No dokladnie. Może ocenić że to niemoralne, ale pedofilia to nie jest. Albo musimy powiedzieć wprost, że pedofilia jest w Polsce legalna.
                          • kocynder Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 11:38
                            Możliwe, że ma to inną nazwę. Nie jestem seksuologiem specjalizującym się w dewiacjach seksualnych. Ale czterdziestoletnia baba śliniąca się do ładnego szesnastolatka NIE JEST normalną kobietą.
                            • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 11:40
                              To chociaż Wikipedii sprawdź definicję i nie pisz bzdur. Zresztą w tej odnodze mowa była o osiemnastolatkach w kontekście "mógłby być moim synem"
              • wapaha Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 09:02
                gr.ruuu napisała:

> No mnie niektórzy kręcą w sensie jak najbardziej erotycznym. Jestem heteroseksu
                > alną kobietą, nie widzę niczego dziwnego w tym, że tak na mnie działa młody męż
                > czyzna. Bo 18-latek to młody mężczyzna a nie dziecko. Może wziąć udział w wybor
                > ach, ożenić się, iść do pracy, wyjechać na drugi koniec świata, albo uznać, że
                > wstępuje do legionu cudzoziemskiego i idzie na front ukraiński. Ma dokładnie ta
                > kie same prawa jak 30-latek. Dla jasności - nie oznacza to, że poluję na ulicac
                > h na osiemnastoletnie dziubdziusie, możecie się nie bać.

oj...
                dla mnie 18latek to dzieciak..a nie żaden mężczyzna -nawet jeśli wygląda kilka lat dojrzalej to we łbie i tak sieczka-już samo to jest aseksualne..
                • bene_gesserit Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 12:08
                  Właśnie o to chodzi.
                  Seksapil to nie tylko - załóżmy - piękne ciało, ale o wiele, wiele więcej. Dlatego - pomijając oczywiste kwestie etyczne - marzenia erotyczne, nie daj borze świntuszenie albo realizacja seksualna z nastolatkiem nie mieszczą się tak wielu kobietom w głowie. No chyba, że - no właśnie - wystarczy im atrakcyjna fizyczność. To jakoś tak strasznie mało, moim zdaniem.
                  • hanusinamama Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 22:55
                    Ale nadal 18latek to młodziak, dzieciak jeszcze. Zdecydowanie jest coś nie tak jeżeli widok 18latka podnieca 40latkę.
                • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 17:18
                  Ok, dla Ciebie to dzieciak, a 60-latek to dla Ciebie może być dziadek. I ok. Co nie zmienia faktu, że pod względem prawnym i biologicznym obaj są mężczyznami. Głupi mężczyzna to nadal mężczyzna, Korwin ma we łbie sieczkę a dorosły jest :p
                  • wapaha Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 09:20
                    Nie gruu. Na każdym etapie życia owe sformułowania/upodobania znaczyły co innego. Jak miałam 17 lat kochałam się w i z 18 letnim dzieciakiem. Dziadkiem był dla mnie osobnik w wieku 60 lat owszem. W wieku ponad 40 lat dzieciakiem dla mnie jest 18 latek a dziadek to osoba min 90 letnia. Moje preferencje zmieniały się wraz z dojrzewaniem, dorastaniem i świadomością.
                    • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 11:04
                      A moja babcia mawiała, że po rozstaniu z drugim mężem była sama, bo jej się zawsze 25-latkowie podobali i dziada nie chce wink Pierwszy mąż miał 25 a ona 18, drugi miał 25 a ona 30.
                      • wapaha Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 11:14
                        mawiała..słowa to słowa..
                        i co, trzeciego dziadka wzięła sobie o 2 dekady młodszego ? ( 4, 5, 6 dekad ?)
                        • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 11:29
                          No nie, nie było już chętnych 25-latków to wolała być sama smile
                          • wapaha Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 12:07
                            mówisz
                            nie było chętnych 25 l na relację z dwie dekady starszą kobietą...wink
                            hm
                            • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 15:13
                              Przy charakterku babci to i tym dwóm się dziwiębig_grin
                      • z_lasu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 12:52
                        gr.ruuu, na litość... Problem nie jest w tym, że kogoś kręcą osoby o 10, 20 czy 30 lat młodsze. Problem jest w tym, że kręcą osoby nieletnie. Gdyby babcia deklarowała, że podobają jej się tylko 15-latkowie (w kontekście seksualnym) też uważałabyś, że to zabawne?
                        • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 15:14
                          Nie wiem czy zauważyłaś, ale ta część drzewka wyewoluowała w dyskusję o tym, czy z dużo młodszym dorosłym można, czy też fujka
          • triss_merigold6 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 15:55
            Może gdybyś miała syna, patrzyłabys inaczej i w 18-latkach widziała młodzież.
            • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 16:00
              Moja koleżanka ma dwóch synów i to nie nie przeszkadza spotykać się niezobowiązująco z 19-latkiem. Jej starszy syn ma 20.
              • triss_merigold6 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 16:03
                Mrs Robinson?
              • hanusinamama Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 17:04
                No to nie jest ok sorry. Tak samo jak dorosły facet obracający nastolatki.
                • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 21:03
                  Koleś pierwszy do niej napisał na tinderze, jest dorosły, nie musi konsultować doboru partnerek seksualnych z rodzicami
              • primula.alpicola Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 07:01
                "Perfect Mothers", doskonały film. Tam też nikomu nie przeszkadzało.
                • wapaha Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 09:08
                  oj po raz drugi

dla bezpieczeństwa nie będę się więcej wypowiadać ale gruu- pewnych rzeczy lepiej głośno nie mówić/pisać..

• gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 17:13
                    Racja, tylko milionerom wolno głośno mówić o młodych kochankach, zwykłej kobiecie nie wypada bo to złoooo sypiać z 20 lat młodszym. Dobrze, że ona ma to w głębokim poważaniu, bo po przejściach z byłym mężem coś jej się od życia należy. Dla jasności - chłopak nie jest sierotką z głębokiej prowincji która ciałem zarabia na utrzymanie się w mieście. Mają ochotę na fun to się niezobowiązująco spotykają i tyle.
                    • wapaha Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 09:23
                      Nikomu nie wypada. I słowa te mogą wzbudzić niesmak zarówno w wykonaniu zwykłej kobiety, aktora w wieku 60 lat czy milionera.
                      Czy dobrze że oni ( cała trójca wymieniona wyżej) mają to w głębokim poważaniu ?- kwestia perspektywy. Dla ciebie tak, dla mnie nie

bo po przejściach z byłym mężem coś jej się od życia należy.
                      ? co jej się należy ? romans z małolatem, który niby uświadomi jej że jest zajebista, pociągająca ? bo jej się należy ?-czyli jakaś zemsta ?
                      na starej piczy młody xuj ćwiczy...pobawią się trochę, młody nabierze doświadczenia i pójdzie w długą
                      • wapaha Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 09:30
                        i jeszcze jedno
                        jakoś jestem w stanie zrozumieć ciebie - bo nie masz za sobą doświadczeń w postaci urodzenia syna i całego etapu wychowania-obserwowania przemian, przejścia od matki pielegnującej , dbającej o napletek, moze nawet chodzącej do chirurga przez etap zawstydzenia, zamykania się w łazience, niechęci do higieny poprzez nagły strzał w górę, nadmierną higienę, mutację pierwsze miłostki, pierwszy zarost, wymianę prześcieradeł , itd
                        Ja jestem w połowie - "tracę" ,mojego małego synka - od 2 lat na dworze nie daje mi dłoni, "mamo no weź, kumple zobaczą" , widzę przemiany psychiki i ciała. Twoja koleżanka przeszłą cały ten etap..po prostu nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji - mając wiedzę , świadomość, namacalność dorastania i przemian i zarazem obserwowania codzienności i doświadczanie tego że dowód nie robi mężczyzny
                        Słowa to słowa
                        Czyny to czyny -osobiście oceniam mega negatywnie i mam odruch wymiotny na samą myśl..
                      • bene_gesserit Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 10:01
                        To zaspokojenie narcyzmu. Jestem atrakcyjna,n skoro taki młody chłopak na mnie leci. Zapewne też wygodne zaspokojenie innych potrzeb. I oczywiście taki kochanek może mieć do tej relacji stosunek utylitarny i cyniczny, ale to jest człowiek, który właśnie skończył albo kończy (21 lat chyba to jest górna granica). To jest relacja asymetryczna, jak związek czterdziestolatka z dwudziestką. Z punktu widzenia prawa - wszystko w porządku, etycznie to jest wątpliwie.
                      • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 11:06
                        Przecież obojgu chodzi o zabawę 🙄 Chyba nie sądzisz, że ona z nim planuje przyszłość
                        • wapaha Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 11:14
                          gr.ruuu napisała:

> Przecież obojgu chodzi o zabawę 🙄 Chyba nie sądzisz, że ona z nim planuje przy
                          > szłość

jeszcze tego by brakowało...
                        • hanusinamama Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 11:46
                          Serio gruu nie widzisz asymetryczności takiego związku?
                          • bene_gesserit Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 12:21
                            Serio nie widzi, właśnie o to chodzi.
                            'To jest legalne', 'sam do niej zagadał', 'jej też się coś od życia należy'.

Seks takeaway. Łatwy, bo partner jest bardzo młody, więc jak się znudzi albo pojawią się problemy, można kopnąc w tyłek; przyjemny, bo dzieciak jest apetyczny i pełen zapału. Nie wiem, czy to jest niemoralne, nie mam pojęcia - trzeba by się było temu przyjrzeć z bliska, tej konkretnej relacji.

Mnie to odstręcza raczej nie z powodów moralnych, ale estetycznych. Niesmak.
                            • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 15:16
                              To jest młody mężczyzna, który ma pełne prawo do decydowania o swoim życiu. Może założyć firmę, może podjąć niebezpieczną pracę, uprawiać sporty ekstremalne, może też wybrać sobie kochankę, jaka mu odpowiada. A estetycznie się to oczywiście nikomu nie musi podobać
                              • wapaha Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 15:48
                                gr.ruuu napisała:

> To jest młody mężczyzna, który ma pełne prawo do decydowania o swoim życiu. Moż
                                > e założyć firmę, może podjąć niebezpieczną pracę, uprawiać sporty ekstremalne,
                                > może też wybrać sobie kochankę, jaka mu odpowiada. A estetycznie się to oczywiś
                                > cie nikomu nie musi podobać

w świetle nr pesel tak, oczywiście masz rację
                                i pewnie dla rówieśnic tak właśnie się jawi

serio, niepomiernie mnie dziwi, że to samo jara dojrzałą kobietę

nie chcę brnąć dalej w dyskusję, bo nie chcę żeby było niemiło
                          • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 15:14
                            Jakiego związku? FWB to nie związek
                            • bene_gesserit Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 15:28
                              'Relacja', 'układ' - jakkolwiek by to nazwać, jest dla mnie tak samo odstręczające.
                              Oczywiście, o gustach się nie dyskutuje. Oczywiście, wbrew pozorom, ten konkretny chlopak, który przecież sam zagadał, może być w tym - odpowiednie slowo - układzie osobą silniejszą. Tak czy siak jakieś to smutnawe. Dwie samotności.

Taki jest mój punkt widzenia - ani nie mam intencji nazywać Żaka zwyrolem czy pedofilem (wydaje mi się, ze gdyby istotnie był zwyrolem, to by się do tego publicznie nie przyznawał, chociaż czasem bywa inaczejm jak u Jimiego Savila), ani nie mam zamiaru na twojej przyjaciółce wieszać psów, bo to jej i tego chłopaka sprawa. Ale, skoro już o tym rozmawiamy, warto zrozumieć, że dla wielu taki układ jest, bo ja wiem, żenujący.
                              • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 15:37
                                Ja mam tu takie samo podejście jak w kwestii aborcji: jak jesteś przeciwko to jej nie rób
            • milva24 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 17:04
              Ja nie mam syna a dla mnie osiemnastolatkowie to dzieciaki.
          • hanusinamama Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 17:03
            Nie, jest różnica i to spora.
            Szczególnie jak facet ma sam dzieci w podobnym wieku.
        • trzebasiebawic Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 09:50
          Ależ to naiwne... Szczególnie w kontekście 20 latki
          • z_lasu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 13:10
            Współczuję doświadczeń. Mojego męża też nie kręcą dziewczątka w wieku <21 lat. Nie, nie mam złudzeń, że świata poza mną nie widzi i inne kobiety dla niego nie istnieją. Oczywiście, że istnieją i wiele z nich zapewne go kręci. Ale naprawdę nie uczennice szkół średnich. Tzn. mówię o realnych osobach, nie o wirtualnych bytach wystylizowanych na seks-lalki.
            • trzebasiebawic Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 14:35
              Współczuję naiwności, a w sumie zazdroszczę. Żyć w bańce mydlanej to musi być piękne uczucie. Powiem jasno - nie wysilaj się żeby mi pojechać moimi łzawymi doświadczeniami z facetami. Fakty są fakty.
              20 latka to młoda kobieta i o ile wierzę, że istnieje jakieś grono mężczyzn, których takowe nie podniecają bo mają inne preferencje, to śmiem twierdzić że znakomita większość jednak ma inne zdanie w temacie, co widać na każdym kroku. Wystarczy się rozjerzec dookoła. Nie trzeba mieć Janusza śliniacza u boku. Inna jeszcze inszość, że między podnieceniem w stosunku do 20 latki i dostrzeganiem jej atrakcyjności fizycznej, a wybraniem takiej kobiety na partnerkę życiową na poziomie mentalnym to jest duża różnica. I jedno za drugim wcale nie musi iść w parze . Naprawdę nie trzeba 20 latki brać na partnerkę życiową, żeby sobie popatrzeć a nawet mieć z nią seks.
              Na koniec niezmiernie bawi mnie przekonanie żony, że jej cudowny mąż nie patrzy na 20 latki, bo on jej tak powiedział. A co ci miał powiedzieć? Tak szczerze. Gdyby go np niektóre chociaż podniecały, to co miał Ci powiedzieć, po co i jak byś z tym żyła? Oczywiście normalnie prawda?
              Fakt są tacy co mówią prosto w twarz swoim kobietom, że z każdą mogliby sobie pójść na seks, ale są tacy co w życiu nie powiedzą a potem zmieniamy nicka i płaczemy, że mąż zostawił dla młodszej, albo powiedział że jakaś 20 latka podoba czy podnieca. Ojej.
              Dla tych dziewczątek niejedna 30 czy 40 została porzucona lub zdradzona - no ale...
              • niemcyy Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 14:40
                trzebasiebawic napisała:

...

Przeczytaj jeszcze raz albo i trzy razy:
                "Nie, nie mam złudzeń, że świata poza mną nie widzi i inne kobiety dla niego nie istnieją. Oczywiście, że istnieją i wiele z nich zapewne go kręci. Ale naprawdę nie uczennice szkół średnich."
                • trzebasiebawic Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 19:03
                  Pczeczytaj i 10 razy, a nawet poproś o pomoc - odnoszę się tylko i wyłącznie do fragmentu o 20 latkach i tekstu że mąż mi powiedział...kiedyś.
                  Ojej. Urocze. Naprawdę. A co miał powiedzieć? I po co?
                  • z_lasu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 19:55
                    > odnoszę się tylko i wyłącznie do fragmentu o 20 latkach i tekstu że mąż mi
                    > powiedział...kiedyś.

Ojej. A gdzie to wyczytałaś? Bo na pewno nie w moich postach.
              • z_lasu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 14:57
                Ale ja nie twierdzę, że nie ma takich facetów. Jak widać są nawet tacy, co i w 16-latce widzą kobietę. Ale dajmy sobie wmówić, że to jest norma i tylko jacyś "skrzywieni" faceci mają inaczej.

I nie, mąż mi nie mówi, które kobiety mu się podobają, a ja go o to nie pytam. Przebywam jednak z mężem na co dzień i normalnie rozmawiam z nim na różne tematy, również czasami na temat np. koleżanek jego synów (które u nas bywają). I nie mam wątpliwości, że nie widzi w nich kobiet. To nie są dla niego obiekty erotyczne, tak jak nie są nimi sześciolatki. To są dzieci.

Miałam kiedyś krótko faceta, którego kręciły 14-latki. Nigdy mi tego wprost oczywiście nie powiedział, ale tego nie da się ukryć mieszkając z kimś pod jednym dachem.
                • dreg13 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 15:15
                  Niedawno przeczytałam, że niektórym facetom można wytłumaczyć pewne rzeczy tylko na przykładzie więzienia. Bo jedynie wtedy są w stanie sobie wyobrazić, że są sprowadzani erotycznie do mięsa. I nagle wtedy rzucone w przestrzeń "Lubię sześćdziesięcioletnich grubasków" potrafi wywołać u nich palpitacje serca. Czy po takim wyznaniu chcieliby siedzieć w celi z takim rzucającym komentarzem? Przecież to tylko słowa, niewinne słowa i wcale nie chodziło o konkretnego sześćdziesięcioletniego grubaska!

A kobiety, szczególnie młode, mają to na co dzień. I potwornie mnie wkurwia, że mamy się z tym godzić i to normalizować. I tutaj odpowiedzialność ponosi zarówno Żak, który jest debilem, bo dał się wmanewrować, jak i Wojewódzki, który w ogóle takie pytanie zadał. Ohydny typ.
                  • po_godzinach_11 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 15:18
                    dreg13 napisała:

> A kobiety, szczególnie młode, mają to na co dzień. I potwornie mnie wkurwia, że
                    > mamy się z tym godzić i to normalizować

Ale kto konkretnie mówi, że mamy się godzić?
                    • dreg13 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 15:42
                      Konkretnie ty
                      • po_godzinach_11 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 16:04

dreg13 napisała:

> Konkretnie ty

Zacytuj
                        • niemcyy Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 21:05

>
                          > dreg13 napisała:
                          >
                          > > Konkretnie ty
                          >
                          > Zacytuj

Nie będę się teraz przegrzebywać przez posty, ale pisałaś mi wczoraj w kontekście wypowiedzi Żaka, czy naprawdę nie podoba mi się, jak facet (p)okazuje, że mu się podobam. To pytanie podszyte zdziwieniem sugeruje mocno, że normalne byłoby, gdyby mi się podobało, a tymczasem zgłaszam jakieś wąty.
                          • po_godzinach_11 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 21:26
                            niemcyy napisał(a):

> po_godzinach_11 napisała:
                            >
                            > >
                            > > dreg13 napisała:
                            > >
                            > > > Konkretnie ty
                            > >
                            > > Zacytuj
                            >
                            > Nie będę się teraz przegrzebywać przez posty

A szkoda, bo zwyczajnie klamiesz. Nigdzie nie pochwalalam publicznych zwierzeń na temat swoich erotycznych fantazji.
                          • po_godzinach_11 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 21:38
                            niemcyy napisał(a):

> po_godzinach_11 napisała:
                            >
                            > >
                            > > dreg13 napisała:
                            > >
                            > > > Konkretnie ty
                            > >
                            > > Zacytuj
                            >
                            > Nie będę się teraz przegrzebywać przez posty, ale pisałaś mi wczoraj w kontekśc
                            > ie wypowiedzi Żaka, czy naprawdę nie podoba mi się, jak facet (p)okazuje, że mu
                            > się podobam. To pytanie podszyte zdziwieniem sugeruje mocno, że normalne byłob
                            > y, gdyby mi się podobało, a tymczasem zgłaszam jakieś wąty.

A dokładnie napisałam forum.gazeta.pl/forum/w,567,174533694,174533694,Cezary_Zak_kreca_go_16_latki.html?p=174538674

Nie ma tam nic o pokazywaniu.
                            • niemcyy Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 23:39
                              Jest i wynika z kontekstu, bo odnoga wyjątkowo nie odbiega od tematu wątku, tylko jest o pokazywaniu zainteresowania za pomocą obleśnych tekstów.
                              • po_godzinach_11 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 23:49
                                niemcyy napisał(a):

> Jest i wynika z kontekstu, bo odnoga wyjątkowo nie odbiega od tematu wątku, tyl
                                > ko jest o pokazywaniu zainteresowania za pomocą obleśnych tekstów.

Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy zdaniami :
                                1.Ania podoba się Adamowi
                                a
                                2.Adam rzuca oblesne teksty w stronę Ani,

to ja na to nic nie poradzę. 0
                                • niemcyy Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 23:56
                                  Topsz, nic nie szkodzi.
                • gr.ruuu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 15:18
                  A jak to się objawiało, że nie dało się tego ukryć?
                  • z_lasu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 15:28
                    Bez jaj, jak jesteś z kimś bardzo blisko to jesteś w stanie takie rzeczy wyłapać. I niekoniecznie od razu facet musi się obracać za kimś na ulicy.
                    • trzebasiebawic Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 19:05
                      🤣🤣🤣🤣🤣
      • memphis90 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 19:02
        Jak widzę 16l, nawet wyrośniętego, to mam ochotę poprawić mu szaliczek albo dać jeść, a nie bzykać…
        • wapaha Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 10:13
          memphis90 napisała:

> Jak widzę 16l, nawet wyrośniętego, to mam ochotę poprawić mu szaliczek albo dać
          > jeść, a nie bzykać…
          >
          mam tak samo..
        • hanusinamama Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 10.12.22, 22:57
          Ja mam tak z 18latkami. Swojego czasu jak był covid i szkoły były pozamykane, miałam sporo takich 18-19latków na korkach. Ja wiem ze jak sie ma 18lat to się uważa za dorosłego....ale dla mnie to dzieciaki były.
        • z_lasu Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 13:12
          👍 Dokładnie tak.
    • primula.alpicola Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 11:40
      Żenujący dziad, najpierw te śmieci, teraz to.
      • homohominilupus Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 15:31
        primula.alpicola napisała:

> Żenujący dziad, najpierw te śmieci, teraz to.

Jakie śmieci?
        • droch Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 15:33
          Jakie śmieci?

Jakieś plastiki palił na działce, czy coś takiego.
        • primula.alpicola Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 16:50
          plejada.pl/newsy/cezary-zak-palil-smieci-na-dzialce-sprawa-trafila-na-policje/zcvryty

I jeszcze bredził, że niech pierwszy rzuci kamieniem...
    • sueellen Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 11:42
      A mnie kręcą umięśnieni 20latkowie z 6pakim na brzuchu. I co z tego? Fajnie na takich popatrzeć ale nic z tego przecież nie wynika 🙄.
      • anilorak174 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 11:43
        Publiczne chwalenie się, że podniecają kogoś dzieci jest żenującei obleśne.
        • niemoralna Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 13:52
          anilorak174 napisała:

> Publiczne chwalenie się, że podniecają kogoś dzieci jest żenującei obleśne.

Jakie dzieci ? 16 latek lub latka to już żadne dziecko. Miałam dzieci w tym wieku i aktualnie mam 16 latke na stanie , absolutnie jak dziecko nie byly i obecna nie jest traktowana, ale jak juz dojrzała panna i wymagało się dojrzałości a nie dzieciaczka z starych koni robić
          Dorosłemu mężczyźnie podobająca się fizycznie dojrzała w pełni rozwinięta 16 nastka to jest w pełni naturalne i normalne
          • angazetka Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 13:58
            Fizycznie dojrzała (powiedzmy, bo to też nieprawda). Fizycznie. Nie psychicznie. Oraz: nie prawnie.
            • niemoralna Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 14:34
              angazetka napisała:

> Fizycznie dojrzała (powiedzmy, bo to też nieprawda). Fizycznie. Nie psychicznie
              > . Oraz: nie prawnie.
              >

Co nie prawnie ? W pewnych aspektach 16 latach już prawnie się łapie
            • jednoraz0w0 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 14:48
              Zdaje się, ze 16latki w szczególnych okolicznościach przyrody nawet za mąż może wyjść, czy to,się zmieniło?
              • nangaparbat3 Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 09.12.22, 17:40
                Ale nie może sama pójść do lekarza ani nawet do psychologa.I to jest niefajne, i należałoby albo zmienić wiek przyzwolenia, albo dac większe prawa starszym nastolatkom.
            • kamin Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 07:54
              "Fizycznie dojrzała (powiedzmy, bo to też nieprawda). Fizycznie. Nie psychicznie. Oraz: nie prawnie.'

No więc on dostrzega jej atrakcyjność fizyczną. I tyle.
              A z racji braku dojrzałości psychicznej i prawnej dziewcząt w tym wieku nie wchodzi z nimi (jak sądzę) w relacje erotyczne.
              • niemcyy Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 10:20
                kamin napisał(a):

> "Fizycznie dojrzała (powiedzmy, bo to też nieprawda). Fizycznie. Nie psychiczni
                > e. Oraz: nie prawnie.'
                >
                > No więc on dostrzega jej atrakcyjność fizyczną. I tyle.
                > A z racji braku dojrzałości psychicznej i prawnej dziewcząt w tym wieku nie wch
                > odzi z nimi (jak sądzę) w relacje erotyczne.

Jako przyczynę niewchodzenia z 16-latkami w relacje erotyczne przy jego wypowiedziach obstawiałabym niekoniecznie troskę o ich dojrzałość psychiczną, tylko może jego własne warunki wyjściowe. Nawet gdyby chciał to chyba trudno przy jego walorach.
              • iwles Re: Cezary Żak - kręcą go 16-latki 11.12.22, 10:34
                kamin napisał(a):

> No więc on dostrzega jej atrakcyjność fizyczną. I tyle.

Chciałabyś być sąsiadką pana Żaka, wiedząc, że na widok twojej 16 letniej córki ślini się i ma myśli erotyczne?