Dodaj do ulubionych

Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF?

09.01.23, 19:48
Czy uwazacie, ze Harry powinien zostac wyrzucony z RF za osmieszanie rodziny i calego narodu brytyjskiego?
Czy Brytyjczycy powinni dalej mu finansowac luksusy?
Obserwuj wątek
    • daniela34 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 19:51
      Ja bym mu po prostu obcięła głowę.
      • alpepe Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 19:56
        Jaja by wystarczyły, a jego dzieci kastracja, by ta gałęź zdechła.

Oczywiście nie piszę tego na serio.
        • daniela34 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:00
          Ja chciałam tak historycznie! Annie Boleyn obcięli, Karolowi I obcięli. Uczmy się od przodków, jak się pozbywać kłopotliwych członków rodziny.
          • profes79 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:22
            Znaczy rozwód przez ścięcie wprowadzić do kk? wink

Karol I miał pecha; nie był ani lepszym ani gorszym królem niż jego poprzednicy czy następcy a Cromwell posyłając go na szafot zafundował krajowi dziesięć lat zamętu, który ucieło dopiero przywrócenie monarchii. Zresztą we Francji było podobnie - to co sie przetoczyło przez kraj (i przy okazji połowe Europy_ po ścięciu Ludwika skutecznie na jakiś czas wyleczyło większość normalnych ludzi z rewolucyjnych zapędów.
            • daniela34 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:24
              Ja tam lubię sięgać do tradycji. Jest tradycja ścinania głów niewygodnym przedstawicielom RF? Jest. No i git. Idziemy w to.
              • arwena_11 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:50
                Albo do Tower wtrącić.
            • memphis90 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 21:41
              O rety, francuscy władcy przez 3 pokolenia pomału gotowali francuską żabę, żeby mieć swojego króla Słońce, a Stuart jak dzieciak - zobaczył jak się bawi kolega za miedzą i rzucił się z płaczem „ja tez chce być gwiazdą!!!”.
          • berdebul Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 23:28
            Wysoki sądzie, mamusi nic nie pasowało, a jako miłośniczka historii posiadam gilotynę…
            • daniela34 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 23:35
              No. Gilotyna i tak brzmi lepiej niż swojskie dusidło. Z frrrhancuska!
          • mid.week Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 23:35
            daniela34 napisała:

> Ja chciałam tak historycznie! Annie Boleyn obcięli, Karolowi I obcięli. Uczmy s
            > ię od przodków, jak się pozbywać kłopotliwych członków rodziny.

Glowy scinali za niewinną niewygodę istnienia. Harry nagrabil sobie znacznie bardziej. Widzę egzekucje rozpoczynajaca sie od rozgrzewania rozzażonym prętem odmrożonego siurka....
            • glasscraft Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 23:38
              Oj troche szacunku - zaden tam siurek tylko kuc ujezdzacz!
              • mid.week Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 23:40
                glasscraft napisała:

> Oj troche szacunku - zaden tam siurek tylko kuc ujezdzacz!
                >

Klejnoty koronne!
                • glasscraft Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 23:42
                  A tu sie ematki sie o glowe martwia smile
          • kandyzowana3x Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 12:01
            takie poboczne odnogi, to chyba gdzies w wiezy raczej trzeba zamurowac
        • kicifura Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 09:53
          alpepe napisała:

> Jaja by wystarczyły, a jego dzieci kastracja, by ta gałęź zdechła.
          >
          >
          >
          >
          > Oczywiście nie piszę tego na serio.
          >
          >

A po co obcinać? przecież już sobie odmroził siusiaka
      • woman_in_love Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 19:58
        uspokój się z tą agresją, bo zaczną pisać że ty to ja
        • daniela34 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:01
          A ty to ja. I co to będzie?
          • forumologin Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:37
            dr jekyll & mr hyde?
      • heca7 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:37
        daniela34 napisała:

> Ja bym mu po prostu obcięła głowę.

Toporem na pieńku. Żadnych nowomodnych gilotyn tongue_out
        • daniela34 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:39
          A jak!
      • yenna_m Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:54
        Ale najpierw na pal go!
        • daniela34 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:59
          I kęsim, kęsim!
          • yenna_m Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 21:01
            Tę zaproponowaną przez Ciebie obcięta głowę też bym gdzieś wetknęła. Na przyklad, dla odmiany, na drugi pal wink
            Co się ma marnować taki ładny kawalek katowskiej roboty?
        • heca7 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 21:04
          Na pal to nie, to jest arystokratyczna rodzina a nie jakieś dzikie ordy tongue_out
          • yenna_m Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 21:22
            Taka marnacja, pani kochana...

To chociaż tę główeńkę obciętą wystawić na poduszce z czarnego aksamitu w jednym z okien pałacu Buckingham, aby ludzie zgromadzeni na dziedzińcu stali się świadkami prawidłowego wykonania wyroku (i przy tym zgrabnie nawiązać do historii Marii Stuart).
            • heca7 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 21:40
              A na koniec Meghan mogłaby cała zakrwawiona odjechać powozem z głową Harryego zawiniętą w aksamit... Jak w Królowej Margot.
              Ematki mogłyby napisać całkiem niezły scenariusz filmu wink
              • daniela34 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 21:46
                Tak, ale domagam się, by powóz był zaprzężony w kare konie i wyłożony szkarlatnym aksamitem.
              • yenna_m Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 21:47
                O! I to jest godna, rojalistyczna kara dla Harrego za dziecinadę i plotkarstwo smile
            • arwena_11 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 23:36
              Jakim pałacu - Meghan by zawinęła i pokazywała w USA w ramach cyrku obwoźnego. Jakoś na życie będzie musiała zarobić.
              • glasscraft Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 23:40
                Moze w sloiku jej dadza - bedzie jak znalazl na halloina hihi dla znajomych jak lodowke otworza.
                • daniela34 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 23:46
                  A tu kochani moi trzymam sobie Harry'ego w formalinie. Przystojny był, prawda? Całkiem stracił dla mnie głowę.
                  • taje Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 23:59
                    Aż boję się zapytać, czy serce też?
                    • daniela34 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 00:09
                      Serce, głowę, inne części ciała odmroził już wcześniej
      • lilia.z.doliny Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 11.01.23, 10:28
        Ja bym mu po prostu obcięła głowę.
        Magia prostych rozwiązań!
    • alpepe Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 19:56
      Naród brytyjski ośmieszył się Brexitem.
    • taje Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 19:57
      Chyba podatnik brytyjski teraz mu już nic nie funduje. Żyje ze spadku po matce i przychodu ze swojego majątku.
      • damartyn Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:19
        Poza tym dla części brytyjskich podatników jest nadal ich ulubioną postacią.
        • sophia.87 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 23:32
          Chyba dla dość specyficznej części, zwłaszcza po tym jak rozmawial z Diana, która wcieliła się w lamparta albo zakopal pod drzewem martwy płód.
          Facet ma ewidentnie coś z głową
          • jankasia13 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 23:35
            Jaka Diana przebrana za lamparta? Jaki plod?
            • sophia.87 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 08:35
              Doczytaj ☺
              Nie przebrana, po śmierci jej duch wstąpił w lamparta, którego widział Harry
              • memphis90 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 14:29
                A co złego w tym, ze pochował płód, który został im wydany w szpitalu po poronieniu?
                • ursgmo Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 14:34
                  memphis90 napisała:

> A co złego w tym, ze pochował płód, który został im wydany w szpitalu po poroni
                  > eniu?
                  >
                  Miejsce pochówku? Pod drzewem? To przecież nie chomik……
                  • memphis90 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 16:35
                    No tak, bez poświęconej ziemi, wykupionej na 20 lat kwatery, pokropku przez dobrodzieja i co łaska za mszę się nie liczy… W Polsce oczywiście nie do pomyślenia, ale gdybym miała możliwości i gigantyczną posiadłość to sama bym sie pochowała w całunie pod drzewem.
                    • sophia.87 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 16:46
                      No widzisz, ja mojego psa lepiej pochowalam. Bez księdza 😜 ale też nie jak pokarm dla zwierzątek
                • sophia.87 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 14:37
                  Pod drzewkiem w wykopanym ręką dołku jak chomika?
                  Nie wspominając już o tym, że jakieś zwierzę mogło odkopac płód.
                  • memphis90 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 16:36
                    Ten płód to się mieścił w pudełku od zapałek…
          • cojapaczem Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 16:51
            już serio nie masz sie do czego do(*&^% ?
            • sophia.87 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 18:12
              Rzeczywiście, jest więcej takich debilizmów w wykonaniu HM
    • 18lipcowa3 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:06
      Powinien zostać wypie....lony z przytupem
      • mania_222 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 01:22
        Raczej nie da się Harry'ego usunąć z rodziny, bo urodził się w niej i zawsze będzie jej członkiem. Został odcięty od finansów podatników, funkcji i reprezentowania. Więcej nie da się zrobić, a co narozrabiał, to na swój rachunek (no i może jednak trochę naświetlił stosunki w tej rodzinie).
        Chyba wybrał złą drogę, ale to jego decyzja.
        • cojapaczem Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 16:51
          Dlaczego złą ?
    • angazetka Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:09
      Pytanie równie sensowne co ankieta Muska nt. wojnie w Ukrainie.
      • daniela34 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:10
        Dlatego ja idę od raz na całość. Obciąć głowę i po sprawie.
        • livia.kalina Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:21
          Najpierw koniecznie trochę (latami) potrzymać w Tower, potem dopiero publiczna dekapitacja. Będzie romantycznie, z powiewem nadziei, a na koniec jednak sprawiedliwość na ludzkich oczach.

potem można o tym ładny serial nakręcić i puszczać na Netflixie.
          • daniela34 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:25
            To mi się też podoba. "Harry tysiąca dni."
          • heca7 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:52
            W Tower potrzymać w żelaznej masce tongue_out
          • arwena_11 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:53
            Można w tym Tower go zadusić, pochować w tajemnicy aby nikt nie wiedział gdzie. I mamy zajęcie dla wielu ludzi na wieki - co z Harrym, kto go zabił i dlaczego i gdzie jest ciało. Teorii będzie dużo, każda możliwa. To dopiero prezent dla potomków i ile seriali można nakręcić.
        • memphis90 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 21:44
          Ja bym jeszcze puściła we włosiennicy przez szpaler uzbrojony w witki, smołę i pierze…
    • gaskama Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:13
      Cała RF jest jedną wielką szopka. Takie europejskie Kardaszianki. Harry gra w tej szopce swoją własną rolę. Kto bogatemu zabroni?
      • taje Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 20:20
        keeping up with the Crowndashians!
    • profes79 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:16
      Ja myślę, że to sprawa Brytyjczyków.
    • noname2021 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:17
      Wszystkie tragedie, traumy jakie przezyl - to rzeczywiscie moze byc nieszczesliwy.

Ale jak wychodzi to z ust ksiecia, milionera, ktory za swoje "zwierzenia" dostaje przeszlo 100 milionow dollarow, to okreslenie, ze jest szmata to malo.
      I nawet to, ze dostal sie w szpony narcystycznej kobiety, ktorej glownym zajeciem jest rozwalanie rodzin - swojej i meza - jego nie usprawiedliwia
      • cojapaczem Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 10:58
        lol
        Jaką to niby rodzinę rozwaliła ?
    • taje Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:19
      A tak w ogóle to RF kojarzy mi się po polsku z radiofrekwencją, a nie rodziną królewską.
      • danaide2.0 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:42
        A mnie się kojarzy z Republiką Federalną bez Niemiec.
        • livia.kalina Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:49
          Ja pomyślałam o RAAF, choć w sumie bardziej o RAF. Z jednej strony związki z RAAF jednak silniejsze, z drugiej strony jak nawet Kornel Morawiecki brał kasę od RAF to czemu nie książę Harry?
      • niemcyy Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 23:12
        Russian Federation
      • aguar Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 15:11
        Rheumatoid Factor
      • martishia7 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 12.01.23, 18:27
        Roger Federer, wiadomo.
    • myelegans Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:20
      Nie osmiesza ani rodziny krolewskiej ani narodu brytyjskiego, tylko siebie....

teraz jest zwyklym obywatelem i powinien zarabiac na utrzymanie siebie i rodziny
      • angazetka Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:22
        No to zarabia. Serial, książka, wywiady.
        • saszanasza Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 21:23
          angazetka napisała:

> No to zarabia. Serial, książka, wywiady.
          >

To się za chwilę ludziom znudzi. Ileż można. Za kilka lat zobaczymy go co najwyżej w reklamie pasty do zębów.
          • majenkirr Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 21:59
            saszanasza napisała:
            Za kilka lat zobaczymy go co najwyżej w reklamie pasty do zębów.

Widziałaś jego zeby? wink
            • saszanasza Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 23:07
              majenkirr napisała:

> saszanasza napisała:
              > Za kilka lat zobaczymy go co najwyżej w reklamie pasty do zębów.

>
              >
              >
              > Widziałaś jego zeby? wink
              >

Fakt, w nienajlepszej kondycji🙈 Muszę pomyśleć, co mógłby reklamować…..może czekoladki?😂
              • sophia.87 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 23:34
                Miski dla psów 😁
        • myelegans Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 13:27
          Zobaczymy na jak dlugo wystarczy zwlaszcza zonie atencjuszce, co jeszcze moze sprzedac?
          Siebie juz sprzedal
          • cojapaczem Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 13:31
            Co tyś sie tak meg czepiła ?
            • myelegans Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 13:47
              Bo jest hipokrytka, najpierw placz jak ja rodzina krolewska i prasa traktowala, nie miala prywatnosci, caly czas na celowniku, no zyc sie nie da.
              Przenosza sie do Ameryki w poszukiwaniu “normalnego” zycia, prywatnosci I spokoju, beda sie oddawac pracy charytatywnej i walce z klimatem w ciszy I spokoju, a tu surprise….sami sie na celownik prasy i publiki wystawili…..
              Wywiady. Oprah, ksiazka, serial …. Robia wszystko zeby zwracac na siebie uwage….

Zastanawiam sie jaki jest ich “end game”…..
              • cojapaczem Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 14:06
                Nie widzisz różnicy w opowiadaniu o sobie a tym że każą ci siedziec cicho jak cię brytyjska prasa obrzuca g***em ?
                • sophia.87 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 14:24
                  To teraz oni tym samym obrzucaja jego rodzinę.
                  • cojapaczem Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 15:08
                    Różnica jest taka, że oni nie zasłużyli a rodzina tak
                    • sophia.87 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 18:13
                      A moim zdaniem jest dokładnie odwrotnie.
                • myelegans Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 15:18
                  cojapaczem napisała:

> Nie widzisz różnicy w opowiadaniu o sobie a tym że każą ci siedziec cicho jak c
                  > ię brytyjska prasa obrzuca g***em ?

ale oni teraz robia dokladnie to samo, myslisz, ze po tym brytyjska prasa bedzie ich diamentami obrzucac?
          • gama2003 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 13:36
            Mnie się cały czas wydaje ( mylić się mogę, bo jakby innymi kwotami obracam ) , że te zarobione na filmie i książce pieniądze to za mało by żyć na wymaganej przez nich stopie.

Harry ma swój majątek, ale czy on styknie im na rentierstwo ?

Nie chce mi się wierzyć, że długo jeszcze będą autobiograficzną złotą kurą dla mediów.
            I co dalej ?
            • rosapulchra-0 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 13:51
              Ostatnio wyprodukowali serial o przywódcach światowych, więc nie tylko zajmują się sobą i historiami rodzinnymi.
    • clk Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:32
      Abolutnie mi to obojętne - aczkolwiek lepiej byłoby żeby im odebrali te tytuły to będę miała co czytać w ramach guilty pleasure smile
      • jankasia13 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 21:43
        I jeszcze zeby byly zdjecia jakie zrobili miny po odebraniu tytulow
    • borsuczyca.klusek Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:36
      Jasne zróbmy sondę na ematce i prześlijmy wyniki do RF 😅
    • forumologin Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 20:37
      mi sie chce z nich smiac. sa siebie warci wszscy.
    • noname2021 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 21:00
      Swoja droga to zawsze uwazalam, ze William to taki cienki wimp, a tu prosze - zerwal naszyjnik i jebnal brata o ziemie tak, ze miske psa rozwalil

WOW! szacun smile
      • heca7 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 21:42
        Dawać zeznanie psa corgi!
        • sueellen Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 21:35
          Kolejne sezony the crown będą gorące 🤣
          • sophia.87 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 12.01.23, 13:47
            Nawet nie wiesz jak
            www.pudelek.pl/ksiaze-harry-zdradza-upokarzajace-sekrety-leczenia-odmrozonego-penisa-czulem-jakby-mama-byla-ze-mna-gdy-go-smarowalem-6854742467128224a

Jeśli ktoś myślał, że on jest normalny to chyba straci złudzenia
            • sumire Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 12.01.23, 17:54
              I dzięki każdemu takiemu linkowi książę pomnaża swój majątek - zwłaszcza że książka jest jedną z najlepiej sprzedających się ever w Wielkiej Brytanii.
              W kolejnym akcie tego dramatu spodziewam się pojednania z bratem i tatusiem, obie strony to zmonetyzują, a publiczność będzie przeżywała. Jak od zawsze.
              • sophia.87 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 12.01.23, 18:20
                Nie w kolejnym akcie będzie rozwód na miarę Depp-Heard.
                Meg już ma dowody na to, że mąż jest niespełna rozumu i ma niezdrowa obsesję na punkcie matki
      • bi_scotti Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 23:41
        No i pojawil sie wreszcie naszyjnik! Nie ma opcji zeby byla good story ze scieciem ale bez naszyjnika! Dumas by sie na ematki obrazil i straszyl nocami za brak naszyjnika ... krolowej tongue_out
        Jeszcze pare innych elements jednak trzeba dopisac zeby bylo pobozemu: dziecko z nieprawego loza (hmmm ... czyzby?), jakies attractive lochy, na ktorych potem turystyka zarobi, jakas ucieczka albo przez las, albo po falach szumiacych, a najlepiej both. Jakas tajemnicza, not diagnosed choroba ukochanej, ktora gasnie w oczach a on musi do niej przybyc na czas zeby ratowac albo chociaz sie filmowo pozegnac. Jakis przyjaciel, o ktorym nie wiadomo czy jednak nie wrog ... Jak sie tak to wszystko dobrze posklada (moze jeszcze jakis sensible treasure chest?), to i z 6-7 Netflix seasons mozna krecic & cha-ching - jest forsa na bodyguards dla H&M, a moze i cos dla ematek-screenwriters z panskiego stolu spadnie tongue_out Cheers.
        • dr.amy.farrah.fowler Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 09:03
          I wykopywanie się z lochu szydełkiem, koniecznie.
        • borsuczyca.klusek Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 09:53
          Jeszcze jakieś zboczeństwo w między czasie trzeba komuś przyszyć 🙄
        • gama2003 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 09:55
          Wczoraj gdzieś przeczytałam w komentarzach, że Harry niepokojąco przypomina kogoś innego niż ,, nieprawego,, ojca z najczęstszej ploty. Że to John McEnrou jest jakby bardziej podobny.
          Nie pamiętałam jak ów pan wyglądał, sprawdziłam i stuporek mam mały.

Co znaczenia nie ma większego, niż ten optyczny stuporek. A Harrego nikt nie wywali znikąd. Cichy ignor zastosują i slusznie.
          • gama2003 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 09:57
            McEnroe oczywiscie
            • memphis90 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 14:49
              Ja bym powiedziała, ze McEnroe to jakby bardziej William https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/106/590x/John-McEnroe-Kate-and-William-1636022.webp?r=1657446291184

Harry to jednak bardziej pan koniuszy…
              • danaide2.0 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 15:07
                No ładnie. My już na etapie mRNA, a RF jeszcze DNA nie ogarnęła...
                • memphis90 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 16:27
                  Mniej wiesz - lepiej śpisz…
              • gama2003 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 15:15
                Zobacz inne fotki tenisisty. Z za młodu ☺😉😉😉.
                • memphis90 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 16:27
                  Oj tam, i tak wiadomo, ze geny dzieci są od pierwszego zaganiacza, choćby się ich potem przewinęło 58475. Nałuka.
                • memphis90 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 16:31
                  Ale still… https://legendysportu.pl/wp-content/uploads/2019/11/John-McEnroe-tenis.jpg
              • aandzia43 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 20:37
                I co z tego że książę rudy i koniuszy rudy, proporcje twarzoczaszki i blisko osadzone oczka księcia windsorowe są, nie koniusze.
                • chatgris01 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 21:05
                  aandzia43 napisała:

> I co z tego że książę rudy i koniuszy rudy,

Brat, jedna siostra i bodajze ojciec Diany tez rudzi 🤷🏻‍♀️
                • niemcyy Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 21:48
                  A co sądzicie o poczuciu humoru Karolka podobno przytoczonym w książce? W szpitalu psychiatrycznym jakiś chory upierał się, że jest prawdziwym księciem Walii, na co Karol live do Harry'ego: Kto wie, czy to ja naprawdę jestem księciem Walii czy on? Kto wie, czy to ja jestem twoim ojcem?
                • daszka_staszka Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 12.01.23, 08:56
                  To miałam napisać. I czy gen oczu brązowych nie jest dominujący? Harry miałby chyba brązowe oczka po koniuszym?
                  • ursgmo Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 12.01.23, 11:12
                    daszka_staszka napisał(a):

> To miałam napisać. I czy gen oczu brązowych nie jest dominujący? Harry miałby c
                    > hyba brązowe oczka po koniuszym?
                    Ja mam brązowe oczy, a mój mąż niebieskie. Starsza dwójka ma moje oczy, a najmłodsza niebieskie. Loteria genetyczna.
                  • aandzia43 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 12.01.23, 17:51
                    Gen jest dominujący. Jeśli koniuszy jest homozygotyczny to robi same brązowookie dzieci (nawet jeśli matki niebieskookie), ale jeśli heterozygotyczny to efekt końcowy zależy od tego który allel trafił do plemnika. Jeśli ten brązowy to koniuszy robi dzieci brązowookie nawet z jasnymi jak dzień polarny Finkami, jeśli ten niebieski to z niebieskookimi robi dzieci niebieskookie.
                    • aandzia43 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 12.01.23, 18:23
                      Ale są wyjątki od reguły bo to bardziej skomplikowane niż prosty Mendel.
          • sophia.87 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 14:27
            Moga im odebrac tytuły księcia i księżnej Sussex czego zresztą domagają się mieszkańcy Sussex.
        • memphis90 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 14:44
          No z nieprawego loża to sam rudy bohater ponoć…
    • silenta Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 22:23
      Kasandro to ty? Czy to Xawery?
      • daniela34 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 22:29
        To sandra.ka
    • mia_mia Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 09.01.23, 22:45
      RF to kwintesencja bogatej patologii plus zwykłe ludzkie tragedie, jak strata matki w dzieciństwie, co się więc dziwić, ze człowiek po takich przejściach ma różne odpały i pakuje się w chyba mocno patologiczne związki? Swoją drogą dla popularności RF teraz robi więcej niż cała reszta razem.
      Ten najmlodszy od Williama (imienia nie pamiętam) pewnie będzie taki sam, będzie żył w cieniu następcy tronu i księżniczki, a na łatwe dziecko już teraz się nie zanosi.
      • dr.amy.farrah.fowler Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 09:06
        Najmłodsze dziecko Elki jest jakoś dziwnym trafem najsensowniejsze z całej czwórki i nie ma żadnych odpałów.
        • mamawojtuska79 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 12:59
          Może dlatego że zapasowym był Andrzej
          • dr.amy.farrah.fowler Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 14:29
            Tak formalnie to zapasowa była Anna, ale rozmawiamy o zapasowym, czyli drugim, czy o kolejnym ("najmlodszy od Williama")?
            • aguar Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 14:43
              Nie Anna, dopiero od niedawna dziewczynka może być zapasowym. Kiedyś mogła usiąść na tronie dopiero, jak nie było braci.
    • jednoraz0w0 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 02:56
      Można go umieścić w tym przytułku w którym wylądowały te królewskie upośledzone kuzynki, tez tradycji stanie się zadość.
      • sophia.87 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 14:28
        Jak się okazuje po wyskokach harrego to nie była zła praktyka.
    • beataj1 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 09:48
      A to jest ciekawe: W przypadku Harrego, który klepie ozorem i zdradza tajemnice "firmy" opinia publiczna zastanawia się czy go nie wywalić z rodziny. I ciekawi mnie jak niby bardziej miałby być wywalony.

Tymczasem jego wujek pedofil i potencjalny gwałciciel (bo gwałtów sensu stricte mu nie udowodniono, ale wykorzystanie dziewczyn już tak), tylko sobie zniknął z świateł i spokojnie żyje na uboczu, ale w wciąż jako członek rodzinki. I nikt bardzo nie marudzi.
      • dr.amy.farrah.fowler Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 10:40
        Andrzejek nie jest ani pedofilem, ani gwałcicielem. Bzyknął się konsensualnie z 17-latką. Pechowo, że była to 17-latka ze stręczycielskiego układu Epsteina.
        • rosapulchra-0 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 10:57
          Z tej 17-latki zrobiono prostytutkę, tak na początku broniono Andrzejka, który w wywiadzie dla BBC (chyba, bo nie pamiętam) zaparł się znajomości z dziewczyną, a na pytanie, co robi z tą dziewczyną na zdjęciach, odparł, że nie wie. I nie była to jedyna dziewczyna w seksualnej karierze Andrzejka. 17-latka opisała go jako mokrego od potu gościa w średnim wieku. A on w wywiadzie opowiadał, że ma takie rzadkie schorzenie, że się nie poci, przy czym miał rosę na czole i zaraz sprostował, że to schorzenie to on miał, teraz już nie ma.
          Poza tym są świadkowie, którzy widzieli, jak Andrzejek bzykał tę dziewczynę nad basenem na prywatnej wyspie Epsteina. I tak - to zdecydowanie gwałciciel i pedofil. Dziewczyna się go brzydziła i bała, ale Epstein i jego Ghislaine Maxwell kazali jej iść do łóżka z Andrzejkiem. A wyboru żadnego nie miała.
          • dr.amy.farrah.fowler Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 11:38
            Zapewne nie miała wyboru, ale to, powtarzam, kwestia stręczycielskiego układu Epsteina. Endrju jest idiotą i oblechem, ale nie pedofilem ani gwałcicielem.
            • beataj1 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 11:57
              Zaraz, jeżeli bzykasz kobietę która nie ma możliwości powiedzenia ci nie. I jest zmuszona do seksu o czym wiesz, to jak to nazwać? To jest gwałt.

W kwestii pedofilii - wiadomo że Epstein lubił bardzo młode dziewczyny. Część z nich wg prawa była dzieckiem. Nie mam złudzeń że książątko "skorzystało" tylko z jednej. Po prostu są dowody na tą konkretną jedną a inne pewnie też młodsze - pozostaną anonimowymi ofiarami.
              • dr.amy.farrah.fowler Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 12:35
                Bzykający nie musi o tym wiedzieć i wtedy trudno nazwać to gwałtem.

Endriu jest bardzo łakomym kąskiem jako potencjalny odszkodowaniodawca. Bardzo rozpoznawalny, z forsą i bardzo skłonny do załatwienia sprawy polubownie. I tych wszystkich licznych dziewcząt tylko jedna zdecydowała się na kroki prawne?
                • beataj1 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 12:50
                  Bo tylko jedna miała dowód. I tylko ta jedna przebiła się do opinii publicznej. Tą też zresztą próbowano uciszyć i oskarżyć o to że chce zarobić na jurnym biedactwie, ale na szczęście okazało się że jest zdjęcie.

Naprawdę sądzisz, że Endriu nie miał pojęcia jak działa Epstein i nie widział ile młodocianych dziewczyn się tam przewala.
              • arwena_11 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 13:05
                No ale pedofilem zgodnie z definicją nie jest. Bo pedofil czuje pociąg do dzieci PRZED dojrzewaniem, zanim nabiorą dorosłych kształtów. Czyli jak 12 latka będzie miała biust czy owłosienie - nie będzie atrakcyjna dla pedofila.
                Dlatego Endrju jest obleśnym dziadem, może gwałcicielem - ale nie jest pedofilem. On ma tyle za uszami, że nie trzeba mu dokładać dodatkowych nieprawdziwych łatek.
                • rosapulchra-0 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 13:17
                  Powinien Harremu i Meghan dziękować na kolanach za odwrócenie uwagi od jego parszywej osoby.
                  • forumologin Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 20:26
                    rosapulchra-0 napisała:

> Powinien Harremu i Meghan dziękować na kolanach za odwrócenie uwagi od jego par
                    > szywej osoby.
                    >

ale czy to nie jest wlasnei to co h&m sugeruja? ze to palac rozpowszechnial ploty na ich temat by odwrocic uwage?
                    • rosapulchra-0 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 22:59
                      Nie.
            • sumire Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 13:43
              Bo tak uważa?
    • rosapulchra-0 Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 10:45
      Za ośmieszanie rodziny 🤣🤣🤣🤣🤣 i całego narodu brytyjskiego 🤣🤣🤣🤣🤣

Płaczę! 😂😂😂😂😂

Od kiedy Brytyjczycy mu finansują luksusy? 😂😂😂😂😂
    • cojapaczem Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 10:55
      Brytyjczycy ośmieszają sie sami bez pomocy Harrego. Jakież to luksusy mu niby fundują ?
    • aguar Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 11:13
      Ja wiem, czy on ośmiesza tę rodzinę? Nie mówi nic ponad to, czego bym się po nich spodziewała. I nie wydaje mi się ona przez to śmieszna, tylko bardzo dysfunkcyjna.
      Brytyjczycy niech sami decydują, co chcą finansować, nic mi do tego.
      • sueellen Re: Czy Harry powinnien zostac wyrzucony z RF? 10.01.23, 21:41