Dodaj do ulubionych

Skakanka bezprzewodowa- znacie?

24.01.23, 10:04
Czy emama ćwiczy ze skakanką? Czy znacie skakanki bezprzewodowe? Właśnie mialalm sobie kupić klasyczną, a w podpowiedziach wyskoczą mi bezprzewodowa, wygląda fajnie, ale czy to działa/ma sens? Lubię nowinki, więc podpytuję Was: kupić?
Obserwuj wątek
    • 35wcieniu Re: Skakanka bezprzewodowa- znacie? 24.01.23, 10:08
      Taki tam gadżet, dla osób które nawet do sznurka lubią mieć aplikację.
      Jak nie masz miejsca na skakanie ze zwykłą to jeszcze jest w tym jakieś uzasadnienie, we wszystkich innych przypadkach przerost formy nad treścią.
      • luli321 Re: Skakanka bezprzewodowa- znacie? 24.01.23, 10:14
        To jest jakieś uzasadnienie, bo że sznurkowy muszę wychodzić... hmmm, w sumie mogę mieć dwie😉
    • iberka Re: Skakanka bezprzewodowa- znacie? 24.01.23, 10:12
      Znam, 3 rok leży w szufladzie smile
    • bei Re: Skakanka bezprzewodowa- znacie? 24.01.23, 10:29
      B przydatna, gdy nie masz miejsca do skakania, a nie chcesz wychodzić . Moim zdaniem bardziej nadaje się do ćwiczenia nadgarstków, bo przy samym skakaniu można oszukiwać- chyba, że urządzenie jest czule i zbyt niskich podskoków nie zaliczy.
      • lemonka5 Re: Skakanka bezprzewodowa- znacie? 24.01.23, 13:16
        Mam, używam, lubię. Nie oszukuję w skakaniu, a przy tradycyjnej bez przerwy potykalam się o linkę i przerywałam skakanie. Teraz mogę skakać bez przerw ile mi wydajnosc organizmu pozwoli. Na razie pozwala na maks 20 minut, ale liczę że będzie lepiej. Pewnie, że to gadżet, ale co z tego.
        • mid.week Re: Skakanka bezprzewodowa- znacie? 24.01.23, 13:46
          O dzięki za ten wpis, nienawidzę tego sznurka, ide kupować bezprzewodowa smile
          • lemonka5 Re: Skakanka bezprzewodowa- znacie? 24.01.23, 13:56
            Zwróć uwagę, żeby miała raczej cięższe uchwyty i dobre łożyska.
        • balbina1710 Re: Skakanka bezprzewodowa- znacie? 24.01.23, 15:45
          lemonka5 napisała:

> Mam, używam, lubię. Nie oszukuję w skakaniu, a przy tradycyjnej bez przerwy pot
          > ykalam się o linkę i przerywałam skakanie. Teraz mogę skakać bez przerw ile mi
          > wydajnosc organizmu pozwoli. Na razie pozwala na maks 20 minut, ale liczę że bę
          > dzie lepiej. Pewnie, że to gadżet, ale co z tego.

A mozesz poprosze polecic jakis konkretny model?
    • primula.alpicola Re: Skakanka bezprzewodowa- znacie? 24.01.23, 13:22
      Nie, nie ćwiczę ze skakanką.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka