Dodaj do ulubionych

druga broda - co z tym zrobić.

24.01.23, 11:10
Nie mam nadwagi, ale chyba jakiś matczyny gen się uaktywnił - i rośnie, a w zasadzie już wyrosła mi druga broda.
Moja mama niestety też posiada taką wiszącą bułę, wygląda to bardzo źle. Im jest starsza tym ta broda wygląda jak oddzielny organ mimo że jest bardzo bardzo szczupła.

Jako że jestem koło 40 - myśle, czy by tego nie usunąć.

W necie oczywiście wszystko i nic, chirurdzy chcą operować, dermatolodzy naświetlać laserami, medycyna estetyczna wcierać kremiki i stosować jakieś nieinwazyjne zabiegi, trenerki pukać paluszkiem, ćwiczyć mimikę i zrobić jogę.
Poczytałam i zgłupiałam.

Jako że ematka wie wszystko - polećcie proszę z własnego doświadczenia - co na to cholerstwo się nada? Nigdy nie korzystałam z medycyny estetycznej, nie chodzę do kosmetyczki, wszystko naturalne. Jak trzeba to dam sobie to zrobić wszystko co trzeba byle nie mieć takiej wiszącej buły crying
Obserwuj wątek
    • ajaksiowa Re: druga broda - co z tym zrobić. 24.01.23, 11:14
      To jest rozciągnięta skóra więc żadne kremy,klepanie nic nie da,jedynie chirurgia(tak mi się wydaje)
    • swinki_trzy Re: druga broda - co z tym zrobić. 24.01.23, 11:40
      U mnie chyba wiek i grawitacja zrobiły swoje i tkanka tłuszczowa z policzków (?) poleciała w dół, pal diabli co to było, fakt że pojawił się dodatkowy podbródek. Pomogła lipoliza, jestem po dwóch zabiegach i już widzę efekty, pewnie na trzecim zabiegu zakończę.
      • swinki_trzy Re: druga broda - co z tym zrobić. 24.01.23, 11:41
        *no może nie tyle podbródek co chomiki się pojawiły. Grunt że lipoliza pomogła.
    • primula.alpicola Re: druga broda - co z tym zrobić. 24.01.23, 11:45
      Poszłabym w chirurgię.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka