Dodaj do ulubionych

Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM

28.01.23, 19:02

www.tiktok.com/@paulinasmaszcz/video/7193672324195814661

To taki hymn feminisyczny, godzień najbardziej wyzwolonej Petardy, aż pozwolę sobie zacytować fragmenty:

Dla mnie
Zatańczysz teraz dla mnie
Wyglądasz idealnie (...)

Wchodzę do klubu, zamawiam pierwszą setę
Biorę zawsze dla siebie najpiękniejszą kobietę
Biorę ciebie mała (...)

Lubię jak się droczysz, myszko
Lubię jak dochodzisz (...)

Rozkładam nogi twoje
I biorę to co moje (...)

Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:03
      Ohydna jest ta piosenka i nie rozumiem, jakim cudem to jest taki wielki przebój.
      • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:08
        nie wiem gdzie to coś jest przebojem, chyba w remizach, bo ja właśnie pierwszy raz usłyszałam
        • alpepe Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:13
          O, jest, niestety.
        • pade Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:17
          ekhm, leci na każdej organizowanej imprezie, w sensie z didżejami
          • primula.alpicola Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:18
            To prawda. I buja się przy tym całkiem nieźle.
            Ale tekst...🤢
            • pade Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:20
              obleśny
          • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:21
            W Hard Rock Cafe jest bezpiecznie wink
        • 35wcieniu Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:19
          Nope, tzn. nie wiem, w remizach pewnie też, ale faktycznie od jakiegoś czasu to gunwo leci w tzw. przestrzeni publicznej. Już słyszałam w małych sklepach (zakładam że może radio) i w autobusach jako dzwonek. big_grin
          Z jakiegoś powodu rzecz jest też lubiana w środowiskach dziecięcych, obwoźne wesołe miasteczko jakoś latem napierdzielało tym na całą okolicę, a matka zaprezentowała mi filmik z tańczącym dzieckiem sąsiadki- też w takt tego badziewia.
          • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:24
            Nie było mi dane trafić, pogrązam się w żalu
            • 35wcieniu Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:30
              Nie życzę, ale raczej wydaje się kwestią czasu.
              • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:35
                Przynajmniej jestem teraz przygotowana psychicznie!
            • m_incubo Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:13
              Mnie też nie, a nie żyję pod kamieniem 😳
        • gama2003 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:47
          Też pierwsze słyszę.
          Ale ja jestem bardzo muzycznie upośledzona. Dawno temu podobne wrażenie wokalno-muzyczne zrobiło na mnie dzieło kici kici miał miał. Puszczane przez remonciarzy i motywujące ich do śpiewu przy pracy. Od razu zastrzegam - to nie byli moi ukochani górale.

Ciekawych utworu kici kici lojalnie uprzedzam - dziadostwo zostaje w głowie i chodzi za czlowiekiem.
          • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:49
            gama2003 napisała:

>
            > Ciekawych utworu kici kici lojalnie uprzedzam - dziadostwo zostaje w głowie i c
            > hodzi za czlowiekiem.

A to nie, dopiero co pozbylam sie ze łba "Myszojelenia"
            • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:37
              Mamamamama małe nóżki!
            • primula.alpicola Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:41
              Cóżeś uczyniła z tym myszojeleniem!
              • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:44
                Właśnie, on i tak był ZA-GRO-ŻO-NY WY-GI-NIĘ-CIEM!
                • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:50
                  Myszo-je-leń!
                  • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:02
                    Najgorzy, nie? Ale lepsze to, niż ten pieprzony bejbi szark, Jacenty, jak Jacenty będzie szedł po te wiadra, to niech zapasowe będzie, Daniela, wybacz, że tak rozporządzam!
                    • daniela34 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:04
                      Tak, chyba cały zapis wiader dzisiaj pójdzie. Jacenty trochę sobie pochodzi, ale może schudnie przynajmniej.
                      • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:07
                        Jak wyrobi 10k kroków to go zmienię
                        • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:20
                          Midłik, przestań, nie zmienisz faceta, możesz zmienić tylko siebie!!11
                          wink
                          • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:26
                            Potrzymaj mi krokomierz!!!
                            • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:27
                              big_grin Ej, a Twój Ci zlicza takie drobne kroczki, np w czasie trenigu sztuk walki? Bo mój nie i uważam, że to demotywujące świństwo, jak ja mam się zmieniać w tych warunkach?
                              • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:42
                                annaboleyn napisała:

> big_grin Ej, a Twój Ci zlicza takie drobne kroczki, np w czasie trenigu sztuk walki?
                                > Bo mój nie i uważam, że to demotywujące świństwo, jak ja mam się zmieniać w tyc
                                > h warunkach?

Ze sztuk walki uprawiam tylko walke z cukrem w diecie. A ty co takiego trenujesz, ze nawet własny krokomierz nie ma do Ciebie respektu?
                                • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:49
                                  No aeroboks, między innymi. To "trenujesz" jest nieco na wyrost, ale pilnie uczęszczam na zajęcia!
                                  (Nie, dobra, zamykam dziób, jak z kolejnego wątku zrobimy salę treningową, to nas chyba zbanują.)
                            • daniela34 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:32
                              Ej! Nikt mi Jacentego nie będzie zmieniał. Ja go nie zmieniłam (na lepszy model) to innym wara.
                              • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:42
                                To midłik, pani mecenas, ona usiłuje działać z zamiarem bezpośrednim!
                                • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:43
                                  annaboleyn napisała:

> To midłik, pani mecenas, ona usiłuje działać z zamiarem bezpośrednim!

W dobre wierze!
                    • borsuczyca.klusek Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 23:06
                      Baby shark jest najgorszy 😫

Jestem w stanie uwierzyć, że torturowali nim więźniów w Guantanamo 🙄
                  • never.surrender7 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 23:01
                    Przepraszam, ale muszę: wrocławskie ZOO podzieliło się dobrą wiadomością
                    www.wroclaw.pl/zielony-wroclaw/myszojelen-we-wroclawiu-w-naszym-zoo-urodzilo-sie-to-wyjatkowe-i-rzadkie-zwierze-zdjecia
              • eglantine Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:00
                Skoro klimaty zrobiły się zoologiczne, to pozwolę sobie jeszcze przypomnieć Sowę Sexmasterki. big_grin
                3..2...1... wiadro!
                • borsuczyca.klusek Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 23:07
                  Poka, poka sowę 😂
                  • mdro Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 13:14
                    Uprzejmie proszę o niewklejanie zdjęć Dudy!
                    ("Pan prezydent jest sową").
            • asia_i_p Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 14:27
              Myszojeleń jest boski. Zarówno zwierz, jak i piosenka, uczniowie mi donoszą, że we wrocławskim zoo go mamy.
        • borsuczyca.klusek Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:50
          Niestety puszczali to g. w radiu. W esce jak się nie mylę 🙄
          • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:58
            Eska jest dla mnie niesluchalna. Opaczność czuwa
            • m_incubo Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:14
              To by poniekąd wyjaśniało, dlaczego też tego dotąd nie słyszałam.
              • borsuczyca.klusek Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:19
                Pan gra w serialu TVP i określa siebie jako bogobojnego katolika. Jak słodko 🙄

www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku-bogobojny-aktor-z-barw-szczescia-tlumaczy-dlaczego-jeszcze-nie-poslubil-ukochanej-ochrzczenie-dzieci-bylo-priorytetem-6707896051465056a
                • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:32
                  Teraz to i ja poprosze wiadro!
                  • daniela34 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:53
                    mid.week napisała:

> Teraz to i ja poprosze wiadro!

Jacenty, pani mid.week będzie zwracać. Podaj drugie wiadro!
                • primula.alpicola Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:34
                  Spokojnie poczekajmy aż bogobojny katolik wymieni żonę na nowy model, zrobimy sobie popcorn czy tam marchewki w słupki i będziemy szydzić.
                  • livia.kalina Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:46
                    a co za problem wziąć ślub kościelny a po 20 latach unieważnić małżeństwo?
                    • primula.alpicola Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:52
                      Żodyn! Nieważne było, to się stwierdza nieważność, jasna sprawa!
                      • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 22:02
                        Dał nam przykład Jaśnie Jacek, jak zwyciężać mamy!
            • maleficent6 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 09:43
              mid.week napisała:

> Eska jest dla mnie niesluchalna. Opaczność czuwa

A to nie jest przypadkiem stacja dla czternastolatków? 🤔
              • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 09:59
                maleficent6 napisała:

> mid.week napisała:
                >
                > > Eska jest dla mnie niesluchalna. Opaczność czuwa
                >
                > A to nie jest przypadkiem stacja dla czternastolatków? 🤔

To stacja dla tych, ktorych mózgi znoszą "umcyk umcyk umcyk bęc"
                • borsuczyca.klusek Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 12:29
                  Niestety u nas na prowincji nie ma dużego wyboru stacji radiowych 😒
                  • marta.graca Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 30.01.23, 16:47
                    Radio Maryja jest absolutnie wszędzie. Nawet w środku niczego, gdzie żadnej innej stacji nie ma.
                    • borsuczyca.klusek Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 30.01.23, 17:04
                      Sugerujesz, że z eski powinnam się przerzucić na radio maryja? 😳
    • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:08
      Pozostaje całkowicie bez związku z b. zadowolonymi Kurzopkami, unurzanymi w terapeutycznym, wakacyjnym błotku!
      Ja mówiłam, że jej lip sync do Miley i mopsów jest krindżowy?
      Cofam, cofam, nic nie wiedziałam o krindżu.
      • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:09
        I przyznaj
        • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:10
          (aż mi się ręce zatrzęsły ze zgrozy)
          I przyznaję, podkład muzyczny godny świadomej, wykształconej, wspierającej siostry w feminizmie, petardy z klasą.
          Janie, wiadro.
          • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:17
            Właczyłam i zastygłam z pizzą w ręce. Moze i dobrze, mniej zjem.
            • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:36
              Do tego prowadzą eleganckie, seksowne garnitury! (Mogłam się powstrzymać, ale nie chciałam suspicious)
              • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:39
                annaboleyn napisała:

> Do tego prowadzą eleganckie, seksowne garnitury! (Mogłam się powstrzymać, ale
                > nie chciałam suspicious)

i bez staników!!! 🤣
                • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:43
                  Ale za to z kochającym partnerem, wy zazdrosne lambadziary!!!11
                • m_incubo Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:15
                  Bez stanika to tiszert musi być chyba?
                  • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:23
                    Tiszert bez stanika jest dla pana, panie Areczku, a stanik bez tiszerta to tylko dla zarządu.
                  • gama2003 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:25
                    W tiszercie to na elegancko, z klasą i dla zagwozdki dla kolegów. Mają zmniejszać swoją wydajność zawodową rozważając o co chodzi koleżance. Bo może wyłącznie o wolność i swobodę a za zaproszenie na smaczną kawusię dostaje się w pysk i ,, jesteś u szefa,,.

A jak tańczysz w marynarce bez stanika w internetach, gdy eks uprawia z nową seks, znaczy tylko, że masz na niego wywalone.
                    Kompletnie.
                    Może się z nią nawet tarzać po kałużach a Ty łagodnie uśmiechnięta po drugiej stronie rzeki, tfu lóżka, spokojnie spokojnie stoisz z nim. Tzn tańczysz nucąc tekst piosenki a jego kochające, wyjątkowe i lojalne ramiona starannie ustawiają się tyłem do kamery.
                    Zbieżność dat jest przypadkowa a o błocie pierwsze slyszysz.
              • arwena_11 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:51
                Mnie zastanawia kim jest ten desperat. I czy na pewno jest świadomy czym grozi bliższy kontakt z panią S.
                • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:57
                  Na Pudlu juz jest ten jej dance macabre wraz z info o tym jak to Paulutek potwierdzil ze to jej WSPANIAŁY PARTNER!
                  • arwena_11 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:08
                    Kurzopki powinny wysłać mu skrzynkę mocnego ulubionego alkoholu. Może Paulutek zajęta nową zdobyczą - da im spokój na jakiś czas.
      • daniela34 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:56
        Jak to dobrze, że ja dziś w szale sprzątania. Jacenty mógłby z wiadrami nie nadążyć.
        • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:03
          I tak na posprzątanem??
          • daniela34 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:08
            I dlatego właśnie nie klikam, nie oglądam. Przeczytałam wyżej tekst i już mnie zemdliło, a "na myte" womitować nie będę.
            • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:13
              Ja Ci podeślę w poniedziałeczek, żebyś miała na rano, CHCESZ? big_grin
              • daniela34 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:26
                To obrzygam "diablologa" mojej matki. Nie wiem, czy to dobrze. Ten diablolog ma do czynienia z moją mamusią, to już ma wystarczająco ciężko w życiu.
      • magdallenac Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:58
        Mówimy tu o krindżu? Byłyście już na Instagramie u państwa Dowborów?
        • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 22:01
          Kiedyś - owszem, dlatego teraz już nigdy wink
          • magdallenac Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 22:07
            Poszłam tam raz i teraz mi się ciągle wyświetlają😩
            • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 00:38
              magdallenac napisała:

> Poszłam tam raz i teraz mi się ciągle wyświetlają😩

Właśnie suspicious
          • m_incubo Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 23:42
            Podobnie wink
        • gr.ruuu Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 22:10
          Nie, byłyśmy wątku o nich i to już wystarczy. Za to przez ematkę byłam na Instagramie Rubikow i pożałowałam
          • magdallenac Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 22:16
            Rubików reklama biżuterii zostanie w moim sercu na zawsze💙💙💙
          • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 00:39
            Przez rikiego.
            • gr.ruuu Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 00:53
              Nie, to był jakiś normalny wątek, żadnych karłów i beznogich upadłych milionerów
            • magdallenac Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 02:10
              Riki tam chyba występował, ale nie w roli głównej. Tę miał Rubik, który wystąpił w brązowym aksamitnym garniturze i obwiesił się reklamowaną biżuterią od stóp do głów.
              • m_incubo Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 08:17
                Ale że co, kto?
                • primula.alpicola Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 08:24
                  Tu:
                  forum.gazeta.pl/forum/w,567,172690905,172690905,Piotr_Rubik_i_korale.html
        • primula.alpicola Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 22:18
          magdallenac napisała:

> Mówimy tu o krindżu? Byłyście już na Instagramie u państwa Dowborów?

Raz.
          • magdallenac Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 22:46
            To idź jeszcze raz i zobacz rolkę o tym jak on jej podkrada pudding, czy jakiś tam krem brule. Do tej pory nie mogę się otrząsnąć.
            • gama2003 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 23:20
              To nawet nie idę.
              Wrażliwa jestem, ja się nawet boję, że mi się Paulutek przyśni.
            • primula.alpicola Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 23:47
              magdallenac napisała:

> To idź jeszcze raz i zobacz rolkę o tym jak on jej podkrada pudding, czy jakiś
              > tam krem brule. Do tej pory nie mogę się otrząsnąć.

Odmawiam kategorycznie.
            • borsuczyca.klusek Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 23:51
              Obejrzałam 😫

To był crème brûlée 🙄
              • magdallenac Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 23:53
                No przecież piszę wyżej, że krem brule, w Polsce to jedli, nie we Francji.🙄
            • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 09:10
              magdallenac napisała:

> To idź jeszcze raz i zobacz rolkę o tym jak on jej podkrada pudding, czy jakiś
              > tam krem brule. Do tej pory nie mogę się otrząsnąć.

Popatrz, delfiny! (lub rekiny, nie pamietam)
              Boki mi się zerwały ze śmiechu
              • magdallenac Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 14:24
                Tak, to był ten moment, kiedy wybuchł żenadometr - popatrz delfiny/rekiny.🤦🏻‍♀️
          • m_incubo Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 23:43
            To i tak o raz za dużo.
            • primula.alpicola Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 23:48
              m_incubo napisała:

> To i tak o raz za dużo.
              >

Teraz to wiem.
            • magdallenac Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 23:51
              No już nie marudź tylko idź i zażyj trochę krindżu Incubo.
              • m_incubo Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 00:47
                Nienie, ja już kiedyś tam zabłądziłam, do tej pory mnie szczypie.
                Ale muszę oddać im sprawiedliwość, że dobrali się jak w korcu maku.
        • borsuczyca.klusek Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 23:09
          Nie wiem o co wam chodzi. No tacy weseli ludzie z dystansem do siebie 🙄
        • daniela34 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 23:22
          Yyyy...No namowiłaś mnie, obejrzałam 2 rolki. Czy tam jest COKOLWIEK, co nie jest żenujące? Bo nie wydaje mi się.
        • borsuczyca.klusek Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 12:30
          Uwaga więcej Dowborów!

www.facebook.com/watch?v=1362362634531478
          • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 13:08
            Chyba palimy inne zioła...
            • waleria_bb Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 01.02.23, 10:06
              Oni dla mnie są obleśni.
    • primula.alpicola Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:16
      Ja nie wiem🤷‍♀️🤦‍♀️ o jezu.
    • heca7 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:16
      Boże, ja to widziałam bez głosu. Jak widzę wiele mnie ominęło uncertain
    • bylam.stara.mostowiakowa Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:19
      Stać mnie tylko na: yyyyyy....
    • szmytka1 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:26
      Chyba zaszalała na wyprzedaży wina w Lidlu
      • kamkaklamka Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:37
        Kanał ma na YT skierowany do 50 latek w menopauzie może którejś matce doradzi i pomoże dr Smaszcz

www.youtube.com/@smaszczpaulina
      • pade Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 13:09
        in vino veritas
        • marta.graca Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 30.01.23, 16:48
          A prawda uczyni was wolnymi!
    • gama2003 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:42
      Mam nadzieję, że tym razem żaden mops nie ucierpiał. Rozdeptany niby bachatą.

Data wrzutki tańców wokół łóżka oczywiście przypadkowa i bez związku z błotnymi kochankami.
      • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:46
        Błotni kochankowie 🤣🤣🤣
        • daniela34 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:57
          Błotni kochankowie z Jordanii
          • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:01
            daniela34 napisała:

> Błotni kochankowie z Jordanii

O matulu, dopiero doczytalam ze to nie jest metafora i Kurzopki naprawde sie bawiły w dziki na rykowisku. Aaaaaaa 😂😂😂
            • primula.alpicola Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:05
              Coo😂
              Jestem pewna że się bzyknęli błotnie😁
              • borsuczyca.klusek Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:05
                Zboczeństwo 🙄
                • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:09
                  Chrum chrum chrum
                  • primula.alpicola Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:10
                    Upojenie pobzykankowe jak nic!
                    • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:11
                      primula.alpicola napisała:

> Upojenie pobzykankowe jak nic!

To mogła byc też ta slynna "ceremonia kakao"
                      • borsuczyca.klusek Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:19
                        😫😫😫
                      • primula.alpicola Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:31
                        mid.week napisała:

> primula.alpicola napisała:
                        >
                        > > Upojenie pobzykankowe jak nic!
                        >
                        >
                        > To mogła byc też ta slynna "ceremonia kakao"

Pasuje!
                        Ps. Biedna Borsuczyca.
                        • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:37
                          To prawda, sobotę ma ciężką, jak niektórzy pijątek ;D
                      • damazperlami Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:49
                        mid.week napisała:

>
                        >
                        >

Oh, oh nieprawda. Facet wynajęty od godz.13 do 15, opłacony aby filmik nagrać. Jak czas dobiegł konca- uciekł gdzie pieprz rośnie. Oh, oh co za poniżanie się..
                      • heca7 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:16
                        mid.week napisała:

>
                        >
                        >

Jeśli nie było gongów i Tamary to się nie liczy!
                        • jednoraz0w0 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 02:43
                          heca7 napisała:

>
                          > Jeśli nie było gongów i Tamary to się nie liczy!
                          >
                          Nie podpowiadaj!!!!!
      • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:50
        BYŁAM PIERWSZA, TY PRZYPISUJĄCA SOBIE LAMBADZIARO!!!!
        (Boże, uwielbiam załączać se wewnętrznego Paulutka)
    • borsuczyca.klusek Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:49
      enough is enough 🙄
      • primula.alpicola Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 19:51
        Zapomnij o enough. Tego contentu bedzie więcej🙄
        • borsuczyca.klusek Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:03
          Wiem, że będzie więcej, ale to się już robi przerażające. Pomijając ten cały ściek, który z siebie uwolniła w stronę różnych niekiedy przypadkowych osób to widać w niej nieprzepracowany ból i rozpacz. Ta kobieta na cito potrzebuje pomocy. A najgorsze, że to niby ona chce pomagać innym kobietom.
          • damazperlami Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:47
            Oh, oh na pudlu piszą, że ten gentleman jest wynajęty na godziny do nagrania filmiku. I to oczywiste jest, skoro tak bardzo odwraca głowę, aby nie trafić w oko kamery. Cóż za żenująca kobieta, cóż za dno. Dama by się nigdy tak nie poniżyła, aby płacić facetowi za tance. To się w głowie mi nie mieści.
          • m_incubo Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 23:45
            No ale to już kilka miesięcy temu ustalono tu na forum 🤷🏻‍♀️
    • abecadlowa1 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 20:49
      O boziu, jakie to jest smutne 🥺
    • heca7 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:15
      Ta kobieta nie odpuszcza. Ciekawe co będzie następne. Tańczyła już z psami, teraz z jakimś facetem, była z kamerą u teściowej i u syna i synowej. Znajomi i współpracownicy zaczynają się chować po kątach...
      • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:28
        "Zaczynają"??
        • daniela34 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:35
          Oni się barykadują i kopią wicze doły. Paulutek ante portas, zwierzęta domowe wchodzą pod stół, właściciele udają wypuczoną klepkę, a żyrafy wchodzą do szafy.
          • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:37
            Nie wiem co ona robi tym ludziom ale na jej IG co jakis czas pojawiaja sie roznej masci specjalisci.
            Chociaz ostatnio coraz wiecej pląsania i okazywania nowych outfitow
            • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:41
              mid.week napisała:

> Nie wiem co ona robi tym ludziom ale na jej IG co jakis czas pojawiaja sie rozn
              > ej masci specjalisci.
              > Chociaz ostatnio coraz wiecej pląsania i okazywania nowych outfitow

Stosuje groźbę domniemaną?
              • mid.week Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 10:16
                Te panie nie wygladaja na zastraszone, chyba sa tam z wlasnej woli.
                Dla mnie tego typu spotkania kojarzą sie sekciarsko, czulabym sie idiotycznie muszac przytulac kogos na zawołanie, ale ekipa filmowana zadowolona.

vm.tiktok.com/ZMYLGb41p/
          • annaboleyn Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:41
            Jacenci biegają po sąsiadach, pożyczają wiadra i miski...
          • szczypawka100 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 14:21
            😂
        • heca7 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 22:42
          annaboleyn napisała:

> "Zaczynają"??

No fakt, po aferze z Janachowską prawdopodobnie już się pochowali. A dzwonki do furtek mają przypadkowo zepsute wink
    • simply_z Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 21:48
      Brzmi jak cover:

www.youtube.com/watch?v=zEf423kYfqk
    • noi_noi Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 23:17
      Wiedziałam, że sie odpali, gdy tylko kurzopki w morzu się pokazali, zachłanność na pokazywanie całego swojego życia niektórym źle robi na styki
    • trampki_w_kwiatki Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 28.01.23, 23:54
      Ja najmocniej przepraszam, ale ten człowiek zakryty szyją wygląda na striptizera. Figura, fryzura rodem z bramki w klubie, ciemna gęba i ten ruch bioderka.
      Wykupiła striptizera, żeby nagrać ten jakże romantyczny filmik z bujania.
      Ona przestaje widzieć dno od spodu, tak głęboko upadła.
      • antyideal Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 01:55
        Jeśli to striptizer to chyba już emerytowany. Ale może się nie znamsmile
        • simply_z Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 13:16
          Młodo wygląda, zbudowane ciało. Pewnie wynajęty
    • jednoraz0w0 Re: Paulutek swawoli do dźwięków SKOLIM 29.01.23, 02:40
      Qrwa no… gdyby nie wy to ani bym nie wiedziała hudafak is Smaszcz ani bym nie wiedziała o istnieniu tego ótworó.