WO jak zawsze na propsie

21.02.23, 12:36
Artykuł z cyklu "młodsza ona, starszy on". Jedna z bohaterek spotyka się z zadbanym facetem, z dobrą energią i 'implantem czaszki" na dłoni. On ma 30 syna, ale nie zamyka się na ewentualne wspólne dziecko. Ale, ale "On jednak zastrzegł, że nie będzie w stanie zrezygnować z czasu dla siebie. Chce nadal chodzić na rower czy na basen. Sylwia to rozumie."Czy oni specjalnie tak piszą te artykuły, żeby były do śmiechu, czy to kolejne wypadki przy pracy? więcej smaczków w artykule
    • borsuczyca.klusek Re: WO jak zawsze na propsie 21.02.23, 14:50
      Nie mam dostępu, ale już pierwszy akapit jest frapujący. Poznali się na koncercie rockowym i wyszło, że oboje są ceramikami (on z zawodu, ona z wykształcenia) jakie jest tego prawdopodobieństwo? Kogoś tu chyba fantazja poniosła 🙄
      • black_magic_women Re: WO jak zawsze na propsie 21.02.23, 17:04
        Potem się okazuje, że on jednak koncertów nie lubi chce siedzieć w domu. Ale ten akurat dzieci mieć nie chciał 😉
      • woman_in_love Re: WO jak zawsze na propsie 21.02.23, 17:10
        Poznali się na koncercie rockowym i wyszło, że oboje są ceramikami

        może po prostu oboje są ostrymi dzbanami
        • borsuczyca.klusek Re: WO jak zawsze na propsie 21.02.23, 17:15
          woman_in_love napisała:

          > może po prostu oboje są ostrymi dzbanami

          Ktoś kto to pisał na pewno jest 🙄
          • alpepe Re: WO jak zawsze na propsie 21.02.23, 17:25
            No, ona była po liceum platystycznym. Generalnie z opisanymi laskami coś nie tak, w dwóch historiach wyraźnie napisane, że panie poszły się terapeutyzować, bo sufit nierówny.
            • alpepe Re: WO jak zawsze na propsie 21.02.23, 17:26
              tfu, plastycznym.
      • asia_i_p Re: WO jak zawsze na propsie 22.02.23, 08:27
        A jakie jest prawdopodobieństwo spotkania na chińskim rejsowcu znajomej z dziewięciotysięcznego miasteczka na Dolnym Śląsku?
    • arthwen Re: WO jak zawsze na propsie 21.02.23, 17:42
      Chcę zobaczyć ten implant czaszki na dłoni! Taki Kapitan Hak, tylko zmiast haka - czaszka?
      • kira02 Re: WO jak zawsze na propsie 21.02.23, 20:24
        Tez mnie to zaciekawiło. Co do reszty, stażyści trzepią artykuły, tfu reportaże az klawiatura terkocze.
        • gr.ruuu Re: WO jak zawsze na propsie 21.02.23, 20:27
          Jacy stażyści? Ta autorka pisze od dawna, nie jest żadną stażystką
          • kira02 Re: WO jak zawsze na propsie 21.02.23, 21:02
            No to sobie fantazjuje. Tylko moglaby popracować nad stylem i wiarygodnością całej historii.
Pełna wersja