Dodaj do ulubionych

Która kiecka na ślub i wesele?

23.04.23, 14:35
Eh, nie umiem w szmaty sad Generalnie, panna młoda to moja przyjaciółka i ma złote serce, więc nawet jakbym poszła w worku na ziemniaki, byłoby ok. Ale chciałabym jednak jakoś wyglądać. 1 czy 2? 2- nie jest biała, tylko taka szara-perłowa. Oczywiście pod spód bedzie stanik a na wierzch bolerko, zamiast skarpet rajstopy wink To która?
Obserwuj wątek
    • flo-bo Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 14:47
      Pierwsza
    • pani_tau Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 14:54
      Pierwsza ma lepszy fason, gorszą kolorystykę. Druga odwrotnie.
      Z nożem na gardle wybrałabym pierwszą.
      Da się odczepić ten czarny, doskonale zbędny, dodatek?
      • malia Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 14:55
        druga nie ma lepszej kolorystyki, ona wygląda w niej jakby dopiero co zmartwychwstała.
        Nie, żeby pierwsza jakimś cudem kolorystycznym była, ale jest lepiej
        • pani_tau Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 14:58
          Blondynce kolorystycznie będzie lepiej w tej drugiej.
        • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:01
          No kolory na tych zdjeciach srednio widac chyba. Jedna czarno-biala, druga szara "blyszczaca", zadnych ekstrawagancji. Tylko druga jakos zle lezy a pierwsza- wzorki, wzorki chyba na eleganckie bale tak srednio?
          • angazetka Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:02
            Wesele to nie elegancki bal wink
            • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:05
              No to problem z glowy, tym samym zabilas mi watek tongue_out
            • narttu_koira Re: Która kiecka na ślub i wesele? 24.04.23, 15:08
              angazetka napisała:

> Wesele to nie elegancki bal wink

słyszysz ten grzmot za oknem? to nie burza, to zaśmiali się wedding plannerzy.
          • daniela34 Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:04
            fornittapfff napisała:

>Tylko druga jakos zle lezy

Ona leży jak za duża.
            • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:06
              Moglabym ja wypchac stanikiem puszap xxl... sorry, glupaweczke mam troche
              • hanusinamama Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 16:40
                Ona niestety wygląda jakby była na ciebie za duża. Ma też wrązenie ze obie mają kolory które nie pasują do twojej urody.
                • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 16:43
                  Chyba nie pasuja, ja blondi. Jest szansa, ze do konca maja bede juz ladnie opalona, ale nie wiem, czy to cos zmienia, eh.
                  • hanusinamama Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 16:59
                    Nie bardziej chodzi o to czy masz ciepły typ urody czy zimny....
                    • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:01
                      W sumie, jak mnie masz od trolli wyzywac, to juz sobie daruj o typach urody. Nie toleruje takiego zachowania w moim watku, idz sobie.
                      • hanusinamama Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:04
                        Wrzucasz zdjęcia znajomych ( co z tego ze bez twarzy, nie robi się tego) oczywiście konieczne sporo grubsze od ciebie. Nie wiem co chcesz udowodnic, ze jestes tak szczupła i zgrabna, ze nawet w worku jutowym bedziesz wyglądać lepiej od swoich grubszych znajomych?
                        Wiec tak jesteś trolem
                        • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:13
                          Ranyboskie, to juz jakas fatfobiczna obsesja. Znajoma jedna gruba, druga calkiem normalnej budowy, to juz sie nie czepiaj. Wrzucilam zdjecia kiecek, nie figur, bo nie mam jobla na punkcie figur, rozne ludzie maja i tyle. A twoj post jest wyjatkowo wredny.
                          • hanusinamama Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:20
                            Nie wrzuciłaś kecek. Wrzuciłaś czyjesz prawdziwe zdjęcia. Tego sie czepiam.
                            • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:22
                              Chamsko i fatfobicznie sie czepiasz. Wiec badz uprzejma mi napisac, jak sie usuwa zdjecie, bo wystarczy mi chamstwo wobec mnie, wobec kolezanek, to juz nadmiar ematki w ematce. Pomozesz, czy dalej soe bedziesz zapluwac, obrazajac przy okazji obcych ludzi?
                              • hanusinamama Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:07
                                Moze chamsko, nie fatfobicznie.
                                Nie mam zielonego pojęcia jak sie usuwa zdjęcia, nie publikuję ich tutaj
                            • mid.week Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 20:42
                              hanusinamama napisała:

> Nie wrzuciłaś kecek. Wrzuciłaś czyjesz prawdziwe zdjęcia. Tego sie czepiam.
                              >

I psa!!! Psa tez wrzucila a nie wiemy czy sie zgodzil. Ale przynajmniej nie jest gruby.
                              • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 20:48
                                big_grin noz kurde nie moja wina, ze spoleczenstwo tyje. Juz sie gubie w tej narracji, bo z jednej strony "w byciu grubym nie ma nic zlego" (felieton "na temat") a z drugiej strony lolaboga, gruba dziewczyna na zdjeciu to musi byc szydera. (A akurat ona fajnie zakryla wady a podkreslila zgrabne nogi. Na modzie sie ni uja nie znam, ale ona sie ubrala dobrze do figury. I tez zle.)
                                • mid.week Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:04
                                  Za to kocham ruch bodypozytywnych aktywistów, zawsze dostarcza uciechy. Jak pani tiktokerka z usa, relacjonujaca ograniczenia dla otylych w samolotach. Wyobraź sobie, ze weszla na poklad ostatnia, bo sie troche spóźniła i wszyscy sie na nia gapili! Gapili się myslac oczywiście "zeby tylko ta gruba kolo mnie nie siedziała" ale bron broze nie "co za spoznialska c!pk@"
                                  • magdallenac Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:17
                                    Która to??😀
                                    • mid.week Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:39
                                      magdallenac napisała:

> Która to??😀

Tik tokerka? Costam Leanne (zapamietalam nazwisko przez naszą Piperkę forumowa)
                              • hanusinamama Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:06
                                To jest jej pies wiec sobie jego fotki moze wrzucać gdzie chce. Zrobiła zrzuty z ekranu i wrzuciła fotki znajomych. Serio to dla ciebie to samo co pies w tle?
                                • boogiecat Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:08
                                  A gdzie prawa psow? Nie macie jeszcze tego w Polsce?
                                  • hanusinamama Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 22:33
                                    Nie mamy też prawa zakazującego wrzucania cudzych zdjęć.
                                • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:19
                                  One sa publiczne, wyluzuj juz. I przestan grubych hejtowac wreszcie, hanusina. Ilez mozna.
                                • mid.week Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:36
                                  hanusinamama napisała:

> To jest jej pies wiec sobie jego fotki moze wrzucać gdzie chce. Zrobiła zrzuty
                                  > z ekranu i wrzuciła fotki znajomych. Serio to dla ciebie to samo co pies w tle?
                                  >

Jej pies jak i jej kolezanki 🤷‍♀️
                                  • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:37
                                    😂😂😂 ales ty franca! ❤
                                    • mid.week Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:55
                                      fornittapfff napisała:

> 😂😂😂 ales ty franca! ❤

Dawaj reszte sierściuchow!
                                      • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:59
                                        Kolejno: Sunia, Serdel, Pinkiel. (Tamten z kiecka, niegruby, to byl Mores)
                                        • mid.week Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 22:26
                                          Kochane mordy, wszystkie cudne. Wez je na to wesele, kiecka bedzie bez znaczenia sad
                                          • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 22:30
                                            Czasem trzeba od domownikow odetchnac. Nawet od najukochanszych wink
                          • hanusinamama Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:21
                            I nie post a odpowiedź na twój post...
      • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 14:56
        Raczej nie, nie chce jej potargac.
        • pani_tau Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:01
          Szkoda. Nie wiem co przyświecało temu, kto to projektował, pomysł kompletnie od czapy.
          • georgia.guidestones Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 19:48
            pani_tau napisał(a):

> Szkoda. Nie wiem co przyświecało temu, kto to projektował, pomysł kompletnie od
            > czapy.
            To sezonowe mikrotrendy sprzed kilkunastu lat i nawet wtedy wyglądało wątpliwie.
    • malia Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 14:54
      pierwsza
    • alpepe Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 14:54
      trzecia lub czwarta
      • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 14:57
        Trzecia jest rozowa z "syrenim ogonem". Nawet nie wrzucalam, bo to nie na ematki nerwy tongue_out Ale rozwazam ja jeszcze...
        • majenkirr Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:11
          Poka 😉
          • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:18
            Pozyczona, jeszcze do mnie nie wrocila. Dupke fajnie eksponuje, ale obcisla jak prezerwatywa, nie mozna w niej dobrze pojesc... sad
            • majenkirr Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 20:55
              Je się jak się wróci do domu 🙄
              • georgia.guidestones Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 20:55
                majenkirr napisała:

> Je się jak się wróci do domu 🙄
                >
                Na polskim weselu z poprawinami (dwudniowa impreza) na bank.
              • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:03
                Nieeee, je sie zeby sie nie upic. Ja, jak rasowa ematka slabo toleruje alkohol.
        • alex_vause35 Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:17
          Nie no, wrzuć, wrzuć! big_grin
    • pani_up Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 14:57
      Jezu tylko nie bolerko 🙈 i jak rajstopy to zakryte buty, błagam❤️
      • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 14:58
        Czemu???
        • angazetka Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:00
          Bo kto dziś nosi bolerka?
        • hanusinamama Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 16:41
          Bo bolerka dzisiaj noszą dziewczynki 2letnie idące na slub...
    • mamtrzykotyidwato5 Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 14:58
      O matko, taka zgrabna dziewczyna jesteś, nie oszpecaj się takimi sukienkami.
      Kup coś ładnego, wydasz 150 zł i będziesz wyglądać super.
      Jeśli musi być wybór z tych dwóch, to ta pierwsza, choć ta czarna szarfa pod biustem wygląda okropnie.
      Tej drugiej nigdy nie zakładaj.
      • malia Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:00
        no właśnie, z taką figurą za niewielkie pieniądze można się ubrać korzystnie
        • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:02
          Nie kupuje ubran, ale moge pozyczyc. Poprosze zatem o jakies niezbyt "krzykliwe" propozycje, jako inspiracje wink
          • georgia.guidestones Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 19:50
            fornittapfff napisała:

> Nie kupuje ubran, ale moge pozyczyc. Poprosze zatem o jakies niezbyt "krzykliwe
            > " propozycje, jako inspiracje wink
            Mówisz, masz. Mogą być infinity w podobnej palecie kolorów, ale dl np midi.
            • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 20:04
              Bardzo ladna!
          • enty.enty Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 20:06
            fornittapfff napisała:

> Nie kupuje ubran, ale moge pozyczyc.

Dlaczego nie kupujesz ciuchów? I tak masz od zawsze?
    • angazetka Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:01
      Jeśli musisz, to pierwsza. Ale może kupisz jeszcze coś bardziej... żywego?
      • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:03
        A co one martwe? Chcialam wygladac skromnie i nie jak dziadowa, tylko tyle i az tyle, hmm
        • daniela34 Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:08
          fornittapfff napisała:

> i nie jak dziadowa

Ja cię naprawdę szczerze przepraszam jeśli to cię urazi, ale osiągnęłaś właśnie taki efekt jakiego nie chciałaś. Druga sukienka wygląda jak za duża i ma kiepski kolor dla Ciebie (przynajmniej na zdjeciu), druga wygląda jakby była modna circa about 15 lat temu. Jeśli nie chcesz kupować nawet w SH (rozumiem, szanuję) to może wypożyczalnie internetowe. Widzialam że ostatnio moja znajoma (również nie chcąc kupować sukienki) skorzystała z wypożyczalni.
          • daniela34 Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:09
            *pierwsza wygląda
          • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:16
            Nie musze z wypozyczalni, mam male zaplecze prywatnych pozyczajacych. No ale rzuccie jakies inspiracje jak wam sie chce. Ale takie raczej "spokojne" jesli mozna.
            • hanusinamama Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 16:44
              Masz swietną figurę. Wszystko aaktualnych fasonach będzie świetnie na tobie wyglądac. Jak Daniela napisąła ta pierwsza to była modna na weselach dobre 15 lat temu.
              W drugiej to bym widziała moją ciotką lat 60 a nie młodą zgrabną dziewczynę. I na miłość boską bez bolerka.
              Nie wiem co mają swoi znajomi do pozyczenia, cięzko doradzać
          • georgia.guidestones Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 19:52
            daniela34 napisała:

> fornittapfff napisała:
            >
            > > i nie jak dziadowa
            >
            >
            > Ja cię naprawdę szczerze przepraszam jeśli to cię urazi, ale osiągnęłaś właśnie
            > taki efekt jakiego nie chciałaś. Druga sukienka wygląda jak za duża i ma kieps
            > ki kolor dla Ciebie (przynajmniej na zdjeciu), druga wygląda jakby była modna
            > circa about 15 lat temu. Jeśli nie chcesz kupować nawet w SH (rozumiem, szanuję
            > ) to może wypożyczalnie internetowe. Widzialam że ostatnio moja znajoma (równie
            > ż nie chcąc kupować sukienki) skorzystała z wypożyczalni.
            Obydwie są sprzed circa about 15lat. Faktycznie jesli koleżanki w zblizonych rozmiarach mają podobnie gustowne trupy w szafach, zostaje wypożyczalnia.
            • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 19:59
              Coz, myslalam, ze "dziadowa" to w ciuchach nieporzadnych, ewidentnie nie do okazji itp. ... Ale na ematce wystarczy byc niemodna, zeby byc dziadowa. Nie moja bajka, nie moja banka. "Gownozjady" tez nie moja bajka. Na szczescie. Z tego forum to chyba tylko z Yenna bym sie w kwestii szmatek mogla dogadac.
              • georgia.guidestones Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 20:11
                fornittapfff napisała:

> Coz, myslalam, ze "dziadowa" to w ciuchach nieporzadnych, ewidentnie nie do oka
                > zji itp. ... Ale na ematce wystarczy byc niemodna, zeby byc dziadowa. Nie moja
                > bajka, nie moja banka. "Gownozjady" tez nie moja bajka. Na szczescie. Z tego fo
                > rum to chyba tylko z Yenna bym sie w kwestii szmatek mogla dogadac.
                To do mnie? Nie bardzo gdziekolwiek coś takiego napisalam.

Jak w tej drugiej czujesz się ok, to drobna poprawka krawiecka (ubranie jest zbyt luźne) + opalenizna moga zrobić robotę. Najlepiej wyglądałabyś w jednolitej chlodnobeżowej lub neutralnym beżu, już przed chwilą taka kiecke wkleiłam.
                • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 20:17
                  Nie do ciebie, ogolnie, bo juz niektore sie rozkrecily za bardzo z epitetami. Trupy w szafie jeszcze luz, ale te teksty o prowincji takie burackie. Zreszta, sama niepotrzebnie uzylam paskudnego okreslenia "dziadowa". (BTW, twoja propozycja akurat faaajna, ta ktora wkleilas .)
                  • georgia.guidestones Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 20:58
                    fornittapfff napisała:

> Nie do ciebie, ogolnie, bo juz niektore sie rozkrecily za bardzo z epitetami. T
                    > rupy w szafie jeszcze luz, ale te teksty o prowincji takie burackie. Zreszta, s
                    > ama niepotrzebnie uzylam paskudnego okreslenia "dziadowa". (BTW, twoja propozyc
                    > ja akurat faaajna, ta ktora wkleilas .)
                    Powodzenia w znalezieniu czegos w tym kolorze. Jeśli nie znajdziesz, to można zwezic pod pachami te szara i założyć biustonosz push-up. Dobrze byłoby się jeszcze opalić, więc życzę dużo słońca
                    • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:04
                      Merci, slonce mile widziane.
        • alex_vause35 Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:18
          Możesz kupić coś w jednolitym, ale sensownym kolorze i też będziesz wyglądać skromnie, klasycznie.
        • angazetka Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 16:46
          Martwe. Szare, nijakie, wyglądasz w nich smutno.
    • extereso Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:06
      Nie druga.
    • fotokasia Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:07
      Jeny, czyżby moda wracała? Dokładnie taką w kroju sukienkę (jak ta pierwsza) miałam na weselu, uwaga, 20 lat temu. Może z tego powodu wydaje mi się niefajna.
      • fotokasia Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:09
        Ma gumki z tyłu na plecach?
        • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:14
          Ma!
        • niemcyy Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:17
          Jesli twoja ma na plecach gumki, ktorych nie widac na zdjeciu, i do tego jeszcze krzyzujace sie, to wstaw jakas trzecia.
          • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:19
            Nie, nie krzyzujace sie. Kolezanka wyzej wie chyba o co kaman
      • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:09
        No ona po ciotce odziedziczona, stara jak swiat, wiec skojarzenie prawidlowe wink
        • fotokasia Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:21
          Moją sukienkę nosiła potem moja córka, miała ją na komersie, potem sprzedałam na olx. Osobiście doradzam inną, po tej widać, że vintage.
        • kk345 Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:34
          Może spróbuj pożyczyć coś od kuzynek lub koleżanek w swoim wieku, nie od ciotki?
          • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:38
            Ta jest juz od lat moja, nie pozyczona i juz jedno wesele w niej obskoczylam, wiec wiem, ze wygodna. No a na weselu beda tez babki stare i starsze i jeszcze starsze- wiec moze jakos drastycznie odstawac nie bede... czy starsze panie tez sie mlodziezowo teraz na sluby ubieraja? (Pytam bo nie wiem, ostatni raz na takiej imprezie z osiem lat temu bylam)
            • kk345 Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 16:01
              Nie rozumiem pozy: będę skromna i niewidoczna jak pozostałe starsze panie w mojej rodzinie, no ale nie ma obowiązku rozumienia wszystkiego...
              • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 16:06
                Staraj sie bardziej big_grin Przeciez wiem, po co tu jestes, juz sie tak nie kryguj bejbe
                • hanusinamama Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 16:46
                  OK troll
      • shellyanna Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 18:31
        Ja to aż daty sprawdziłam, bo myślałam ze jakiś spamer wyciągnął coś z 2003 wink
        • ginger.ale Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 20:55
          Ja patrząc na zdjęcie całościowo myślałam, że końcówka l.90, albo i lepiej...
          • georgia.guidestones Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:41
            ginger.ale napisała:

> Ja patrząc na zdjęcie całościowo myślałam, że końcówka l.90, albo i lepiej...
            >
            Obstawiam wprowadzenie się do dziadkow którym trzeba trochę pomoc np z powodu słabego zdrowia itp.
            • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:50
              Zle obstawiasz. I naprawde nie czujecie, ze takie posty sa niegrzeczne i w zlym stylu? Kurcze, co z wami. Wstyd mi za was normalnie tongue_out
          • manon.lescaut4 Re: Która kiecka na ślub i wesele? 24.04.23, 08:09
            O, teraz jeszcze komentujemy wystrój mieszkania? Nice!
            A w temacie, to wyłamie się, mi się te sukienki naprawdę podobają, zwłaszcza ta pierwsza i to z ta czarna wstążka!, ale ja nie raz mówiłam, ze lubię modę z pierwszej dekady tego wieku, czyli wszystko się zgadza smile Obecna moda mi w ogóle nie pasuje.
            Choć muszę przyznać, ze sukienka koleżanki (tej grubszej) jest naprawdę super, taka nietypowa, aż bym chciała wiedzieć , gdzie kupiona.
            • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 24.04.23, 08:56
              Kupiona w sklepie "tani armani" w sasiedniej wsi- to lump. Ta kiecka kolezanki jest taka z pazurem (wg mnie, ale ja sie nie znam, nie bijcieeee tongue_out) i naprawde do figury dobrana w punkt. Ale ja bym takiej za Chiny ludowe nie wlozyla wink
              • manon.lescaut4 Re: Która kiecka na ślub i wesele? 24.04.23, 09:14
                Naprawdę jest dobrze dobrana do figury, ja pierwsze, co widzę, to szczupłe nogi, a dopiero potem jakaś tam nadwagę.
                Tak, ma pazur, a mi się ogólnie podobają sukienki, które „udają” bluzkę ze spódnica, za dużo takich nie ma wiec to tez zwraca moja uwagę.
        • sledzwmalinach Re: Która kiecka na ślub i wesele? 24.04.23, 21:45
          Zdjęcie smartfonem w lustrze w 2003?
          • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 24.04.23, 21:51
            No wez, nie zatrzymuj tej karuzeli smiechu!
      • yannefer Re: Która kiecka na ślub i wesele? 24.04.23, 11:08
        Wlasnie na mojej studniówce 20 lat temu była modna nr 1 smile
    • borsuczyca.klusek Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:09
      Druga odpada, pierwsza ujdzie, ale wygląda jakby 15 lat przeleżała w szafie.
      • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:13
        Bo przelezala wink Ale... co w tym zlego? Ze bedzie niemodnie to z gory wiem, ale chce, zeby bylo "porzadnie-wyjsciowo". Celem jest wygladac w miare zgrabnie i nie jak z cyrku. Ujdzie przy takich zalozeniach? wink
        • borsuczyca.klusek Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:27
          Złego nic, bo pewne tredny w modzie wracają. Ale ta ma taki mocny vibe lat 00' że od razu widać. Jesteś zgrabna, więc będziesz zgrabnie wyglądać, a do cyrku to też daleko brakuje 😉🤡
          • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:33
            Ja sie zawsze "na galowo" czuje jak z cyrku big_grin Moglabym od matki odgapic styl i isc w jakims garniturze, kostiumie, czy jak to sie mowi- ale czulabym sie smutno i zle by mi sie tanczylo chyba. No nic, po pewnej ilosci wodki uczucie dziwnosci zawsze mija...
            • kk345 Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:36
              Czemu nie odgapiasz od rówieśniczek, tylko od matki i ciotki?
              • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:40
                No jakos mi styl rowiesniczek znajomych nie lezy. Kazda ma swoj, im w tym dobrze, ja bym sie dobrze nie czula.
                • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:42
                  (A ciotka ma raptem 43 lata, bardziej kuzynkowata jest dla mnie, tak sie w rodzinie poukladalo. Dzis wiek 36 a 43 to nie jest chyba jakas epoka)
                  • hanusinamama Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:05
                    NIe. Ja tez bym ci taką kiecke mogła pozyczyć. Byłam w niej na seleu dobre 24 lata temu. I w zyciu sama bym jej nie założyła teraz
                  • georgia.guidestones Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:22
                    fornittapfff napisała:

> (A ciotka ma raptem 43 lata, bardziej kuzynkowata jest dla mnie, tak sie w rodz
                    > inie poukladalo. Dzis wiek 36 a 43 to nie jest chyba jakas epoka)
                    Ciotka te ciuchy nosiła mając ok 20 lat, nie teraz.
            • bei Re: Która kiecka na ślub i wesele? 24.04.23, 07:50
              A w żywych kolorach garnitur? Albo we wzory, taki w stylu piżamowy?
              • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 24.04.23, 07:53
                Mysle, ze to opcja dla kogos kto umie w garnitury wink Ja ich praktycznie wcale nie nosze, wiec na 100% bym sie czula nie bardzo.
        • kk345 Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:33
          Ujdzie, jeśli chcesz uzyskać look kuzynki z prowincji. Chcesz ?
          • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:35
            Jestem z glebokiej prowincji (jak i rodzina panny mlodej), wiec mysle, ze moze byc smile
            • kk345 Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:38
              Nie chodzi o pochodzenie,tylko o wrażenie,jakie się robi. Po co wyglądać gorzej,skoro można lepiej?
            • gryzelda71 Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:17
              Żebyś się nie zdziwiła, że ludzie z prowincji zakładają ciuchy po przodkach.
    • memphis90 Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:13
      A mnie sie nr 2 podoba…
      • kk345 Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:38
        Mnie też bardziej, niż jedynka.
        • hanusinamama Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 16:47
          Ale jest za duża...
          • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 16:50
            Ale jak biustonosz bede miec push-up, to inaczej bedzie wygladac, niz bez stanika. Bo ja mam biust z zezem rozbieznym- jak sie piersi raz scisnie i jeszcze gabke dolozy... Sprawdze to wink
            • hanusinamama Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:00
              Nie, bo cała kiecka jest za duża. Plus krój i materiał dla 60letniej pani na wesele...dobre 10 lat temu. Znane mi 60latki dzisiaj juz też tego by nie załozyły
      • bruy-ere Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 23:33
        No ja też nie do końca rozumiem nagonki na sukienkę nr 2 - ma dużo bardziej klasyczny i neutralny krój niż nr 1. I nie sądzę, by 60-latki w takich gustowały kiedykolwiek.
        • georgia.guidestones Re: Która kiecka na ślub i wesele? 24.04.23, 00:12
          bruy-ere napisała:

> No ja też nie do końca rozumiem nagonki na sukienkę nr 2 - ma dużo bardziej kla
          > syczny i neutralny krój niż nr 1. I nie sądzę, by 60-latki w takich gustowały k
          > iedykolwiek.
          Dużo osób linkuje tutaj w podobnych tematach sklep Modbis. Tam zdecydowana większość sukienek jest w podobnym stylu i co bardziej zjadliwe komentarze to takie typu "(pra)babcia panny młodej vibe".
          • bruy-ere Re: Która kiecka na ślub i wesele? 24.04.23, 00:32
            georgia.guidestones napisała:

> bruy-ere napisała:

> Dużo osób linkuje tutaj w podobnych tematach sklep Modbis. Tam zdecydowana więk
            > szość sukienek jest w podobnym stylu i co bardziej zjadliwe komentarze to takie
            > typu "(pra)babcia panny młodej vibe".

Z tego co widzę chodząc po weselach, to starsze panie nie noszą raczej kreacji tak dopasowanych w talii oraz eksponujących ramiona (jak propozycja nr 2).
      • rosie Re: Która kiecka na ślub i wesele? 24.04.23, 13:51
        Dla mnie też nr 2 lepsza. Jedynka jest dla nastolatki. I widać, że kupiona 12-15 lat temu. Wtedy byly takie wstążki przy sukienkach. Na moim weselu były ze 3 takie kreacje ale kobiety, które były w nie ubrane mialy 18-20 lat
    • majenkirr Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:16
      Młoda, figura ładna, kup sobie dziewczyno coś ładnego.
      • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:20
        Dzie mloda, nie przesadzaj kiss
        • niemcyy Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:26
          To ta szarfa/wstazka na pierwszej tym bardziej kiepska.
        • boogiecat Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:01
          Mialam sie nie odzywac, ale tutaj to mnie zdenerwowalas 😀

jesli ty nie jestes mloda w twoim wieku, to co ja jestem w moim??!

co do stroju to ja ostatnio bylam na eleganckim weselu w spodniach i szerokiej bluzce, gdybym miala isc w kiece bylaby to zabudowana na gorze miniowa albo cos dlugiego, jakem ematka
          • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:07
            Ty to juz jestes zycie po zyciu kiss W zasadzie to glupia jestem, bo chcialam jatke- a ledwo sie zaczelo, to od razu mnie zniesmaczylo. Juz nawet ematka mi nie smakuje tak jak kiedys. Cholera.
            • boogiecat Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:19
              Trzeba cos w zyciu zmienic.

Co do tego stroju, to ja chetnie bym ci pozyczyla ladne ubrania, tylko przesylka by nam wyszla kontrproduktywnie do idei niekupowania nowych szmat. Te twoje sa niemodne ale i tak uwazam, ze pal licho jesli idziesz wsrod znanych i lubianych ludzi.
              • extereso Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:25
                Z kolei nielubianym kij w oko. Więc w sumie idź w którejkolwiek, byle nie drugiej
              • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:27
                Ty mi lepiej powiedz, jak sie zdjecia usuwa... Znowu przeszarzowalam, to forum mnie do zlego przywodzi sad Plis, help!
                • boogiecat Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:30
                  Popros Iwonie, juz zdaje sie byly usuwane zdjecia penisow wiec mozna, ale jedynie przy pomocy wladzy.
                  • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:33
                    a nie, swoje zdjecia w niestartowym sie da usunac, kiedys kkalipso po hejcie usuwala, bez moderacji. Moze wykminie, poki co zglosilam sama siebie do pani wink
                    • boogiecat Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:42
                      Serio? To ja ide pousuwac swoje pozamieszczane w przyplywie glupoty 😀 moze wyczaje przed toba
                      • boogiecat Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:51
                        Po 30 sekundach riserczu stwierdzam, ze cos mi sie nie wydaje😛
                        • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 17:55
                          A jak sie da i dojde jak, to co wygrywam?
                          • boogiecat Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 20:50
                            Wygrywasz po prostu. Choc i tak sukces jest takim samym szarlatanem co porazka, lalalalala

Znalazlas? Bo ja teraz chce pousuwac te moje zdjecia😀
                            • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:31
                              Kurcze, nie znalazlam, wybacz. Tak cos pamietam, ze to byly skomplikowane hocki-klocki- wejsc w swoj post, zaznaczyc go, cos tam dalej. Ktos na forum instrukcje nawet wrzucal. Chyba mi sie to nie przysnilo? Mam to w glowie, ale za mgla.
    • pyza-wedrowniczka Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:19
      Druga moim zdaniem fajniejsza, ale trochę za duża. Może da się ją zwęzić jakoś, żeby na biuście tak nie wisiała?
      • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:21
        Raczej myslalam, zeby ja wypchac od srodka ale to bedzie chyba nienaturalnie wygladac
        • georgia.guidestones Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:20
          fornittapfff napisała:

> Raczej myslalam, zeby ja wypchac od srodka ale to bedzie chyba nienaturalnie wy
          > gladac
          Można zwezic pod pachami, bo material w tym miejscu za bardzo odstaje po obu stronach. W tańcu będzie wyglądać bardziej niekorzystnie niż gdy się stoi, a to już teraz widać.
          • fornittapfff Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 21:22
            No odstaje. Zobacze co sie da zrobic. Bardziej mnie kusi odprucie wstazki od tej nr 1 wink
    • mama-ola Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:26
      Mnie się ta pierwsza podoba.
      Druga się nie nadaje na ślub, bo panna młoda pewnie będzie w jednolicie białej.
    • hrabina_niczyja Re: Która kiecka na ślub i wesele? 23.04.23, 15:41