Dodaj do ulubionych

pamiętnik ładny poszukiwany 🙏

04.05.23, 19:35
I dwa pytania
1/ czy ośmioletnie dziewczynki korzystają?
2/ czy pamiętnik pełni jeszcze funkcję, jak w moim dzieciństwie, że się puszcza w obieg i wszyscy się wpisują z różnymi tekstami i wierszykami, czy pamiętnik wyłącznie jako osobisty sekretnik?

Wymyśliłam taki prezent, ale nie wiem czy słuszny wybór.
Obserwuj wątek
    • szara.myszka.555 Re: pamiętnik ładny poszukiwany 🙏 04.05.23, 19:39
      Opcja nr 2 za moich czasów nosiła nazwę "złote myśli", a "pamiętnik" to raczej opcja nr. 1.

A co do meritum, to chyba zależy od osobnika. Moja mała 8-letnia sąsiadka byłaby w opcji "mowy nie ma, nie lubię pisać", ale może inna byłaby zachwycona.
    • berdebul Re: pamiętnik ładny poszukiwany 🙏 04.05.23, 19:52
      Niektóre korzystają. W pakiecie z wypasionym zestawem długopisów, długopisem widocznym w uv itd to był hit prezentowy pare lat temu (4).
    • ga-ti Re: pamiętnik ładny poszukiwany 🙏 04.05.23, 20:21
      Jakiś czas temu miałam zamówienie na pamiętnik z kodem, ale to miało służyć do zapisywania myśli autorki.
      Taki pamiętnik, że koleżanki piszą wierszyki "na górze róże, na dole fiołki, my się kochamy jak dwa aniołki, na wieczną pamiątkę koleżance Kasi koleżanka Ania" to nie funkcjonuje, przynajmniej w szkole mojej córki.

A ja mam swoje pamiętniki z wierszykami od koleżanek i kolegów nawet smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka