Dodaj do ulubionych

Internet powinni niektórym odłączyć.

06.05.23, 10:17
Czytam sobie na FB artykuł o tym chłopcu z Częstochowy, wypowiadają się lekarze, że wyczerpują im się możliwości leczenia, że dziecko nie reaguje na leki, i pojawia się mądra baba z internetow:
Powinni w pierwszej kolejności podać dożylnie askorbinian sodu, wtedy nie byłoby niewydolności wielonarządowej.

Tak więc ematki, dzień dobry, jakie mądrości na ten sobotni poranek?
Obserwuj wątek
  • triismegistos Re: Internet powinni niektórym odłączyć. 06.05.23, 10:25
   Natrafiłam ostatnio na poradę, by refluks leczyć naturalnie -octem jabłkowym. Oh, chłop wymiotuje po tym occie? To musi być jakiś konflikt rodziny, polecam totalną biologię i ustawienia systemowe. A te leki to po co, tylko go trują.
  • lilia.z.doliny Re: Internet powinni niektórym odłączyć. 06.05.23, 10:30
   Chyba pomału przestaje zwracać uwagę na omnipotencjalne zarozumiałe byty. Varga to pięknie ujął, jednozdaniowo. Opisał typ wuja, który na każdy problem.ma rozwiązanie. I jednym, ostrym cięciem (" oni powinni") w dziesięć sekund rozwiązuje najpoważniejsze problemy światowej gospodarki, obronności i wszystkie inne.
  • laura.palmer Re: Internet powinni niektórym odłączyć. 06.05.23, 10:35
   Trafiłam dziś rano na FB na post osoby, której nie idzie prowadzenie firmy i generuje mizerny zysk. Porada pani w komentarzu - zawsze, ale to zawsze wypłacaj sobie stałe wynagrodzenie, niezależnie od tego, jakie masz zobowiązania czy długi, bo tak radzi w swojej książce pewien kołcz biznesu. 😀
   • marzeka11 Re: Internet powinni niektórym odłączyć. 06.05.23, 10:42
    Przecież taki szarlatan Zięba na takich ludziach dorobił się wielkiej kasy. Propagator pseudonauki i medycyny alternatywnej, gdzie jego witamina C wyleczy każdego raka. I ta grupa na fb- "Ukryte terapie- Jerzy Zięba"- rzyg. Tak znachor w świecie postprawdy.
  • lisciasty_pl Re: Internet powinni niektórym odłączyć. 06.05.23, 11:25
   Ale to nie baba, Zięba czy inny szachraj to wymyślili, temat ciągnie się przynajmniej od lat 60. i był intensywnie eksploatowany, w zasadzie jest do tej pory:

   www.cancer.gov/research/key-initiatives/ras/ras-central/blog/2020/yun-cantley-vitamin-c

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka