Dodaj do ulubionych

Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie.

22.07.23, 16:53
Aby ściągnąć ręcznik z zarezerwowanego leżaka na plaży lub w hotelu przy basenie i położyć się tam ryzykując awanturę z właścicielem tego ręcznika?
Obserwuj wątek
    • mrs.solis Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 22.07.23, 17:26
      Tak 🤫
    • ichi51e Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 22.07.23, 17:29
      Bring it on
    • iwles Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 22.07.23, 17:40

Czy ty szukasz meza/żony na forum, stąd te pytania testowe?
      Zupełnie, jak w Randce w ciemno.
    • auksencja15 Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 22.07.23, 17:46
      A to coś dziwnego? Zanim taki dziad zwlecze swoje cielsko nad basen to inni ludzie pokorzystaja, myślałam ze każdy tak robi (jeśli obsługa olewa)
    • hermenegilda_zenia_is_back Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 22.07.23, 17:48
      Jezeli ręcznik leży długo a nikt z leżaka w sposób oczywisty nie korzysta to tak. Jezeli jest dla mnie jasne, ze leżak jest używany a ktoś jest w tej chwili np. W basenie czy morzu, to nie
    • sandy_cheeks Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 22.07.23, 17:50
      Robiłam tak w zeszłym roku, w pewnym dużym kompleksie hotelowym z kilkoma basenami. Zazwyczaj przesuwałam leżak, z którego zajmowałam ten ręcznik, żeby zmniejszyć ryzyko potencjalnej awantury i faktycznie nikt się nie rzucał 😁
      Teraz wybieramy się do małego pensjonatu na mało turystycznej wyspie, wiec mam nadzieje, że nie będzie takiej konieczności…
    • malinowe-wino Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 22.07.23, 18:34
      Nie. Nigdy.
    • anorektycznazdzira Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 22.07.23, 18:37
      A miałabyś odwagę podejść do takiego leżaka i wytrzeć się w ten ręcznik?
      A gdyby się okazało, że liczyłaś, że właścicielem ręcznika jest zbudowany byczek (bez tatuaży) a tu patrzysz lezie jego flądra i to ewidentnie jej ręcznik, to czy byś ostentacyjnie poszła się umyć po tym ręczniku?

Widzisz, jestem lepsza.
    • shellyanna Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 22.07.23, 19:08
      Tak.
    • yenna_m Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 22.07.23, 19:12
      Nie wiem. Od lat konsekwentnie unikam takiej formy wypoczynku wink
      • bistian Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 22.07.23, 20:01
        yenna_m napisała:

> Nie wiem. Od lat konsekwentnie unikam takiej formy wypoczynku wink

Ja jestem lepszy, nigdy nie byłem w takich przybytkach. Raczej się rozbijam nad potokiem i patrzę, czy ten rozbity wyżej, nie sika do wody? big_grin
    • 1matka-polka Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 22.07.23, 19:56
      Zawsze sciagam, jesli potrzebuję🤷‍♀️
    • jowita771 Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 22.07.23, 20:02
      Nie jeżdżę do hoteli z basenami i ręcznikami przy nich, ale parę lat temu byłam w Chorwacji w miejscu, gdzie sporo ludzi praktykowało rozkładanie i zostawianie jakichś karimat. Nawet na noc zostawiali, nawet zastanawiałam się, czy nie wysypać wieczorem okruszków na te karimaty, bo wtedy spacerowało tam sporo gołębi. Jak przychodziliśmy koło dziewiątej, to ludzi było mało, ale nie było się gdzie rozłożyć. Pytałam dzieci, gdzie chciałyby leżeć i wynosilam karimaty z wybranego miejsca na bok, układałam koło latarni. Nikt mi nigdy nie zwrócił uwagi wprost, tylko trzy Bośniaczki obrobiły mi konkretnie doopę 😀
    • bo_jestem_jedna Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 22.07.23, 20:33
      Juz dawno nie spotkalam sie z zostawianiem tylko samego recznika. Z reguly ludzie (w tym i ja) zostawiaja inne rzeczy, jakas plazowa torba, dmuchane zabawki, kapelusz, okularki itd.
    • kanna Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 22.07.23, 21:29
      Zależałoby od mojego nastroju... I chyba nie było okazji.

Za to kiedyś w małej zatoczce zebrałam rozłożone ręczniki i materace i złożyłam na elegancja kupkę. A potem I rozłożyłam się na wolnym miejscu.
      No, ale właściciele nie wrócili do wieczora uncertain
    • mania_222 Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 23.07.23, 02:04
      Tak, zrobiłam to kiedyś. Hotel 4*, właściciel wrócił po 2 godzinach i znalazł swójręcznik na poręczy tarasu przy basenie. Nie odezwał się.
    • polamek100 Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 23.07.23, 02:19
      Sciagnac i schowac/wyrzucic etc tak zeby nikt nie znalazl. I jak udowodni ze to ten lezak ?
      • ichi51e Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 23.07.23, 15:19
        Ciekawe co zrobi jak mu zajumasz ten leżak razem z ręcznikiem i twardo twierdzisz ze to jest twoj własny prywatny…
    • taje Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 23.07.23, 15:24
      #życienakrawędzi
    • cranberries1983 Re: Miałybyście na tyle odwagi? wakacyjne pytanie 23.07.23, 15:26
      yolo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka