Dodaj do ulubionych

Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzie)

27.08.23, 16:01
51 lat na karku. W zeszłym tygodniu kupiłam akwarele i z pewna dozą nieśmialości postanowiłam zrobić coś, na co zawsze miałam ochotę a jednak się obawiałam wink

Moje 2 pierwsze w życiu ptaki.

Dziś zapisalam sie na kurs akwareli on line.

Tylko ja tak mam, że w średnim wieku odkrywam w sobie coś, co mnie totalnie zdumiało?
Czy to są objawy TEGO oslawionego kryzysu? wink
Obserwuj wątek
    • daniela34 Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:03
      Nie wiem, ale ptaszki urocze
    • szpil1 Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:07
      Nie wiem czy to kryzys, ale ślicznie malujesz 😍. Ja tu już kiedyś zakładałam o tym wątek - w ramach kryzysu nabyłam kajak.
    • taje Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:07
      Zazdroszczę takiej odmiany kryzysu. Świetne akwarelki - nie mów, że pierwsze w życiu, nie chce mi się wierzyć, że nowicjusz tak maluje.
      • yenna_m Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:28
        Pierwsze w zyciu. Ale od dluzszego czasu ogladam filmiki na fb i patrzę, jak inni to robią.
        Dzięki ❤️
        • asia.sthm Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:40
          No kurcze, masz bardzo owocny ten kryzys jeśli to kryzys a nie wzlot. Moim zdaniem nad poziomy wylatujesz jak to kiedyś wieszcz zalecił.
          Gratuluję i podziwiam. Inspirujesz 👍
        • taje Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 17:43
          Moim skromnym zdaniem masz talent. Jak to mawiają, prawdziwy talent objawia się późno w życiu!
          • yenna_m Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 28.08.23, 00:30
            Dzięki dziewczyny. To bardzo miłe słowa smile
    • snakelilith Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:09
      Fajne. Ja lubię dobrze najedzone zwierzaki. big_grin
      • ursydia Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:29
        smile
        ale są urocze!
    • chococaffe Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:10
      Piękne. Nawet gdybym skończyła milion kursów nie potrafiłabym tak namalować.

p.s. imho często kryzys wielu średniego jest często mylony z tym, że w pewnym wieku ma się zwykle więcej swobody czasowej i finansowej.
      • szpil1 Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:27
        chococaffe napisała:

>
        > p.s. imho często kryzys wielu średniego jest często mylony z tym, że w pewnym w
        > ieku ma się zwykle więcej swobody czasowej i finansowej.

I odwagi, by zrobić coś co się bało zrobić wcześniej.
    • babcia47 Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:17
      Jak dla mnie to możesz się " kryzysić" na zdrowie
    • triss_merigold6 Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:18
      Śliczne 🤩
    • pani_tau Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:20
      Daj Boże każdemu taki kryzyssmile.
      Ptaszki cudne.
      • alina460 Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:22
        To samo pomyślałam. Oby każdy miał tylko takie kryzysy w życiu 😀
    • manala Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:20
      Masz talent smile
    • obrus_w_paski Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:22
      Wow ale piękne ptaki.
      Zawsze chciałam potrafić malować (I śpiewa ), ale ta sztuka jest dla mnie czarna magia. Nie widzę, nie słyszę nie potrafię. Zawsze podziwiam ludzi, którzy tak „znikąd” potrafią pięknie malować.
      (Za to potrafię inne, bardziej „rzemieślnicze” rzeczy, mam nadzieje ze kiedyś wrócę do tego)
    • frntta666 Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:25
      super!
    • gryzelda71 Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:27
      CUDOWNE!
    • magda.z.bagien Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:30
      Super, tym bardziej jeśli to jest pierwszy raz z akwarelami. Zazdroszczę talentu.
    • bazia_morska Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:32
      Boskie ptaszorki 🥰
      Taki kryzys też chcę!
    • primula.alpicola Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:39
      Śliczne, a jakie mają brzusie🤩
    • princy-mincy Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:40
      mogłabym chodzić na kursy od urodzenia a nie nalowalabym takiego ptaszka i za milion lat

taki kryzys to nie kryzys tylko wreszcie czas i pieniądze, które przeznaczasz na siebie
    • nangaparbat3 Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:44
      Jaki znowu kryzys? Wyzwolenie!
      A ptaszek cudny, w dodatku akwarela, a to nie byle co 😃
    • malaperspektywa Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:50
      Tak. Też siebie zadziwiam, a jestem w podobnym wieku. I pięknie ci się ten kryzys objawia. Tak trzymaj. Gratuluję.
    • majenkirr Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 16:53
      Myślałam, że będzie depresyjnie, a tu taka miła niespodzianka. Zdolniacha z Ciebie! To Ty powinnaś te kursy prowadzić 😉
    • afro.ninja Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 17:21
      Ten drugi wygląda jak ematka. To spojrzenie! smile
      • snakelilith Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 17:23
        Ha, ha, ha. Przed odstawieniem węglowodanów. big_grin
        • yenna_m Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 17:25
          😂😂😂🤪
          • taje Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 17:42
            Ciekawy jaki to typ kolorystyczny z tym pomarańczowym brzuszkiem i niebieskim grzbietem? 🧐
            • snakelilith Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 17:44
              taje napisała:

> Ciekawy jaki to typ kolorystyczny z tym pomarańczowym brzuszkiem i niebieskim g
              > rzbietem? 🧐
              >

Clear spring. Zdecydowanie. big_grin
      • al_sahra Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 28.08.23, 05:04
        afro.ninja napisała:

> Ten drugi wygląda jak ematka. To spojrzenie! smile

Zgadzam się. A pierwszy to mąż ematki: patrzy tak trochę niepewnie.
    • afro.ninja Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 17:24
      Po prostu człowiek starszy, a czas leci. Ja bym chciała chodzić na lekcje śpiewu, ale lekcje zbyt kosztowne.
    • jackowo.deluxe Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 17:36
      Fajny kryzys 🙂👍
    • gama2003 Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 18:05
      Prześliczne.
      Siedź w tym kryzysie i nie wychodź !

Mnie tak ssie do ołówka i olejnych.
      Zwykle oznacza to szaleństwo i zarywanie nocy.
      Też musisz być sama i nikt ma nie widzieć ?
    • alterego72 Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 18:29
      Bardzo ładne smile
      Nie wiedziałam, że jesteś najlepszy rocznik '72 wink
      • grey_delphinum Re: Czy to kryzys wieku średniego? (wątek na luzi 27.08.23, 20:44
        Cudne!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka