Dodaj do ulubionych

Wymyślona historia co robić

06.09.23, 00:42
Danielo i inne mamy ratujcie moja krewna jest jedną z 5 stron w sprawie o podział majątku po zmarłej. W skład wchodzi 4 nieruchomości. Oczywiście każdy chce inaczej więc otrzymała kilka odpowiedzi od pozostałych stron z różnymi propozycjami podziału. W jednym z pism ktoś podważa wysokość spadku sugerując że krewna otrzymala po zmarłej darowiznę która nigdy nie miała miejsca z kwota z kosmosu której domaga się doliczenia do spadku. Jak udowodnić coś czego nigdy nie miało miejsca. Bo samo zapewnienie że się nie otrzymało żadnej darowizny zapewne nie przekona sądu. Napisać wprost że ktoś kłamie w celu osiągnięcia większej korzyści. Jak podchodzi do tego sąd.
Obserwuj wątek
  • taki-sobie-nick Re: Wymyślona historia co robić 06.09.23, 00:52
   Nie. Kazać tej osobie udowodnić, że historyjka jest prawdziwa.

   Jasio mówi: "Zosiu, ukradłaś 2000 zł pracodawcy". Zosia: "Udowodnij, Jasiu".
  • daniela34 Re: Wymyślona historia co robić 06.09.23, 05:07
   Nie ona ms udowodnić, że nie dostała (no bo jak) tylko osoba, która twierdzi, że była darowizna ma udowodnić, że dostała. Problem z głowy.
   • jakijaki16 Re: Wymyślona historia co robić 06.09.23, 06:30
    Dziękuję 😃😃😃 Jak dowód tamta osoba podała własne zeznania😃 czyli wymyślona historie z darowizną. Czy zeznania tej osoby mogą być miarodajne przed sądem mimo, że to nigdy nie miało miejsca? Jak sąd weryfikuje kłamstwo?
    • bazia_morska Re: Wymyślona historia co robić 06.09.23, 06:41
     Rzuca monetą.
    • daniela34 Re: Wymyślona historia co robić 06.09.23, 08:56
     Różnie weryfikuje. Dopytuje o szczegóły, przesłuchuje drugą stronę, na pewno same zeznania osoby zainteresowanej to za mało żeby stwierdzić że doszło do darowizny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka