Dodaj do ulubionych

Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki

08.09.23, 17:34
Trochę zadziwiłam. Oto bardzo wzięta instagramerka zapewne zarabiająca krocie na reklamach i mnóstwie followersach i takoż na blogu urządza zrzutkę na kremację swojego zmarłego psa- ok. 3 tys. Argumentuje, że ma dlugi, które musi spłacić.
Kurde, one biorą ok.10 tys za zaprezentowanie jednej spódnicy na IG i jeszcze zbierają na psa? Nie wiem, czy podawać link do zbiórki.
Chodzi o panią Agę BJ z Łodzi.
Obserwuj wątek
    • taje Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 08.09.23, 17:58
      Są ochotnicy, no to kobieta korzysta, ma prawo. Ja się nie dokładam.
    • dyzurny_troll_forum Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 08.09.23, 18:06
      clara.burgund napisała:

> Kurde, one biorą ok.10 tys za zaprezentowanie jednej spódnicy na IG i jeszcze z
      > bierają na psa? Nie wiem, czy podawać link do zbiórki.

Po to Pan Bóg stworzył barany by je strzyc!
    • bene_gesserit Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 08.09.23, 18:19
      To jest problem z rodzaju " naciskasz guzik i znika".
    • majenkirr Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 08.09.23, 18:47
      Kremacja za 3K??? Chyba przy okazji laska chce te długi pospłacać wink.
      • heca7 Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 08.09.23, 18:48
        Może to pies wielkości krowy wink
        • anorektycznazdzira Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 08.09.23, 18:51
          albo ceremonia musi się prezentować na IG
        • clara.burgund Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 08.09.23, 19:33
          heca7 napisała:

> Może to pies wielkości krowy wink

Malutki maltanczyk.
    • kot_filemon88 Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 08.09.23, 18:56
      Tak wzięta instagramerka, że o niej nie słyszałam. Właśnie na tobie ona zarabia. Jak można w ogóle tego typu pustaki obserwować na insta? Chyba bym zapłakała nad sobą, gdyby jakiś no name reklamujący spódniczki mnie fascynował.
      • la_felicja Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 08.09.23, 20:03
        Cóż, mnie zaczęła fascynować Anna Niezapomnianna i jej granatowa spódniczka z musztardowymi pliskami.
        Mam już zacząć płakać, czy mam czas lecieć po chusteczki?

A na poważnie, nie oglądałam żadnej twórczości influencerów/influenserów - nawet nie wiedziałabym, jak zacząć. Gucio mnie oni obchodzą.

Na leczenie psa pewnie bym się dołożyła - nawet celebrytce. Ale na kremację? Przecież psu już i tak wszystko jedno
    • aankaa Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 08.09.23, 19:03
      a czemu nie zwróci się bezpośrednio do firmy, która kremację miałaby wykonać? reklama dla nich na cały świat big_grin
      • madame_rita Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 08.09.23, 19:08
        I co, miałaby powiedzieć "ciągle pytacie o ceny kremacji zwierząt, mam akurat dla was kod rabatowy, na hasło pikuś20 dostaniecie 10 % zniżki na kremację psa luba kota, a 25% na świnkę morską albo chomika" ?
        • ichi51e Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 09.09.23, 07:45
          Czemu nie? Można bardziej łzawo „strasznie dziękuje firmie Charon za to ze pomogli Pikusiowi zachować godność w tym trudnym dla nas czasie. Ceremonia była piękna a pracownicy okazali się sercem i humanizmem. Szczerze polecam”
    • jozefrobotnik Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 08.09.23, 20:44
      Nie wiem o kogo chodzi
    • katie3001 Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 08.09.23, 20:48
      To ile ten pies wazyl? W Warszawie 2 lata temu za indywidualną kremacje psa do 10 kg zaplaciłam 600 zł.
      • clara.burgund Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 08.09.23, 20:51
        katie3001 napisała:

> To ile ten pies wazyl? W Warszawie 2 lata temu za indywidualną kremacje psa do
        > 10 kg zaplaciłam 600 zł.

A ile może ważyć malutki maltanczyk?
        Dodam, że już w trakcie kosztownego leczenia i choroby psa, influencerka kupiła sobie innego pieska też maltanczyka za niemałe pieniądze.
        • taki-sobie-nick Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 09.09.23, 00:18

> A ile może ważyć malutki maltanczyk?

Zależnie od płci ponoć od 900 gramów do 3,6 kilograma.
    • taki-sobie-nick Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 08.09.23, 23:51
      Argumentuje, że ma dlugi, które musi spłacić.

Bardzo nam przykro, było nie zaciągać.
    • basiastel Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 09.09.23, 06:44
      Kremacja nawet największego psa plus ozdobna urna kosztują 2 razy mniej. Zbieranie to żenada.
    • ichi51e Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 09.09.23, 07:43
      Najwyraźniej te mityczne zarobki blogerów co biorą 10k to są średnio realne.
      Nie rozumiem za co 3k kremacja psa - to chyba cały pogrzeb z grobem.
      • afro.ninja Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 09.09.23, 07:52
        Dlaczego dziwi taka cena?! Przeciez krematoria dla zwierząt nie stoją na każdej ulicy. To jest jednak fanaberia,.a 3 tysiące to może byc jakaś najdrozsza opcja w ofercie.
        Poza tym pewnie bedzie film z pogrzebu, więc w sumie wpłacający, kupują sobie rozrywkę?!
        • ichi51e Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 09.09.23, 08:10
          Ogromne zwierze 1200 zeta
          petpark.pl/uslugi/
          • ichi51e Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 09.09.23, 08:11
            animaleden.pl/uslugi/
            W Łodzi za powyżej 40kg 1370pln
        • reinadelafiesta Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 09.09.23, 18:22
          Fanaberia? No to co zrobić ze zwłokami zwierząt?
          • ichi51e Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 09.09.23, 23:23
            To są ceny indywidualnych kremacji. Można zutylizować taniej u weta ale nie dostajesz wtedy prochów w urnie
            • reinadelafiesta Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 09.09.23, 23:47
              rozumiemsmile
    • szmytka1 Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 09.09.23, 07:50
      Nie wiem kto to aga z Łodzi, bo nie mam instagrama a jkabym miałam to nie obserwowalabym tam pań znanych z bycia znanymi i reklam spódnic. Co do zbiorki, każdy może zakładac na co chce, nikt nikogo nie muszą do wplat.
    • kanna Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 09.09.23, 13:14
      Ona ma prawo ogłaszać, ludzi mają prawo wpłacać - lub nie wpłacać.
      Nie widzę problemu.
    • imponderabilia22 Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 09.09.23, 18:07
      Koleżanka która co chwila na FB prezentuje zrobione usta i pazurki przy kawusi ze Starbucksa albo na tle kierownicy swego BMW zbierała niegdyś na operację dla kotka - 4000zl. Uzbierala a kotek nie przeżył. W sumie nie dziwię się, że nie miała tych 4000, chyba nigdy nie słyszała o efekcie latte.
      • taki-sobie-nick Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 09.09.23, 21:13
        efekcie latte

Bardzo stara zasada pod nową, trendną nazwą.
    • nangaparbat3 Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 09.09.23, 18:17
      Każdy może prosić o co zechce i każdy może odmówić czy zignorować prośbę.
      • ichi51e Re: Zrzutka na kremacje psa wziętej blogerki 09.09.23, 23:24
        Niby tak ale jednak są tez naciągacze. wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,30142160,baska-przez-lata-wyludzala-wsparcie-wszystko-wyszlo-na-jaw.amp

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka