Dodaj do ulubionych

Przyrodni brat męża czyli nowy szwagier - problem

23.02.09, 11:03
Wczoraj poznałam przyrodniego brata mojego męża. Nie znali sie wcześniej. Jego matka sobie nie zyczyła byśmy sie kontaktowali z nim porzed jego 18-tymi urodzinami. Poczekaliśmy do 19-tych, zadzwoniłam i zaprosiłam go na piwo. Pojechałam z męzem i szwagrem. Długo rozmawialiśmy. Chłopak był w totalnym szoku, matka mu powiedziała że ojciec nie żyje. Nie miał pojecia że go okłamała, nie wiedział że ma rodzeństwo, nie wiedział że matka dostaje na niego alimenty. Jestem zła na mojego teścia że sie nie interesował synem, jestem zła na matkę chłopaka, jestem zła na siebie że chłopakowi w życiu namieszałam. Nie wiem czy dobrze zrobiłam że sie z nim skontaktowałam. Byłam przekonana że o nas wie i chcieliśmy go poznać. W nocy mąż dostał smsa od niego że mu dziwnie, że chce nas wszystkich poznac ale tez ma żal że go okłamywano. Teraz zastanawiam się czy do niego zadzwonic i zapytac czy wszystko wporządku. A może dać mu się oswoić z tym wszystkim. Kurcze strasznie się czuję, jakbym zrobiła mu krzywde sad
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka