Dodaj do ulubionych

Strzecie sie zbanowania na Militartiach

16.10.08, 02:26
Wlasnie przekonalem sie o banie na militariach.
A za co:

Do admina
patmate 15.10.08, 21:45 Odpowiedz Psychomaszyno wycinasz całe
wątki i nie informujesz o tym. Czasami
wycinasz i wklejasz. O co tu chodzi???????????????????
Pzdr
Obserwuj wątek
      • habeas_corpus Re: Strzecie sie zbanowania na Militartiach 17.10.08, 12:12
        Ja nie mogłem nic napisać przez dwa dni. Nie wierzę w trudności techniczne bo
        inne posty się pojawiały i dotyczyło to dwóch forum (to się podobno nie odmienia).

Wqrwienie sięgnęło zenitu i wykasowałem swoje konto (mac_card). Teraz będę pisał
        pod tym nickiem - przynajmniej do czasu, aż znowu mnie nerwy szarpną. :)))
        • wladca_pierscienii Re: Strzecie sie zbanowania na Militartiach 17.10.08, 12:46
          habeas_corpus napisał:

> Ja nie mogłem nic napisać przez dwa dni.

nie wiem, co mogłem przedwczoraj, bo przedwczoraj nic nie próbowałem
          napisać

> Nie wierzę w trudności techniczne bo
          > inne posty się pojawiały i dotyczyło to dwóch forum (to się
          podobno nie odmienia).

wczoraj mogłem tam używać wyszukiwarki
          dzisiaj mi nie działa

>
          > Wqrwienie sięgnęło zenitu i wykasowałem swoje konto (mac_card).
          Teraz będę pisał
          > pod tym nickiem - przynajmniej do czasu, aż znowu mnie nerwy
          szarpną. :)))

załóż sobie z powrotem
          szkoda rezygnować z rozpoznawalności wywalczonej przez miesiące czy
          lata pisaniny

• habeas_corpus Re: Strzecie sie zbanowania na Militartiach 17.10.08, 13:06
            wladca_pierscienii napisał:

> załóż sobie z powrotem
            > szkoda rezygnować z rozpoznawalności wywalczonej przez miesiące czy
            > lata pisaniny
            >

Prawdę mówiąc, nie przywiązuję się do takich rzeczy i szczególnie na
            rozpoznawalności mi nie zależy. Wolę gdy ktoś interesuje się treścią, a nie autorem.

Ale, może masz rację. Tylko muszę wymyślić kolejną postać łącznika między "mac"
            i "card" bo te najprostsze już wyczerpałem :))) W końcu na forum jestem od wielu
            lat i to nie był pierwszy przypadek gdy mnie poniosło.
            • ignorant11 Zrob to dla nas 01.11.08, 16:26
              habeas_corpus napisał:

> wladca_pierscienii napisał:
              >
              > > załóż sobie z powrotem
              > > szkoda rezygnować z rozpoznawalności wywalczonej przez miesiące czy
              > > lata pisaniny
              > >
              >
              > Prawdę mówiąc, nie przywiązuję się do takich rzeczy i szczególnie na
              > rozpoznawalności mi nie zależy. Wolę gdy ktoś interesuje się treścią, a nie aut
              > orem.
              >
              > Ale, może masz rację. Tylko muszę wymyślić kolejną postać łącznika między "mac"
              > i "card" bo te najprostsze już wyczerpałem :))) W końcu na forum jestem od wiel
              > u
              > lat i to nie był pierwszy przypadek gdy mnie poniosło.

Sława!

Masz tyle mozliwosci: spacje, dodatkowe znaki: : ;" ' ) ( * &^%$#@!-_+=|\/<,>.
              wiec starczy Ci na jeszcze troche BANOW.

Wiecej kreatywnosci.

Forum Słowiańskie
              gg 1728585
          • patmate Re: Strzecie sie zbanowania na Militartiach 17.10.08, 13:38
            Mi zostalo odpuszczonepo kilkunastu godzinach. W przypadki nie
            wierze bo nie moglem odpowiedziec na wypowiedz psyho. tak samo bylo
            na innym forum (Motocykle) natomiast tutaj bylo normalnie. Gdyby
            byly problemy naserwerze to pewnie i tutaj byloby to samo. Mam
            wrazenie ze w tyn sposob odreagowywano mecz ze Slowacja.
            Pzdr
          • habeas_corpus Re: Strzecie sie zbanowania na Militartiach 17.10.08, 13:45
            Mnie się przelewało kiedy 4 dni temu na forum Świat wykasowano mój post, będący
            odpowiedzią dla tornsona, a pozostawiono jego wpis nietknięty. Znając styl
            pisania mój i tornsona chyba nie masz wątpliwości, że mogło to mnie zdenerwować.
            Post tornsona zniknął dopiero następnego dnia.

Do jasnej cholery, ja święty nie jestem, potrafi mnie szlag trafiać i wtedy
            napiszę coś złośliwego. Następuje to jednak, bez żadnego wyjątku, w sytuacjach
            kiedy sprowokuje mnie obrażanie spraw dla mnie ważnych. Wystarczy usunąć mój
            post, co się zdarza niezwykle rzadko, i wtedy sam wiem, że posunąłem się za daleko.

Gdy po niedługim czasie zauważyłem, że zostałem zbanowany, miałem dość. Przelało
            się ostatecznie.
              • habeas_corpus Re: Strzecie sie zbanowania na Militartiach 20.10.08, 11:52
                mechanior napisał:

> Forum Militaria zeszło na psy i nic już ciekawego przeczytać się tam nie da.Trw
                > a
                > w trybie on-line kontrola wysyłanych postów.Przestaję od dziś udzielać się na
                > tamtym forum ze swoją skromną osobą.

Może nareszcie zastanowili się czy lepsza jest ilość czy jakość.
                • matrek Re: Strzecie sie zbanowania na Militartiach 23.10.08, 02:45
                  habeas_corpus napisał:

> mechanior napisał:
                  >
                  > > Forum Militaria zeszło na psy i nic już ciekawego przeczytać się tam nie
                  > da.Trw
                  > > a
                  > > w trybie on-line kontrola wysyłanych postów.Przestaję od dziś udzielać si
                  > ę na
                  > > tamtym forum ze swoją skromną osobą.
                  >
                  > Może nareszcie zastanowili się czy lepsza jest ilość czy jakość.

Zostanie tam jedynie billy.infantylny.dzieciak, i nowy narybek w postaci roznych
                  misz36 z klonmai w postaci marcinow14.
                  • ignorant11 Zróbmy tak 01.11.08, 16:33
                    matrek napisał:

> Zostanie tam jedynie billy.infantylny.dzieciak, i nowy narybek w postaci roznyc
                    > h
                    > misz36 z klonmai w postaci marcinow14.
                    >

Sława!

Tam sie po prostu nie da dyskutowac.

Zapraszam Wszystkiuch na moje Forum Słowiańskie, choc ono porusza nieco inne
                    tematy niz militarne, ale i militarne sa mile widziane gdy dotycza w jakis
                    sposob Słowiańszczyzny - o ruskiej armii i sowieta wspolczesnej Rosji mozecie
                    tam poisac wszystko..

Ale rownoie Polsce, Rzplitej, Czechach, Bulgarach, Chorwatach oraz ich
                    stosunkach ze swiatem zewnetrznym

historycznie wspolczesnie, wypaliskowo, politycznie, kulturowo....

Forum Słowiańskie
                    gg 1728585
        • matrek Re: Strzecie sie zbanowania na Militartiach 23.10.08, 02:41
          habeas_corpus napisał:

> Ja nie mogłem nic napisać przez dwa dni. Nie wierzę w trudności techniczne bo
          > inne posty się pojawiały i dotyczyło to dwóch forum (to się podobno nie odmieni
          > a).
          >
          > Wqrwienie sięgnęło zenitu i wykasowałem swoje konto (mac_card). Teraz będę pisa
          > ł
          > pod tym nickiem - przynajmniej do czasu, aż znowu mnie nerwy szarpną. :)))

Wow, to Ty?
          Podejrzewalem ze to ktos "stary" bo zbyt wiele wie o Militariach, ale nie
          podejzewalem ciebie. Pozdrawiam.
    • ignorant11 To masz Order Zlotego Psychopaty:)) 01.11.08, 16:21
      Sława!

Ja ostro czasem pojade i po ruskich, ko,umie i samym psycholu, ale jakos mnie
      nie zbanowal jeszcze..???

Dziwne???

A Ciebie za dosc umiarkowane posty...

Ale nie zbadane sa wyroki Wielkiego Psychopaty...
      :))

Forum Słowiańskie
      gg 1728585
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka