Dodaj do ulubionych

I ty możesz zostać dawcą szpiku. Tak jak Karolina

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 18:05
Ciekawe, czy p. naczelny diabeł dostał od Boga wskazówkę, czy to tylko zbieg okoliczności?
Obserwuj wątek
    • Gość: Misiek I ty możesz zostać dawcą szpiku. Tak jak Karolina IP: 20.142.116.* 27.09.10, 09:33
      Mam dziecko chore na białaczkę, na razie nie potrzebuje dawcy. Ale patrząc na inne dzieci to dawcy sa tylko z USA lub Niemiec. Dlaczego? Bo tam ludzie mniej boją się oddać szpik? Nie, bo chonorowi dawcy sa od razu badani na zgodnosc komorkowa a nie tylko rejestrowani (z morfologią krwi). Ludzie, jestescie dawca jak macie badania zgodnosci komorkowej, w innym przypadku nie jestescie dawca. Żądajcie badan zgodnosci jesli chcecie naprawde byc dawca szpiku. Dziekuje za wasze wielkie serce.
    • Gość: egon I ty możesz zostać dawcą szpiku. Tak jak Karolina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.10, 13:32
      Witam, juz od dawna głośno jest o zachęcaniu ludzi by zostać dawca śzpiku. Ponad roke temu wyslalem swoje zgloszenie do Poltransplant, zadnego odzewu. Myslalem, ze moze list nie doszedl, wiec niecaly rok temu wyslalem znowu zgloszenie - tym razem poleconym (mam jeszce awizo). i nadal nikt sie ze mna nie skontaktowal? jak dzialaja banki dawcy. znajac polskie realia od razu mi przychodzi na mysl, ze ktos wzial pieniadze ze moje badania a ja na takowych nigdy nie bylem. Zreszta, po co te akcje, jak i tak nie moge zaostac dawca, choc juz dawno chcialem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka