Dodaj do ulubionych

Zdaniem Daszczyńskiego: Święto mistrzów

IP: *.adsl.inetia.pl 14.10.10, 08:05
Zespól Oświatowy Ledionistów powstał w Kolbudach BRAVO.Wójt gminy Kolbudy - z pewnością w dobrej wierze - zaakceptował i wspierał Legionistów Chrystusa, który postrzegał jako bastion dający odpór sektom i marksizmowi, w związku z czym być może nie poświęcił wystarczającej uwagi skandalowi seksualnemu związanemu z księdzem Marcialem Macielem Degollado, założycielem organizacji Legionistów Chrystusa
Obserwuj wątek
  • Gość: gosc Zdaniem Daszczyńskiego: Święto mistrzów IP: *.static.cable.virginmedia.com 14.10.10, 09:03
   Ciekawy artykul zwazywszy, ze pan Roman sam "dorabial" swojego czasu jako czlonek ciala pedagogicznego. Czy z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymal kiedys laurke? Nie sadze. Jednak szczerze ciesze sie, ze nikle zainteresowanie ksztaltowaniem dzieciecych umyslow jakie prezentowal pan Roman w mlodosci, ustapilo miejsca zrozumieniu tematu i naprawde milo, ze ktos glosno mowi dzis nie tylko o tych marnych przypadkach ale przede wszytskim o tych wybitnie pozytywnych.
  • Gość: z700 Zdaniem Daszczyńskiego: Święto mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.10, 09:34
   Ja bym powiedział "Dzień Nieudacznika Życiowego". Gros nauczycieli w Polsce pochodzi z negatywnej selekcji - na przedmiotowe studia się udają ci, którzy się nie dostają na bardziej prestiżowe kierunki, i tak odpady z medycyny idą na chemię albo biologię, z prawa na historię, z ekonomii na geografię, itd. Efekt? Zamiast pasji, tak potrzebnej do wykonywania tego zawodu, wieczna frustracja, niedouczenie i co gorsza totalny brak koncepcji jeżeli chodzi o nauczanie. Sprawdzenie umiejętności młodego człowieka sprowadza się w większości przypadków do weryfikacji czy wkuł na pamięć podręcznik.

   Na mojej całej drodze edukacji szkolnej, pomijając studia, spotkałem się dosłownie z paroma nauczycielami, którzy zasługują na miano Mistrza. Całej reszcie mówię to, co kiedyś Agnieszka Chylińska!

   z700
   • 3miastoorg Re: Zdaniem Daszczyńskiego: Święto mistrzów 14.10.10, 12:27
    bzdura, bycie nauczycielem to wybór i chyba powołanie. Podziwiam ludzi którzy decydują się na pracę w gimnazjach i szkołach średnich, to jest ciężki kawałek chleba użerać się z dziećmi, młodzieżą i pretensjami rodziców.
    • Gość: z700 Re: Zdaniem Daszczyńskiego: Święto mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.10, 12:50
     POWINIEN BYĆ! Tymczasem tylko niewielki odsetek belfrów trafia tam z POWOŁANIA. Cała reszta trafia tam, bo skończyła kiepskie studia i tylko to im zostało.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka