Najpopularniejsze imiona w Trójmieście. Chwilow...

IP: *.dynamic.chello.pl 16.01.13, 00:33
Tylko, że w Sopocie nie rodzą się dzieci i to już od dość dawna...
    • Gość: fantazja Re: Najpopularniejsze imiona w Trójmieście. Chwil IP: *.dynamic.chello.pl 16.01.13, 02:55
      Teraz wysyp Lenek,co widzę dziewuszkę to Lena,mieszkam przy przedszkolu i nieodmiennie gdy pani woła Pamelę na podwórku,chichra się cała moja rodzina.
      Kiedyś jechałam tramwajem i matka mówi Amadeusz zostaw Pankracego myślałam,że to do psów ale były to dzieci.
      Tudzież woła pani dzieci Naomi i Natanielu idziemy na lody.
      • kotek.filemon Re: Najpopularniejsze imiona w Trójmieście. Chwil 16.01.13, 11:43
        > Kiedyś jechałam tramwajem i matka mówi Amadeusz zostaw Pankracego myślałam,że t
        > o do psów ale były to dzieci.

        O, tak samo miałem jak baba na podwórku krzyczała: "Maksiu, Maksiu, chodź tutaj" i spodziewałem się, że zza rogu budynku wybiegnie wesoły, merdający ogonkiem jamniczek.
    • Gość: magda Re: Najpopularniejsze imiona w Trójmieście. Chwil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.13, 17:22
      jesli mowa o trojmiescie to czemu zdjecie z Poznania- litosci, Gazeto, nie schodz na psy!!!!!!
    • Gość: Dżordż Najpopularniejsze imiona w Trójmieście. Chwilow... IP: *.dynamic.chello.pl 16.01.13, 19:18
      Zygfryd! :D
      • Gość: tadzu Re: Najpopularniejsze imiona w Trójmieście. Chwil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.13, 23:52
        Wilhelm i Bożentyna :D
    • Gość: aagaj Najpopularniejsze imiona w Trójmieście. Chwilow... IP: *.opole.hypnet.pl 16.01.13, 20:01
      Ivo i Mia , debilizm rodziców
    • Gość: Lila Najpopularniejsze imiona w Trójmieście. Chwilow... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.13, 20:25
      Maja byłoby za długie :)
    • Gość: friend Najpopularniejsze imiona w Trójmieście. Chwilow... IP: *.adsl.inetia.pl 16.01.13, 20:54
      A na tatę Ivo i Mii przyjaciele mówią Rico ;-)
      • Gość: fantazja Re: Najpopularniejsze imiona w Trójmieście. Chwil IP: *.dynamic.chello.pl 17.01.13, 12:24
        Dobrze,że nie Rocco!
    • Gość: Alka Czy ktoś przytomny redagował ten tekst? IP: *.adsl.inetia.pl 12.02.13, 11:51
      Przepraszam, czy powtarzanie po trzy razy tych samych wątków i przykładów (choćby z imieniem Przecinodłużka itp.) w tym samym tekście to wynik redaktorskiej drzemki? Czy może założenia, że czytelnik jest niezbyt rozgarnięty i trzeba mu te "ważkie" treści wyłożyć kilka razy? A może to "cudowny" wpływ SEO copywritingu, który za nic ma sens, logikę i gramatykę, byle tylko uszczęśliwić wyszukiwarkę? Jeśli to ostatnie, to - halo! - jest jeszcze czytelnik, którego żadne medium nie powinno mieć za aż takiego śmiecia, żeby mu bez żenady przedstawiać takie teksty!
Inne wątki na temat:
Pełna wersja