Dodaj do ulubionych

Abp Głódź o związkach partnerskich: "bierze mni...

IP: *.ip.jarsat.pl 07.02.13, 11:13
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Cynik Re: Abp Głódź o związkach partnerskich: "bierze m IP: *.limes.com.pl 07.02.13, 11:20
      Flaszka przyszedł na kacu ,to go na nudności bierze
      • babariba-babariba rzygać mu się chce, bo... 07.02.13, 12:17
        ...dzień wcześniej zagrycha była nieświeża. Chlać teraz chodzi byle gdzie...
        Za czasów Kwacha cathering był zawsze tip-top.
      • Gość: j Re: Abp Głódź o związkach partnerskich: "bierze m IP: *.wola.pl 07.02.13, 13:33
        Dobre :)
      • Gość: kropidło Re: Abp Głódź o związkach partnerskich: "bierze m IP: *.opera-mini.net 07.02.13, 21:30
        Mnie na mdłości bierze jak widzę ta zakłamana gębę.
    • kotek.filemon Re: Abp Głódź o związkach partnerskich: "bierze m 07.02.13, 11:24
      Zapomniał tradycyjnego soku z ogórków z rana?
    • Gość: gość z portalu Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze mni... IP: *.ip.netia.com.pl 07.02.13, 11:33
      Buhahahahaha, jego twarz jest czerwieńsza niż jego czapka!
    • folwark_polski [...] 07.02.13, 12:05
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: As Re: rzygazr bo chlejesz pijany wieprzu IP: *.play-internet.pl 07.02.13, 13:20
        Mówisz o swoim tacie?
    • rojberek Jakoś ich nie bierze na nudności jak molestują... 07.02.13, 12:06
      ... dzieci pod przykrywką miłości do bliźniego, opieki nad dziećmi itp.
      Poza tym widać, że ten abp (arcydupek), chyba nawet nie rozumie co się kryje pod określeniem związek partnerski, skoro mu się na nudności zbiera, a małżeństwa jakoś w nim tego uczucia nie generują ;-)
    • Gość: aaqqaa Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze mni... IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.02.13, 12:06
      Czcigodny abpie, nie chlejcie tyle to i na nudności nie będzie się brać.
    • dzikowy Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze mni... 07.02.13, 12:07
      Trzeba było nie zapijacz pączków wódą. Mnie też by zemdliło.
      • Gość: minkat Re: Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze m IP: *.pools.arcor-ip.net 07.02.13, 12:32
        Dziekuje :D
    • Gość: pikus Rzygam na twój widok IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.02.13, 12:07
      Rzygam na twój widok watykańska łajzo. A nudności to masz jak pochlasz za moje pieniądze moczymordo!
    • ka-mi-la789 Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze mni... 07.02.13, 12:08
      Od wódy nie "bierze na nudności" moczymordy?
    • Gość: :) Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze mni... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.13, 12:08
      A mnie bierze na nudności jak słyszę o pedofilii w kościele... hipokryci
    • Gość: pijaczyna Re: Abp Głódź o związkach partnerskich: "bierze m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.13, 12:08
      Pewnie znowu za dużo wypił, to go mdli.
      • neostrada72 Re: Abp Głódź o związkach partnerskich: "bierze m 07.02.13, 13:00
        On wypił?On potrafi tylko CHLAĆ nie pić,a łeb ma wytrzymały jakk to ludzie z Podlasia,a właściwie z podlaskiej wiochy.Nauczony od młodości chlać bimber,to i łeb wytrzymały.To on spił Kwaśniewskiego w samolocie podczas lotu do Kijowa.Kwaśniewski był zalany przy składaniu wieńca,a Głódż trzeżwy jak świnia.
    • Gość: xcv Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze mni... IP: *.dynamic.chello.pl 07.02.13, 12:09
      Schudnij wieprzu i weź się za siebie. Jak Ciebie widzę, to też zbiera mi się na wymioty. Myślisz, że my w Gdańsku Ciebie chcemy? Zostałeś nam zesłany. Zero pożytku z Ciebie. Zero mądrości. Zero tolerancji. Zero miłości do bliźniego. Czekamy aż przejdziesz na emeryturę i opuścisz nasze miasto.
      • erg_samowzbudnik Re: Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze m 07.02.13, 13:11
        Gość portalu: xcv napisał(a):

> Schudnij wieprzu i weź się za siebie. Jak Ciebie widzę, to też zbiera mi się na
        > wymioty. Myślisz, że my w Gdańsku Ciebie chcemy? Zostałeś nam zesłany. Zero po
        > żytku z Ciebie. Zero mądrości. Zero tolerancji. Zero miłości do bliźniego. Czek
        > amy aż przejdziesz na emeryturę i opuścisz nasze miasto.
        Jedną emeryturkę już ma ponad 10000 za wieloletnią pracę o suchym chlebie w żołnierskim drylu.
        Teraz dostanie drugą , ale mu się nie spieszy . Żyje jak panisko , a tak a pro po , najgorzej to z chama pana zrobić .
    • Gość: Zniesmaczony Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze mni... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.13, 12:09
      Mi też chce się rzygać - nie lubię alkoholików. :P:P
    • vomitorium1 Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze mni... 07.02.13, 12:10
      to sobie
      kielicha strzel
    • Gość: mat.31 A może o pedofilii w Kościele? IP: *.play-internet.pl 07.02.13, 12:10
      Może wielebny chętniej by porozmawiał o pedofilii w Kosciele albo o alkoholizmie wśród księzy?
    • Gość: wrrrrr Re: Abp Głódź o związkach partnerskich: "bierze m IP: 217.237.185.* 07.02.13, 12:11
      Wyglądało na to, jakby co drugi był hetero czy co trzeci homo.

ten katabas w sukience nie wie o czym mówi.
      • Gość: sqro Re: Abp Głódź o związkach partnerskich: "bierze m IP: 83.230.72.* 07.02.13, 12:31
        Oje wie oj wie - w ich organizacji to tak mają - nawet pewien brodaty nawiedzony dwojga nazwisk z krakowa próbował to tępić.
    • emergo_tg Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze mni... 07.02.13, 12:11
      Ma mdłości... to może być:
      - na skutek obżarstwa
      - po przepiciu
      - lub ciąża, to się podobno zdarza, tak jak tu:
      www.oglaf.com/son-of-kronar/
    • radnor Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze mni... 07.02.13, 12:11
      "Na nudności bierze, jak się tego słucha. Nawet w publicznej telewizji, w dziennikach, przez 15 minut, przecież tego nie można słuchać - odpowiedział Sławoj Leszek Głódź. - Nie wiem, jak rodziny z dziećmi, z tym..., to wszystko znoszą"

Moja rodzina i dziecko znoszą do doskonale, proponuję arcybiskupowi zainteresować się lepiej dziećmi księzy zmarłymi przy porodzie, bądź tymi molestowanymi w organizacji uzurpującej sobie prawo do oceny moralnej całego społeczeństwa.
    • mad_driver Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze mni... 07.02.13, 12:13
      jak ci się podnosi to się zrzygaj watykański psie
    • atlas41 Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze mni... 07.02.13, 12:14
      Mnie bierze na nudnosci jak pomysle ze taki oszust i alkoholik jakim jest Glodz pobiera emeryture w wys 8 tys. zlotych.
      Glodz to karykatura religijnosci , to nieszczescie na Gdanska, miejmy nadzieje ze sie wyniesie niedlugo do Wroclowia ten koscielny karierowicz
      • Gość: pikus Co ci zwinił Wrocław ? IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.02.13, 12:24
        Dlaczego kierujesz tą watykańską łajzę do Wrocawia? Czy my coś złego zrobiliśmy Gdańszczanom? To bydle powinno wyjechać do Watykanu. Tam jest jego miejsce.
        • neostrada72 Re: Co ci zwinił Wrocław ? 07.02.13, 13:07
          Wrocław nie jest winny,ale część mieszkańców,tych ze Lwowa łazi na kolanach,zamiast na stopach,to dlatego Benek XVI dał wam Głódzia.Ciekawe czy znajdzie u was kumpla do flachy.Sądzę,że znajdzie,bo to w tym towarzystwie norma;albo gorzała,albo chłopcy.Dziewczyny rzadko.
          • Gość: z Pitolisz jak potrzaskany, tak samo jak atlas41 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.13, 13:13
            pl.wikipedia.org/wiki/Biskupi_wroc%C5%82awscy
            pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82awoj_Leszek_G%C5%82%C3%B3d%C5%BA
            Poczytaj sobie dziecko, zanim cokolwiek napiszesz.
            Tak samo jak o tym, że tu rzekomo we Wrocku ktoś chodzi na kolanach, to niepokorne miasto a nie jakieś tam "centralno0-wschodnie" zabobonne zadupie (za przeproszeniem).
            • Gość: west Wrocław to miasto IP: *.ip.netia.com.pl 07.02.13, 13:28
              z notorycznym parciem na szkło, więc nie dziwi nikogo, że na kolanach też chodzą, aby tylko "zabłysnąć" żałosne miasto
        • dyskootantka Re: Co ci zwinił Wrocław ? 07.02.13, 14:00
          Gdańsk też go nie chciał, wsadzili go tu na siłę, bo im się wydawało, że Głódź przekabaci. Pożarł się z Radą Miasta, chciał tu grunty za friko na handel i świątynie do samego nieba żeby anteny można było sprzedawać komórkowcom. Teraz chyba się zorientowali, że nie da rady, więc próbują Wrocław.
      • Gość: ejze Tylko nie do Wrocławia! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.13, 12:50
        Tylko nie do Wrocławia! To nowoczesne miasto, nie potrzebuje żadnych zacofanych pseudoarystokratów kościoła, którym wydaje się, że absolutnie wszystko im wolno. Wrocław zmaga się z plagą brunatnej młodzieży a taki "duszpasterz" tylko będzie dawał zły przykład, że brak szacunku dla innych i ksenofobia jest to postawa patriotycznego katolika!
        • tommyline Re: Tylko nie do Wrocławia! 07.02.13, 13:40
          To zależy czy macie tam jakies działki do oddania za 1% wartości. On wparuje, chętnie weźmie, wybuduje 2x wyższą wierzę niż mu pozwolą i obwiesi ją milionem nadajników. Taki Tomuś Czereśniak w sutannie. Co ma się zmarnować jak może przysporzyć kaski.
    • spam_box Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze mni... 07.02.13, 12:15
      Jak się chleje, to się nie miesza. Wtedy na nudności nie bierze. Jeżeli ktoś kto tyle chla tak mówi, to znaczy że to jest ostatnie stadium. Może niedługo zdechnie.
      • mong Re: Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze m 07.02.13, 13:15
        Bardzo mnie się podoba, krótko zwięźle bez lania wody
    • Gość: ccc mi chce się rzygać IP: *.ip.netia.com.pl 07.02.13, 12:15
      jak widzę te spasione i zakłamane ryje
    • Gość: gosciu Abp Głódź o związkach partnerskich: "Bierze mni... IP: 80.72.39.* 07.02.13, 12:16

Przecież to jest jawny faszysta, homofob. Do tego zwykły pijak.

Pewnie myje się tylko jak jedzie do warszawy, żeby nie uswinić tapicerki w Maybachu.
    • Gość: gość podatek na św.Alfonsa patrona hetero i homo IP: *.dynamic.chello.pl 07.02.13, 12:16
      "Wyglądało na to, jakby co drugi był hetero czy co trzeci homo."

A co pierwszy jest ksiadz i drugie z trzecim pogodzi za 0.5 % podatku! Za frico nie będą teraz "tego" robić jak do tej pory. Trzeba im odpalić działkę na św. Alfonsa.

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka