Dodaj do ulubionych

Czy fotoradary w Debrznie rzeczywiście są niele...

01.03.13, 09:48
Burmistrz... nazwisko zobowiązuje
Obserwuj wątek
    • Gość: bereciara Re: Czy durniom piszącym posty trzeba przypominać IP: *.piotrcentrum.pl 01.03.13, 13:40
      że urządzenie są usytuowane we wsiach w których na drogach w przeciągu 40 lat wydarzyło się kilkadziesiąt wypadków ze skutkiem śmiertelnym.
      Zatrzymajcie się w Cierzniach, Uniechowie i dowiedzcie się do jakich tragedii tam dochodziło.
      Każdy wam na ten temat coś powie a może traficie na kogoś kogo bezpośrednio taka tragedia spotkała.Taka rozmowa wiele by was nauczyła.
      Jak na tak małe wsie było tego niesamowicie dużo.
      Te lub inne metody zmuszające kierowców do przestrzegania przepisów ruchu drogowego muszą być. To jedna z najruchliwszych dróg na pomorzu.W okresie letnim współczuje tym mieszkańcom.
      • Gość: NoSign Re: Czy durniom piszącym posty trzeba przypominać IP: 78.41.243.* 01.03.13, 14:02
        Zgoda - fotoradary mają służyć bezpieczeństwu, ale poprzez PREWENCJĘ a nie dodatkowe "opodatkowanie". W tym przypadku Gmina stawia przede wszystkim na poprawę swojego budżetu i to jest w tej sytuacji smutne. Szczególnie, że jej przedstawiciele nie szanują prawa lub po prostu go nie potrafą go zrozumieć skoro okazuje się, że fotoradary stoją niezgodnie z przepisami.

A jeśli już muszę płacić bo się zagapiłem i pojechałem za szybko to ... wolę zapłacić do budżetu państwa aniżeli do gminy, która mnie ani chłodzi ani grzeje.
    • Gość: NoSign Pan Burmistrz mija się z prawdą IP: 78.41.243.* 01.03.13, 14:09
      1) Mandat nie może zostać uznany przez sąd za "obowiązujący"! Sąd może uznać wykroczenie i nałożyć grzywnę, ale to nie ma nic wspólnego z wystawionym wczesniej mandatem.

2) A tak w ogóle to Sąd nie mógł również podjąć w tej sprawie decyzji, bo ... rozprawa apelacyjna się jeszcze nie odbyla ;) Wbrew temu co powyżej twierdzi Pan Burmistrz...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka