Dodaj do ulubionych

Mandat dla emeryta. Już nie! Będzie zmiana w pr...

09.05.13, 08:11
Uwaga dla analfabetów prawnych:
Obowiązek wożenia ze sobą kwestionowanego kwitu nadal stanowi część prawa lokalnego. Żeby więc nikt nie płakał, jeżeli dziś dostanie miły kwitek od panów z Renomy.

I będzie tak, dopóki przepisu nie zmieni Rada Miasta.
W przeciwnym razie sytuacja będzie wyglądała tak jak z tuskowymi obietnicami co do abonamentu.
Obserwuj wątek
  • Gość: Wusil Cudowny i piekny kraj. A jaka bogata IP: *.dynamic.chello.pl 09.05.13, 09:34
   i chwalebna historia ! Bohaterstwo i wielkoduszność. Wzajemna pomoc i szlachetność. Walka o prawa najsłabszych. Obalenie potwornej i przerażającej komuny. To tyle, jeżeli chodzi o wersję oficjalną. Jak jest każdy widzi: jeden dostaje za śmieszne pieniążki ziemię stanowiącą własność miasta, czyli wszystkich jego mieszkańców i ma głęboko w d_ _ _ e to, co powiedzą mu teraz frajerzy (Adamowicz nie powie oczywiście nic). Drugi na starość musi pamiętać o wszystkich kwitkach, dzięki którym może się przejechać śmierdzącym tramwajem bądź autobusem. Jeżeli nie ma ich to płaci. I to słono biorąc pod uwagę wysokość średniej emerytury w Polsce. Splunięcia nawet nie warte są władze Gdańska. Ale za to jak ładnie Adamowicz wypadł na zdjęciu, na którym ciągnął samolot oszusta Z Amber Gold !!!!
   • tim7 Re: Cudowny i piekny kraj. A jaka bogata 09.05.13, 13:34
    Rozumiem twoje oburzenie, ale nieuprawnionym jest posługiwanie się do tego kłamstwem. Mieszkam w Gdańsku i poruszam sie komunikacją miejską. Nie ma "śmierdzących tramwajów i autobusów". Stare Jelcze i Ikarusy to już historia. A stare jesdnostki tramwajowe chociaz wciąż jeszcze się pojawiają, to nie śmierdzą. Jak śmierdzą, to jedynie pasażerowie.
    • Gość: Umberto D. Re: Cudowny i piekny kraj. A jaka bogata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.13, 14:23
     Nie tłumacz mu, rozmowa z tumanem to jak dialog dwóch ociemniało-głuchoniemych. Koleś, żeby wyładować swoje frustracje cofa się kilka lat wstecz jakby zapomniał, że tramwaje w Gdańsku są jednymi z nowszych w kraju, a flota autobusowa jest najnowsza. Kwintesencją tej żenady jest ostatni fragment. Po co w ogóle te kilku zdaniowe wywody jak opluć można w dwóch słowach?
     • Gość: soon also pension idioci IP: *.play-internet.pl 09.05.13, 19:22
      Oczywiście, geniusze, zrozumieliście najważniejszą cześć jego wypowiedzi, czyli dylemat, co śmierdzi, tramwaj czy jadący nim menel.

      A on pisał o opresyjnych nieludzkich urzędasach, rozdający różnym panom Głodziom działki do sakralnego howu danieli a gnojący emerytów. W normalnym państwie przejazd dla seniorów powinien być na podstawie JAKIEGOKOLWIEK dokumentu (nawet bez zdjęcia jak np legitymacja NFZ) poświadczającego datę urodzenia. Po grzyba wam nieaktualna (legalnie!!!) fotka? Po grzyba wam dylemat czy gostek nie dorabia jako cieć do głodowej emerytury? Stracicie na tym, że starcy są aktywni a nie barykadują się w domach, aż tam sczezną i dopiero smród zaalarmuje sąsiadów (żeby się trzymać waszych obsesji aromatowych)?

      Owszem, stracicie, bo oni już nigdy nie dadzą się nabrać i na was więcej nie zgłosują....
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka