Dodaj do ulubionych

jaka agencje nieruchomości polecacie

IP: *.port.gdynia.pl 14.01.05, 12:26
witam
przymierzamy się do kupna mieszkania na rynku wtórnym i szukamy dobrej
agencji.
wiem, że wszystkie agencję maja wspoólna baze ofert i zblizone prowizje.
różnią sie tym, że niektóre biorą odpowiedzialność za stan prawny mieszkania
(i taką chcę) inne nie. no i przede wszytskim różnica w jakości obsługi i
podejścia do klienta.
interesuja nas mieszkania zarówno w Gdynia (Witomino, Karwiny) jak i w
Gdańsku (Przymoże, Zaspa, Oliwa). juz natrafiłem na agencję gdzie poan przez
telefon powiedział, że go Gdanska to mu sie raczej nie chce jeździć (a bierze
za to z 3500zł).
tak więc kto ma jakieś doświadczenia niech coś doradzi
z góry dzieki
Obserwuj wątek
    • Gość: Kamila Re: jaka agencje nieruchomości polecacie IP: *.gdynia.mm.pl 17.03.05, 01:17
      Na razie napisze ktorej na 100% nie polecm.Invest House z Gdyni.Stracilam przez
      nich mozliwosc zakupu atrakcyjnej oferty.Szefowa agencji jest potwornie pazerna
      na pieniadze!!!Maja wyzsza prowizje niz inne agencje i nie chca negocjowac!!!Po
      podpisaniu umowy przedwstepnej juz trzeba im placic 100% prowizji!!!!!Szczera
      rada - nie miec nic wspolnego z nimi!!!!!
    • totomagda1 Re: jaka agencje nieruchomości polecacie 19.01.16, 09:52
      Ja też pozwolę sobie na razie napisać kogo nie polecam.
      W firmie Partnerzy Nieruchomości Pan Mariusz Marcinkowski - koszmarny, wysyła oferty nie takie jak prosiłam, po zwróceniu uwagi że chyba nie przeczytał ogłoszenia powiedział, że "nie czyta i nie będzie czytał ogłoszeń" oraz że "on sobie wybiera klientów i ze mną nie ma ochoty współpracować" Strasznie mnie to rozdrażniło więc zażądałam nazwiska i telefonu do przełożonego. Pan Mariusz mnie rozłączył. Spróbowałam więc z numeru stacjonarnego a Pań Mariusz znowu meni rozłączył.
      Nie wiem - może inne osoby w tym biurze lepiej wiedzą na czym polega praca agenta. Jeśli nie to lepiej się do nich nie zbliżać.
      Hanna Nieruchomości - tu mam mieszane uczucia. Kupiliśmy jedną nieruchomość która była w ofercie tego biura i wydawało się w miarę ok. Ale potem okazało się że mieszkanie ma mnóstwo wad ukrytych o których nas nie poinformowano - ponieśliśmy w związku z tym duże koszty, a niektóre z wad spędzają nam sen z powiek do dziś. Prowizje płacił sprzedający wiec może dlatego nie potraktowano nas do końca uczciwie.
      Szukaliśmy też z Home Broker - za pierwszym razem sytuacja była podobna jak teraz z Partnerzy Nieruchomości czyli nie słuchano nas w ogóle i tego jakich ofert poszukujemy. Ale po zwróceniu uwagi Pani z biura po pierwszym wzburzeniu przeprosiła. Za to wielki plus bo przyznać się do błędu (nawet po pewnym czasie) to wielka sztuka.
      Teraz szukamy z Home Brokerem - dajemy im drugą szansę i zobaczymy jak będzie i z biurem OLAK bo Pani Teresa miała dobre opinie w internecie. Zobaczymy jak będzie.
    • Gość: agusia24064 Re: jaka agencje nieruchomości polecacie IP: *.centertel.pl 15.03.16, 16:06
      Witam serdecznie,
      jestem córką osoby, która niestety związała się z firmą Partnerzy Nieruchomości. Pośrednik Lech Lach jest niekompetentny, być może inni pośrednicy wywiązują się ze swoich obowiązków, ale on jako pośrednik nie daje wiele do życzenia. Nie był w stanie napisać ogłoszenia, zmodyfikował ogłoszenie napisane przeze mnie i wprowadził tylko błędy ortograficzne i usunął kilka istotnych informacji, nie wypowiedział umowy u innego pośrednika przez co moja Mama mogłaby mieć problemy, gdyby doszło do sprzedaży, groził mojej mamie i mówił, że będzie się tłumaczyć przed potencjalnymi kupcami czemu cena jest tak wysoka. Niestety mimo, że te informacje dotarły do dyrektora, został zmieniony tylko pośrednik, więc proszę uważać kto będzie zajmować się Państwa sprzedażą.
    • alak8 Re: jaka agencje nieruchomości polecacie 13.02.17, 17:33
      Ja również chciałam dodać agencję, którą nie tylko nie polecam, ale ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Piszę gdziekolwiek się da, aby przestrzec jak największą liczbę osób przed nieuczciwością Domo GDA Martyna Ardziejewska z siedzibą w Prószczu Gdańskim.
      Wynajmowałam za pośrednictwem tej agencji mieszkanie w Gdańsku przez rok – do końca listopada 2016 r. Zawsze regulowałam wszystkie płatności na czas, mieszkanie przed opuszczeniem porządnie wysprzątałam, zostawiając gotowe do zamieszkania, jak zresztą Panią Beatę Prot zapewniłam wcześniej. Podczas odbioru mieszkania również nie było żadnych zastrzeżeń z tamtej strony, a Pani Prot po sprawdzeniu wszystkiego, bez problemu podpisała protokół. Niestety zwrotu kaucji, prócz jeszcze paru złotych z nadpłaconego czynszu przez 2 ostatnie miesiące, nie doczekałam się do dnia dzisiejszego. Właśnie złożyłam sprawę do sądu, zresztą nie jestem jedyna, na stronie internetowej na giełdzie wierzytelności są już 2 sprawy przeciwko tej agencji, w tym jedna moja. Można łatwo to sprawdzić wpisując dłużnik i nazwę firmy – wszystko jest czarno na białym.
      Muszę przyznać, że jestem bardzo rozczarowana z takiego zakończenia naszej współpracy. Podczas wynajmu wszystko było naprawdę w porządku i już myślałam, że będę miała sprawdzoną agencję, którą również będę mogła polecić znajomym. Zresztą planowałam w tym roku przyjechać na 2 miesiące letnie do trójmiasta (przebywam obecnie za granicą) i chciałam za pośrednictwem agencji wynająć sezonowo jakiś apartament blisko morza. Niestety skończyło się tak, a nie inaczej :(
    • Gość: SZAMAN Re: jaka agencje nieruchomości polecacie IP: *.ceti.net.pl 27.03.17, 12:44
      Odradzam INVEST BROKER najgorszy pośrednikz jakim miałem do czynienia.Wystawiają mieszkania w dobrych cenach a potem zaczyna sie matrix.Szefa nie ma jest za granicą......tzn za granicą nie działają komórki?ZERO KONTAKTU ani sms a ni mail bo komórki chyba nie da sie odebrać.Przez inną agencje trafiłem do tego mieszkania,ale...właściciel nie wie że go sprzedaje.Czegoś takiego w życiu nie widziałem.Właściciel jak już pisałem często bywa za granicą ale to jeszcze nie wszytko.....bywa w szpitalu,psuje sie mu samochód,jest z psem u weterynarza.........NIEWIARYGODNE.
    • jasienko1234 Re: jaka agencje nieruchomości polecacie 24.09.17, 18:23
      Odradzam współpracę z firmą Domogda, która zmieniła nazwę na Rent 4 you. Firma to dwie oszustki matka i córka, które kradną kaucje, później zmieniają adresy zamieszkania, bo skaczą z miejsca na miejsce, głównie w okolicy osiedla Garnizon w Gdańsku. UWAGA ZMIENIŁY NAZWĘ NA RENT4YOU.
        • peggas Re: jaka agencje nieruchomości polecacie 23.10.18, 19:35
          Proszę o informację jeśli ktoś z Państwa namierzy ich nowe miejsce pobytu!! Musimy złożyć pozew do Sądu o zwrot ukradzionej kaucji, ale nasze wezwania do zapłaty wysłane na 3 ich poprzednie adresy zostały oczywiście nieodebrane i nie potrafimy zgadnąć ich aktualnego miejsca pobytu aby wskazać w Sądzie i na policji.
        • peggas Re: jaka agencje nieruchomości polecacie 23.10.18, 21:36
          Gość portalu: oszukany klient napisał(a):

> Szykuje się nowa nazwa, Martyna Ardziejewska wyrejestrowała Ret4you.

Wyrejestrowała, ale firma nadal oferuje wynajem na portalach takich jak otodom, morizon, itd. Przerażające!! Pani Prot nawet numeru telefonu nie zmieniła - taki to tupet!! Firma widnieje na stronie z ofertami jako Rent4You Spółka z o.o., ale w rejestrze CEIDG jej nie ma aktualnie. Propouję dzwonć do Skarbówki z "uprzejmym donosem" - biuro nieruchomości bez zarejestrowanej działalności...ciekawe zatem jak rozlicza się z podatków?:)
          Sama czynię donos nazajutrz, bo z pozwem do Sądu muszę czekać jeszcze do potwierdzenia niedoręczenia wezwań do zapłaty przez pocztę do Pani Prot i Ardziejewskiej.

Czy ktoś tu obecny chce jeszcze złożyć donieienie do prokuratury/na policję??
          • pavlov30 Re: jaka agencje nieruchomości polecacie 03.12.18, 09:59
            Również oczekuje na potwierdzenie odebrania rozwiazania umowy wynajmu mieszkania. Nie odbierają poczty więc czekam wlasciwie na zwrotke nie podjeto w terminie. Dopiero wówczas 2 dni po odebraniu awiza możemy wejść do swojego mieszkania. Będziemy szykowac pozew. Zaleglosc okolo 10 tys.
            • peggas Re: jaka agencje nieruchomości polecacie 03.12.18, 11:40
              My wnieśliśmy pozew do Sądu o zwrot kaucji przez Ardziejewską i doniesienie na policję na Beatę Prot - na razie bez odzewu... czekamy, ale z nikłymi nadziejami, bo słyszeliśmy od właściciela mieszkania, który został również oszukany przez ich agencję, że Paniom oszustkom dopomaga nieuczciwa kancelaria prawnicza, która dokłada starań, aby uchodziło im wszystko "na sucho".
              Czy ktokolwiek z osób okradzionych przed rokiem czy dwoma odzyskał zwrot należności?!? Nie słyszałam... :(
              • alak8 Re: jaka agencje nieruchomości polecacie 10.12.18, 18:42
                Witam, odpowiadałam już Pani powyżej 20 listopada, że odzyskałam od nich przez sąd całą zaległość łącznie z odsetkami i miałam też do czynienia z tą ich kancelarią. Z tego co wiem przede mną też ktoś z nimi wygrał. Proszę o jakąś informację, jak możemy się skontaktować. Nie chcę pisać tu na publicznym czacie, a mogłabym coś podpowiedzieć, bądź służyć informacjami, jakie się innym oszukanym mogłyby przydać.
    • Gość: Małgorzata Re: jaka agencje nieruchomości polecacie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.17, 11:46
      Ja serdecznie mogę polecić firmę Starnawska Nieruchomości. Bardzo profesjonalna firma (prywatna!) , nie jest tanio ale cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości. Agenci działają na korzyść klienta i doradzają. Za mieszkanie dostałam już cenę ofertową, jednak powiedziano mi abym się wstrzymała chwile ponieważ mogę dostać wyższa. I tak się stało. Gdyby nie profesionalna opinia i znajomość rynku zapewne sprzedałabym mieszkanie w niższej cenie..
    • halinagdansk Re: jaka agencje nieruchomości polecacie 29.11.18, 16:23
      Ja podam anty-rekomendację. Ku przestrodze innych.
      Arena Nieruchomości (Gdańsk) to najgorsza agencja nieruchomosci z jaką miałam do czynienia. Oszukali mnie i mojego partnera na 4,500 złotych. Dla nas, młodych ludzi, jest to spora kwota.
      Agent nie pomagał praktycznie wcale w transakcji, która i tak nie doszła do skutku - mimo tego agencja nie chce oddać nam wpłaconej opłaty rezerwacyjnej. Zostaliśmy poniżeni i nazwani oszustami, bowiem agencja twierdzi, że zawarliśmy umowę kupna za plecami pośrednika.
      Sam agent - zdaje się, że właściciel agencji - jest niesłowny i nieterminowy. Nigdy nie miałam styczności z tak nieprofesjonalnym sprzedawcą. NIe mogliśmy skontaktować z pośrednikiem nawet w przeddzień wstępnie umówionego spotkania. Zdecydowaliśmy się więc na telefon do właściciela sprzedającego mieszkanie - w końcu sprawa nie cierpiała zwłoki. Ten telefon właśnie agent nieruchomości uznał za dowód naszej konspiracji z właścicielem mieszkania.
      Teraz grozi nam przetrzymaniem pieniędzy. Jak długo - nie wiadomo. Aż upewni się, że za dwa, może trzy miesiące nie kupimy danej nieruchomości.
      Stres, nerwy i nieprzyjemności na kanale telefonicznym - żadne mieszkanie nie jest tego warte. Stanowczo odradzam.
    • adasstadnicki121 Re: jaka agencje nieruchomości polecacie 23.01.21, 10:02
      Dzień dobry,
      Zapraszam Państwa do skorzystania z usług:
      Biuro nieruchomości, wynajmu krótko - długoterminowego, obsługi mieszkań.
      Świadczę usługi na rynku trójmiejskim od wielu lat. Posiadam doświadczenie w najmie.

Pomagam takim osobom jak Ty w obsłudze lokali, kupnie, sprzedaży, szybkim znalezieniu odpowiedzialnych i wypłacalnych najemców oraz zarządzam nieruchomościami w twoim imieniu. Dzięki temu Ty będziesz się cieszył dochodem pasywnym, bez konieczności tracenia cennego czasu na przygotowanie mieszkania pod wynajem, poszukiwanie najemców i późniejszą obsługę nieruchomości.

Jeśli dołączysz do grona moich klientów, zaopiekuję się od A do Z twoim mieszkaniem. Będzie ono dostępne na booking.com i innych portalach do wynajęcia.

Służę również pomocą w organizacji remontów mieszkań lub domów. Posiadam zaufaną ekipę remontową, która sprawnie wyremontuje twój lokal.

Jeśli chcesz zlecić zarządzanie najmem odpowiedzialnej osobie i cieszyć się realnym dochodem pasywnym, bez tracenia cennego czasu, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Przede wszystkim podstawą dobrego najmu jest zaufanie między klientem a zarządcą. Stawiam również na praktyczność - każde mieszkanie musi być ubezpieczone jak również najemcy polisą OC w życiu prywatnym.

Świadczę również usługi porządkowe, pranie tapicerek profesjonalnym odkurzaczem piorącym. Mycie okien, mieszkań i firm.

Zapraszam na blog: stadnickihouse.blogspot.com

Zapraszam do moich wpisów:
      stadnicki-house.business.sitePorozmawiajmy!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka