Dodaj do ulubionych

egzamin na prawo jazdy

IP: 83.238.129.* 21.09.05, 12:44
za którym razem zdaliście prawko? czego należy się wystrzegać? a może jakiś
inny sposób na zdanie???.....
Obserwuj wątek
    • gosia771 Re: egzamin na prawo jazdy 21.09.05, 20:05
      Bardzo czepiają się na placu manewrowym.Uważaj na linie narysowane ne placu, nie najedz na nie i nie "wysuwaj" samochodu za linie.To moja rada.I nie stresuj się za bardzo, mało kto zdaje za pierwszym razem.Powodzenia.
      • zoppoter Re: egzamin na prawo jazdy 22.09.05, 09:11
        gosia771 napisała:

> Bardzo czepiają się na placu manewrowym.

Za mało się czepiają, sądząc po sposobie parkowania przygniatającej większości
        samochodów na parkingach...

Najlepiej to widać prze "Klifem" w Orłowie. skośne parkowanie na prostopadłych
        do krawężnika miejscach, pozostawianie odległości miedzy samochodamia
        zdecysowanie za dużych dla otwarcia drzwi i za małych, żeby tam cos mogło
        wjechać, absolutne ignorowanie zaznaczonych linii, parkowanie za zakazem
        zatrzymywania, parkowanie na przejściach dla pieszych...

Od razu widać, że "inny sposób" zdobywania prawa jazdy to norma w tym kraju.
    • Gość: maja Re: egzamin na prawo jazdy IP: *.zab.nat.hnet.pl 22.09.05, 08:55
      Znam wiele osób,które kupiły sobie prawko i do dziś dnie nie potrafią jeżdzić.I pewnie nigdy się nauczą,robią podstawowe błędy,a mnie szlag trafia kiedy jadę z nimi jako pasażer.Uparłam się,że nie kupię sobie prawka,zdałam za czwartym razem i nawet mój mąż uważa ,że bardzo dobrze jeżdzę,a jego zdanie liczy się dla mnie bo jest zawodowym kierowcą.
    • ilkailonka Re: egzamin na prawo jazdy 26.01.21, 10:20
      Ja zdałam egzamin za pierwszym razem. Ale nie ukrywam że na kursie była ciężka praca. Instruktor wcale nie odpuszczał (pozdrowienia dla całej ekipy z Artom w Gdańsku). Cały czas bacznie obserwował moją jazdę i jak popełniłam błąd ty spokojnie mnie korygował i wyjaśniał co i jak. No i dlatego nie jeżdżę na pamięć.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka