Dodaj do ulubionych

prosze o opinie o deweloperze Invest Komfort

07.01.07, 15:37
Planuje kupic mieszkanie w Gdyni z ofert Invest Komfort. Szukam opini o tej
firmie. Interesuje mnie wszystko - od jakosci mieszkan, po zalatwianie
problemow, obsluge klienta itd. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • m_hewelt Re: prosze o opinie o deweloperze Invest Komfort 08.01.07, 11:58
      Podchodzą do klienta dość przyjaźnie, na tle innych deweloperów.
      Widać, że zależy im na dobrym imieniu. Z drugij strony na głowę dać sobie nie
      dadzą. Sama umowa jest ok, ale znów- na tle innych deweloperów.
      Jeśli jesteś uprzejmy tam gdzie mogą, i gdzie nie kosztuje to wiele pieniędzy,
      idą na rękę (także w przypadku różnych niedociągnięć, nieporozumień).
      Samo wykonanie - zbyt krótko po odbiorze, żebym coś powiedział ale pierwsze
      wrażenie jest naprawdę bardzo dobre. Wykończenie, materiały - super. To jest
      kwestia gustu - ale - moim zdaniem ich projekty architektoniczne (tzn projekty,
      które zdrażają) są dobrze przemyślane i oryginalne na tle innych, nawet w skali
      kraju.
      Napiszę tak, jak bedę kupował następne mieszkanie raczej na pewno przyjrzę się
      co w tym czasie będzie oferował IK.
    • abrakadabra45 Re: prosze o opinie o deweloperze Invest Komfort 24.04.07, 16:58
      Ja też bym poprosiła o informację jak w rzeczywistości wygląda współpraca, bo
      umowa wcale nie jest różowa, a obsługa choć uprzejma współpracować specjalnie
      nie musi bo ma świadomość, jak wygląda relacja popytu do podazy mieszkań. Przy
      zakupie solidnej inwestycji w Gdyni sprzedawca mimo 3 rozmów nawet się nie
      przedstawił, nie mówiąc o wręczeniu wizytówki. Ponadto standardem jest
      niepodnoszenie telefonów, co widziałam czekając 1,5 h w biurze na rozmowę.
      Walus, napiszesz na priv jak tam Twoje doświadczenia ? My jesteśmy jeszcze
      przed podpisaniem umowy.
    • jol_pio Re: prosze o opinie o deweloperze Invest Komfort 02.05.07, 09:59
      Powierzając pieniądze I.K. spałem spokojnie, choć aktu notarialnego nie mam
      jeszcze w ręku. Umowa czytelna, jasna. Bardzo pilnują terminu realizacji
      podanego w umowie – w moim przypadku przekazanie mieszkania odbyło się nawet
      parę dni wcześniej. W biurze Sprzedawca miły i konkretny. Gorzej w Dziale
      Aranżacji – Pani niezbyt miła, nie udziela pomocy w aranżacji mieszkania –
      najlepiej nic by nie zmieniła. (Dobra rada – na spotkanie z Działem Aranżacji
      należy dobrze się przygotować: ułożenie ścian, lokalizacja punktów świetlnych,
      gniazd elektrycznych, gniazda telewizji, gniazda telefonu, wybór terakoty,
      wykładziny itp.).
      W trakcie budowy z żoną mogliśmy wejść na teren przyszłego mieszkania po
      uprzednim ustaleniu telefonicznym lub faksowym z biurem w Gdyni. Na budowie
      standardowe pismo mówiące o tym, że wchodzimy na własną odpowiedzialność i
      ble..ble… . Osoba oprowadzająca miła, uśmiechnięta – brak złych fluidów
      typu: „po co przyszliście, spadajcie”.
      Miła atmosfera również w trakcie odbioru mieszkania.
      I.K. jest twardym negocjatorem, trzymają klienta na dystans, jeśli dzwoni się
      do ich biura to słyszy się standardowy tekst: „ za tą inwestycję odpowiada pani
      …B., proszę dzwonić pod nr …..”, a dodzwonienie się do pani … B. graniczy z
      cudem, która również nie jest nazbyt miła.
      Jeśli chodzi o usterki – naprawdę drobiazgi – zostały już usunięte. Zresztą za
      wcześnie by mówić o wadach.
      Reasumując, następne mieszkanie kupuję tyko z I.K. Dlaczego: wywiązują się z
      umowy w terminie, przez cały czas odnosiłem wrażenie że moja umowa zawarta z
      I.K. jest dla nich bardzo ważna – nie próbują kombinować jak inni DEWELOPERZY
      NR. 1 i pozostali na rynku Trójmiejskim, wysoki komfort wykończenia – ściany
      gładkie, proste kąty, dobrze zaaranżowane wnętrza części wspólnych, widać że
      nie oszczędzali na materiałach.
    • Gość: KubaZam Re: prosze o opinie o deweloperze Invest Komfort IP: *.dynamic.mm.pl 31.05.21, 09:38
      Niestety firma traktuje klientow bardzo zle i z gory. Po pierwsze po wybudowaniu oszukuje z przerzucaniem kosztow nie sprzedanych mieszkan na tych, ktorzy juz te mieszkania odebrali! Mowimy o duzych pieniadzach w skali inwestycji! Po drugie wpisuja w akt notarialny , ze musisz wykonczyc mieszkanie w ciagu 3 miesiecy od jego odebrania. ty sie sprezasz, wydajesz pieniadze wieksze zeby sie zmiescic, a Ci ktorzy to olewaja i po roku zaczynaja wykonczenia, czyli wiercenia i inne odglosy mocno uciazliwe dla mieszkancow...sa ignorowani. Na pytanie co z zapisem w akcie notarialnym odpowiedz brzmi: mamy taki wpis ale go nie egzekwujemy! Wiec prosze nie traktowac powaznie tresci przez nich proponowanych aktow notarialnych. Gdy chce sie sprawe wyjasnic zawsze to ktos inny moze podjac decyzje, ale nigdy nie ma z nim kontaktu. Dyrektor sprzedazy NIGDY nie jest dostepny (oczywiscie jest dostepny dla tych , ktorzy jeszcze nie kupili). Drogie mieszkania, obsluga jak w wielkiej korporacji, gdzie pojedynczy klient nie ma znaczenia!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka