Dodaj do ulubionych

Pilne!Adwokat-Warszawa!

08.04.10, 15:26
Dziewczyny pilnie poszukuję dobrego i skutecznego adwokata z Warszawy. Dziś dostałam pozew rozwodowy i aż nie mogę uwierzyć w to co nawypisywał mój mąż, normalnie ręce opadają. Będę wdzięczna o każdy namiar na dobrego i skutecznego adwokata. Trzymajcie kciuki.
Obserwuj wątek
      • he_xe Re: Pilne!Adwokat-Warszawa! 26.09.10, 13:58
        U pana mecenasa byłam i ja, bo słyszałam od trzech osób same superlatywy na jego temat. Na mnie również zrobił bardzo dobre wrażenie (51 lat doświadczenia w zawodzie, świetna pamięć). Powiedział, że postara się mi pomóc, ale jednocześnie skierował mnie do pani mecenas, z którą współpracuje na wilczej i ... sprawy zaszły z nią tak daleko, że zanim się zorientowałam, że przekazał jej moją sprawę, było już za późno. Nie wiem jeszcze jaka ona jest, bo wszystko wlecze się jak flaki z olejem przez mojego eks. Tak więc jeśli się na niego zdecydujesz, nie daj się jak ja i upieraj, że chcesz żeby to on prowadził sprawę.
        Pozdrawiam i trzymam kciuki
    • milena303030 Re: Pilne!Adwokat-Warszawa! 26.09.10, 12:56
      Mogę polecić dobrego adwokata Dariusza Staniszewskiego z Warszawy. Jego kancelaria adwokacka jest na ul. Solec 38. W sprawach rozwodowych jest bardzo rzetelny i konkretny. Poleciła mi tego mecenasa moja koleżanka. Polecam również ja. Kancelaria adwokacka ma stronę www.staniszewski-kancelaria.pl
      Są tam wszystkie dane.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka